• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)

به نام خدا

خریدار مادربورد حرفه ای ASUS RAMPAGE EXTREME برای سوکت 775 هستم .

از دوستانی که این مادربورد را موجود دارند و علاقه به فروش دارند لطفا مورد خود را با ذکر قیمت اعلام فرمایند .

همچنین از دوستانی که در شرکت های عرضه سخت افزار فعالیت دارند( شرکت های شخص ثالث و نمایندگی های شرکت ASUS ) و این مورد مادربورد خاص را موجود دارند خواهشمند است است مورد را با ذکر قیمت به اطلاع برسانند .

نکته اول : از سایر دوستان عزیز و شرکت های تأمین سخت افزار خواهشمند است چنانچه مادربورد حرفه ای سوکت 775 ( با قابلیت اورکلاک بالا ) برای عرضه دارند با ذکر مدل دقیق و قیمت مورد نظر اطلاع رسانی بفرمایند .

نکته دوم : از دوستان خوانندگان محترم خواهشمند است در صورتی که موردی منطبق با شرایط فوق بین دوستان و نزدیکان سراغ دارند ان ها را در جریان بگذارند تا زنجیره تأمین این نیاز ایجاد گردد.

نکته نکته : هر مادر بورد قوی با قابلیت اورکلاک را معرفی کنید مانند GA-EP45T-UD3P یا سایر برد ها ... نو یا دسته دو با ذکر قیمت مد نظر معرفی کنید .

لینک مادر بورد : مادربورد ASUS RAMPAGE EXTREME سوکت 775

تصاویر :

004.thumb.png.384077c787f788e0c6c5834c5a7884b4.png002.thumb.jpg.2a8f0e3c621f431fb38dff874f00463c.jpg001.thumb.jpg.c624a91ae7ed37e273522aa1cc85e823.jpg003.thumb.jpg.13531fd2a67e1253aa40956a2a12cbe0.jpg

ویرایش شده در توسط omidmehdi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name

با سلام

دلیل به خصوص و ویژه ای  وجود ندارد .

متأسفانه یک سیستم قدیمی داشتم که مادربوردش را از دست داد .

علاقه داشتم تا یک مادربورد برای آن تهیه کنم با توجه به این که دارای دو سی پی یو ضریب باز Q9650 و E5450 هستم درصدد تهیه یک مادربورد حرفه ای با قابلیت اورکلاک می باشم .

در تحقیقاتم به این مدل خیلی خاص رسیدم که ظرفیت بالایی دارد .

اگر امکان تهیه آن یا مدل های مشابه باشد بسیار خوشحال می شوم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دلیل خاصی نداره دوستان این مادربوردهای حرفه ای طرفدار زیاد داره خود من هم عاشق  این مادربوردم  ولی متاسفانه خیلی کمیابه و پیدا نمیشه  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری