رفتن به مطلب

توضیح ارورهای برنامه hd tune pro و عملهای سرپایی و ساده هارد!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

واسه اینکه دوستان کم اطلاع والبته خودم در مورد این برنامه(hd tune pro) بیشتر بدونیم و از دانش همدیگه استفاده کنیم جسارتا این تایپیک رو ایجاد کردم :) .

دوستان در مورد ارور و هشدارهایی که برنامه hd tune pro نشون میده هرکی اطلاعات کاملی داره لطف کنه بتایپه یا پی دی اف یا سایت (زبان شیرین فارسی) ارائه بده.والبته موارد دیگه و تب های دیگه ی برنامه رو هم اگه توضیحی دارین لطف کنید.

تعمیرات مکانیکی ساده ی هارد رو هم اگه کسی تعمیرکاره یا تجربه ی مفیدی داره لطفا به اشتراک بزاره.

ممنون.

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

ممنون.باز دوستان اگه میتونن توضیح بدن و یه جورایی بومی سازی بشه تو لیون بفرماین :)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

ممنون.باز دوستان اگه میتونن توضیح بدن و یه جورایی بومی سازی بشه تو لیون بفرماین :)

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

تاپیک خوبیه
مثلا کسی میدونه این چی هست؟
ID OB Calibration Retry Count
Worst 100 Current 100 Threshold 0 Data 3 Status Warning

لینک به دیدگاه

در مورد تعمیرات ساده ی هارد هم مهندسین اطلاعات بدن لطفا؟ :)

فکر نکنم مهندسین هارد حتی تعمیرات ساده رو هم به کسی یاد بدن

لینک به دیدگاه

فکر نکنم مهندسین هارد حتی تعمیرات ساده رو هم به کسی یاد بدن

البته اینم درسته که اکثرا اینطورین اما نه همه. :-?

یاد نصب ویندوز بخیر که یه زمان هر کی بلد بود کلی فیگور میومد. =))

لینک به دیدگاه

البته اینم درسته که اکثرا اینطورین اما نه همه. :-?

یاد نصب ویندوز بخیر که یه زمان هر کی بلد بود کلی فیگور میومد. =))

آره یادش بخیر منم بلد نبودم  ویندوز عوض کنم یه روز رفتم خدمات کامپیوتری بچه محلمون هم بود گفتم بهم یاد میدی -بعد به من گفت ساعتی 50 هزار تومن میگیرم بهت یاد میدم =)) =)) =)) =))

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

آره یادش بخیر منم بلد نبودم  ویندوز عوض کنم یه روز رفتم خدمات کامپیوتری بچه محلمون هم بود گفتم بهم یاد میدی -بعد به من گفت ساعتی 50 هزار تومن میگیرم بهت یاد میدم =)) =)) =)) =))

=))

لینک به دیدگاه

تصویر لیست ارورها و توضیحات،ازین منبع:

post-15793-0-37277000-1432578534_thumb.jpg

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

در مورد تعمیرات ساده ی مکانیکی اگه اطلاعات یا تجربه دارین یا منبعی سراغ دارین لطفا به اشتراک بزارین.

لینک به دیدگاه

در مورد تعمیرات ساده ی مکانیکی اگه اطلاعات یا تجربه دارین یا منبعی سراغ دارین لطفا به اشتراک بزارین.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ساعتی 50 تومن؟؟!!!! مگه کلاس رانندگیه؟  :D فک کنم اموزشگاه زبان انگلیسی رو با نصب ویندوز اشتباه گرفته بود  :D  :D

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو نت سرچ بزنی بهتر از اینجا نتیجه میگیری!

لینک به دیدگاه

تو نت سرچ بزنی بهتر از اینجا نتیجه میگیری!

درسته.اما میخوام دوستان که تجربه دارن یا لینک و منبع درست درمون سراغ دارن اطلاعات بدن...ولی خب انگار دوستان یا تایپیک رو ندیدن(این روزا هم کلا بنظرم تالار خلوته!) یا کسی نیست که تجربه داشته باشه و شایدم کم لطفی میکنن. *dry#

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...