• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)

1 پست در این موضوع قرار

سلام  به دوستان و کاربران لیون کامپیوتر 

سوالی دارم موردپاوری که تازه خریدم Corsair Rm1000i تو جعبه خودش دو تا دفترچه داره اما فقط در مورد مقدار ولتاژهای توضیح داده و روی خود پین های کارت گرافیک 6+2=8 در اصل همان مربوط به  PCI-Express و سی پی یو  یعنی    4+4=8 یا 8 پین همان مادربورد روی پاور نوشته یا درج نشده چون 6 تا سوکت 8 پین داره و جدا روی آون درج نشده و تو عکس زیر فقط CPU 4+4 & PCI - 6+2   و  سیم ها هم همه مشکی رنگ هستند 

چون قبلا سر همین موضوع 4 سال پیش  بار مادربورد و سی پی یو سوخت آگه کسی میدونه واقعا کمک کنه ممنون میشم

2012-12-13-5010.jpg

2012-12-13-5012.jpg

ویرایش شده در توسط Photoshop

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.

دوست من دوبار خوندم متن رو متوجه مشکلتون نشدم دقیقا متاسفانه . بنده hx850i دارم و تقریبا شبیه هست با شما . دقیق بفرمایین مشکل چی هست که اگه آگاهی داشتم راهنماییتون کنم. مشکلتون با نصب کابل ها به مینبورد هست یا تفاوت کابل 4+4  با 2+6 ؟ روی سوکت خود کابلی که به ATX 12V 2*4 وصل میشه به عنوان مثال نوشته CPU. و کابل 24پین هم که مشخص هست کابل های 2+6 هم قابلیت جداشدن دارن برخلاف 4+4 که درواقع 2تا 4پین به هم چسبیده  هست بجای یک 6پین و یک 2 پین. امیدوارم درست متوجه مشکلتون شده باشم

ویرایش شده در توسط mohsen.dehvari

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری