• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر
miladzahedi

خرید ایکس باکس 360

Recommended Posts

name name
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من ایکس باکس 360 دارم ببینید اینکه بعضی ها میگن هنوز برای این کنسول بازی میاد اشتباهه.

الان فقط مثل قضیه پس از انقراض کنسول قدیمی PS2 برای اینم فقط تا یکی دو سال دیگه ممکنه FIFA و PES جدید بیاد که اونم گرافیکش خیلی خیلی کمتر از نسخه اصلی PS4 و Xbox One اش هست و اصولاً پیشرفتی توشون برای این کنسول نمی بینید.

اگر صرفاً هدفتون بازی و سرگرمی هستش و مثلاً خانوادگی با بچه های فامیل فقط سرگرم بشید و قدیمی یا جدید بودن بازی هم فرقی نمیکنه ایکس باکس 360 مناسبه و بازی های قدیمی بسیار زیادی داره که با قیمت کم میشه بهشون دست پیدا کرد اما اگه خودتون رو گیمر می دونید و مثلاً دوست دارید هر بازی جدیدی میاد تجربه کنید اون موقع هرگز سراغ ایکس باکس 360 نرید و PS4 یا Xbox One بخرید.

تنها مزیت ایکس باکس 360 الان فقط اینه که بازی هاش ارزونه وگرنه دیگه هیچ مزیت دیگه ای نسبت به کنسول های جدیدتر ندارن و مطمئن باشید هیچ بازی دیگه ای به جز فوتبال جدید براش نمیاد.

آخرین بازی غیر فوتبالی منتشر شده برای ایکس باکس 360 بازی Cars 3 Driven to Win هستشکه خرداد ماه امسال منتشر شده و از اون موقع هیچ بازی دیگه ای براش نیامده.

خرید ایکس باکس 360 الان از نظر من اصلاً منطقی نیست و فقط پول هدر دادنه.

ویرایش شده در توسط hmasroor
  • Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه اصلا پیشنهاد نمیشه ایکس بکس 360 شما  ps4 بخرید البته توجه داشت باشید قیمت بازی هاش بالا هستن و باید با دوستان یا کلوپی جایی اجاره کنید

یا اینکه یک کامپیوتر خوب بخرید یا متوسط و از بازی ها جدید لذت ببرید

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ممنون از همه اونایی که نظر دادن اما خب من هدفم بازی و سرگرمی است  و این هم برام مهم نیست که بازی های جدید بیاد بیشتر برام مهمه که کیفیت بالا باشه که نسبتا کیفیت ایکس باکس خوبه. البته دیروز سفارش دادم ایکس باکس

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 4 ساعت قبل، miladzahedi گفته است :

سلام ممنون از همه اونایی که نظر دادن اما خب من هدفم بازی و سرگرمی است  و این هم برام مهم نیست که بازی های جدید بیاد بیشتر برام مهمه که کیفیت بالا باشه که نسبتا کیفیت ایکس باکس خوبه. البته دیروز سفارش دادم ایکس باکس

خب پس وقتی سفارش دادی چرا پرسیدی  ؟:35_thinking:

ویرایش شده در توسط lvlEhRaN
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری