• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر

Recommended Posts

سلام خدمت همه اساتید محترم 
اول بگم خدمتتون که من قصدم خرید تبلت های مایکروسافت هست به چند دلیل
یکی اینکه الان خودم یک لب تاب دارم و کلا از ناحیه کمر داغون شدم باهاش به خاطر وزنش و این که مجبورم هی از این طرف به اون طرف ببرمش( دانشجو بودن+سفر بین اصفهان به تهران)
و این موضوع خیلی اذیت کننده هست. با این تبلت ها آشنا شدم درسته که قیمتش یه مقدار زیاده ولی خب ارزش خرید رو داره درست میگم>؟آِیا؟
بعد این که من رشتم عمران هست میخواستم بپرسم که برای اجرای نرم افزارایی مثل کد و فوتوشاپ و متلب و... آیا i5-8gig رم جوابگو هست؟ یا حتما باید i7 باشه؟
در اخر ممنون میشم بگین که بهترین جا برای خرید این تبلت توی تهران کجا هست چون حقیقتا یه بار برای خرید گوشی رفتم تهران علاالدین و اونجا ببخشید یک د ز د بازار بود . میخواستم بپرسم بهترین جا که بشه برای خرید هم خوش قیمت و مورد اعتماد خرید باشه کجا رو میشناسین؟ و آیا عزیزان این رو دارند و مشکلی باهاش ندارن؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید تا من هم بتونم از این کمک های شما برای تهیه یه تبلت مناسب استفاده ببرم. و به نظرتون بهترین وقت برای خریدش کی هست؟ الان؟ یا صبر کنم؟
ببخشید به علت طولانی شدن-منتظر راهنمایی شما هستم53.gif

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری