• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر
_theghostsleader_

گارانتی ایستا و تعویض رم Geil EVO X مشکل دار بدون داستان خاصی!!!

Recommended Posts

سلام .

من 15 روز پیش یه کیت 16 گیگ geil evo x 3200 خریدم بعد چون هنوز رایزن نیومده بود گذاشتمش کنار تا پردازنده رو بخرم بعد نصب کنم رو سیستم .

هفته قبل سه شنبه که پردازنده رو خریدم رم رو که نصب کردم متوجه شدم rgb هاش کلا مشکل داره و رنگ هارو درست نشون نمیده فک کردم شاید سیم هاشو برعکس زدم چون طبق manual باید مشکلی بالا باشه چک کردم درست بود ولی بازم رنگارو درست نشون نمیداد مثلا تک اسلات که میزدم ابی و بنفش بود جفت که میزدم زرد و صورتی و ابی و سبز رو اصلا روشن نمیشدن ...

خود رم ولی کاملا سالم بود و مشکل فقط سر rgb هاش بود ....

امروز بردمش دفتر ایستا تو به افرین ، تست کرد هم ون جا و متوجه شدن مه خرابه بعد گفتن احتمالا سیمو برعکس زدی سوخته ،گفتم اصلا با سیم برق خالی هم درست نور نداشت و رنگارو نشون نمیداد اصلا کار به وصل سیمای rgb نرسید که شما میگی اشتباه زدم و ...

بعد گفتم حالا این هیچ ، چرا selector switch های روش کار نمی کنه خلاصه مجبورشد عوض کنه برخلاف میلش ....

یعنی طوری بود که نتونست عوض نکنه چون واضح بود خرابه ...

خلاصه خواستم بگم گارانتی خوبیه و زیاد اذیت نمی کنه و راحت برام عوض کردن ...

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری