رفتن به مطلب

برگزاری کنفرانس AMD برای معرفی GPU های پولاریس در ماه می

اشتراک گذاری

Recommended Posts

http://www.sakhtafzarmag.com/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9/9904/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-amd

واقعاً نمی دونم چی بگم ! حتماً این خبر هم دروغه و توطئه ای برای خراب کردن ای ام دی هستش ! 

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• ارسال 95
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پس Polaris 10 و Polaris 11 هر دو برای بخش موبایلیتی و لپتاپ برنامه ریزی شدن؟ :دی

چیزی که AMD و خود اخبار از قبل اشاره کردند وجود محصولی در رده دسکتاپ با تراشه Polaris 10 و پوشش محصولات موبایلیتی و بازار لپتاپ با Polaris 11 هست، حالا کلا از نتیجه گیری بعضی ها همه چیز شده لپتاپ.... :laughing:

تراشه GP104 قرار گرفته در GTX1080 در مجموع دارای 2560 ریز پردازنده CUDA هست و Polaris 10 هم قرار بوده با 2300 پردازنده جریانی وارد میدان بشه، هر دو هم تقریبا مشخصات یکسانی براشون پیش بینی شده رابط حافظه مشابه، نوع مموری مشابه و ..... حالا این تراشه در رده لپتاپ قرار گرفته با این مشخصات و اون تراشه در رده پرچمدار پی سی با نتایج خارق العاده بر میگرده به توان کمپانی های سازنده گرافیکی درک این یعنی اینقدر دشوار هست!

سکوت برای شما بهترین چیزه چون باعث میشه در مورد مسائلی تز ندید که تنها اطلاعات شما کلید واژه گوگل هست.....

حداقل وقتی به جنبه ای از مسائل می پردازید و در موردشون صحبت می کنید تا حدودی در مورد اون بخش ها اطلاعات داشته باشید تا تزهایی در سطح تیم ملی صادر نشن....

مرسی از توجه شما @};-

من هم با شما همنظرم بهتره بحثی نکنم از هر دری وارد میشم دوستان ب چشم جنگ میبینن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

پس Polaris 10 و Polaris 11 هر دو برای بخش موبایلیتی و لپتاپ برنامه ریزی شدن؟ :دی

چیزی که AMD و خود اخبار از قبل اشاره کردند وجود محصولی در رده دسکتاپ با تراشه Polaris 10 و پوشش محصولات موبایلیتی و بازار لپتاپ با Polaris 11 هست، حالا کلا از نتیجه گیری بعضی ها همه چیز شده لپتاپ.... :laughing:

تراشه GP104 قرار گرفته در GTX1080 در مجموع دارای 2560 ریز پردازنده CUDA هست و Polaris 10 هم قرار بوده با 2300 پردازنده جریانی وارد میدان بشه، هر دو هم تقریبا مشخصات یکسانی براشون پیش بینی شده رابط حافظه مشابه، نوع مموری مشابه و ..... حالا این تراشه در رده لپتاپ قرار گرفته با این مشخصات و اون تراشه در رده پرچمدار پی سی با نتایج خارق العاده بر میگرده به توان کمپانی های سازنده گرافیکی درک این یعنی اینقدر دشوار هست!

سکوت برای شما بهترین چیزه چون باعث میشه در مورد مسائلی تز ندید که تنها اطلاعات شما کلید واژه گوگل هست.....

حداقل وقتی به جنبه ای از مسائل می پردازید و در موردشون صحبت می کنید تا حدودی در مورد اون بخش ها اطلاعات داشته باشید تا تزهایی در سطح تیم ملی صادر نشن....

مرسی از توجه شما @};-

هرچی می خوایم صحبت درست حسابی بکنیم هی میاین چرت و پرت و رو هوا حرف میزنید میرید...  :mad:

اخه برادر من کودا ریزپردازندهاش هم چندین برابر قویتره و هم گرونتر... از رو تعداد نمیان میگن که این با اون چون تعدادش برابره در نتیجه رقیبند... مطمعن باشید اگه قرار باشه احیانا کارتی رقیب 1080 باشه حداقل 4000 تا پردازنده جریانی خواهد داشت...  که مطمعنا در وگا شاهدش خواهید بود  :-?

................................

از دوستان فن amd خواهشمندم لطفا بحث رو ادامه ندین و به حال خودشون بزارید خوش باشن چند هفته ای اشکال نداره...  :D

خود amd تا اینجا گفته پولاریس 11 برا لپتاپ ها هست و  پولاریس 10 برای دسکتاپ ... قدرت پولاریس 10 رو هم گفته کمتر از فیوریx و 980ti هست  یه نمودار هم از هیتمن گذاشته که 60 فریم راحت گرفته ... که طبق گفته ها رو 60 قفلش کردن حالا از اینها میشه پیش بینی کارت مناسبی رو داشت در فول اچ دی... 4k خواهان باید صبر کنند تا معرفی وگا و کارت های های اند...   ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

هرچی می خوایم صحبت درست حسابی بکنیم هی میاین چرت و پرت و رو هوا حرف میزنید میرید...  :mad:

اخه برادر من کودا ریزپردازندهاش هم چندین برابر قویتره و هم گرونتر... از رو تعداد نمیان میگن که این با اون چون تعدادش برابره در نتیجه رقیبند... مطمعن باشید اگه قرار باشه احیانا کارتی رقیب 1080 باشه حداقل 4000 تا پردازنده جریانی خواهد داشت...  که مطمعنا در وگا شاهدش خواهید بود  :-?

................................

از دوستان فن amd خواهشمندم لطفا بحث رو ادامه ندین و به حال خودشون بزارید خوش باشن چند هفته ای اشکال نداره...  :D

خود amd تا اینجا گفته پولاریس 11 برا لپتاپ ها هست و  پولاریس 10 برای دسکتاپ ... قدرت پولاریس 10 رو هم گفته کمتر از فیوریx و 980ti هست  یه نمودار هم از هیتمن گذاشته که 60 فریم راحت گرفته ... که طبق گفته ها رو 60 قفلش کردن حالا از اینها میشه پیش بینی کارت مناسبی رو داشت در فول اچ دی... 4k خواهان باید صبر کنند تا معرفی وگا و کارت های های اند...   ^_^

qbcr7ug2k4wiltod5p2h.png

برای بخش لپتاپ از تراشه ای با 150W و 8GB GDDR5X استفاده می کنند نه؟!

اما در مورد تعداد CUDA هم خودت جوابتو دادی و نیازی نیست که من بگم CUDA و Stream Processor مشابه هستند و عملکرد واقعی این دو تا بستگی زیادی به معماری گرافیکی و سازگاری درایوری داره!

خوبه حداقل متوجه اون جمله هرز رفتن قدرت پردازشی محصولات AMD شدی، در شرایط رقابت متعادل هر Stream Processor باید عملکردی مشابه با هر CUDA داشته باشه اما خیال باطل چند نسله AMD زور میزنه اما نمیشه برادر.....

پ.ن: جناب شما لازمه نحوه بیانت رو تغییر بدی توهین کردن نیاز به دانش خاصی نداره و با اینکار داری بیشتر به تهی بودن بخش مهمی از بدن خودت پافشاری می کنی!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

Holy GPU!

دوستان خبر فوق العاده منتشر شده مبنی بر این که کارت گرافیک Low Profile شرکت AMD برای نسل بعد با معماری P11 مدل R9 470 با توان مصرفی 60 W عرضه خواهد شد و بدونه هیچ پورت ورودی برق این کارت گرافیک دارای 1280 واحد SPs و فرکانس 1 GHZ برای Core Clock در نظر گرفته شده است 80 واحد TMU و 40 Rops و استفاده از چهار گیگابایت حافظه GDDR5 برای Memory Amount در نظر گرفته شده است

که یک مصرف فوق العاده برای این کارت گرافیک در رده Low End محسوب می شود و کاربران بسیار می توانند از این معماری و مصرف فوق العاده اش بهره مند شوند وشدیدا رقیب جدی و خطرناکی برای سبزها محسوب خواهد شد .

گفته شده این کارت گرافیک فوق العاده با قیمت 169 اودلار عرضه خواهد شد.

منبع ترجمه خبر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

qbcr7ug2k4wiltod5p2h.png

برای بخش لپتاپ از تراشه ای با 150W و 8GB GDDR5X استفاده می کنند نه؟!

اما در مورد تعداد CUDA هم خودت جوابتو دادی و نیازی نیست که من بگم CUDA و Stream Processor مشابه هستند و عملکرد واقعی این دو تا بستگی زیادی به معماری گرافیکی و سازگاری درایوری داره!

خوبه حداقل متوجه اون جمله هرز رفتن قدرت پردازشی محصولات AMD شدی، در شرایط رقابت متعادل هر Stream Processor باید عملکردی مشابه با هر CUDA داشته باشه اما خیال باطل چند نسله AMD زور میزنه اما نمیشه برادر.....

پ.ن: جناب شما لازمه نحوه بیانت رو تغییر بدی توهین کردن نیاز به دانش خاصی نداره و با اینکار داری بیشتر به تهی بودن بخش مهمی از بدن خودت پافشاری می کنی!

@};-

توهین به شعور افراد خیلی بیشتر از اینها اهانت بحساب میاد، یبار دیگه میگم دقیق بخون ربطی به هرز رفتن نداره... قدرت کودا چند برابر قدرت پردازنده های جریانی amd بوده و هست و خواهد بود... بابت این قدرت زیاد انویدیا داره قیمت بیشتری برای اون می پردازه... افتاد یا نه؟؟؟ برو مطالعتو زیاد کن بعد بیا ادامه صحبت و نطق بفرما مستفیض کن بقیه رو !  ^_^

اگه قرار باشه amd قدرتی برابر بگیر باید پردازنده های جریانی بیشتری استفاده کنه همونجوری که همیشه اینکار رو کرده ... الان برای مقابله و معرفی زودتر وگا داره اماده میشه چون رقیب برای 1080 نداره و اگه دیر بیاد تو بازار های اند مثل قبل بازار رو به انویدیا واگذار میکنه !  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

توهین به شعور افراد خیلی بیشتر از اینها اهانت بحساب میاد، یبار دیگه میگم دقیق بخون ربطی به هرز رفتن نداره... قدرت کودا چند برابر قدرت پردازنده های جریانی amd بوده و هست و خواهد بود... بابت این قدرت زیاد انویدیا داره قیمت بیشتری برای اون می پردازه... افتاد یا نه؟؟؟ برو مطالعتو زیاد کن بعد بیا ادامه صحبت و نطق بفرما مستفیض کن بقیه رو !  ^_^

اگه قرار باشه amd قدرتی برابر بگیر باید پردازنده های جریانی بیشتری استفاده کنه همونجوری که همیشه اینکار رو کرده ... الان برای مقابله و معرفی زودتر وگا داره اماده میشه چون رقیب برای 1080 نداره و اگه دیر بیاد تو بازار های اند مثل قبل بازار رو به انویدیا واگذار میکنه !  :-?

شما درست میگی برادر فقط یه توضیحی در مورد CUDA و پردازنده های جریانی، نحوه عملکرد، نقش و هدف از قرار گرفتنشون داخل تراشه گرافیکی و همچنین اینکه ؟؟؟ انویدیا قیمت بیشتری می پردازه (دقیقا به چی کی کجا..)!!! ارائه بفرما تا بیشتر مستفیض شویم مرسی

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

دوستان برای اطلاع  :) 

کمپانی معظم انویدیا در سال جاری تراشه کامل GM204 (GTX 980) را با توان حرارتی 180TDP به درون لپ تاپ ها آورد از جمله msi GT72s 6qf و asus GX700

تجربه شخصی : گیمینگ بسیار روانی رو شاهد بودم اما باتری 9 سلولی GT72s 6QF فقط در عرض نیم ساعت تمام میشه!  جالبه در این مدت GTX 980 MXM فقط از 30 تا 50 درصد پتانسیلش که در حالت برق شهری هست رو میتونه  به نمایش بزاره.

Components.png

خب حالا چه اشکالی داره AMD تراشه همسطح و یا حتی قدرتمندتر از اون رو با مصرف 150 وات به لپ تاپ ها بیاره؟ :clapping: 

(*)  AMD (*) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا من واقعا خندم میگیره، دیشب فرصت نکردم که آرتیکل رو کامل بخونم، ولی الان که خوندم مشخص شد، کل آرتیکل از طرف منبعش که Videcardz بوده، بعنوان چیپهای Mobility بحث شده:

واقعا آدم به فکر فرو میره که زدن این مطلبهای دروغ(اشتباه) از روی چه هدفی بوده؟

فقط  سر تیتر مطلب رو خوندن؟(که این سر تیتر مطلبهارو فقط خوندن در بیش از 90 درصد پستهاشون، مشهود هست)، یا از روی فشار بوده؟

واقعا که، متاسفم...

اونقدر با تعصب روی مطلب اشتباه، پافشاری کردن، چه دلیلی داره؟

آخه بنده نمیدونم شما وارد کننده یا نمایندگی این شرکتهارو دارید؟

فکر نمیکنید که ممکن هست کسی این مطلب اشتباه شمارو بخونه و بخواد از روی اون تصمیمی برای خرید بگیره؟

خود بنده هم باورم شده بود که این اطلاعات رسمی پولاریس هستش...

دوستان کمی سعی کنید، دیدتون رو عوض کنید...

با این حساب که اطلاعات مربوط به سری Mobility هستش، باید اعلام کرد که AMD شاهکار انجام داده با این کاهش مصرف و کاهش واحد پردازشی، تونسته پرفورمنسی در حد سری 290x داشه باشه(باز هم میگم، قدرت پردازشی)...

فرض کنیم که پردازشگر دسکتاپ این نسل بعنوان مثال با تعداد واحد پردازشگر 2816 SP حدودا 37 درصد بیشتر، چه پرفورمنسی خواهد داشت(این فقط یه حدس ریاضی هستش) البته این رو هم توجه کنیم که این چیپها، Mobility هستن و 100 درصد فرکانسشون کاهش پیدا کرده و نسخه دسکتاپ این نسل دارای فرکانس بالاتری خواهد بود، اون وقت میشه یه حدسهایی در مورد قدرت نسل جدید AMD زد...

post-10788-0-56447000-1463197080_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در خبری منتشر شده قراره در تاریخ 18 می یعنی 4 روز دیگه خبرهای جدیدی از طرف AMD درباره پولاریس شاهد باشیم

jmtodtgtdwgvucnx38ct.jpg

k1dieumhpx2q3y8iup29.png

لینک به دیدگاه

دوستان برای اطلاع  :)

کمپانی معظم انویدیا در سال جاری تراشه کامل GM204 (GTX 980) را با توان حرارتی 180TDP به درون لپ تاپ ها آورد از جمله msi GT72s 6qf و asus GX700

تجربه شخصی : گیمینگ بسیار روانی رو شاهد بودم اما باتری 9 سلولی GT72s 6QF فقط در عرض نیم ساعت تمام میشه!  جالبه در این مدت GTX 980 MXM فقط از 30 تا 50 درصد پتانسیلش که در حالت برق شهری هست رو میتونه  به نمایش بزاره.

Components.png

خب حالا چه اشکالی داره AMD تراشه همسطح و یا حتی قدرتمندتر از اون رو با مصرف 150 وات به لپ تاپ ها بیاره؟ :clapping:

(*)  AMD (*) 

مصطفی جان از شما بعیده چنین اطلاعاتی انعکاس بدید 180W؟!

نسخه دسکتاپ GTX 980 دارای TDP برابر 165W هست و انویدیا قطعا تغییراتی را در کلاس تراشه برای مصرف پایین تر لپتاپ ها ایجاد کرده و اون رقم 180W شما چیزی نیست جزء حدود 110W الی 120W

رقم های مثله 165W و 150W برای لپتاپ در نظر گرفته نمیشن، استاندارد کلی باید بیشتر از 100W نباشه ولی با توجه به پرفورمنسی که GTX 980MX برای لپتاپ ها به ارمغان آورده میشه 10 20 تا بالاتر رو در نظر گرفت فقط همین!

The regular TDP numbers for a desktop version of the GTX 980 come in at 165W - the version going into these new notebooks we are told will come in under that

این چیزی که من میبینم Polaris 10 به گفته شما اگر برای لپتاپ در نظر گرفته شده باشه(که قطعا با اون مشخصات 150W و 8GB GDDR5X و ... در نظر گرفته نشده) با این مشخصاتی که داره در همون حدود GTX 980 یا حالا یکم بیشتر پرفورمنس خواهد داشت، یکی 28nm با 165W دیگری 14nm با 150W حالا شما بگرد دنبال پرتغال فروش!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

مصطفی جان از شما بعیده چنین اطلاعاتی انعکاس بدید 180W؟!

نسخه دسکتاپ GTX 980 دارای TDP برابر 165W هست و انویدیا قطعا تغییراتی را در کلاس تراشه برای مصرف پایین تر لپتاپ ها ایجاد کرده و اون رقم 180W شما چیزی نیست جزء حدود 110W الی 120W

رقم های مثله 165W و 150W برای لپتاپ در نظر گرفته نمیشن، استاندارد کلی باید بیشتر از 100W نباشه ولی با توجه به پرفورمنسی که GTX 980MX برای لپتاپ ها به ارمغان آورده میشه 20 30 تا بالاتر رو در نظر گرفت فقط همین!

این چیزی که من میبینم Polaris 10 به گفته شما اگر برای لپتاپ در نظر گرفته شده باشه(که قطعا با اون مشخصات 150W و 8GB GDDR5X و ... در نظر گرفته نشده) با این مشخصاتی که داره در همون حدود GTX 980 پرفورمنس خواهد داشت، یکی 28nm با 165W دیگری 14nm با 150W حالا شما بگرد دنبال پرتغال فروش!

@};-

100 همینطوره ، کارت های سری پولاریس صرفاً یک ریبرند موفق در زمینه مصرف انرژی و تولید گرما هستند ولی از لحاظ پرفورمنس فکر نکنم به کارت های میانی GTX 1070 و GTX 1080 برسند . طبق شایعات کارت R9 470 تنها 60 وات برق مصرف میکنه که این برای محصولات ای ام دی معجزه محسوب میشه ! برق این کارت فقط از طریق شکاف PCIE مادربورد تأمین می شود .

این کارت دارای 1280 واحد سایه زن ، 80 واحد TMU و 40 Rops و فرکانس هسته روی 1 گیگاهرتز تثبیت شده . همچنین از چهار گیگابایت حافظه GDDR5 بهره مند هستش و با قیمت 169 دلار عرضه خواهد شد .

لینک به دیدگاه

100 همینطوره ، کارت های سری پولاریس صرفاً یک ریبرند موفق در زمینه مصرف انرژی و تولید گرما هستند ولی از لحاظ پرفورمنس فکر نکنم به کارت های میانی GTX 1070 و GTX 1080 برسند . طبق شایعات کارت R9 470 تنها 60 وات برق مصرف میکنه که این برای محصولات ای ام دی معجزه محسوب میشه ! برق این کارت فقط از طریق شکاف PCIE مادربورد تأمین می شود .

این کارت دارای 1280 واحد سایه زن ، 80 واحد TMU و 40 Rops و فرکانس هسته روی 1 گیگاهرتز تثبیت شده . همچنین از چهار گیگابایت حافظه GDDR5 بهره مند هستش و با قیمت 169 دلار عرضه خواهد شد .

در مبحث تراشه های گرافیکی وقتی ابعاد ساخت تقریبا 2 برابر بهبود پیدا میکنه عملکرد کلی هم باید نزدیک این رقم باشه! در مورد مصرف کمتر هم زمانی مورد مثبتی در نظر گرفته میشه که Perf/Watt خوبی داشته باشند!

حداقل برای کسانی توضیح بدیم که فرق تراشه رده دسکتاپ رو با موبایلیتی بدونند!

وقت تلف کردن هست عزیزم......

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

در مبحث تراشه های گرافیکی وقتی ابعاد ساخت تقریبا 2 برابر بهبود پیدا میکنه عملکرد کلی هم باید نزدیک این رقم باشه! در مورد مصرف کمتر هم زمانی مورد مثبتی در نظر گرفته میشه که Perf/Watt خوبی داشته باشند!

حداقل برای کسانی توضیح بدیم که فرق تراشه رده دسکتاپ رو با موبایلیتی بدونند!

وقت تلف کردن هست عزیزم......

@};-

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

ما در مورد کارت های سری GTX 1000 و کارت های پولاریس ای ام دی صحبت می کنیم کارت سری 900 کجا بود ؟!

من خودم گفتم انویدیا کارت های قدیمی اش را بهینه سازی نمیکنه برای آینده تنها چاره اش نصب نکردن درایور های جدید است که کارت ها دچار مشکل نشوند ، خودم تا چند وقت پیش کارت GTX 770 داشتم ، با درایور های جدید پرفورمنسش خیلی کم شده بود به همین دلیل درایور را با DDU پاک کردم و یه درایور قدیمی نصب کردم و در بازی حدود 10 تا 15 فریم افزایش کارایی داشت . بحث سر اینه که ای ام دی این همه  تبلیغ میکنه و میگه که کارت جدید ساختم در عمل کارت ها افزایش کارایی پایینی پیدا می کنند و این نشان دهنده ضعف این شرکت است نه مشتری مداری اون ! دوستان ذکر می کنند که اگر تراشه هاوایی که مال سه سال پیشه باز هم ریبرند بشه مشکلی نداره ! چرا مشکلی نداره ؟ این ضعف بخش R&D یا تحقیق و توسعه شرکت ای ام دی هستش که نمیتونه یه فول چیپ را از بیس به صورت کامل طراحی کنه و مجبوره کارت سه سال پیش را یه تغییر کوچیک توش بده ، یکم کلاک هسته را بالا ببره و مموری را بیشتر کنه ! واقعاً به این میگن احترام به مشتری . مثل اتوبوس های شرکت واحد شهر تهران  که هر سال به جای تعویض اتوبوس با یک مدل نو فقط بدنه را رنگ میکنن و دوباره میفرستن تو سرویس !

دوست عزیز پولاریس که هنوز نیومده

اگر AMD کارتی میزنه که ضعف داره به این دلیل که توانایی نداشته . به همین دلیل هم بازار رو از دست داده و مجازات شده . این خیلی فرق میکنه که از عمد قدرت نسل قبل رو کاهش بده . یه دزدی آشکار از بهترین سرمایه انویدیا یعنی مشتریهاشه . من هرگز از کسایی که از مشتریهاش دزدی میکنه طرفداری نمیکنم . فکر این که اگر AMD از ساخت گرافیک کنار بکشه چه بر سر pc گیمینگ میاد حالم رو بهم میزنه .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خبر دروغ بزنی، شایعه درست بکنی، بعد هم با نهایت ادعا بیای به تمام کسانی که این مطلب رو خوندن، توهین هم بکنی که چیزی بارتون نیست...

خیلی حرف ها میزنه، عذر بدتر از گناه...

برای منبع هم بیای مطالب رفقارو لینک بدی...

من یکی خجالت میکشم که حرف بزنم، البته برای بعضی ها اینجور حرف ها که سهل هستش...

واقعا ارزش فروم پایین اومده با حضور همچین اشخاصی...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

خبر دروغ بزنی، شایعه درست بکنی، بعد هم با نهایت ادعا بیای به تمام کسانی که این مطلب رو خوندن، توهین هم بکنی که چیزی بارتون نیست...

خیلی حرف ها میزنه، عذر بدتر از گناه...

برای منبع هم بیای مطالب رفقارو لینک بدی...

من یکی خجالت میکشم که حرف بزنم، البته برای بعضی ها اینجور حرف ها که سهل هستش...

واقعا ارزش فروم پایین اومده با حضور همچین اشخاصی...

post-14679-0-66978100-1463209778_thumb.jpg   post-14679-0-63412000-1463209783_thumb.jpg

post-14679-0-31302200-1463209788_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Trickster عزیز(بنده یه اسم نمیشناسم شمارو)

راستش قصد ویرایش رو نداشتم، ولی چون گفتی عزیز...

توهین کردن به دیگران هنر نیست تا کنون هم هیچ وقت از کوره در نمیرفتم، اما نسبت به توهین حساس هستم...

کاری که از اول پستهاشون انجام میشه تا هر جایی که دلشون میخواد و دیگه رسما همه رو نادان میخونن...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

[-X

:(

​دوستان لطفاً پست هاتونو ویرایش کنید، ارزش نداره بیشتر از این بحثی که دیگه چیزی ازش عاید کسی نمیشه ادامه پیدا کنه اونم با توهین و احتمالاً منجر به اخراج بشه (خودمم اخراج نشم خوبه :D )

تشکر @};- 

Trickster عزیز(بنده یه اسم نمیشناسم شمارو)

راستش قصد ویرایش رو نداشتم، ولی چون گفتی عزیز...

توهین کردن به دیگران هنر نیست...

کاری که از اول پستهاشون انجام میشه تا هر جایی که دلشون میخواد و دیگه رسما همه رو نادان میخونن...

خیلی لطف کردی داداش @};- @};- @};-

امیدوارم آقا محمدعلی هم ویرایش کنن تا دیگه همینجا تمومش کنیم @};- @};- @};-

متاسفانه اشتباه از هر طرف بود یا از هر دو طرف بود، بالاخره نتیجه به اینجا کشیده شد و البته مطمئناً همیشه جوابی وجود داره ولی خب میگم بیشتر از این ارزش نداره...

و باز هم بابت "لطفی که در حق من کردی" تشکر @};-

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

من از دوستانی که اینجا بحث میکنن سوال دارم .

چرا نمیتونید با آرامش و احترام یه بحث مفید و علمی داشته باشید ؟ چرا تو تاپیک های اینچنینی کار به توهین و دعوا باید بکشه ؟ چرا بعضی ها باعث میشن تا کاربرهای دیگه از این محیط زده شن ؟

متاسفم برای این بی اخلاقی برخی از دوستان .

دوستانی که در این تاپیک تند روی کردن ، این پست من رو به منزله اخطار بدونید . اگر خطای دیگه ای ببینم از شما ، از فروم اخراج میشید .

تاپیک بسته میشه . هر گونه بحث در مورد این موضوع جای دیگه ادامه پیدا کنه ، در صورت مشاهده ، برخورد میشه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...