• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر

Recommended Posts

در 21 ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

دوستان من یک شنبه هفته پیش 9آبان 3600000تومن برای سایت آنلاین پیشرو واریز کردم برای tv 49 sony 4k تو سایتش زده بود 3dداره منم قبل و بعد واریز زنگ زدم برای این موضوع گفتند درسته ولی دوشنبه 10آبان که زنگ زدم شماره پیگیری بارنامه رو بگیرم میگه اولا مدله انتخابی شما 3dنداره و موجود هم نیست یک مدل دیگه مشابه هست همون قیمت.گفتم جهنمو ضرر بفرستید قولشو دادم عجله دارم بعد از ظهر زنگ زدم باز شماره بار بگیرم عصبانی شد گفت خودمون میفرستیم شماره بارو مسیج میکنیم پنج شنبه شد دیدم مسیج نیومد هرچی زنگ زدم موفق نشدم باهاشون تماس بگیرم یعنی 52دقیقه انتظار تماس بودم به کسی وصل نشدم شنبه زنگ طدم بعد19بار تماس بالاخره خط آزاد شد میگم :چی شد فرستادید؟ میگن کد پستی و شماره ملی ثبت نبود نفرستادیم کالارو !!!!میگم خوب زنگ میزدید میپرسیدید میگه ایمیل کردیم. گفتم:چرا دروغ میگین قبل از اینکه زنگ بزنم میلمو چک کردم میگه ما فرستادیم.یعنی از این بیشرفا پست تر ندیدم. حالا چون بهانه بیاره میگه عکس پشت و روی کارت ملی رو با عکس قبض برای کد پستی بفرستید.یک شنبه زنگ زدم میگن فرستادیم ولی پیک شماره بار نیاورده ظهر زنگ زدم میگه همکارم نیست ساعت 3زنگ زدم میگه ساعت 5پیک میاد اینجا میگم 5ساعت پایانیه کارتون هست که خیلی ببخشید دوستان ولی عین گاو قطع کرد گوشی رو روم.  

هر چه سریعتر پولتون رو پس بگیرید 

این سایت کلاهبرداره و خوش شانس باشی پولتو بتونی بگیری

کاش قبل خرید ی سرچ میکردی درمودشون

این تاپیک رو بخون 

تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name

پلیس قتا ثبت کنید این سایت رو ب اتهام کلاهبرداری

درخواست ها زیاد باشه رسیدگی میکنن

اینحا ثبت کنید تخلف رو 

رو گزینه advanced بزنید بعد رو proceed to 

گزارش وب سایتهای متخلف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 

دوست عزیز منم دقیقا مشکل شما رو داشتم .ازشون مادربرد خریدم بعد از چند روز کاری که به دستم نرسید با کلی بدبختی تماس گرفتم و بهم گفتن این کالا موجود نیست و اشتباه شده و پولم رو پس دادن.فکر کنم کالاهای دیگران رو میزارن رو سایت واسه فروش . اگه  موجود بود که خوبه ولی اگه نبود یه جوری سرهم بندی می کنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

اگه نزدیک بود که تا بحال ده بار اینکارو کرده بودم فردا مجبورم تنهایی برم اگه فقط دونفر باشن نفله کردمشون کاری نداره برام کاری میکنم دیگه با هیچ مشتری اینجوری برخورد نکنند و یادبگیرند مردم پولشونو از سر راه نیاوردند که اینا هاپولی کنند

در واقع این طبع ، طمع کاری در همه کم و بیش هست . قبول.

ولی

این بی صاحبی و این هرکی به هر کی بودن  بیشتر فرد متضرر رو کباب می کنه.

اصل موضوع اینه که صنفی یا اتحادیه ایی  یا وزارتی و یا.... تشکیل میشه که به نظارت ،رسیدگی به تخلفات و ایجادقوانین مناسب ، اقدام کنند. و برای این تشکیلات پول صرف میشه .

و مغایرت ماهیت و روند عملکر این سازمان ها، باعث میشه که که متخلفان قلقلک داده شوند به این همه دله دز.. .

فکرشو بکنید اگر، بابت یک تخلف رسیدگی وجود داشت ، نفر دومی هم وجود نداشت که ضرر کند.

حالا باید ۳۰ الی ۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰نفر ضرر کنند تا حاضر شوند حتی به حرف شما گوش فرا دهند.

واین نمی شد که شما برای بدست آوردن چیزی که حلال و حقتونه بخواهید از یک" خریدار اینترنتی جهان اولی" به یک "....." جهان سومی تبدیل بشید و عمر و فکر و زمان و پول و آخرت تونن رو پای این مسایل کوچک بگذارید.

ابتدای کار بگم که اگر در پاساژی قرار دارند حواستان رو خوب جمع کنید که با پاساژی طرف هستید نه یک نفر یا... .

شما ابتدا بدور از خشونت کارتون رو پیش ببرید. بعد و در صورت عدم اثر بخشی "بی آبرویی "در بیارید.نه خشونت.

و اینو بدونید که کسی کمتر زحمت خوندن مطلبی رو میده و بیشتر تماشای یک ویدیو و گوش کردن صدای ضبط شده  موثر تر و جذابتر و راحت تره!!!!پس گوشی ایی برای ضبط صدا و شخص دومی برای فیلم برداری به طور نامحسوس داشته باشید.!

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

تماشای یک ویدیو و گوش کردن صدای ضبط شده  موثر تر و جذابتر و راحت تره!!!!پس گوشی ایی برای ضبط صدا و شخص دومی برای فیلم برداری به طور نامحسوس داشته باشید.!

درود

از نظر حقوقی ضبط صدا یا تصویر اشخاص بدون آگاهی و اجازه شون در مکانی که به خودت تعلق نداره خلاف قانون هست و ممکنه مجازات سنگینی داشته باشه. 

• Upvote 3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 ساعت قبل، COMEX گفته است :

پلیس قتا ثبت کنید این سایت رو ب اتهام کلاهبرداری

درخواست ها زیاد باشه رسیدگی میکنن

اینحا ثبت کنید تخلف رو 

رو گزینه advanced بزنید بعد رو proceed to 

گزارش وب سایتهای متخلف

ای وای بیچاره شدم باید از کارو زندگیم بزنم برم الاف بشم چند روز. من دوتا شغل دارم فقط ضرر میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 4 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

از نظر حقوقی ضبط صدا یا تصویر اشخاص بدون آگاهی و اجازه شون در مکانی که به خودت تعلق نداره خلاف قانون هست و ممکنه مجازات سنگینی داشته باشه. 

فدای این قانون بشم که همه جاش درز داره تو درزاش هم داره دزدو نزولخوار  مثل علف هرز رشد میکنه

ویرایش شده در توسط EVGA OC

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

کسی شماره ای آدرسی .اسمی یا هرچیزی پیدا کرد تو تلگرام بزاره برام میخوام برم بتونم گیرشون بیارم 09354943667

صفحه‌های میانی این تاپیک شماره‌ تلفن رو نوشته، به نام مرتضی عبیری:

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=647322&page=11

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

صفحه‌های میانی این تاپیک شماره‌ تلفن رو نوشته، به نام مرتضی عبیری:

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=647322&page=11

زنگ زدم میگه من مرتضی عبیری نیستم خطو خریدم.  الان زنگ زدم میگن الان واقعا فرستادیم میگه چون خریدیم نمیشه برگش بزنیم پولو.گفتم تا فردا صبر کنم ببینم شاید واقعا فرستاد ولی اگه فردا هم واقعا نفرستاده بود و شماره پیگیریش اشتباه بود واقعا میرم دخلشونو بیارم من دیر عصبانی میشم تا جاییکه ممکنه صبر میکنم ولی وقتی عصبانی بشم  هیچی جلومو نمیگیره 4سال پیشم یکی سرمو  آنلاین کلاه گزاشت رفتم با پتک ماشینشو طوری زدم که نصف قیمت هم نمیخریدند دیگه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند تا از دوستان اطلاعات خوبی تو تلگرام گذاشتند برام .کسه دیگه ای هم اگه  اطلاعات داره که به کار میاد ممنون میشم تلگرام کنه آدرسه پسرخاله پسرعمه باباشم باشه به کارم میاد چون اگه فردا نفرسته میخوام یک هفتهاز کار بزنم برم والا خوابم نمیبره اینو ادب نشده رها کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جالبه شما طهرانیها اینقدر از این سایت دیدید ولی بازهم هیچکدومتون حظوری نرفتید در عجبم.من مشهد باهام300تا فاصله داره یارو گفت موخوم نمودوم سوار ماشین شدم 3ساعت بعد با پتک شیشه هاشو ریختم ماشینشو داغون کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 10 ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

دخلشونو بیارم من دیر عصبانی میشم تا جاییکه ممکنه صبر میکنم ولی وقتی عصبانی بشم  هیچی جلومو نمیگیره 4سال پیشم یکی سرمو  آنلاین کلاه گزاشت رفتم با پتک ماشینشو طوری زدم که نصف قیمت هم نمیخریدند دیگه 

فعالیت برون‌ استانی هم داری؟ ? 

من چند تا پرونده‌ی مفتوح دارم. البته اول انلاین پیشرو رو تمام کن.

ویرایش شده در توسط سعید بهمنیان
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

فعالیت برون‌ استانی هم داری؟ ? 

من چند تا پرونده‌ی مفتوح دارم. البته اول انلاین پیشرو رو تمام کن.

نه فقط زندگیم مختل میشه فکرکنم کسی هالو فرضم کرده همه نگران وقت و منافع شخصیمون شدیم که این فرقه ها رشد کردند

• Upvote 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تو جه به مطاابي كه دوستان گفتن 

يك برخورد جدي بايد با اين سايت انجام بشه

اگه انقدر مشكل هست چرا سايتشون رو نبستن ؟

اين سايت چه ويژگي داره كه انقدر دوستان ازش خريد كردند ؟

به هر حال يك برخورد جدي نيازه

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

نه فقط زندگیم مختل میشه فکرکنم کسی هالو فرضم کرده همه نگران وقت و منافع شخصیمون شدیم که این فرقه ها رشد کردند

داداش فقط احتمالش هست اونام این پست و صحبتا رو بخونن.. در نظر داشته باش 😉

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این بشه تجربه ای برای شما و بقیه دوستان  تا از سایتی بدون نماد اعتماد خرید نکنید ، من که تاحالا نشنیدم کسی از سایتی بدون نماد اعتماد خرید کنه و اونا پولشو بدزدن ، شده مسخره بازی در بیارن ، دیر ارسال کنن و.. ولی نشده پول رو بالا بکشن.

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

داداش فقط احتمالش هست اونام این پست و صحبتا رو بخونن.. در نظر داشته باش ?

ایرادش چیه؟     

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 58 دقیقه قبل، EVGA OC گفته است :

ایرادش چیه؟     

ایرادی نداره :)))

چون میدونه هیچ آبی از آب تکون نمی خوره

ولی اگر بالا دستی ایی نظر های تاپیک ها رو  می خوند اون موقع می  دونست قراره با سونامی رو به رو شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تهران هستم. یه بار از اینها کی بورد لپ تاپ خریدم. همون روز ارسال کردن. پیک خودشون آورد. خراب بود یه دکمه ش سفت بود. دادم برش گردونه. فرداشم سالمش رو آورد. ولی فهمیدم که فروشگاهشون صاحب نداره. زنگ میزد میگفت "ممد این کیبورد دکمه ش سفته چیکار کنم برگردونم یا بیارم؟" یعنی ببرم به اونی که خریدیم پس بدم یا بیارم شرکت (خونه!).

دوست عزیز اینا با 3.600.000 تو فرار نمی کنن. حرفی که دوستمون زده درسته گیر نیاوردن که ارسال کنن. مدارا کن تا جنست رو تحویل بگیری. بری اونجا زیر گوش یکیشون بزنی باید یه پوبی بذاری رو 3.600.000 تومنت و بدی به یارو.

شکایت و ... هم حسابی از کار و زندگی میندازدت. کلا سیستم قضایی مملکت طوری تنظیم شده که شما تا به سیم آخر نزدی نری شکایت کنی و وقتت رو تلف کنی. الکی هم چندصد کیلومتر راه رو نیا دنبال اینا. اصلا راه نمیدنت اون بالا. قبلش باید تلفنی هماهنگ کنی بدونن به چه دلیل داری می ری اونجا رفتی آیفون رو زدی خودتو معرفی کنی در رو برات باز کنن. به اسم پیکی چیزی هم بری بالا (یعنی با دروغ) می تونن هر اقدامی علیهت بکنن. الکی خودتو خسته نکن. زنگ بزن مدارا کن بگو من قول دادم فلان شده بلان شده پیگیر شو.

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینو  یکی نوشته بود گفتم شاید بدرد کسی بخوره

تمامی سفارشات این سایت از انبار (تهران - خ ولی عصر - بالاتر از چهار راه طالقانی - مرکز کامپیوتر ایران) ارسال میشه.

دفتر این شرکت واقع در: 

تهران - ری - میدان هادی ساعی - خ فدایی - کوچه معين خواه - ساختمان آنلاین پیشرو (پلاک 9) 
تهران - شهر ري - ميدان فرمانداري - ميدان شهرداري - خ فدايي - کوچه معين خواه - پلاک 9

کد پستی: 1877853931

تلفن: 02155956322 الی 4

ایمیل: [email protected] - [email protected]

شرکت ثبت کننده دامنه: www.hostiran.com
هاستینگ سایت ها: موسسه تبیان http://tebyanidc.com/fa

دامنه های تحت اختیار: lapbuy.com - 72121.ir - seratolhosein.ir

صاحب امتیاز دامنه: مرتضی عبیری - اعظم شفیعیان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری