رفتن به مطلب

مشکل با مادربرد msi z77-g45 gaming

Dr.Mac
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان .

من یه مشکلی برام پیش اومده . من حدود یک سال پیش یک مادربرد msi z77-g45 gaming با گارانتی ماتریس گرفتم. اولین بار که بستمش سیستم تصویر نداد و دادمش گارانتی. تعمیرش کردن و بهم دادن . ۳ ماه بعد دوباره تصویر نداد و دوباره دادمش گارانتی. حالا دوباره امروز سیستم رو روشن کردم و تصویر نمیده. به احتمال زیاد مشکل از Bios اش هست. دیگه خسته شدم . نمی شه که من هر سه ماه یک بار مادربرد رو بدم گارانتی :(  حالا سوال من این بود که به نظر شما من می تونم از گارانتی بخوام که یه مادربرد نو به من بده ؟ همه جای دنیا برای تصویر ندادن با اولین مراجعه یه برد نو می دن :(

یه سوال دیگه هم داشتم . اگه گفتن نو مادربرد شما موجود نیست می تونم ازشون بخوام هم قیمت برد خودم یه مادربرد موجود به من بدن یا مدل گرون تری رو به من بدن من مابه تفاوتش رو پرداخت کنم ؟ 

ممنون می شم راهنمایی ام کنید به خصوص دوستانی که با گارانتی ها زیاد تجربه دارند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگر مطمئنید مشکل بایوس هست به این تاپیک مراجعه و ازاستارتر تاپیک  تقاضا کن بایوس مادربردتون رو مودینگ کنه و دوباره بایوس رو فلش کن انشا ا.. مشکلت حل میشه

یا حتی خودت اگر اشنایی با سخت افزار و نرم افزار داری اموزشش رو گذاشته میتونی استفاده کنی (اگه یاد نداری دست نزن عواقبش پای خودته )

http://www.overclockingheroes.com/forum/thread1587.html

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز که جواب دادی. راستش بایوس این برد پایدار نیست کلا . من بیشتر می خواستم بدونم می شه از گارانتی برد نو بخوام ؟

لینک به دیدگاه

میتونی برد را از گارانتی مطالبه کنی و اگر اون برد نباشه مدل بالاتر را میدن و مبلقی را هم از شما میگیرن ولی اگر برد با پردازنده ای که شما دارید از نظر سوکت متفاوت باشه دیگه نمیدونم چی میشه !!!
احتمالا تو خرج میفتی

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزيز بابت پاسختون. پس بابت تعداد بار هاي خرابي مي تونم از گارانتي برد جديد بخوام ؟ اصلا حق من هست برد جديد بخوام ؟ يكم تو خرج مي افتم ولي عوضش هم از شر اين برد بي كيفيت خلاص مي شم و هم سوكت رو ارتقا مي دم.

لینک به دیدگاه

بله شما باید بگید که چند بار برد را بردید ولی مشکلش حل نشده و برد اکبند و بدون مشکل ازشون بگیرید اگر داشته باشن که همون را میدن یا مدل مشابه را اگر نه که مدل جدیدتر را میدن

بگو دیگه نمیخوام تعمیرش کنید تعویضش کنید

گارانتی برای این مواقع هست حق شما هست که مطالبه کنید

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوست عزیز.اگر از من میشنوی msi نگیر.اگر هم تعویض کردن مستقیم ببر بفروشش.من اگر ام اس آی مفت بهم بدن نمیگیرم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...