رفتن به مطلب

کیس دست ساز خودم که بالاخره تموم شد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

*****دوستان بر خودم واجب دونستم از همه عزیزانی که با نظرات و حمایت و لطفی که نسبت به من داشتن تشکر کنم و اینو بگم چقدر خوبه که انجمنی این چنین وجود داره که این قدر عزیزانم میتونن بهم روحیه بدن.باورتون نمیشه ولی بعد از اتمام این کار تنها جمله ای که تکرار میکردم این بود که بیهوده ترین کار عمرمو انجام دادم ولی حمایت شما خیلی بهم روحیه داد تا میزشم بسازم درود بر همتون******

یه مدتی بود تو فکر ساختن کیس توسط mdf و پلکسی بودم که بالاخره شروع کردم و بک ماهی درگیرش بودم که سرانجام به پایان رسید.میتونم بگم کار خیلی سختیه از این لحاظ که برای هر چیزی باید برنامه ریزی داشته باشی موقع ساخت.خودم خیلی راضیم ازش مخصوصا سیستم کولینگش بسیار سرد کار مبکنه.4799k فول لود 4400 بالای 62 نمیره و idl هم 29

و 4000 رو بالای 54 نمیره.داخل بازی ها هم 40 45

.کابلارو به خاطر هزینش اسلیو نکردم و ارزشم نداشت که این کارو کنم انشالا کارت گرافیک 1070 که خریدم کامل ترم میشه.فقط موندم گرافیکو ایستاده نصب کنم زیباتره یا معمولی؟!!

فقط فرصت نشد تمییزش کنم از نزدیک بسیار زیباتر از عکساشه

20160815_001435.jpg

20160815_001449.jpg

20160815_001602.jpg

IMG-20160816-WA0002.jpeg

IMG-20160816-WA0008.jpeg

post-21025-0-03257900-1471494948_thumb.jpg

post-21025-0-07131200-1471495001_thumb.jpg

post-21025-0-49447800-1471495037_thumb.jpg

post-21025-0-44699000-1471495290_thumb.jpeg

post-21025-0-84333300-1471495418_thumb.jpeg

ویرایش شده توسط mahe6abe14
لینک به دیدگاه

سلام داداش

خوبی?

عاقا ببخشید اشتباه دستم رفت رو - خواستم + بدم @};-

یعنی عکس دیدم داشتم فک میکردم کیس رو خودت درست کردی یا فتوشاپه که اینجوری در اومده حواسم پرت شد...

واقعا احسنت

عالی در اومده، عالی

داش بنظرم باید بری مسابقات مودینگ کیس با این کار خلاقانه ای که انجام دادی

فقط بی زحمت میگی دقیقا هزینه قطعات چقدر شد?

امکانش هست دقیق تر از مراحل کاری عکس بزارین و توضیح بدی

مرسی و دست مریضا

ویرایش شده توسط rasa.d
لینک به دیدگاه

سلام ، واقعا عالی و هنرمندانه است . در اون مورد که گفتین گرافیک رو ساده بزارین یا ایستاده ، به نظرم اگر می تونین جای زیبایی در کیس تعبیه کنین که بشه اون رو ایستاده بزارین ، باید ازرایزر pci e استفاده کنین ، اگر مدل های معمولی باشه ، کارکرد کارت رو پایین میاره ولی مدل های خوبش نه ، در ضمن ، من توی (شما توب کنید) _ (ی.و.ت.و.ب.) دیدم که یکی در کانالش به نام linus tech tips ، یه کارت گرافیک رو به صورت خیلی زیبا رنگ می کنه . اگر شما هم اینکار رو کنید که خیلی زیبا تر میشه کیستون  ولی واقعا کار زیبایی کردین ،

فقط 2 تا نکته :

1. به نظرم در عکس دومی از سمت چپ، سیم هایی که مربوط به یواس بی و ...... جلوی کیس هستن رو رنگ آبی کنید که مثل سیم های پور که از بالا زدین بشن ،
2. می خواستم بدونم که کلا چقدر خرج برداشت و شما سفارش هم قبول می کنید ؟

موفق باشید دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در رابطه با رنگ کردن کارت گرافیک : https://www.youtube.com/watch?v=7JoEdrR0z6I

لینک به دیدگاه

عالی شده ؟؟ فقط کابل 24پین الان اسلیو نیست ؟؟ به نظر من گرافیک رو با کابل رایزر نصب کن ...ایستاده به کیس  شما خیلی بیشتر میاد

لینک به دیدگاه

پروژه ای که انجام دادین خیلی کار سختیه. این سختیش رو هم تا مود نکنی متوجه نمیشی. خیلیا هستن که فقط انتقاد میکنن و از سختی کار اطلاع کمی دارن.

لینک به دیدگاه

تبریک میگم خیلی خوب شده

تهویه هوا به چه صورت هست؟ دکمه پاور و پورت های USB به چه صورت هست؟

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

بسیارعالی  :clapping:  :x

لطفا عکسهای با کیفیت تر با لینک بذارید

مخزن به نظر ساخت کارخانه خاصی نیست ... با چی ساختین؟ :-?

لینک به دیدگاه

سلام داداش

خوبی?

عاقا ببخشید اشتباه دستم رفت رو - خواستم + بدم @};-

یعنی عکس دیدم داشتم فک میکردم کیس رو خودت درست کردی یا فتوشاپه که اینجوری در اومده حواسم پرت شد...

واقعا احسنت

عالی در اومده، عالی

داش بنظرم باید بری مسابقات مودینگ کیس با این کار خلاقانه ای که انجام دادی

فقط بی زحمت میگی دقیقا هزینه قطعات چقدر شد?

امکانش هست دقیق تر از مراحل کاری عکس بزارین و توضیح بدی

مرسی و دست مریضا

سلام خوبی داداش ؟اگه اشتباه نکنم باید حمزه باشی ( فرزادم از زاهدان )

اقا ممنون خیلی خوشحالم کردی با تعریفت.والا فوتو شاپ که نیست واقعیه ولی به نظر خودمم خوب در اومده مراحل کاری مثل بقیه دوستان دوست داشتم عکس بگیرم ولی هر لحظه احتمال میدادم خوب در نیاد چرا الکی عکس بگیرم.

سفارش قبول میکنی داداش  :D  :D  @};-

شرمنده میکنید قربان ما کوچیک دوستانم هستیم

لینک به دیدگاه

به شخصه بهترین کیس دست ساز و ماد شده ای بوده که تا حالا دیدم (تو ایران)

باریکلا  @};-

خسته نباشید 

لینک به دیدگاه

سلام ، واقعا عالی و هنرمندانه است . در اون مورد که گفتین گرافیک رو ساده بزارین یا ایستاده ، به نظرم اگر می تونین جای زیبایی در کیس تعبیه کنین که بشه اون رو ایستاده بزارین ، باید ازرایزر pci e استفاده کنین ، اگر مدل های معمولی باشه ، کارکرد کارت رو پایین میاره ولی مدل های خوبش نه ، در ضمن ، من توی (شما توب کنید) _ (ی.و.ت.و.ب.) دیدم که یکی در کانالش به نام linus tech tips ، یه کارت گرافیک رو به صورت خیلی زیبا رنگ می کنه . اگر شما هم اینکار رو کنید که خیلی زیبا تر میشه کیستون  ولی واقعا کار زیبایی کردین ،

فقط 2 تا نکته :

1. به نظرم در عکس دومی از سمت چپ، سیم هایی که مربوط به یواس بی و ...... جلوی کیس هستن رو رنگ آبی کنید که مثل سیم های پور که از بالا زدین بشن ،

2. می خواستم بدونم که کلا چقدر خرج برداشت و شما سفارش هم قبول می کنید ؟

موفق باشید دوست عزیز

خیلی خیلی ممنون بابت راهنماییتون حتما سیم های دیگه رو هم آبی میکنم ولی دیگه خسته شده بودم اخراش گفتم جمعش کنم احتمالا هفته بعد درستش کنم بقیه سیمهاشم آبی بشه.

برای کارتم اره به نظرم ایستاده بهتره.

هزینه حدودی عرض کنم

mdf حدود 100

پلکسی حدود 250

بقیشم سیمو فن و این جور چیزا که 110 تومن شد.بقیشم سخت افزار و واتر کولر و مخزنه

فقط میتونم بگم فوقلادست :clapping:[/quote

خیلی به آدم انژی میده این همه حمایت شما نمیدونین چقدر سرحال و خوشحالم مرسی از همه ی دوستان

با کلمه ی بی نقص توصیفش میکنم

آقا بسیار ممنون واقعا خستگی از تنم رفت

عالی شده ؟؟ فقط کابل 24پین الان اسلیو نیست ؟؟ به نظر من گرافیک رو با کابل رایزر نصب کن ...ایستاده به کیس  شما خیلی بیشتر میاد

سلام ممنونم

نه فقط کابلاشو با کابل آبی عوض کردم چون به نظرم هزینه اضافیه و اینکه کار دست خودم میخواستم باشه

اره تصمیمم همینه منتظرم قیمت 1070 متعادل تر بشه و اینکه یه کارت خوشگل انتخاب کنم

پروژه ای که انجام دادین خیلی کار سختیه. این سختیش رو هم تا مود نکنی متوجه نمیشی. خیلیا هستن که فقط انتقاد میکنن و از سختی کار اطلاع کمی دارن.

ممنونم لطف دارین

کار شمارو دیدم خیلی خیلی جذاب شده

بسیار زیبا

لطف داری دوست گلم

شاهکار  @};-  :)

آقا شرمندم میکنی مرسی

تبریک میگم خیلی خوب شده

تهویه هوا به چه صورت هست؟ دکمه پاور و پورت های USB به چه صورت هست؟

کاملا سرده خیلی خیلی سرده

از چهار فن پایین دوتای سمت راست هواش میاد داخل کیس

سومی هاردارو سرد میکنه چهارمی پاورو

یه فن پشت پادر بورد و cpu رو سرد میکنه دوتا روی سقف

و سه تا فن واتر کلا هوارو میده بیرون.دو تا پمپ داره که در صورت بالا اومدن دما بالای 50 پمپ دوم روشن میشه و بلافاصله سرد میشه.کولانت اصلا گرم نمیشه چه برسه به داغ .

لینک به دیدگاه

خیلی زیبا  :D  نمیتونم کلمه رو برای این کار بگم که در حدش باشه :x :x @};- ^_^

لینک به دیدگاه

بسیارعالی  :clapping:  :x

لطفا عکسهای با کیفیت تر با لینک بذارید

مخزن به نظر ساخت کارخانه خاصی نیست ... با چی ساختین؟ :-?

به زودی عکس و فیلم میزارم.تقریبا همه چیز این کیسو ساختم هیچ چیزش کارخونه ای نیست.از پلاستیک فروشی پیداش کردم و با برش پلکسی این شکلیش کردم

به شخصه بهترین کیس دست ساز و ماد شده ای بوده که تا حالا دیدم (تو ایران)

باریکلا  @};-

خسته نباشید

آقا واقعا لطف دارین خیلی خوشحالم از حرفتون به آدم انرژی میده مرسی

خیلی زیبا  :D  نمیتونم کلمه رو برای این کار بگم که در حدش باشه :x :x @};- ^_^

بسیار ممنونم واقعا حس فوق العاده ایه که بعد از خستگی کار مورد قبول اساتید باشه ممنونم.راستش ترس این تو دلم بود که مورد تمسخر واقع بشه تا تحسین

لینک به دیدگاه

سلام . ببخشید دو تا سوال داشتم ،

1. از اسلیو منظورتون همون slave هست ؟ یعنی اینکه سسیم ها رو کنار هم مرتب کنین ؟ معناشو نفهمیدم 
2. اون ویدئو در رابطه بارنگ کردن کارت گرافیک رو دیدین ؟ 

راستی ، اگر دنبالگرافیک هستین به نظرم ایسوس استریکس 1070 خوبه ولی رنگش کنین (عین اون ویدئو، سفید رنگ)، چون ال ای دی ، rgb داره شاید به کارتون بیاد ، واقعا عالیه ، منم می خوام یه کیسدرست کنیم ، اما نه در این حد ، حالا تا ببینیم مادر گرامی چی می فرمایند

لینک به دیدگاه

سلام . ببخشید دو تا سوال داشتم ،

1. از اسلیو منظورتون همون slave هست ؟ یعنی اینکه سسیم ها رو کنار هم مرتب کنین ؟ معناشو نفهمیدم 

2. اون ویدئو در رابطه بارنگ کردن کارت گرافیک رو دیدین ؟ 

راستی ، اگر دنبالگرافیک هستین به نظرم ایسوس استریکس 1070 خوبه ولی رنگش کنین (عین اون ویدئو، سفید رنگ)، چون ال ای دی ، rgb داره شاید به کارتون بیاد ، واقعا عالیه ، منم می خوام یه کیسدرست کنیم ، اما نه در این حد ، حالا تا ببینیم مادر گرامی چی می فرمایند

سلام بله منظورم مرتب کردن کابلاست

نه فرصت نکردم ولی حتما میبینم و نظرمو میگم.والا درست کردن کیس کار دشواریه من چون کار mdf و پلکسی انجام دادم و کلا تو زمینه الکترونیک و طراحی و کارایی از این قبیل مهارت دارم شروع به کار کردم .شروع کنید کمکتون میکنم

لینک به دیدگاه

خیلی عالی.واقعا زیبا.خودم قبلا ساختم و درک میکنم چقدر کار پر زحمتیه. @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  

لینک به دیدگاه

بسیار عالی و فوق العاده , یک خسته نباشید جانانه به شما دوست عزیز که وقتت رو گذاشتی و هنرت رو به ما نشون دادی . لذت بردم از خوش ذوقی شما ./

لینک به دیدگاه

خیلی عالی.واقعا زیبا.خودم قبلا ساختم و درک میکنم چقدر کار پر زحمتیه. @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

ممنونم عزیزم اره خیلی زحمت داشت چند هفته تا شب درگیرش بودم تا دقیق در بیاد

بسیار عالی و فوق العاده , یک خسته نباشید جانانه به شما دوست عزیز که وقتت رو گذاشتی و هنرت رو به ما نشون دادی . لذت بردم از خوش ذوقی شما ./

مرسی

خوشحالم که نظرتونو جلب کرده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...