• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر
maximal10

(فروخته شد)فروش پاور GREEN GP750B-OC

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)

فروخته شد

ختم تاپیک

با سلام

دوستان یک پاور گرین مدل  GREEN GP750B-OC+ برای فروش هست. تا 18/5/99 گارانتی داره. جعبه و متعلقات هم موجوده.

1.thumb.jpg.182e6c17a30431f6b759f6b3958d261f.jpg

ویرایش شده در توسط maximal10

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name

من میخواستم یه نظری بدم ولی اگر بدم بهم اخطار میدن چون صددرصد ریپورت میشم توسط صاحب تاپیک ولی خوش بحال کسی که این پاور رو بخره ( حرف منو عکس کنید ) .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

من میخواستم یه نظری بدم ولی اگر بدم بهم اخطار میدن چون صددرصد ریپورت میشم توسط صاحب تاپیک ولی خوش بحال کسی که این پاور رو بخره ( حرف منو عکس کنید ) .

البته شما تو منفی گرفتن تو این فروم به خاطرات نظرات عجیب و غریب و بچه گانه سابقه دار هستین. و معرف حضور دوستان هستین.  کسی وقتش رو برای ریپورت شما تلف نمیکنه. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 دقیقه قبل، maximal10 گفته است :

البته شما تو منفی گرفتن تو این فروم به خاطرات نظرات عجیب و غریب و بچه گانه سابقه دار هستین. و معرف حضور دوستان هستین.  کسی وقتش رو برای ریپورت شما تلف نمیکنه. 

البته اره من بچه م چون مثل 99 درصد هم رنگ جماعت نمیشم مثل ...هرچی بقیه گفتن منم تایید کنم نظرمو واضح میگم این از نظر امثال شما اشکاله ...رک بودن از نظر خیلیا اشکاله ...

اوناییم که منفی دادن حال و روزشون معلومه شما بیا اینجا یه حرفو خلاف جو عمومی  بزن خلاف اون اکثر کاربرای معلوم الحال بزن سریع 10 منفی رو شاخه چیز خاصی نیست از نظر من اصلا اهمیت نداره ...

نظرات منم عجیب و غریب نیست فقط رک گفتنه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری