رفتن به مطلب

تاج خورشید نمایان شد »»» نتایج و بررسی RX 480 اضافه شد »»» نتایج و بررسی RX 470 اضافه شد + نظرسنجی

اشتراک گذاری

کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟  

406 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟

• همچنان گرافیک R9 300 خود را نگه میدارم
      11
    • همچنان گرافیک GTX 900 خود را نگه میدارم
      63
    • ارتقا به سری R9 400
      153
    • ارتقا به سری GTX 1000
      144
    • کارت قدیمی تر از amd رو نگه می دارم
      17
    • کارت قدیمی تر از nvidia رو نگه می دارم
      18
  2. 2. کدام ارتقا را بیشتر میپسندید ؟

• RX 480 تکی و CROSS
      53
    • RX 470 تکی و CROSS
      14
    • GTX 1080 تکی
      39
    • GTX 1070 تکی و SLI
      49
    • موارد ضعیف تر گرافیکهای نوظهور پاسکال و پلاریس
      8
    • در انتظار نسل بعد میمانم
      12
    • در انتظار نتایج GTX 1060 میمانم
      21
  3. 3. کدام کارت سفارشی از گرافیک RX 480 را بیشتر میپسندید ؟

• SAPPHIRE NITRO
      25
    • POWERCOLOR RED DEVIL
      17
    • GIGABYTE G1 GAMING
      16
    • ASUS STRIX
      35
    • XFX 480
      1
    • MSI GAMING X
      23

Recommended Posts

چشم همه روشن :D

470 995 تومن.

مبارکه @};- @};- @};-

:ohmy: دلاری چند حساب کردند مگه ؟

لینک به دیدگاه

:ohmy: دلاری چند حساب کردند مگه ؟

چی بگم والا. من که بوسیدم گیمینگ رو گذاشتم کنار.دیگه برام مهم نیس دلارش چنده.

ولی امیدوارم به زمین گرم بخورن ^_^

لینک به دیدگاه

چشم همه روشن :D

470 995 تومن.

مبارکه @};- @};- @};-

لینک بررسی http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/zardon/sapphire-rx-470-nitro-oc-4gb-review/7/

http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/zardon/sapphire-rx-470-nitro-oc-4gb-review/7/

قیمتش 180 دلار هست  میشه دلاری 5500

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از کارتهای نسل جدید دو شرکت تنها کارتی که ارزش خرید بالایی داره این مدل هست:

http://lioncomputer.ir/product/8909/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%A7%D9%85+%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%DB%8C+GTX+1070+Gaming+8GB/

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/product/8909/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%A7%D9%85+%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%DB%8C+GTX+1070+Gaming+8GB/

اونم بخاطر شرکت گارانتی کنندش هست که اصن معلوم نیست خدماتش چه مدلیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم دو روز دیگه گرون میکنن

همه اومدن کمپین زدن اما کارتها در بدو ورود ناموجود شدن و قیمتهای فضایی شد فضایی تر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:ohmy: دلاری چند حساب کردند مگه ؟

این حالا خوبه حدود ۴۵۰۰ حساب شده

شما برو ۱۰۶۰ g1 رو ببین دلار ۵۳۰۰ حساب کردن

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

چرا 480 کاستوم تا الان وارد نشده؟

ولی 460 و 470 برای فروش قرار دادن؟

کسی دلیلش رو میدونه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا 480 کاستوم تا الان وارد نشده؟

ولی 460 و 470 برای فروش قرار دادن؟

کسی دلیلش رو میدونه؟

منم واقعا دوست دارم بدونم  :laughing:

معمولا دیگه تو ایران بعد از یکی دو هفته نسخه های غیر رفرنس از کارتهای جدید میومدن... اگه طبق زمانبندی منطقی اومده بودم صد در صد یکی میخریدم نسخه استریکسی چیزی اما نیومد و من هم کارت نداشتم مجبور شدم موقتا" 290 بخرم :| 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم واقعا دوست دارم بدونم  :laughing:

معمولا دیگه تو ایران بعد از یکی دو هفته نسخه های غیر رفرنس از کارتهای جدید میومدن... اگه طبق زمانبندی منطقی اومده بودم صد در صد یکی میخریدم نسخه استریکسی چیزی اما نیومد و من هم کارت نداشتم مجبور شدم موقتا" 290 بخرم :|

دیگه وقتی کسی که واسش قبل از NDA کارتهارو میفرستن، ندونه؟ بقیه چه شانسی دارن؟؟؟ :-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه وقتی کسی که واسش قبل از NDA کارتهارو میفرستن، ندونه؟ بقیه چه شانسی دارن؟؟؟ :-?  :-?  :-?

دیگه ببین چه خبره

چیزی که دوست ندارم بگم اینه که پارتنر ها زیاد روی AMD حساب باز نمیکنن ، نه پیگیرش هستن و نه تلاش PR میکنن روش... منطورم فقط گیگابایت و ایسوس نیست(منظورم داخل ایران هم نیست البته) بلکه تمام پارتنر هایی که با دو شرکت کار میکنن.. همین که کارت واسه بررسی دادن به برخی سایتها (techpowerup و گورو و...)دیگه نهایتش بوده

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

من فقط یک دلیل براش میبینم

وارد ایران شده اما به فروشنده ها داده نشده

چرا؟

چون نسبت به کارایی و قیمت گزینه مناسبتری هست فعلا با قیمت های فضایی

وبا موجود شدنش بقیه کارت ها رو مثل 1060 تحت تاثیر میگذاره و فروشش خیلی کم میشه و خودتون میدونید همیشه وارد کننده ها از طرف nvida بیشترین سود بدست میارن

فعلا چند تا ۱۰۶۰ بفروشن با قیمت ۲ ملیون تا خستگی راه از تنشون ر بره

بعدا وقت هست ۴۸۰ رو کنن

یک دلیل دبگه ام داره

شاید میخوان مردم تشنه این کارت کنن که وقتی برای فروش گذاشتن

با قیمت ۱۵۰۰ بتونن سریع همرو بفروشن

چقدر سیاست کثیفی دارن اینا

انقدر که وارد کننده ای ایرانی و فروشنده هاش سیاستشون کثیفه

حتی خود nvida اگر متوجع این نوع قمیت گذاری بشه

به خاطر آبروی شرکت خودشم که شده فروش به ایران تحریم میکنه

لینک به دیدگاه

:D  واقعا متوجه نمیشم چه نیازی به Asus و Giga هست وقتی Powercolor سری DeVil رو ارائه کرده

با اون طراحی زیبا :x :clapping:

اگرچه برای فروش 1060 با اون قیمت گذاری زیبایی که انجام شده نیاز هست 480 در بازار موجود نباشه

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه ببین چه خبره

چیزی که دوست ندارم بگم اینه که پارتنر ها زیاد روی AMD حساب باز نمیکنن ، نه پیگیرش هستن و نه تلاش PR میکنن روش... منطورم فقط گیگابایت و ایسوس نیست(منظورم داخل ایران هم نیست البته) بلکه تمام پارتنر هایی که با دو شرکت کار میکنن.. همین که کارت واسه بررسی دادن به برخی سایتها (techpowerup و گورو و...)دیگه نهایتش بود

در مورد خنک کننده های پارتنرها، باید بگم که چند وقت هستش که اصلا پیشرفتی در اونها نمیبینم، یه مدت خیلی در مورد فن ها و مدل های مختلفشون، تبلیغات میشد، الان دیگه به حدی رسیدن که جای معرفی نداره!!!

وقتی گذاشتن LED روی خنک کننده ها، تنها چیزی میشه که میخوان در موردش صحبت کنن یا بک پلیت، فکر نمیکنم چیزی باشه برای تبلیغ...

فکر میکنم که رقابت این دو شرکت اونقدر شدید شده که بی طرفانه بگیم، هر دو شرکت دارن کارتهاشون رو با ضرر میفروشن تا بازار رو از دست ندن، پارتنرها هستن که این وسط بیشترین ضرر رو دارن میکنن...

کلا بحث مارکتینگ در دنیا عوض شده، فکر میکنم بزرگترین دلیلش این باشه...

در مورد بحث نبودش در ایران، من یکی اصلا حتی نمیخوام بهش فکر کنم، کلا با PC گیمینگ خداحافظی کردم!!!!!

فقط یه سری RTS هایی رو بازی میکنم که با کارت گرافیک Mid End هم به راحتی اجرا میشن...

لینک به دیدگاه

اگه نيترو پلاس قيمّت خوبي داشته باشه البته بعد از تثبيت قيمتي(كه البته خدا اون روز رو نمياره:دي) ميتونه يه جون تازه به pc gaming در حال انقراض بده و پرستيژ گيمينگ رو كه چهار تا دبستاني كنسول باز از بين بردن برگردونه(البته در ايران)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خیلی جالبه رد دویل رو میان سایت همسایه 1200 می فروشن اما هنوز نتونستن 480 رو با قیمت مناسب تو ایران عرضه کنن...  *dry#

من سراغ گرفتم حدودا 1 تومن در میاد بخوام از اونور بگیرن برام اما چون فعلا تا ماه دیگه حداقل نمیان که بیارن در نتیجه منتظرم ببینم اینجا با گارانتی و قیمت مناسب عرضه میشه اگه موجود نشد هم مطمعنا تا اون موقع شاید قیمت بهترهم بشه گرفت، خلاصه که فعلا صبر باید کرد دید چی میشه !  *dry#

لینک به دیدگاه

من فقط یک دلیل براش میبینم

وارد ایران شده اما به فروشنده ها داده نشده

چرا؟

چون نسبت به کارایی و قیمت گزینه مناسبتری هست فعلا با قیمت های فضایی

وبا موجود شدنش بقیه کارت ها رو مثل 1060 تحت تاثیر میگذاره و فروشش خیلی کم میشه و خودتون میدونید همیشه وارد کننده ها از طرف nvida بیشترین سود بدست میارن

فعلا چند تا ۱۰۶۰ بفروشن با قیمت ۲ ملیون تا خستگی راه از تنشون ر بره

بعدا وقت هست ۴۸۰ رو کنن

یک دلیل دبگه ام داره

شاید میخوان مردم تشنه این کارت کنن که وقتی برای فروش گذاشتن

با قیمت ۱۵۰۰ بتونن سریع همرو بفروشن

چقدر سیاست کثیفی دارن اینا

انقدر که وارد کننده ای ایرانی و فروشنده هاش سیاستشون کثیفه

حتی خود nvida اگر متوجع این نوع قمیت گذاری بشه

به خاطر آبروی شرکت خودشم که شده فروش به ایران تحریم میکنه

قطعا همینطوره و مطمعن باشین به محض اینکه بازار اومد قیمت حداقلش 1300 میخوره سری کاستوم و سود کلان میبرن

متاسفانه مردم هم با اشتیاق تمام 1300 زبون بسته ی بیچاررو میدن به فروشنده!

در حالی که قاعدتا باید به قیمت 900 تومن بخرن *dry#

و ما تا منتظر بمونیم قیمت بیاد پایین نسل جدید اومده و کار از کار گذشته! و این داستان سر دراز دارد... .

دزدی اشکار!

ویرایش شده توسط Bravo
لینک به دیدگاه

درود

خیلی جالبه رد دویل رو میان سایت همسایه 1200 می فروشن اما هنوز نتونستن 480 رو با قیمت مناسب تو ایران عرضه کنن...  *dry#

من سراغ گرفتم حدودا 1 تومن در میاد بخوام از اونور بگیرن برام اما چون فعلا تا ماه دیگه حداقل نمیان که بیارن در نتیجه منتظرم ببینم اینجا با گارانتی و قیمت مناسب عرضه میشه اگه موجود نشد هم مطمعنا تا اون موقع شاید قیمت بهترهم بشه گرفت، خلاصه که فعلا صبر باید کرد دید چی میشه !  *dry#

یک ماه که خیلی عالی هست :huh:

بنده که همون روز های اول که موجود شده بود در Newegg از حول قیمت خوردن بد در ایران به عزیزی گفتم تهیه کنه برام و هر موقع که داره میاد ایران برام بیاره

بعد از این که تو فروم همسایه 1.200 قیمت خورد برای فروش حس خاصی بهم دست داد که قابل وصف نیست...

که چرا فقط بخاطر 200 تومن کارتی خریدم که معلوم نیست کی میرسه دستم  *dry# 

البته بشخصه یکی از نکات مثبتی که سری های کاستوم 480 موجود نیست این هست که باعث میشه من کمتر بسوزم  :D 

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

یک ماه که خیلی عالی هست :huh:

بنده که همون روز های اول که موجود شده بود در Newegg از حول قیمت خوردن بد در ایران به عزیزی گفتم تهیه کنه برام و هر موقع که داره میاد ایران برام بیاره

بعد از این که تو فروم همسایه 1.200 قیمت خورد برای فروش حس خاصی بهم دست داد که قابل وصف نیست...

که چرا فقط بخاطر 200 تومن کارتی خریدم که معلوم نیست کی میرسه دستم  *dry# 

البته بشخصه یکی از نکات مثبتی که سری های کاستوم 480 موجود نیست این هست که باعث میشه من کمتر بسوزم  :D 

البته همین که 200 تومن پولتو ندی به یه عده مف خور سودجو مطمعنن باید حس خیلی بهتری داشته باشه که اون حس منفی تونو بتونه خنثی کنه :-?

لااقل کاری که کردید درسته. حالا به هزینه صبر کردن بیشتر

لینک به دیدگاه

کارت Sapphire Radeon NITRO+ RX 470 4GB قیمت نسبتا مناسبی داره ( توی اوضاع فعلی )

https://www.amazon.com/Sapphire-Radeon-NITRO-GDDR5-11256-01-20G/dp/B01J1M4HA6

به هر حال این کارت میتونه با یه کم اور به 480 رفرنس برسه و حتی این کارت رو پشت سر بزاره

لینک به دیدگاه

کارت Sapphire Radeon NITRO+ RX 470 4GB قیمت نسبتا مناسبی داره ( توی اوضاع فعلی )

https://www.amazon.com/Sapphire-Radeon-NITRO-GDDR5-11256-01-20G/dp/B01J1M4HA6

به هر حال این کارت میتونه با یه کم اور به 480 رفرنس برسه و حتی این کارت رو پشت سر بزاره

RX 480 باید به این قیمت به فروش بره نه این کارت که حجمشم تازه 4 گیگ ه !

لینک به دیدگاه

دوستان مثل اینکه قیمتها تو سایتهای خارجی داره متعادل میشه .

تازه نسخه رفرنس که ۳۳۰ دلار بوده الان کاستوم زدن ۲۷۰ دلار

post-20559-0-90237800-1472575635_thumb.png

post-20559-0-69359700-1472575650_thumb.png

ویرایش شده توسط esy2011
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...