رفتن به مطلب

راهنمایی کلی برای برداشتن کیس!!!

Recommended Posts

سلام.
اقا جدیدن میخوام سیستممو انشا الا... ارتقا بدم و کلا یک کیس نو بر دارم امید وارم راهنماییم کنیدblushsmiley.gif
بودجه رو حدود 2/300 تایین میکنم که بهتر بشه راهنماییم کنید!
یه سیستم بهم معرفی کنید واسه گیم ممنون.اصلا هم قصد اورکلاکی چیزی ندارم!

پیشنهاد خودم:

Motherboard:Asus P8_h77_V
Cpu:Intel 3i core (اگه میشه تو این مدل بهترینشو معرفی کنید تو 3i core ها)
Ram:4gig 2000mgh یا 8گیگ
VGA: Asus معرفی کنید تا سقف 600 تومن
power:Enermax or Green???
Case:Green X7 or Coolermaster HAF922 کدومش؟
H.H.D: اطلاعی ندارم یه چیزی معرفی کنید سرش به تنش بیرزه و از بودجه هم بالاتر نره!
DVD Raiter: نمیدونم بازم یکی معرفی کنید؟؟؟!
مجموع:شد 2/500 که!!!!!blinksmiley.gif

یه سوال ایا گرافیکو با این بودجه واسه گرافیک دست دوم بگیرم بهتر نیست؟ ایا یه چیز خوب گیرم میاد؟
و این که واسه رم 4 یا 8 ؟اصلا کار رم تو بازی چیه؟برای کدوم قطعه به نظرتون بیشتر هزینه کنم بهتره؟(مثلا از قید رم 8 بگزرم پولشو بزارم واسه cpu و VGA )

ممنون میشم یه راهنمایی داشته باشین مرسیwubsmiley.gif

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

مادربرد انتخابی عالیه.

Core i3-3220 Ivy Bridge

VGA رو میتونی HD7770 تهیه کنی ولی روی برند (Asus یا Sapphire) خیلی تعصب نداشته  باش.

پاور گرین خوبه، انرمکس بهتره ولی گرین یه کوچولو ارزونتره به نسبت. میتونی Green 600.EU رو به قیمت 225 تهیه کنی.

کیس، کولر مستر هاف 922 یه کم قدیمیه، ولی Cooler Master 690II Advance بهتره. ولی خوب قیمت بدجور بالا میزنه. با توجه به بودجه شما پیشنهاد میکنم به کیس گرین مگنوم 2 پلاس فکر کنید که 130 تومنه.

HDD رو میتونی Western Digital Caviar Green 500G رو بگیری.

DVD Writer بهترینش پلکستوره، ولی خوب گرونه، میتونی به Sony یا Asus هم اکتفا کنی.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز رم رو بهتره 4 گیگ ورداری برا گیم بیشتر از این فعلا به کارت نمیاد رایتر رو حتما پلکستور بگیر کارت گرافیک هم پیشنهاد میدم 560ti کار کرده بگیری

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

مادربرد انتخابی عالیه.

Core i3-3220 Ivy Bridge

VGA رو میتونی HD7770 تهیه کنی ولی روی برند (Asus یا Sapphire) خیلی تعصب نداشته  باش.

پاور گرین خوبه، انرمکس بهتره ولی گرین یه کوچولو ارزونتره به نسبت. میتونی Green 600.EU رو به قیمت 225 تهیه کنی.

کیس، کولر مستر هاف 922 یه کم قدیمیه، ولی Cooler Master 690II Advance بهتره. ولی خوب قیمت بدجور بالا میزنه. با توجه به بودجه شما پیشنهاد میکنم به کیس گرین مگنوم 2 پلاس فکر کنید که 130 تومنه.

HDD رو میتونی Western Digital Caviar Green 500G رو بگیری.

DVD Writer بهترینش پلکستوره، ولی خوب گرونه، میتونی به Sony یا Asus هم اکتفا کنی.

سلام داداش ممنون از این که اهمیت دادی و پست رو خوندی و راهنماییم کردی.

واسه VGA چند تا سوال دارم:

1:به نظر شما VGA بهتره NVIDIA باشه یا ATI ؟ فرقشون تو چیه؟از نظر ASUS بودنش واسه این میگم که برند معتبریه و جوابشو پس داده و تو نظر سنجی ها بالاست.

2:ایا با این وجود که گفتین رو برند ASUS تعصب نداشته باشم برند های دیگه کار این برندو میکنن یا نه؟نظرتون چیه؟

واسه کیس نظرتون راجع به GREEN X7 چیه؟یک قیمت تقریبی از HAF922 میشه بدینم مرسی؟

واسه HDD هم که میگین ایا تو گیم هم تاثیر داره سرعتو ...؟

شرمنده سوال زیاد پرسیدم.

درود

دوست عزیز رم رو بهتره 4 گیگ ورداری برا گیم بیشتر از این فعلا به کارت نمیاد رایتر رو حتما پلکستور بگیر کارت گرافیک هم پیشنهاد میدم 560ti کار کرده بگیری

داداش یک توضیحی راجع به کارایی رم در بازی میشه بدین؟و این که فرق 1600MGH با 2000MGH تو چیه و چقدره؟

گرافیک هم به نظرتون کار کرده این گیرم بیاد چطوره؟

Asus HD7870-DirectCU II 2GB DDR5

اگه به 600 تومن گیرم بیاد خوبه؟

بازم شرمنده اگه سوالام زیاد شد!

لینک به دیدگاه

سلام داداش ممنون از این که اهمیت دادی و پست رو خوندی و راهنماییم کردی.

واسه VGA چند تا سوال دارم:

1:به نظر شما VGA بهتره NVIDIA باشه یا ATI ؟ فرقشون تو چیه؟از نظر ASUS بودنش واسه این میگم که برند معتبریه و جوابشو پس داده و تو نظر سنجی ها بالاست.

2:ایا با این وجود که گفتین رو برند ASUS تعصب نداشته باشم برند های دیگه کار این برندو میکنن یا نه؟نظرتون چیه؟

واسه کیس نظرتون راجع به GREEN X7 چیه؟یک قیمت تقریبی از HAF922 میشه بدینم مرسی؟

واسه HDD هم که میگین ایا تو گیم هم تاثیر داره سرعتو ...؟

شرمنده سوال زیاد پرسیدم.

مشکلی نیست عزیز

1. برای بودجه های زیر 1.5 میلیون، کارت های AMD یا همون ATI سابق - نسبت به پولی که میدین بهترعمل میکنند برای همین با بودجه 600 تومن بهتره HD7770 GHz Edition بخرید چون هیچ کارت انویدیا تو این دامنه 600 تومن به پای این بچه غول AMD نمیرسه.

در مورد برند ایسوز، چون در داخل ایران صرف داشتن اسم ایسوز یعنی چند ده هزار تومن گرونتر، برای این گفتم روش تعصب نداشته باشید چون پول اسم رو میدید. شرکت سافایر SAPPHIRE عضو هیئت مدیریه AMD هستش و کارتهایی که تولید میکنه از لحاظ کیفیت چیزی از ایسوز کم نداره. و قیمتهاش هم در ایران معقولتره.

2. کیس گرین X7 کیس خوب و به روزیه، ولی همچنان بیش از حدش گرونه. کیس کولر مستر هاف 922 رو قیمت ندارم ولی عموما" گرونتر از منطق در بازار پیدا میشه. برای بودجه شما گمون نکنم بودجه اتون به هیچ کدوم از این دو برسه.

3. HDD هم در گیم تاثیر داره، ولی نه اونقدر. اگر میتوانستید حداقل 500 تومن دیگه به بودجه اصافه کنید میشد یک SSD خرید که در کنار HDD سیستمتون پرواز کنه.

لینک به دیدگاه

فرق باس 1600 با 2000 در اینه که هر چه قدر این اعداد بزرگتر باشن رم با cpu با سرعت بالاتری ارتباط برقرار میکنه و تو بهتر اجرا شدن بازی هم تاثیر داره برای بازی باس 1600 کافیه و اما کارت Asus HD7870 اگه 600 پیدا کردی بگیر کارت خیلی خوبیه از اون موردی هم که گفته بودم قویتره

لینک به دیدگاه

مشکلی نیست عزیز

1. برای بودجه های زیر 1.5 میلیون، کارت های AMD یا همون ATI سابق - نسبت به پولی که میدین بهترعمل میکنند برای همین با بودجه 600 تومن بهتره HD7770 GHz Edition بخرید چون هیچ کارت انویدیا تو این دامنه 600 تومن به پای این بچه غول AMD نمیرسه.

در مورد برند ایسوز، چون در داخل ایران صرف داشتن اسم ایسوز یعنی چند ده هزار تومن گرونتر، برای این گفتم روش تعصب نداشته باشید چون پول اسم رو میدید. شرکت سافایر SAPPHIRE عضو هیئت مدیریه AMD هستش و کارتهایی که تولید میکنه از لحاظ کیفیت چیزی از ایسوز کم نداره. و قیمتهاش هم در ایران معقولتره.

2. کیس گرین X7 کیس خوب و به روزیه، ولی همچنان بیش از حدش گرونه. کیس کولر مستر هاف 922 رو قیمت ندارم ولی عموما" گرونتر از منطق در بازار پیدا میشه. برای بودجه شما گمون نکنم بودجه اتون به هیچ کدوم از این دو برسه.

3. HDD هم در گیم تاثیر داره، ولی نه اونقدر. اگر میتوانستید حداقل 500 تومن دیگه به بودجه اصافه کنید میشد یک SSD خرید که در کنار HDD سیستمتون پرواز کنه.

داداش الان خدا رو شکر انلاین هستی و من که خیلی سوال تو کلمه الان بهترین موقعیته که بپرسم البطه اگه 2 دقیقه وقت بزارید و به همین سوال ما جواب بدین.(پورویی ما رو ببخش داداش!)

1.تو AMD HD7870 هم پیدا میشه نوش حدود چنده داداش؟

2.HDD که معرفی کردید قیمتشو دیدم زده بود 188 تومن با این وجود حساب کردم این سیستمو بخوام بر دارم حدود 2300 میشه یه 200 300 تومنی جا داره.

3.و این SSD که میگین خیلی جاها شنیدم اصلا از نزدیک تا حالا ندیدم!!! میشه یه توضیح در بارهی کاراییش بدین و این که چیه و چه تاثیراتی داره؟

4.ایا اگه بخوام سیستم بر دارم همه رو از یه جا بر دارم قسطی میدنم؟و این که این قیمتا مقطوعه یا تخفیفم میدن؟

سوالام زیاد شد!!!!!

لینک به دیدگاه

فرق باس 1600 با 2000 در اینه که هر چه قدر این اعداد بزرگتر باشن رم با cpu با سرعت بالاتری ارتباط برقرار میکنه و تو بهتر اجرا شدن بازی هم تاثیر داره برای بازی باس 1600 کافیه و اما کارت Asus HD7870 اگه 600 پیدا کردی بگیر کارت خیلی خوبیه از اون موردی هم که گفته بودم قویتره

مرسی داداش خرس فهم شدم :D

لینک به دیدگاه

aziz baraye game cpu i5 2500 hade aghal hast

va vga 560ti entekhabe khoobie 

brand e MSI ham khoobe ASUS faghat esmesh ghashange ;)

لینک به دیدگاه

داداش الان خدا رو شکر انلاین هستی و من که خیلی سوال تو کلمه الان بهترین موقعیته که بپرسم البطه اگه 2 دقیقه وقت بزارید و به همین سوال ما جواب بدین.(پورویی ما رو ببخش داداش!)

1.تو AMD HD7870 هم پیدا میشه نوش حدود چنده داداش؟

2.HDD که معرفی کردید قیمتشو دیدم زده بود 188 تومن با این وجود حساب کردم این سیستمو بخوام بر دارم حدود 2300 میشه یه 200 300 تومنی جا داره.

3.و این SSD که میگین خیلی جاها شنیدم اصلا از نزدیک تا حالا ندیدم!!! میشه یه توضیح در بارهی کاراییش بدین و این که چیه و چه تاثیراتی داره؟

4.ایا اگه بخوام سیستم بر دارم همه رو از یه جا بر دارم قسطی میدنم؟و این که این قیمتا مقطوعه یا تخفیفم میدن؟

سوالام زیاد شد!!!!!

1. 7870 حدود 1 میلیون و 100 قیمتشه.

2. اون هارد خوبیه. به نسبت.

3. تو امضای من "تعویض هارد لپتاپ با SSD" میتونی ببینی، SSD اندازه هارد لپتاپه اما به جای دیسک، از فلش برای ذخیره اطلاعات استفاده میکنه، یه چیزی مثل فلش مموری USB منتها خیلی خیلی سریعتر و با کابل ساتا به مادربرد وصل میشه و روش ویندوز میریزی. بین 5 تا 10 برابر سریعتر از هارد دیسک عمل میکنه.

4. در مورد قسطی بودن متاسفانه من جایی رو سراغ ندارم.

5. هر چندتا دوست داری سوال کن، من و دیگر دوستان تاجایی که بتونیم کمک میکنیم.

لینک به دیدگاه

aziz baraye game cpu i5 2500 hade aghal hast

va vga 560ti entekhabe khoobie 

brand e MSI ham khoobe ASUS faghat esmesh ghashange ;)

اصولا" Core-i3 برای بازی در سطح بودجه های کم بوجود آمده، وگرنه پنتیوم 4 جواب کارهای اداری رو میداد. ضمن اینکه شما با پردازنده Core i3 هم میتوانید تا60 فریم بر ثانیه بازی کنید البته اگر که کارت گرافیک مناسب روی سیستم داشته باشید. بنابراین با این صحبت شما در مورد حداقل بودن Core i5 برای Game موافق نیستم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آرمین جان.

به نظرت i3 دو هسته ای مثل 2120 برای گرافیک های قوی باتل نک نمیکنه؟

چون 2120 هم i3 هست و 3330 هم همینطور ولی فکر کنم مدل های دو هسته ای برای پردازش های قوی ایجاد گلوگاه کنن.حدشم درسته یا اشتباه میکنم

لینک به دیدگاه

سلام آرمین جان.

به نظرت i3 دو هسته ای مثل 2120 برای گرافیک های قوی باتل نک نمیکنه؟

چون 2120 هم i3 هست و 3330 هم همینطور ولی فکر کنم مدل های دو هسته ای برای پردازش های قوی ایجاد گلوگاه کنن.حدشم درسته یا اشتباه میکنم

نه به اون صورت. اونطور که من فهمیدم بالای 90% بازی ها بیشتر وابسته به VGA هستند تا به پردازنده.

منتها اصولا" قرار نیست شما با 2120 کراس فایر/SLI انجام بدی یا مثلا 680 یا 7970 کنار 2120 ببندی، اگر بودجه چنین کاری رو داشتی که کارت 2 میلیون تومنی بخری خوب اول پردازنده رو ارتقا میدادی.

بحث سر اینه که برای کسی که بودجه زیر 3 میلیون داره سیستمی پیشنهاد بشه که متناسب و مناسبش باشه. نمیشه یه مجسمه ساخت دماغش گنده باشه چشماش کوچولو، گوشش گنده باشه، پاهاش کوچولو. باید همه چیزش به همه چیزش اندازه بیاد.

بازی هایی که از Multi-Threading پشتیبانی میکنند بسیار کم هستند، شاید به تعداد انگشتان یک دست هم نرسند، منتها نه این کاربر قراره تو رزولوشن FULL-HD چنین بازی های رو بازی کنه که تمام هسته های پردازنده رو به کار میگیرند و نه کارت گرافیک پیشنهادی به ایشون توانایی اجرای چنین بازی هایی رو به صورت فول فریم دارند.

اگر قرار باشه Core-i5 پیشنهاد بدیم، همپاش باید یه گرافیک 7870 به بالا در کنارش پیشنهاد کنیم. همین دو قطعه میشه نزدیک حدود 1.800.000 تومن. نمیشه بقیه قطعات رو پیشنهاد داد.

ولی میشه برای بودجه 3 میلیونی روی گرافیک از 7770 تا 7850 سرمایه گذاری کرد در کنارش 3220 بست روی H77.

لینک به دیدگاه

1. 7870 حدود 1 میلیون و 100 قیمتشه.

2. اون هارد خوبیه. به نسبت.

3. تو امضای من "تعویض هارد لپتاپ با SSD" میتونی ببینی، SSD اندازه هارد لپتاپه اما به جای دیسک، از فلش برای ذخیره اطلاعات استفاده میکنه، یه چیزی مثل فلش مموری USB منتها خیلی خیلی سریعتر و با کابل ساتا به مادربرد وصل میشه و روش ویندوز میریزی. بین 5 تا 10 برابر سریعتر از هارد دیسک عمل میکنه.

4. در مورد قسطی بودن متاسفانه من جایی رو سراغ ندارم.

5. هر چندتا دوست داری سوال کن، من و دیگر دوستان تاجایی که بتونیم کمک میکنیم.

سلام داداش 

1.پس کار SSD در واقع سرعت بخشیدن به هارد هست؟یعنی در کنار هارر یک دونه از اینا خیلی تاثیر داره؟

2.و این که میگین مثلا ویندوز رو روش نصب کنیم یعنی ویندوز رو SSD اطلاعاتم رو HDD ؟

بازی هایی که از Multi-Threading پشتیبانی میکنند بسیار کم هستند، شاید به تعداد انگشتان یک دست هم نرسند، منتها نه این کاربر قراره تو رزولوشن FULL-HD چنین بازی های رو بازی کنه که تمام هسته های پردازنده رو به کار میگیرند و نه کارت گرافیک پیشنهادی به ایشون توانایی اجرای چنین بازی هایی رو به صورت فول فریم دارند.

اگر قرار باشه Core-i5 پیشنهاد بدیم، همپاش باید یه گرافیک 7870 به بالا در کنارش پیشنهاد کنیم. همین دو قطعه میشه نزدیک حدود 1.800.000 تومن. نمیشه بقیه قطعات رو پیشنهاد داد.

ولی میشه برای بودجه 3 میلیونی روی گرافیک از 7770 تا 7850 سرمایه گذاری کرد در کنارش 3220 بست روی H77.

درسته داداش ولی با این حساب اگه یکم به بودجه اضافه کنم به نتیجهی بهتری میرسم درسته؟

یه لیست از سیستمی که تا اینجا به نتیجه رسیدیم رو ارمین جان میزارم ببین چطوره؟قیمت هایی که میگم 10 تا 15 تومن اینور اونوره!مانیتورم هم LG مدل FLATRON W1942S هستش که 19 اینچ هست!

1. motherboard ASUS P8h77_V قیمت 450

2. POwer Green یا Enermax با 250 چیزه خوبی میدنم

3.  CPU Intel 3i core 3225 قیمت 430

4. RAM 8gig 2000 قیمت 380

5. از همه مهم تر که قیدشو نمیتونم بزنم Case هست که واقعا عاشق یه کیس ایده عالم مثل Green X7 قیمت 370

6. VGA همانطور که ارمین گفت HD7770 GHz Edition نوش به 570 گیرم میاد ولی اگه یه Asus HD7870-DirectCU II 2GB DDR5 که نوش 1 تومن هست تمیز دست دوم به 650 تومنم گیرم بیاد می ارزه و میگیرم

7.HDD هم این ارمین جان میگه خوبه Western Digital Caviar Green 500G فک کنم نوش 180 یا 190 در بیاد

8. DVD Writer هم پلکستوره دیدم 450!!!!!!!! مگه میخوایم موشک هوا کنیم؟ یه Asus یا Piooner یا از همین مارک تا 100 تومنم خیلی عالی داره میگیرم و این که میشه بگین فرق این 450 تومنیه با 100 تومنیه تو چیه؟!

مال خودم الان یه LG هست داره عالی کار میکنه فرقشون تو چیه؟

9.فن CPU هم فک کنم یه چیز خوب و با این حال خوشکل بخوام بگیرم یه 150 تومنی اب میخوره.

و در مجموع همش رو هم میشه دست بالا گرفتم همه رو حداکثر میشه 2,970,000 تومن میشه نظرتون چیه؟

راستی داداش الان اینو دیدم CPU AMD FX-4100 قیمتشم با 3220 یکیه به نظرت کدوم بهتره داداش؟با این که خودم Intel i3 رو خیلی قبول دارم نسبت به این ولی میخواستم نظرتو بدونم؟ مرسی

ا

ویرایش شده توسط Alidark2013
لینک به دیدگاه

شما اصلا نیازی به رم با باس 2000 نداری برای سیستم شما 1600 کفایت میکنه .

در ضمن فن استوک هم برای شما کفایت میکنه .

x7  کیس خیلی خوبیه ولی به نظر من green hunter بگیر . مابقی پولتو بزار یا cpu 3570 بگیر یا vga 7850

سیستم پیشنهادی من به شما :

MB : asus p8h77-v    440t

Cpu : i5 3570     770t

Ram : 1x4gig geil corsa 1600      120t

VGA : ati 7850             900t

Case green hunter   170t

power : 600eu green        220t

hdd : Seagate 1T 7200rpm     64mb       sata3       240t

مجموع : 2860

رم اگه واست کم اومد بعدا یدونه 4 دیگه بنداز .

لینک به دیدگاه

سلام داداش 

1.پس کار SSD در واقع سرعت بخشیدن به هارد هست؟یعنی در کنار هارر یک دونه از اینا خیلی تاثیر داره؟

2.و این که میگین مثلا ویندوز رو روش نصب کنیم یعنی ویندوز رو SSD اطلاعاتم رو HDD ؟

درسته داداش ولی با این حساب اگه یکم به بودجه اضافه کنم به نتیجهی بهتری میرسم درسته؟

یه لیست از سیستمی که تا اینجا به نتیجه رسیدیم رو ارمین جان میزارم ببین چطوره؟قیمت هایی که میگم 10 تا 15 تومن اینور اونوره!مانیتورم هم LG مدل FLATRON W1942S هستش که 19 اینچ هست!

1. motherboard ASUS P8h77_V قیمت 450

2. POwer Green یا Enermax با 250 چیزه خوبی میدنم

3.  CPU Intel 3i core 3225 قیمت 430

4. RAM 8gig 2000 قیمت 380

5. از همه مهم تر که قیدشو نمیتونم بزنم Case هست که واقعا عاشق یه کیس ایده عالم مثل Green X7 قیمت 370

6. VGA همانطور که ارمین گفت HD7770 GHz Edition نوش به 570 گیرم میاد ولی اگه یه Asus HD7870-DirectCU II 2GB DDR5 که نوش 1 تومن هست تمیز دست دوم به 650 تومنم گیرم بیاد می ارزه و میگیرم

7.HDD هم این ارمین جان میگه خوبه Western Digital Caviar Green 500G فک کنم نوش 180 یا 190 در بیاد

8. DVD Writer هم پلکستوره دیدم 450!!!!!!!! مگه میخوایم موشک هوا کنیم؟ یه Asus یا Piooner یا از همین مارک تا 100 تومنم خیلی عالی داره میگیرم و این که میشه بگین فرق این 450 تومنیه با 100 تومنیه تو چیه؟!

مال خودم الان یه LG هست داره عالی کار میکنه فرقشون تو چیه؟

9.فن CPU هم فک کنم یه چیز خوب و با این حال خوشکل بخوام بگیرم یه 150 تومنی اب میخوره.

و در مجموع همش رو هم میشه دست بالا گرفتم همه رو حداکثر میشه 2,970,000 تومن میشه نظرتون چیه؟

راستی داداش الان اینو دیدم CPU AMD FX-4100 قیمتشم با 3220 یکیه به نظرت کدوم بهتره داداش؟با این که خودم Intel i3 رو خیلی قبول دارم نسبت به این ولی میخواستم نظرتو بدونم؟ مرسی

ا

عزیز دل SSD خودش یه هارده (شرمنده اخلاق ورزشی اساتید) عین هارد دیسک روش اطلاعات میریزی، فقط به جای دیسک، از فلش برای ذخیره اطلاعات استفاده میکنه. بنابراین SSD خودش جداست هارد خودش جداست. این دوتا به هم کاری ندارند، هرچند کاربر میتونه از وجود هر دو بهره ببره. روی SSD ویندوز بریزه و بقیه فایل ها روی هارد.

برای نتیجه گیری.

مادربرد: ASUS P8H77-V خوبه.

پاور: Green 600.EU قیت 225

پردازنده: 3220 Core i3 که 430 تومنه (3225 تو ایران نداریم)

رم: 8 گیگ 2000 خوبه

کیس گرین X7 خوبه

در مورد هارد و گرافیک هم که دیگه خودت گفتی و باهات موافقم.

اون چیزی که از پلکستور گفتی 450 تومنه، DVD Writer نبوده عزیز، اون Blue Ray Burner بوده که داستانش فرق میکنه. DVD Writer پلکستور همون حول و حوش 100 / 120 تومنه.

اگر DVD Writer مال خودت LG هست و ازش راضی هستی مشکلی نداره. فقط ببین مطمئن بشو که کابلش ساتا باشه، چون اگر از این LG قدیمی ها باشه که با کابل IDE به سیستم وصله، به مادربرد جدیدت نمیخوره .

فن CPU هم لازم نداری. فن استوک خود اینتل کافیه.

پردازنده AMD FX-4100 در مقابل 3220 هیچ حرفی برای گفتن نداره و بسیار ضعیفه. به زودی AMD FX-4100 به تاریخ میپیونده. حتما" برو سراغ 3220

لینک به دیدگاه

داداش نظرت رو این کارت گرافیک چیه؟SAPPHIRE HD 6870 1GB نوش 720 تومنه یا یه 7870 دست دوم بگیرم در حد؟

یه سوال دیگه مانیتور من که LG W1942S و 19 اینچ هست برا بازی کردن چطوره؟ورودی HDMI هم که نمیخوره!به نظرت با این گرافیکی که گفتم مانیتورم خوبه؟و مچ میشن با هم؟

لینک به دیدگاه

داداش نظرت رو این کارت گرافیک چیه؟SAPPHIRE HD 6870 1GB نوش 720 تومنه یا یه 7870 دست دوم بگیرم در حد؟

یه سوال دیگه مانیتور من که LG W1942S و 19 اینچ هست برا بازی کردن چطوره؟ورودی HDMI هم که نمیخوره!به نظرت با این گرافیکی که گفتم مانیتورم خوبه؟و مچ میشن با هم؟

6870 خوبه برای بازی در مانیتور 19 اینچ.

اگر میتونی یه مانیتور با ورودی DVI بگیر. این مانیتور LG کانکتور DSUB قدیمی دارد.

لینک به دیدگاه

6870 خوبه برای بازی در مانیتور 19 اینچ.

اگر میتونی یه مانیتور با ورودی DVI بگیر. این مانیتور LG کانکتور DSUB قدیمی دارد.

داداش از کجا میتونم اطلاعات دقیق کارت گرافیک رو ببینم؟

و این که میشه یه مانیتور 19 یا 20 خوب که سرش به تنش بیرزه معرفی کنید؟و این که LED یا LCD بگیرم؟میخوام اگه اینو فروختم حد اکثر 200 تومن سر بدم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز برای رم نگران نباش چون ارتقا دادنش باخرید یک 4 دیگه حل میشه برای مادر برد و گرافیک ایسوس بگیر حتما نو سی پی یو از سری 5 و دیویدی رایتر ایسوس بد نیست پاور دسته دوم بگیری مشکلی نداره کیس ظاهر کار و تمیز نشون می ده اگه هزینه کم کنی مشکلی در اجرای کار نداری تو کیفیت کارت که مادر برد و گرافیک . رم وسی پی یو هستن بیشتر توجه داشته باش هارد هم با سرعت بافرش در اجرای کار مهم و کار امده و گرافیک از سری ATI باشه گیم سیستم به اوج لذت میرسه

لینک به دیدگاه

داداش از کجا میتونم اطلاعات دقیق کارت گرافیک رو ببینم؟

نرم افزار gpu-z اطلاعات دقیق گرافیک سیستمت رو نشون میده

لینک دانلود: http://www.techpowerup.com/downloads/2234/techpowerup-gpu-z-v0-7-0/

اگه میخوای گرافیک ها رو هم مقایسه کنی این سایتا خوبن.

http://www.gpureview.com/

http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-graphics-card-review,3107-7.html

گرافیکم به نظر من تو این رنج قیمت برو سراغ سری 7 ای ام دی

با بازی های الان مچ تره ساپورت درایوری شم خوبه

لینک به دیدگاه

برای نتیجه گیری.

مادربرد: ASUS P8H77-V خوبه.

پاور: Green 600.EU قیت 225

پردازنده: 3220 Core i3 که 430 تومنه (3225 تو ایران نداریم)

رم: 8 گیگ 2000 خوبه

کیس گرین X7 خوبه

در مورد هارد و گرافیک هم که دیگه خودت گفتی و باهات موافقم.

فن CPU هم لازم نداری. فن استوک خود اینتل کافیه.

داداش به این سایت نگاه:http://www.overclockingheroes.com/forum/thread781.html

برای این گرافیک power حداقل 600w میخواد!و این که تو پاور های Green گروه EU با گروه Gameing چه فرقی داره؟

مانیتورمم عوض میکنم و AOC E2243FW2K یا LG LED 21.5" IPS226V میگیرم چطوره؟

ویرایش شده توسط Alidark2013
لینک به دیدگاه

داداش به این سایت نگاه:http://www.overclockingheroes.com/forum/thread781.html

برای این گرافیک power حداقل 600w میخواد!و این که تو پاور های Green گروه EU با گروه Gameing چه فرقی داره؟

مانیتورمم عوض میکنم و AOC E2243FW2K یا LG LED 21.5" IPS226V میگیرم چطوره؟

خوب مگه من چی گفتم؟ منم همون پاور 600 وات گرین رو پیشنهاد دادم که کم نیاری. گروه Gaming از قدرت بیشتری برخورداره، ولی خوب، 100 تومن گرونتره  پاورهاش.

هر کدوم از این 2 مانیتوری که بگیری خوبه، ولی چون بیشتر از 19 اینچه حتما" باید کارت گرافیک رو حداقل 7870 بگیری.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...