• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر
سعید حسینی

*** رفع آخرین مسائل قالب جدید فروم با کمک شما دوستان ***

Recommended Posts

name name

یکی از مشکلات اذیت بکن تو انجمن اینه که وقتی از یکی نقل بگیریم بعدش منصرف بشیم  وبخوایم کنسلش کنین دیگه حذف نمیشه و حتی بعد ۶ ماه اگه بیایم تو اون تاپیک باز همون نقل و قول باقی میمونه و اگه بخوایم از بین بره باید حتما یه پست با اون نقل و قول بدیم تا شرش کم بشه.لطفا اگه میشه این مشکل رو رسیدگی کنین.

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی ازچیز ها( نمیدونم دوستان گفتن یا نه) مثلا به یکی امتیاز مثبت فروشگاه میدی بعد حواست نیس یه اشتباهی مثلا توش کردی نمیزاره ویرایش کنیش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

تنظیم کادر برای عکس پروفایل مشکل داره  وبرای  بنر حذف شده

تنظیم عکس پروفایل کمپلت مشکل داره و درست  تنظیم  نمیشه به طوری که اصلا نمیشه وسط عکس رو انتخاب  کرد و  همیشه کادر در سمت راست تصویر تنظیم میشه

قبلا میشد بنر رو هم تنظیم  کرد که الان اصلا امکان نداره و اتوماتیک قسمت بالایی بنر انتخاب میشه

هیچ پستی رو نمیشه  پاک کرد !

این موضوع خیلی مهمه و قبلا هم گزارش شده ولی درستش نکردید

ویرایش پست مشکل داره

زمانی که روی ویرایش پست کلیک میکنیم خیلی طول میکشه تا بالا بیاد و  در برخی موارد اصلا بالا نمیاد حداقل برای منکه اینجوریه

ویرایش شده در توسط Coffee Addicted
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بنده میخوام برای این تاپیک فیدبک منفی بدم به ایشون
اسم تاپیک "فروخته شد " هست

الان باید چیکار کرد ؟
اسم تاپیکو میزنم که پیدا نمیکنه
بنظرم قبلا بهتر بود که لینک تاپیک رو وارد میکردیم

ویرایش شده در توسط mohammadalikeley

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

تاپیک خرید بنده در قسمت مربوطه گذارده شده ولی در قسمت بازارچه ی کلی قرار نگرفته و جز آخرین موضوعات میاد بالا و نه در آخرین مطالب بازارچه:

ویرایش شده در توسط KoenigTiger

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت مدیران و کاربران عزیز

پیشنهاد مشکلات

1-لطفا به صورت واقعا فوری این مشکل رو رفع کنید .مشکل لطفا جدیدترین مطالب رو در صفحه1 قرار دهید مثال اخبار پردازنده رو که باز میکنید اولین مطلب برای سال فکر کنم 87 هست و باید برای جدید ترین خبر ها صفحات اخر رو جستوجو کنید ولی برای بهتر شدن حتما باید جدید ترین مطالب  در صفحه اصلی باشه این یک مثال برای تمامی قسمتها بود نه اخبار. بهتره صفحات یک هدر اصلی داشته باشه و اخرین مطالب زیر هدر باشه  خیلی از کاربرا به علت این که فکر میکنن مطالب قدیمی هست میبند صفحه رو

2-برای قسمت فروش لطفا گزینه ای قرار بدید که فورا بعد از فروش رفتن کال فروشنده یا خریدار تایپیک رو خودشون ببندن تا این همه الکی سردرگم نشن  و منتظر بستن ناظر نشن در ضمن ناظر های محترم هم خیلی وقته پیداشون نیست و فکر کنم در گیر مشکلات خودشونن نه اخبار درست حسابی نه نظارت کافی فقط قصدم بهتر شدنه فرم هست نه تخریب جناب حسینی ...باتشکر

Untitled.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر وقت می خوام بیام اینجا و چندبار میرم تاپیک های دیگه اولش با این پیغام روبرو میشه

Checking your browser before accessing lioncomputer.ir.

This process is automatic. Your browser will redirect to your requested content shortly.

Please allow up to 5 seconds…

DDoS protection by Cloudflare 
Ray ID: 3bfe30fbfe2727aa

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

منم مشکل کاربر Coffee Addicted رو دارم.

اگر زیر حمله DDoS هم هستید لطفاً یه فکری برای کاربرای انجمن کنید که هر تاپیک رو باز میکنم اول Cloudflare میاد :12_slight_smile:

راستی تو فروشگاه لیون چرا بخش سوالات هر محصول دیگه نظرات مردم رو نشون نمیده؟ این بخش برای من خیلی مهم بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

هر وقت می خوام بیام اینجا و چندبار میرم تاپیک های دیگه اولش با این پیغام روبرو میشه

Checking your browser before accessing lioncomputer.ir.

This process is automatic. Your browser will redirect to your requested content shortly.

Please allow up to 5 seconds…

DDoS protection by Cloudflare 
Ray ID: 3bfe30fbfe2727aa

این مشکل چیه ؟من هم گرفتار همینم.

فک کردم که مشکل از سیستم منه.الان دیدم که دوستان هم این مشکلو دارند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

این مشکل چیه ؟من هم گرفتار همینم.

فک کردم که مشکل از سیستم منه.الان دیدم که دوستان هم این مشکلو دارند

آنتی دیداس هستش، هر موقع حمله باشه اتوماتیک فعال میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری