رفتن به مطلب

تاج خورشید نمایان شد »»» نتایج و بررسی RX 480 اضافه شد »»» نتایج و بررسی RX 470 اضافه شد + نظرسنجی

اشتراک گذاری

کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟  

406 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟

• همچنان گرافیک R9 300 خود را نگه میدارم
      11
    • همچنان گرافیک GTX 900 خود را نگه میدارم
      63
    • ارتقا به سری R9 400
      153
    • ارتقا به سری GTX 1000
      144
    • کارت قدیمی تر از amd رو نگه می دارم
      17
    • کارت قدیمی تر از nvidia رو نگه می دارم
      18
  2. 2. کدام ارتقا را بیشتر میپسندید ؟

• RX 480 تکی و CROSS
      53
    • RX 470 تکی و CROSS
      14
    • GTX 1080 تکی
      39
    • GTX 1070 تکی و SLI
      49
    • موارد ضعیف تر گرافیکهای نوظهور پاسکال و پلاریس
      8
    • در انتظار نسل بعد میمانم
      12
    • در انتظار نتایج GTX 1060 میمانم
      21
  3. 3. کدام کارت سفارشی از گرافیک RX 480 را بیشتر میپسندید ؟

• SAPPHIRE NITRO
      25
    • POWERCOLOR RED DEVIL
      17
    • GIGABYTE G1 GAMING
      16
    • ASUS STRIX
      35
    • XFX 480
      1
    • MSI GAMING X
      23

Recommended Posts

البته دوستان کمی صبور باشن

بزارید درایور های بهتر و احتمالا یکی دوتا آپدیت بیاد !!!

گرچه بعید میدونم در نتیجه نهایی خیلی تاثیر بزاره ولی در کل صبر چیز خوبیه !!!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، big VULTURE گفته است :

شما جواب خودتون رو دادید !!!

در واقع فریم کارتهای انویدیا در dx12 باید خیلی بهتر از الان باشه ، اما نیست !!!

شما دارید به موضوع برعکس نگاه می کنید !!!

dx12 لازمه چون پرفورمنس رو افزایش میده اما انویدیا نمی تونه از این افزایش پرفورمنس به درستی استفاده کنه و عقبه !!!

در واقع این که کارتهای انویدیا در dx12 ناکام هستند ربطی به dx12 نداره این نقص در کارتهای انویدیاست نه در dx12 ، پس درستش اینه که بگیم توی dx12 شرکت ای ام دی بهتره پس چه نیازی به انویدیا هست ؟؟؟!!!؟؟؟

من متوجه منظور سوال اخر نشدم!! داری میپیچونی؟

اصل  بدست اوردن فریم بیشتره حالا اینکه از چه راهی کسب شده فکر نکنم مهم باشه

یه نفر با ماشین حساب 100 تا عمل جمع و تفریق رو توی 15 انجام میده ، نفر دوم بیاد همین کارو با چرتکه توی 10 مین انجام بده خوب نیست؟

توی تست هایی که دیدم بعضا حتی فریم تایم انویدیا روی دایرکس11 بهتر از 12 هست چه در مقایسه با کارت های خودش چه کارت های ای ام دی

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Veyron گفته است :

یه نفر با ماشین حساب 100 تا عمل جمع و تفریق رو توی 15 انجام میده ، نفر دوم بیاد همین کارو با چرتکه توی 10 مین انجام بده خوب نیست؟

توی تست هایی که دیدم بعضا حتی فریم تایم انویدیا روی دایرکس11 بهتر از 12 هست چه در مقایسه با کارت های خودش چه کارت های ای ام دی

اگه درست متوجه شده باشم منظورتون اینه که DX12 چرتکست و DX11 ماشین حسابه درسته ؟ باید خدمتتون عرض کنم متاسفانه یا خوشبختانه dx11 آخرای عمرشه:ph34r:  از این به بعد تمام بازیهای جدید رو باید با چرتکه انجام بدیم xD

در ضمن حالا شما  بزار انویدیا درایور جدید برای این بازی بده بیرون قطعا از این فضاحت در میاد. یخورده زود جبهه گرفتی داداش:x

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، (WarCraft) گفته است :

اگه درست متوجه شده باشم منظورتون اینه که DX12 چرتکست و DX11 ماشین حسابه درسته ؟ باید خدمتتون عرض کنم متاسفانه یا خوشبختانه dx11 آخرای عمرشه:ph34r:  از این به بعد تمام بازیهای جدید رو باید با چرتکه انجام بدیم xD

در ضمن حالا شما  بزار انویدیا درایور جدید برای این بازی بده بیرون قطعا از این فضاحت در میاد. یخورده زود جبهه گرفتی داداش:x

دادا چطور به این نتیجه رسیدی؟

اتفاقا منظور بنده بر عکس

دایرکس12 رو به ماشین حساب تشبیه کردم

در ضمن چیزی قرار نیست به اخر عمرش برسه دایرکس9 هنوز زنده ست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، Veyron گفته است :

درود

تو هردو عقب 470و 480 داره میدوه کجا با چرتکه بهتر از ماشین حساب amd ظاهر شده یبار دیگه ببین نتایج رو... 

بترتیب 64-54-53 گرفتن تو 11

بترتیب 67-56-54 گرفتن تو 12

تو هردو دایرکتس اخر شده 1060و پشت سر 470 1 تاومنی قرار گرفته این کارت 1.5 میلیونی ! :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، iman0013 گفته است :

این تاج خورشیدتون کجاست پس  2 ماه  گذشت:ph34r:

اینکه واردکننده ها یمشت مفت خورن، کارت نمیصرفه براشون بیارن به ما ربط نداره ، شما خیلی دنبال کارت میگردی همین 470 رو بگیر اگه پولت زیادی کرده... ^_^

تا کریسمس همین وضع هست مطمعنا !!!  یا باید گرون بخری یا خودت وارد کنی یا بشینی تا اون موقع قیمت ها مناسب بشه... یا همین انویدیا هارو بخر مثل بقیه الکی خوش باش :P

.....................

یعنی وای بحال انویدیاست اگه این دایرکتس 12 رو نتونه یکاریش بکنه، الان کنسول های جدید دارن تولید میشن با پولاریس بخاطر همین تولید کارت amd کمه اما بازم هست، بدبختیشون موقعی هست که تمام کنسول های بازار رو amd قبضه کرده با دایرکتس 12 داره میتازه میره جلو xD

تا دیروز فقط به "اش" و هیتمن گیر میدادن می گفتن دوتا بازی هست ، رو ز بروز داره تعداد بازی ها زیادتر میشه و دست انویدیا کوتاه تر و بدبخت اونایی که پول کارت های انویدیا رو دادن و هنوز فکر می کنن انویدیا بهترینه و amd یه شرکت ورشکستس که داره برای نجات خودش دست و پا میزنه ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Veyron گفته است :

بله اصل بدست اوردن فریم بیشتر هستش و dx12 ساخته شده تا فریم بیشتری گرفته بشه ، این که انویدیا نمی تونه در dx12 فریم بیشتری بگیره به خاطر ضعف خودشه نه به خاطر ضعف dx12

در مورد فریم بیشتر

دوست گرامی شما در کدوم بنچ مارک صفحه قبل از انویدیا فریم بیشتر دیدید؟؟؟

نکنه به فریم بیشتر تایتان x پاسکال نگاه می کنید ؟؟؟ کارت 1200 دلاری نسل جدید انویدیا باید هم بتونه فریم خوبی بده !!!

شما یه نگاه به 480 و 980 و 970  و 1060 بندازید !! همرده 480 این 3 کارت به حساب میان کدمشون تونستن در مقابل 480 فریم مناسب بگیرن ؟؟؟

از کی تا حالا 480 باید با 980ti در یک حد و حدود فریم بدن ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، nima.mazrouie گفته است :

اینکه واردکننده ها یمشت مفت خورن، کارت نمیصرفه براشون بیارن به ما ربط نداره ، شما خیلی دنبال کارت میگردی همین 470 رو بگیر اگه پولت زیادی کرده... ^_^

تا کریسمس همین وضع هست مطمعنا !!!  یا باید گرون بخری یا خودت وارد کنی یا بشینی تا اون موقع قیمت ها مناسب بشه... یا همین انویدیا هارو بخر مثل بقیه الکی خوش باش :P

.....................

یعنی وای بحال انویدیاست اگه این دایرکتس 12 رو نتونه یکاریش بکنه، الان کنسول های جدید دارن تولید میشن با پولاریس بخاطر همین تولید کارت amd کمه اما بازم هست، بدبختیشون موقعی هست که تمام کنسول های بازار رو amd قبضه کرده با دایرکتس 12 داره میتازه میره جلو xD

تا دیروز فقط به "اش" و هیتمن گیر میدادن می گفتن دوتا بازی هست ، رو ز بروز داره تعداد بازی ها زیادتر میشه و دست انویدیا کوتاه تر و بدبخت اونایی که پول کارت های انویدیا رو دادن و هنوز فکر می کنن انویدیا بهترینه و amd یه شرکت ورشکستس که داره برای نجات خودش دست و پا میزنه ^_^

والا برادر من یه تومن دارم میخوام کارت بگیرم الان دچار دوگانگی شخصیتی شدم با این وضع قیمت ها:| دیگه مجبوریم صبر کنیم:ph34r:

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، big VULTURE گفته است :

بله اصل بدست اوردن فریم بیشتر هستش و dx12 ساخته شده تا فریم بیشتری گرفته بشه ، این که انویدیا نمی تونه در dx12 فریم بیشتری بگیره به خاطر ضعف خودشه نه به خاطر ضعف dx12

در مورد فریم بیشتر

دوست گرامی شما در کدوم بنچ مارک صفحه قبل از انویدیا فریم بیشتر دیدید؟؟؟

نکنه به فریم بیشتر تایتان x پاسکال نگاه می کنید ؟؟؟ کارت 1200 دلاری نسل جدید انویدیا باید هم بتونه فریم خوبی بده !!!

شما یه نگاه به 480 و 980 و 970  و 1060 بندازید !! همرده 480 این 3 کارت به حساب میان کدمشون تونستن در مقابل 480 فریم مناسب بگیرن ؟؟؟

از کی تا حالا 480 باید با 980ti در یک حد و حدود فریم بدن ؟؟؟؟

حالا داداش اینجورا که شما میگین نیست

و انویدیا هم شرکتی نیست که به این راحتی میدون خالی کنه. تازه چند مدت پیش نظرسنجی از استیم منتشر شد که افزایش پلیرها با کارت گرافیک  انویدیا و کاهش ای ام دی رو نشون میداد.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ابوالفضل.گنجی گفته است :

حالا داداش اینجورا که شما میگین نیست

و انویدیا هم شرکتی نیست که به این راحتی میدون خالی کنه. تازه چند مدت پیش نظرسنجی از استیم منتشر شد که افزایش پلیرها با کارت گرافیک  انویدیا و کاهش ای ام دی رو نشون میداد.

من که نگفتم فروش انویدیا کمه یا باید درش رو تخته کنن یا ...

گفتم انویدیا در dx12 به مشکل برخورده .

کارتهاش نمی تونن به درستی از dx12 پشتیبانی کنن !!!

این که انویدیا نمی تونه در dx12 فریم مناسب بگیره ربطی به ضعف dx12 نداره بلکه این ضعف کارتهای انویدیاست !!!

لینک به دیدگاه

من از خدامه انویدیا بتونه در dx12 بدرخشه

به هر حال انویدیا در pc گیمینگ نقش داره و موفقیتش میتونه به pc گیمینگ کمک کنه .

100 البته مشکل من با انویدیا سر بعضی کارهاشه که به pc گیمینگ صدمه زده از جمله کم کردن قدرت کارتهای قبلیش و فناوری های انحصاریش مانند گیم ورک و ... که موجب نقص در پورت بازی ها شده و فریم رو در کارتهای سری قبل انویدیا و کارتهای amd با کاهش رو به رو کرده اما با این وجود موفقیت انویدیا در ساپورت dx12 موجب رشد سریعتر dx12 میشه و pc گیمینگ وضع بهتری پیدا می کنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، Veyron گفته است :

مد دایرکس 12 بازی های که تا الان اومدن چیزی به گرافیک بازی اضافه نمیکنن فقط قراره بازی ها  با فریم بیشتر و روون تر اجرا بشن
سری 1000 انویدیا توی دایرکس 11 فریمش از 12 ای ام دی بهتره

چه نیازی به 12 هست

خیر عزیز، فکر میکنم که نتایج رو دقت نکردید، بعنوان مثال، کارت 390X در حدود 10 درصد بهتر ازمقداری که  980ti در DX11 ، فریم گرفته، عمل میکنه...

البته این بازی AMD هستش، انتظار دیگه ای هم نمیره، ولی خوب اختلاف نتایج این شکلی، فقط میتونه یه چیز رو برسونه، ضعف مهلک انویدیا در DX12 ، جالبه که این همه جوک هم میگفتن که ساپورتش از DX12 در پاسکال فلان و فلان هستش، ولی در حقیقت ساپورت DX12 در معماری انویدیا، وجود خارجی نداره...

البته این رو هم بگیم که از تقریبا بیش از 90 درصد بنچمارکهایی که از DX12 پشتیبانی کردن، همچین نتایجی رو داشتن و چیز غیر عادی نیست این قضیه...  

untitled-1.png111-6.thumb.png.604231a895fecce9a179f820be5c7966.png

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

نمدونم 480 رو که داشتن با تفاوت قیمت فاحش میفروختن..چیش نمیصرفه براشون که وارد کنن.

فک کنم واردکننده ای گرامی هم انویدیایی ان. الان 1060 و 1070 و 1080 بازم خدایی تنوع برنداشون خیلی خوبه داخل. داره بهترم میشه. اوخ ما هنو تو 480 گیر کردیم. یکی دو مدلش میاد که مثل برق تموم میشه.

نمدونم چه سیاستیه :|

لینک به دیدگاه

دیگه تا بوده همین بوده ، وقتی ببینن 1060 رو میشه تا 2 تومن فروخت به مردم(خودم دیدم یه شرکت این قیمت رو تعیین کرده بود، که دیگه صدای لیون کامپیوتر هم در اومد)، چرا برن 480 بیارن که مجبور بشن 1200 بفروشن که سودی ندارهه براشون... ^_^

چی بگم والا. بازم ملت یکم هوشیار تر شدن.. لااقل اول چک میکنن ببینن جنس گرونه. اگه گرون بود بازم میخرن... قبلن کمتر چک میکردن. ولی دیگه دو تومن که قیمت 1070 میشه. :| خدا بگم چیکارشون کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، hosseinskandari گفته است :

نمدونم 480 رو که داشتن با تفاوت قیمت فاحش میفروختن..چیش نمیصرفه براشون که وارد کنن.

فک کنم واردکننده ای گرامی هم انویدیایی ان. الان 1060 و 1070 و 1080 بازم خدایی تنوع برنداشون خیلی خوبه داخل. داره بهترم میشه. اوخ ما هنو تو 480 گیر کردیم. یکی دو مدلش میاد که مثل برق تموم میشه.

نمدونم چه سیاستیه :|

دیگه تا بوده همین بوده ، وقتی ببینن 1060 رو میشه تا 2 تومن فروخت به مردم(خودم دیدم یه شرکت این قیمت رو تعیین کرده بود، که دیگه صدای لیون کامپیوتر هم در اومد)، چرا برن 480 بیارن که مجبور بشن 1200 بفروشن که سودی ندارهه براشون... ^_^

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، nima.mazrouie گفته است :

واقعا قیمت 2 تومن برای 1060 در حد یک جوک تلخ بود !

بعضی از مدل های 1070 حتی ارزونتر بودن !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

واقعا قیمت 2 تومن برای 1060 در حد یک جوک تلخ بود !

بعضی از مدل های 1070 حتی ارزونتر بودن !!!

در 15 ساعت قبل، nima.mazrouie گفته است :

اینجا ایرانه ................. سر گردنه ............... بی قانونی .................. بدون نظارت ................... وقت و جون مردم ارزش نداره .....................و الی آخر

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعاً بازی ها موندن رو زمین

چرا 480 غیر رفرنس نمیاد تو بازار :(:(:(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

واقعاً بازی ها موندن رو زمین

چرا 480 غیر رفرنس نمیاد تو بازار :(:(:(

منم یکساله منتظرم یه کارت درست درمون بخرم نه ویچر بازی کردم نه فال اوت نه دووم نه تامبرایدر، بازی درست حسابی نمیشه با 6870 دیگه بازی کرد لامصب :/، کارت نیومده، این فامیلمونم نیومد جا خوش کرده فکر نکنم تا اخر ماه بیاد تابستون تموم شد، یبارگی شاید اصلا ps4 پرو گرفتم و قید pc گیمینگ رو زدم... :( 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، nima.mazrouie گفته است :

منم یکساله منتظرم یه کارت درست درمون بخرم نه ویچر بازی کردم نه فال اوت نه دووم نه تامبرایدر، بازی درست حسابی نمیشه با 6870 دیگه بازی کرد لامصب :/، کارت نیومده، این فامیلمونم نیومد جا خوش کرده فکر نکنم تا اخر ماه بیاد تابستون تموم شد، یبارگی شاید اصلا ps4 پرو گرفتم و قید pc گیمینگ رو زدم... :( 

یه دونه از کارت امضام بگیر دست دو باهاش بازی کن ، بازی هایی که گفتی مدیوم راحت جواب میده بعد اینکه 480 قیمتش مناسب شد بگیر

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، nima.mazrouie گفته است :

صبر کن آرام جانم صبر کن
صبر کن آرام جانم صبر کن

بعد ازین تهران گلستان می‌شود
گوشت‌های شیشک ارزان می‌شود    
  در دکان‌ها نان فراوان می‌شود
مشکلات از صبر آسان می‌شود
لینک به دیدگاه

منم یکساله منتظرم یه کارت درست درمون بخرم نه ویچر بازی کردم نه فال اوت نه دووم نه تامبرایدر، بازی درست حسابی نمیشه با 6870 دیگه بازی کرد لامصب [emoji32]، کارت نیومده، این فامیلمونم نیومد جا خوش کرده فکر نکنم تا اخر ماه بیاد تابستون تموم شد، یبارگی شاید اصلا ps4 پرو گرفتم و قید pc گیمینگ رو زدم... [emoji20] 

واقعا سخته .. منتظر ویچر و تامب بمونی .

من در غمت شریک میشم
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

دوستان چرا هنوز غیر رنرنس های rx480  عرضه نشده به بازار ؟ واقعاً خیلی تنبل شدن این وارد کننده های عزیز و محترم ! الان الماس ایران مدل های غیر رفرنس 470 و 460 شرکت سافایر را وارد کرده اما امان از یدونه 480 کاستوم ! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...