• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر
Bloody

حذف نظرات در دیجی کالا

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز من از دیجی کالا یک عدد چراغ مطالعه خریداری کردم.

بعد از اینکه محصول به دست من رسید و یک هفته ازش استفاده کردم بدلیل نارضایتی از کیفیت محصول رفتم تو سایت دیجی کالا این نظر رو ثبت کردم:

""سلام این محصول رو یک هفته هست که خریدم محصولی بی کیفیت هست. قیمتش درسته کمه ولی اگه یک چراغ مطالعه به درد بخور میخوان کمی بیشتر هزینه کنین.""

بعد از گذشت دو روز از ثبت نظرم امروز ایمیل اومد که نظر شما تایید نشد.

حالا من موندم توی نظرم چی نوشتم که تایید نمیشه؟ آیا جز اینکه میگم اینو نخرین چیز دیگه ای هست؟ خوب نظر من این بود که کیفیتش خوب نیست! باید همیشه تعریف کنم؟؟؟

خواستم توی این تاپیک تجربیات شما رو هم بدونم! کلا اگه از چیزی تعریف نکنیم آیا دیجی کالا نظر رو تایید نمیکنه یا نظر من مشکلی داره؟

نظر شما چیه؟

با تشکر از دوستان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name

فقط شما نیستی که نظرت تایید نمیشه . من خیلی تا حالا خرید داشتم تو تجربه من هر وقت تعریف کنید تایید میشه اگر انتقاد باشه تایید نمیشه به همین سادگی .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 49 دقیقه قبل، ni.so گفته است :

فقط شما نیستی که نظرت تایید نمیشه . من خیلی تا حالا خرید داشتم تو تجربه من هر وقت تعریف کنید تایید میشه اگر انتقاد باشه تایید نمیشه به همین سادگی .

واقعا بنظر من اگر شرکتی نمیخواد نظرات منفی رو منتشر کنه کلا باید بخش نظرات رو حذف کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Bloody گفته است :

واقعا بنظر من اگر شرکتی نمیخواد نظرات منفی رو منتشر کنه کلا باید بخش نظرات رو حذف کنه!

حداقل نظرات مثبت رو که منتشر میکنه (:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برا منم بارها اتفاق افتاده که نظر منفی رو ثبت نمیکنه البته همیشه اینطور نیست و گاهی نظرات منفی هم ثبت میشه ولی کم.

در عوض نظرات مثبت رو خیلی سریع ثبت میکنه.

شاید دلیل اینکه گاهی نظرات منفی رو ثبت میکنه گاهی نه این باشه که بستگی به موجودی اون کالاش داشته باشه یعنی اگه موجودیش زیاد باشه انتقادات رو  ثبت نمیکنه ولی اگه کم باشه ثبتش میکنه:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای من هم دقیقا همین اتفاقی افتاد که برای شما پیش اومده

به نظرم فقط 10 درصد نظرات منفی تایید می کنه تا فروشش پایین نیاد

همه که مثل آمازون جوانمرد نیستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ثبت نظر منفی واقعا برای بعضی از محصولات الزامیه چون واقعا بی کیفیت هستند و برای کسی که یک محصول رو اینترنتی میخره و از نزدیک نمیبینه باید نظرات درست در مورد محصول رو بدونه و بخونه تا تصمیمش رو مبنی بر خریدن یا نخریدن محصول بگیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جالبه ، چون به نظر من د.ک با وجود گرون فروش بودن ، تو کامنتها خیلی منصفه

من خودم چند بار کامنت منفی گذاشتم و تایید شده ، مثلاً آموزش آرت کم 2010 رو ببینید ، کامنت گذاشتم با خاک یکسان کردمش ، ولی تایید شده و هنوز هم هست

یا مثلاً تو قسمت عطر و ادکلن ، خیلیا میان رو عطرا نظر منفی میدن که خریدارش کم شه و عطر به اصطلاح خز نشه ، چون شما کامنتهای بیشتر عطرها رو ببینید ، به دروغ نوشتن موندگاری و پخش نداره. مثل فراگامو اف بلک که یکی از موندگارترین عطرهای رنج زیر200 تومنه ، و تایید میشه کامنتشون

ولی

یه سری کامنتهای غیر منفی رو رد میکنن به دلایل دیگه. مثل کامنتهای شامل قیمت یا آدرس فروشگاه دیگه

من خودم برای یه عطری کامنت خیلی مثبتی نوشته بودم ، ولی چون شامل قیمت بود و با قیمت عطرهای دیگه مقایسه کرده بودم تاییدش نکردن.

در کل به نظرم قابل قبوله قسمت کامنتها ، ولی اگه یه فردی آشنا به اون فیلد مربوطه کامنتا رو بررسی کنه میتونه خیلی بهتر باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یادمه یه بار داشتم کاور محافظ کنترلر ایکس باکس نگاه میکردم دیدم محافظ های استیک طرح آنچارتد هستن

در نظرات مطرح کردم و آخرش اضافه کردم: "فازت چیه دیجی؟"

فرداش ایمیل اومد واسم که لطفا سوالات رو در بخش سوالات مطرح کنید |:

دیگه واقعا ایمان آوردم فاز دیجی چیه

همه مثل لیون و آقای حسینی نیستن که تایپیک انتقادات در فروم مستقیم فروشگاه باز کرده باشن!

و تو این سالها یه خریدار رو از فروشگاهشون ناراضی بیرون نفرستاده باشن!

دیجیکالا تبدیل به یه برند مافیایی شده و کم کم باید غزل خداحافظی شو با این روند خوند

من همیشه از دیجی کالایی رو میخرم که گارانتیش یه طرف سوم باشه و در صورت بروز مشکل مستقیم برم اونجا و دیگه سمت دیجی نرم

دیجی همیشه نقش پست رو واسه من ایفا میکنه! واسه تحقیق هم از منابع دیگه استفاده میکنم!

البته قدیما خیلی خوب بود مادر بنده یه سال و نیم پیش میخواست از دیجی غذاساز تهیه کنه بین دو مدل مونده بود و نظرات منفی و مثبت صادقانه و تایید شده معلوم کردن که کدوم مدل بهتره و خریداریش کردن

دیگه وسایل مصرفی اینجوری مثل لامپ و چراغ مطالعه رو میتونید از الکتریکی محل هم تهیه کنید

ممکنه از نظر یه نفر خوب باشه و از نظر شما بد باشه! یا عطر که @Taghi عزیز مثال زدن. خیلی از کالاهای مصرفی سلیقه ای هستن و باید از نزدیک دیدشون و خریدشون

دیجی واسه کالاهاییه که گیر آوردنشون یا اصل و تقلبی بودنشون دست خداست یا شما مطمئن هستید که دنبال چی هستید و فقط به قولی حس گشتن و کلی راه رفتن و  چونه زدن با فروشنده نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که خیلی به نظرات زیرش اعتماد ندارم .

خیلی راحت میشه جعلشون کرد .

دوستان این بن های تخفیف دی جی چطوریه ؟

من یه 25 تومنیش  رو دارم تا 15 همین ماه اعتبار داره میتونم بدم به یه نفر دیگه یا حتما باید با اکانت خودم استفاده بشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخاطر تایید نشدن کامنتت تاپیک زدی؟ xD

من هر چی نظر منفی گذاشتم تایید شده دقیقا چی نوشته بودی عکس بزاری بهتر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

جای نگرانی نیست ..

خیلی از نظرات هم در همین لیون ( بخش فروشگاه ) تایید نمیشه ..

بنده تجربه اش رو داشتم .

در مورد پردازنده Ryzen یه سری مطلب نوشتم ( امیدوارم تنها بهانه اش ) تغییر فیس جدید  سایت باشه که اعمال نظر نشده . ما هم سپردیم به فراموشی . ( راستی فیس جدید سایت هم مبارک باشه )

در نتیجه در جهان سوم همواره از این بحث ها هست .

شما خودتو نگران نکن  / دوباره بنویس  انشا الله تایید میکنند / مثل من که دوباره برای لیون در فروشگاه از نو نوشتم ...

ضمنا دور از آداب حرفه ای  هست که در سایتی از سایت دیگری  انتقاد کنیم  / جای تعجب داره که این تاپیت تایید شد !!!!!!!!!!!!!!  /

ویرایش شده در توسط hamed.m

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اغا منم خیلی شک دارم بهش (مخصوصا تک کامنتایی ک زیر برندهای عجیب و غریب هستش) .
میخواستم هندزفری شیاومی بخرم ک خوشبختانه با راهنمایی دوستان منصرف شدم (داشت طرح رو بجای اصل با قیمت فضایی میخروخت)

Sent from my xiaomi Redmi Note 3 Pro

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

اغا منم خیلی شک دارم بهش (مخصوصا تک کامنتایی ک زیر برندهای عجیب و غریب هستش) .
میخواستم هندزفری شیاومی بخرم ک خوشبختانه با راهنمایی دوستان منصرف شدم (داشت طرح رو بجای اصل با قیمت فضایی میخروخت)

مگه دیجی جنس تقلبی هم میاره؟؟ 

هیچی دیگه همین یه فاکتور مثبتشم دیگه رفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مگه دیجی جنس تقلبی هم میاره؟؟ 
هیچی دیگه همین یه فاکتور مثبتشم دیگه رفت
اوردم ک میاره ولی نه اینکه همه جنساش طرحه ،بعضی جنسارو طرحشونو قاطی بقیه جنساش میفروشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دلم واسه اون گوشیای شیائومی می ۴ هایی میسوزه ک کیلویی خریدنشون و حالا رو دستشون باد کرده (بیشتر تخفیفای ویژش رو هموناس تازه ی بند و گلس و کاور مجانی هم روش میدن ولی بازم کسی نمیخره)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 8 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

بخاطر تایید نشدن کامنتت تاپیک زدی؟ xD

من هر چی نظر منفی گذاشتم تایید شده دقیقا چی نوشته بودی عکس بزاری بهتر

دقیقا متنی رو که ثبت کردم رو کلمه به کلمه توی پست اول نوشتم. هیچ توهین و هیچ اشاره ای به قیمت و ... نیست.

من ناراحت نیستم که نظرم ثبت نشده من فقط تعجب کردم که سایت دیجی کالا هم محافظه کار شده و نقد منفی قبول نمیکنه.

ویرایش شده در توسط Bloody

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، hamed.m گفته است :

ضمنا دور از آداب حرفه ای  هست که در سایتی از سایت دیگری  انتقاد کنیم  / جای تعجب داره که این تاپیت تایید شد !!!!!!!!!!!!!!  /

منظورتون اینه که پشت سر دیگران حرف نزنیم گناه داره؟:D

اگه اینجا هم نقد نکنیم پس کجا نقد کنیم؟تو خود دی جی کالا؟

استارتر محترم که نقد غیر منصفانه یا توهینی نداشت چرا باید جلوتاپیکش گرفته بشه؟.پس کلا بفرمایید هر سایتی هر رفتار بدی داشت کلا ساکت بمونیم که آداب حرفه ای حفط بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، hamed.m گفته است :

سلام

جای نگرانی نیست ..

بنده تجربه اش رو داشتم .

در مورد پردازنده Ryzen یه سری مطلب نوشتم ( امیدوارم تنها بهانه اش ) تغییر فیس جدید  سایت باشه که اعمال نظر نشده . ما هم سپردیم به فراموشی . ( راستی فیس جدید سایت هم مبارک باشه )

شما خودتو نگران نکن  / دوباره بنویس  انشا الله تایید میکنند / مثل من که دوباره برای لیون در فروشگاه از نو نوشتم ...

زحمت بکشید تو همین انجمن منتشر کنید

بازدیدش هم بیشتره

در 14 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

من یه 25 تومنیش  رو دارم تا 15 همین ماه اعتبار داره میتونم بدم به یه نفر دیگه یا حتما باید با اکانت خودم استفاده بشه ؟

مسئله ای نداره میتونین بدین کس دیگه ای

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/07/10, 23:41:01، hamed.m گفته است :

سلام

جای نگرانی نیست ..

بنده تجربه اش رو داشتم .

به هیچ عنوان هم دور از اداب حرفه ای نیستش  که انتقاد کنیم  خیلی هم به جا هستش  -اصلا هم جای تعجب نداره که تاپیک تایید شده 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/07/10, 21:18:21، big VULTURE گفته است :

دوستان این بن های تخفیف دی جی چطوریه ؟

در در 1396/07/11, 11:52:40، 303 گفته است :

مسئله ای نداره میتونین بدین کس دیگه ای

دوستان اگر کسی میخوادش اطلاع بده !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا من چند مورد اشکالات رو‌ گفتم درج شده
باید مثل سیستم Newegg اجازه به درج کامنت به کسایی بده که پروف شده باشه این محصول رو از سایتش خریدن

Sent from my E6633 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری