رفتن به مطلب

تاج خورشید نمایان شد »»» نتایج و بررسی RX 480 اضافه شد »»» نتایج و بررسی RX 470 اضافه شد + نظرسنجی

اشتراک گذاری

کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟  

406 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کارت گرافیک را انتخاب میکنید ؟

• همچنان گرافیک R9 300 خود را نگه میدارم
      11
    • همچنان گرافیک GTX 900 خود را نگه میدارم
      63
    • ارتقا به سری R9 400
      153
    • ارتقا به سری GTX 1000
      144
    • کارت قدیمی تر از amd رو نگه می دارم
      17
    • کارت قدیمی تر از nvidia رو نگه می دارم
      18
  2. 2. کدام ارتقا را بیشتر میپسندید ؟

• RX 480 تکی و CROSS
      53
    • RX 470 تکی و CROSS
      14
    • GTX 1080 تکی
      39
    • GTX 1070 تکی و SLI
      49
    • موارد ضعیف تر گرافیکهای نوظهور پاسکال و پلاریس
      8
    • در انتظار نسل بعد میمانم
      12
    • در انتظار نتایج GTX 1060 میمانم
      21
  3. 3. کدام کارت سفارشی از گرافیک RX 480 را بیشتر میپسندید ؟

• SAPPHIRE NITRO
      25
    • POWERCOLOR RED DEVIL
      17
    • GIGABYTE G1 GAMING
      16
    • ASUS STRIX
      35
    • XFX 480
      1
    • MSI GAMING X
      23

Recommended Posts

• کاربر ویژه

:D

در مورد با نیتروژن تست کردن کارتها مسئله ای که هست اینه که کارتهای لو اند ، میدرنج و حتی یکی مونده به فلگشیپ خیلی خیلی کم زیر نیتروژن میبرن (مثلا 1070 در حال حاضر)چون فایده ای نداره از لحاظ امتیازی... مگه اینکه گردهمایی ای باشه،خود طرف خیلی کنجکاو باشه (چون نیتروژن اینجا ارزونه اما اونطرف مخصوصا توی اروپا نیتروژن لیتری بین 2 الی 5 یورو هم حتی میرسه... و برای هر سشن هم حداقل یه 30 لیتری لازمه... که این قیمت واسه ما زیر 1000 تومنه هر لیتر برای همین معمولا اینچیزها رو کم پیش میاد ببرن زیر نیتروژن) یا مسابقه ای برگزار بشه که اون کارت لازمه شرکت در مسابقه باشه... مثل مسابقاتی که برای 270x یا مثلا 750Ti و 960 و 950 و... ترتیب دادن و چندتا نتیجه نیتروژن هم دیدیم... اما کارتهای فلگشیپ معمولا قبل از NDAزیر نیتروژن رفتن

1+

جالب...

یه سوال بی ربط واسم پیش اومد الان، چرا واسه ما نیتروژن ارزونتره؟؟

پس با این حساب این نتایجی که از 1607 مگاهرتز بودن در تست FireStrike دیدیم، احتمالا روی AIR بودن و واقعیت داشتن؟

یعنی احتمال اینکه این کارت قدرت اورکلاک خیلی بهتری داشته باشه روی مدل های غیر رفرنس هست؟؟

فرجام جان، اگه این کارت بتونه، 980ti رو بزنه از نظر پرفورمنس با اورکلاک، واسه بنده گزینه خیلی خوبی هستش واسه گیمینگ، ولی اگه اینجوری نباشه، باید به گزینه های دیگه فکر کرد(دوستان دست نگیرن که این فقط انتظار بنده هستش *dry#)...

post-10788-0-84990400-1467409165_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1+

جالب...

یه سوال بی ربط واسم پیش اومد الان، چرا واسه ما نیتروژن ارزونتره؟؟

پس با این حساب این نتایجی که از 1607 مگاهرتز بودن در تست FireStrike دیدیم، احتمالا روی AIR بودن و واقعیت داشتن؟

یعنی احتمال اینکه این کارت قدرت اورکلاک خیلی بهتری داشته باشه روی مدل های غیر رفرنس هست؟؟

فرجام جان، اگه این کارت بتونه، 980ti رو بزنه از نظر پرفورمنس با اورکلاک، واسه بنده گزینه خیلی خوبی هستش واسه گیمینگ، ولی اگه اینجوری نباشه، باید به گزینه های دیگه فکر کرد(دوستان دست نگیرن که این فقط انتظار بنده هستش *dry#)...

دلیلش ارزونی شدید انرژی نسبت به کشورهای دیگه هست.... دستگاهی که باش نیتروژن  رو تولید میکنن(کاری به بحث فنی و چگونگیش نداریم و صرفا اسم دستگاه تولید نیتروژن رو میذاریم روش) در ایران معمولا(همیشه هم نه) با سوخت ارزون فسیلی راه میوفتن و اندکی هم برق .. امادر کشور های توسعه یافته صرفا از انرژی برق استفاده میشه چون سوزونن سوخت فسیلی به جز برای مصارف ماشین ها رو به شدت محدود کردن و برق هم در اون کشورها که قیمتش نسبت به ایران.....

شاید سطح درامدشون بالاتر از ما باشه اما "بلیو می" همیشه از قیمت نیتروژن مینالن... یعنی دوست اورکلاکر آلمانیه من حساب کرده بود اگه بیاد ایران ، هزینه رفت و برگشت و یه هفته هتل و نیتروژن خریدن تا حدود 500 لیتر و تست گرفتن انجام بده حدود 1200 یورو صرفه جویی میکنه  =))

در مورد واقعیت حرف اون مدیر هاردفوروم نمیتونم نظری بدم اما جایی همین دور و بر ها توضیح دادم در مورد فرکانس... 1600 اگر هم در دسترس باشه بصورت ماکسیمم(طبق نقل قولی از خودشون) و فقط در بعضی چیپ ها خواهد بود (طبق حرف خودشون)و این یعنی اون میزان میشه اولتیمیت فرکانس قابل دستیابی و برای گیم نمیشه روی اون فرکانس حساب باز کرد.. مثل 980 های من که 1620 میزنن یا 290و 290x های من که 1350 میزدن و مجبور میشدم برای پایداری کامل در گیم ها میزان قابل توجهی فرکانس کم کنم از چیزی که کارت بنچ میزنه... راستش من شخصا بخوام خوشبین باشم با بهترین بورد های غیر رفرنس در بهترین حالت شاید 1460 قابل دستیابی باشه برای گیم 24/7

چون دست به مهره حرکته بهتره اول از توانایی غیر رفرنس ها مطمئن بشیم... چون پیش اومده که AMD پارتنرهاش رو مجبور کرده باشه که کارتش رو از نظر اورکلاکینگ دستکاری و اکستند نکنن و اگه AMD خودش نخواد (حالا دلیلش دما ، استهلاک  ، قیمت ، بازه مصرفی مد نظر AMD و هر چیزی که میخواد باشه) پارتنر ها هم اکثرشون دست به سینه میشن و فازهای زیادشون رو فقط به رخ برندهای دیگه میکشن...

از نظر من غیر رفرنس های 290 و 290x جا زیاد داشتن با خنک کننده بهتر... همونطور که دیدیم با خنک کننده ی ایر کاستوم هم روشون چه کارهایی کردم و دما هم نترکید.... اما خب قیمت تمام شده میرفت بالا

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دلیلش ارزونی شدید انرژی نسبت به کشورهای دیگه هست.... دستگاهی که باش نیتروژن  رو تولید میکنن(کاری به بحث فنی و چگونگیش نداریم و صرفا اسم دستگاه تولید نیتروژن رو میذاریم روش) در ایران معمولا(همیشه هم نه) با سوخت ارزون فسیلی راه میوفتن و اندکی هم برق .. امادر کشور های توسعه یافته صرفا از انرژی برق استفاده میشه چون سوزونن سوخت فسیلی به جز برای مصارف ماشین ها رو به شدت محدود کردن و برق هم در اون کشورها که قیمتش نسبت به ایران.....

شاید سطح درامدشون بالاتر از ما باشه اما "بلیو می" همیشه از قیمت نیتروژن مینالن... یعنی دوست اورکلاکر آلمانیه من حساب کرده بود اگه بیاد ایران ، هزینه رفت و برگشت و یه هفته هتل و نیتروژن خریدن تا حدود 500 لیتر و تست گرفتن انجام بده حدود 1200 یورو صرفه جویی میکنه  =))

در مورد واقعیت حرف اون مدیر هاردفوروم نمیتونم نظری بدم اما جایی همین دور و بر ها توضیح دادم در مورد فرکانس... 1600 اگر هم در دسترس باشه بصورت ماکسیمم(طبق نقل قولی از خودشون) و فقط در بعضی چیپ ها خواهد بود (طبق حرف خودشون)و این یعنی اون میزان میشه اولتیمیت فرکانس قابل دستیابی و برای گیم نمیشه روی اون فرکانس حساب باز کرد.. مثل 980 های من که 1620 میزنن یا 290و 290x های من که 1350 میزدن و مجبور میشدم برای پایداری کامل در گیم ها میزان قابل توجهی فرکانس کم کنم از چیزی که کارت بنچ میزنه... راستش من شخصا بخوام خوشبین باشم با بهترین بورد های غیر رفرنس در بهترین حالت شاید 1460 قابل دستیابی باشه برای گیم 24/7

چون دست به مهره حرکته بهتره اول از توانایی غیر رفرنس ها مطمئن بشیم... چون پیش اومده که AMD پارتنرهاش رو مجبور کرده باشه که کارتش رو از نظر اورکلاکینگ دستکاری و اکستند نکنن و اگه AMD خودش نخواد (حالا دلیلش دما ، استهلاک  ، قیمت ، بازه مصرفی مد نظر AMD و هر چیزی که میخواد باشه) پارتنر ها هم اکثرشون دست به سینه میشن و فازهای زیادشون رو فقط به رخ برندهای دیگه میکشن...

از نظر من غیر رفرنس های 290 و 290x جا زیاد داشتن با خنک کننده بهتر... همونطور که دیدیم با خنک کننده ی ایر کاستوم هم روشون چه کارهایی کردم و دما هم نترکید.... اما خب قیمت تمام شده میرفت بالا

1+

وای این بدبختها چی میکشن از این گرونی ها... ;)

درسته، نظر من هم روی این نبود که 1.6 گیگاهرتز رو واسه مصرف روزانه استفاده کنم، منظورم این بود که اگه این ها بتونن 1.6 رو بزنن، میتونن حدود 25-20 درصد اورکلاک رو واسه مصرف روزانه تحمل کنن... :D

ولی مشکل این هستش که این کارت با این مقدار اورکلاک و بهینه شدن درایور رو هم در نظر بگیریم، حداکثر پرفورمنسی که میگیره، 10-5 درصد از 980ti ضعیفتر هستش که شاید بد به نظر نرسه، ولی راضی کننده هم نیست... *dry#

باید صبر کنم تا اعلام رسمی هر دو شرکت از تمام کارتهاشون... :mad: تازه وقتی این کار انجام دادن، شایعه های نسل جدیدشون شروع میشه و کارتهای فلگ شیپشون رو معرفی میکنند... :mad:

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

احیانا" این تست رو Alva نگرفته؟ 

http://img.hwbot.org/u5326/image_id_1659169.jpeg

http://img.hwbot.org/u5326/image_id_1659151.jpeg

حول نکنید دومی tess آفه :دی

6700k با 5.3Ghz چی میگه اونجا :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1+

وای این بدبختها چی میکشن از این گرونی ها... ;)

درسته، نظر من هم روی این نبود که 1.6 گیگاهرتز رو واسه مصرف روزانه استفاده کنم، منظورم این بود که اگه این ها بتونن 1.6 رو بزنن، میتونن حدود 25-20 درصد اورکلاک رو واسه مصرف روزانه تحمل کنن... :D

ولی مشکل این هستش که این با این مقدار اورکلاک و بهینه شدن درایور رو هم در نظر بگیریم، حداکثر پرفورمنسی که میگیره، 10-5 درصد از 980ti ضعیفتر هستش که شاید بد به نظر نرسه، ولی راضی کننده هم نیست... *dry#

باید صبر کنم تا اعلام رسمی هر دو شرکت از تمام کارتهاشون... :mad: تازه وقتی این کار انجام دادن، شایعه های نسل جدیدشون شروع میشه و کارتهای فلگ شیپشون رو معرفی میکنند... :mad:

در کل زمانبندی هماهنگِ هر دو شرکت منو کشته... که زیاد سد راه هم نشن...

6700k با 5.3Ghz چی میگه اونجا :D

پردازنده رو با یخ خشک خنک کرده  :D  و پردازنده داشه حال میکرده تو دمای منفی.. البته هرکاری کنی با IHS خودش لودش مثبت میشه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

نیتروژن مایع دماش 198- درجه هست یا من دارم اشتباه میکنم ...اگه دست باهاش تماس پیدا کنه فکر کنم عواقب بدی داشته باشه

دوستان ظاهرا نیتروژن مایع تو شرایط خاض به بدن آسیبی نمیزنه

http://1pezeshk.com/archives/2014/09/chemist-takes-the-ice-bucket-challenge-to-a-new-level-with-liquid-nitrogen.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیتروژن مایع دماش 198- درجه هست یا من دارم اشتباه میکنم ...اگه دست باهاش تماس پیدا کنه فکر کنم عواقب بدی داشته باشه

دوستان ظاهرا نیتروژن مایع تو شرایط خاض به بدن آسیبی نمیزنه

http://1pezeshk.com/archives/2014/09/chemist-takes-the-ice-bucket-challenge-to-a-new-level-with-liquid-nitrogen.html

در صورت تماس اتفاقی نمیوفته... روزانه داریم تماس برقرار میکنیم باش  :D  زیاد نگه داشتن روی پوست باعث سوختگی میشه...شاید بالای 10 ثانیه.. چون تا همون حدودا بازی میکنیم  تازه سگمم بازی میکنه با نیتروژن اما زود فرار میکنه  =))

چند تا اژدها هم داریم که یه قلوپ نیتروژن تو دهنشون نگه میدارن و مثل فواره میدن بیرون و ملتی شاد میشن  =)) اون بحثی هم که توی اون لینک هست (آخراش رو اگه دقت کنی) گرمای زبون و بلکل دهن جلوی یخ زدن رو تا حدی میگیری 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

هر لیتر نیتروژن مایع در شرایط عادی به 695 لیتر گاز تبدیل میشه وقتی میبینی جماعتی شروع می کنند به جنگولک بازی به خاطر اینه که اکسیژن به مغزشون نرسیده یه مدتی.... :D

اورکلاک پروسه بسیار لذت بخشیه به خصوص اگر دور همی صورت بگیره؛ تجربه ثابت کرده تلفات قطعات سخت افزاری در حالت اورکلاک فردی بیشتر بوده :laughing:

@};-

لینک به دیدگاه

این خیلی جالبه...

post-24091-0-13644200-1467419110_thumb.png

ویرایش شده توسط محمد صمیمی
لینک به دیدگاه

امیدوارم با بهینه سازی درايور تو یه ماه آینده و تولید نسخن ها کاستوم هر کدوم ۱۰٪ افزایش پرفورمنس بدن به این ۴۸۰ ها تا ملت شاد بشن و انودیا هم قیمت ۱۰۶۰ رو نسخه ۶ گیگش نهایت روی ۲۸۰ دلار باشه

لینک به دیدگاه

برای دوستان طرفدار amd به ویژه آقا وحید:

مرا عهدی است با راجا که تا watt در power دارم

گرافیک amd را به برد خویشتن دارم

دوستان طرفدار انویدیا می تونن به جای "راجا" "جن سون" بگذارند، فقط "انویدیا" به سختی با قافیه جور می شه. این هم دلیل دیگری بر حقانیت amd!

مشابه استدلال دوستانی که با مقایسه ی قیافه کارتها به حقانیت انویدیا پی بردند.☺

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

هرکی علاقه‌مند به دستکاری VBIOS سری پلاریس هستش می‌تونه از برنامه زیر استفاده کنه:

nzsj_1.jpg

http://puu.sh/pN3A5/6bd0958cee.zip

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

هرکی علاقه‌مند به دستکاری VBIOS سری پلاریس هستش می‌تونه از برنامه زیر استفاده کنه:

nzsj_1.jpg

http://puu.sh/pN3A5/6bd0958cee.zip

برای اورکلاک ؟؟؟

ویرایش شده توسط Amir Homayoon
لینک به دیدگاه

برای اورکلاک ؟؟؟

برای دستکاری مقادیر پیش فرض محدودیت توان، دما و .... استفاده میشه.

لینک به دیدگاه

برای دستکاری مقادیر پیش فرض محدودیت توان، دما و .... استفاده میشه.

کی جرئت داره اینو اورکلاک کنه آخه ؟؟؟   =))  =)) (حداقل تو رفرنساش)

ویرایش شده توسط Amir Homayoon
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببینید با این برنامه ها میشه پروفایل چید برای کارت. البته این نسخه اولیه هست و در نسخه های آتی گزینه های دیگه ای هم اضافه میشه احتمالا.

مثلا میتونید محدوده مصرف رو مشخص کنید که به اسلات PCI E فشار نیاد. یا پروفایل فن رو طوری بچینید که هرچی دما رفت بالا دور فن هم بره بالا و یا با محدودیت افزایش ولتاژ از یک مقدار مشخص و یا رنج فرکانس میشه چیزی بهتر از بایوس پیش فرض که رو کارت هست تنظیم کرد.

لینک به دیدگاه

مثل اینکه amd برای مشکل فعلی بیانیه داده.

AMD testing driver fix for RX 480 PCI-Express overcurrent issueAMD testing driver fix for RX 480 PCI-Express overcurrent issue

We have some good news for those concerned about RX 480 PCI-E issue.

AMD issues an official statement declaring that the overcurrent issue may be resolved with a driver fix soon. We expecting an update from AMD on this driver implementation around Tuesday.

As you know, we continuously tune our GPUs in order to maximize their performance within their given power envelopes and the speed of the memory interface, which in this case is an unprecedented 8 Gbps for GDDR5. Recently, we identified select scenarios where the tuning of some RX 480 boards was not optimal. Fortunately, we can adjust the GPU’s tuning via software in order to resolve this issue. We are already testing a driver that implements a fix, and we will provide an update to the community on our progress on Tuesday (July 5, 2016

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثل اینکه amd برای مشکل فعلی بیانیه داده.

AMD testing driver fix for RX 480 PCI-Express overcurrent issueAMD testing driver fix for RX 480 PCI-Express overcurrent issue

We have some good news for those concerned about RX 480 PCI-E issue.

AMD issues an official statement declaring that the overcurrent issue may be resolved with a driver fix soon. We expecting an update from AMD on this driver implementation around Tuesday.

As you know, we continuously tune our GPUs in order to maximize their performance within their given power envelopes and the speed of the memory interface, which in this case is an unprecedented 8 Gbps for GDDR5. Recently, we identified select scenarios where the tuning of some RX 480 boards was not optimal. Fortunately, we can adjust the GPU’s tuning via software in order to resolve this issue. We are already testing a driver that implements a fix, and we will provide an update to the community on our progress on Tuesday (July 5, 2016

با تشکر

بالاخره هر شرکتی موقع عرضه یه مشکلی براش پیش میاد با یکی دوتا درایور حل میشه اینم مثل بقیه انشالاه زودی حل میشه میره به تاریخ می پیونده...!  ^_^

لینک به دیدگاه

دوستانی که میگن به مادربورد صدمه میزنه این رو ببینند

01-GTX-750-Ti-Complete-Gaming-Loop-170-s

تا حالا برای هیچکدوم از کسایی که 750ti بدون 6 پین برق داشتن هم اتفاقی نیفتاده

درضمن این مشکلی نیست که حل نشه  و با آپدیت درایور و نسخه غیررفرنس با برق 8 پین قابل حله

اونایی هم که میگن غیر رفرنس 300 دلار میشه آخه مگه میخوان چیکار کنند که 70 دلار بیاد رو قیمت کارت.
هزینه سفارشی سازی بورد و کولر سه فنه g1 gaming گیگابایت برای 1080 50 دلار شد.
بهترین نسخه های غیر رفرنس rx480 هم بین 250 تا 280 دلار قیمت میخوره
این هم چند تا شات قیمت از techpowerup
37zdey73g1gbhvmgpfcu.pngb6xfj95hipqpuzu36ldk.png

این کارت فقط یه کارت میان رده برای افرادی با بودجه کمه و نباید با 1070 مقایسه بشه و تو رنج خودش کارت خوبی محسوب میشه.

بهتره به جای فن بازی با توجه به بودجه و کارایی و انتظاری که از کارت دارید هر کارتی که به نظرتون بهتره رو بخرید

ویرایش شده توسط arman1234
لینک به دیدگاه

AMD RX480 Crossfire vs GTX1080 vs GTX1070 vs 970 SSC SLI

http://www.aparat.com/v/0krt8

...!Well, that settles it

--------------------------------------------------------------------------------------

نظر شخصی:

درود بر دوستان @};- 

بعد از چند روزی که از عرضه کارت گرافیک Radeon RX480 توسط AMD میگذره، جدا از بقیه WWW، در فروم شاهد کامنت هایی درباره دمای این کارت و استفاده توان مصرفی اون از درگاه PCI-E و همچنین اسلاید AMD درباره Crossfire این کارت در عنوان AotS هستیم.

در این ویدئو از کانال JayZTwoCents این مسائل توسط یک فرد حرفه ای و بی طرف (اگر قبول داشته باشید!) بحث شده. نتایج و صحبت های این ویدئو تقریباً مسائل مربوط به این مشکلات رو حل میکنه.

درخواستی که از دوستان دارم اینه که تا این ویدئو رو تماشا نکردن یا در ترجمه حرفهای ایشون مشکل دارن جهت حفظ آرامش این تاپیک از اظهار نظر خودداری کنند. (استارتر عزیز از کل کل در این تاپیک خوشش نمیاد :D )

نتایج قرار داده شده و صحبت های گفته شده تماماً در دنیای واقعی هست پس لطفاً از مطرح کردن سناریوهای بالیوودی که "اگر این اینجور بود، اون اونجوری میشد" و این حرف ها پرهیز کنید.

یک نکته دیگه هم بگم که بعد از اینکه ویدئو رو تماشا کردید متوجه حرف من میشید: AMD قبلاً اعلام کرده بود تست عنوان AotS رو 10 بار انجام داده و پایدارترین نتیجه رو قرار داده.

امیدوارم این ویدئو به یکسری شایعات و ... پایان بده.

تشکر @};- 

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان منم نگرفتم چی شد؟؟؟

یعنی 750ti بدون استفاده از پین این قدر مصرف داشته یا با پین؟؟؟ 

اگه 6 پین میخورده که مشکلی نداشته اگه نمی خورده واقعا چیزی برای گفتن نمی مونه...  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان منم نگرفتم چی شد؟؟؟

اگه 6 پین میخورده که مشکلی نداشته اگه نمی خورده واقعا چیزی برای گفتن نمی مونه...  :-?

این موارد در کارتهای دیگه هم بوده مثل کارت 960 استریکس اسوس ولی الان یه عده اومدن بولدش کردن. :)

دوستانی که میگن به مادربورد صدمه میزنه این رو ببینند

01-GTX-750-Ti-Complete-Gaming-Loop-170-s

تا حالا برای هیچکدوم از کسایی که 750ti بدون 6 پین برق داشتن هم اتفاقی نیفتاده

درضمن این مشکلی نیست که حل نشه  و با آپدیت درایور و نسخه غیررفرنس با برق 8 پین قابل حله

اونایی هم که میگن غیر رفرنس 300 دلار میشه آخه مگه میخوان چیکار کنند که 70 دلار بیاد رو قیمت کارت.

هزینه سفارشی سازی بورد و کولر سه فنه g1 gaming گیگابایت برای 1080 50 دلار شد.

بهترین نسخه های غیر رفرنس rx480 هم بین 250 تا 280 دلار قیمت میخوره

این هم چند تا شات قیمت از techpowerup

37zdey73g1gbhvmgpfcu.pngb6xfj95hipqpuzu36ldk.png

این کارت فقط یه کارت میان رده برای افرادی با بودجه کمه و نباید با 1070 مقایسه بشه و تو رنج خودش کارت خوبی محسوب میشه.

بهتره به جای فن بازی با توجه به بودجه و کارایی و انتظاری که از کارت دارید هر کارتی که به نظرتون بهتره رو بخرید

بله همیشه در این رنج قیمتی فاصله رفرنس و غیر رفرنس 10-20 دلار بیشتر نمیشه.  @};-

لینک به دیدگاه

الان منم نگرفتم چی شد؟؟؟

بدون استفاده از 6 پین و بدون اور

این هم 960 ایسوس که جناب hex فرمودند

05-Asus-GTX-960-Strix-75-Watts-Limit.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

AMD RX480 Crossfire vs GTX1080 vs GTX1070 vs 970 SSC SLI

http://www.aparat.com/v/0krt8

...!Well, that settles it

--------------------------------------------------------------------------------------

نظر شخصی:

درود بر دوستان @};- 

بعد از چند روزی که از عرضه کارت گرافیک Radeon RX480 توسط AMD میگذره، جدا از بقیه WWW، در فروم شاهد کامنت هایی درباره دمای این کارت و استفاده توان مصرفی اون از درگاه PCI-E و همچنین اسلاید AMD درباره Crossfire این کارت در عنوان AotS هستیم.

در این ویدئو از کانال JayZTwoCents این مسائل توسط یک فرد حرفه ای و بی طرف (اگر قبول داشته باشید!) بحث شده. نتایج و صحبت های این ویدئو تقریباً مسائل مربوط به این مشکلات رو حل میکنه.

درخواستی که از دوستان دارم اینه که تا این ویدئو رو تماشا نکردن یا در ترجمه حرفهای ایشون مشکل دارن جهت حفظ آرامش این تاپیک از اظهار نظر خودداری کنند. (استارتر عزیز از کل کل در این تاپیک خوشش نمیاد :D )

نتایج قرارداده شده و صحبت های گفته شده تماماً در دنیای واقعی هست و لطفاً از مطرح کردن سناریوهای هالیوودی که "اگر این اینجور بود، اون اونجوری میشد" و این حرف ها پرهیز کنید.

یک نکته دیگه هم بگم که بعد از اینکه ویدئو رو تماشا کردید متوجه حرف من میشید: AMD قبلاً اعلام کرده بود تست عنوان AotS رو 10 بار انجام داده و پایدارترین نتیجه رو قرار داده.

امیدوارم این ویدئو به یکسری شایعات و ... پایان بده.

تشکر @};- 

دمت گرم داداش خیلی حال کردم با این کلیپ، مخصوصا اونجایی که یا رو می گفت  ^_^

see...see it was lie  نظرش در این رابطه  :D

.................

نکته جالب توجه دیگه این بود فهمیدم چرا لیون تی وی برنامه هاش همش اینجوریه تو راخت خواب پامیشه و از این حرفها...  :laughing:  ... انشالاه هرجا هستن موفق و پیروز باشند  :clapping:  @};-

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...