پرش به

تصویر
- - - - -

مشکل درایور در ویندوز8

8 پاسخ برای این موضوع

#1 OFFLINE   USER1

USER1

ارسالی ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۳:۳۲ بعد از ظهر

سلام دوستان من لبتاب Asus n53Sv دارم  که دوسالی میشه خریدمش والآن می خوام 8 نصب کنم  ,ولی سایت سازنده اش درایور مربوط به 8  رو قرار نداده و بنابراین میخواستم درایور مدل n53sm رو روش نصب کنم
آیا درایوهای 
8  مدل n53sm روی  n53sv نصب میشه؟؟؟؟؟؟

بعضی از دوستان میگند که اگه اطلاعاتت در مورد درایوهاش کامل نیست ،هر چیزیش رو نصب نکنم و ممکن هست که مشکلاتی به وجود بیاد
بنابراین اگه امکانش هست برام مشخص کنید که کدوم ها رو دانلود و نصب کنم
باز هم ممنون

http://www.asus.com/...ort_Download_36

http://www.asus.com/...ort_Download_30

ویرایش شده توسط USER1 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۳:۳۳ بعد از ظهر.

• 0

#2 OFFLINE   maxel134

maxel134

مدیر انجمن

• مدیر انجمن
    کاربر پلاتینیوم
  • 2620 ارسال
  • Joined ۲۴-شهریور ۸۹

ارسالی ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۳:۴۴ بعد از ظهر

اکتر قطعات این دو لپ تاپ مربوط به شرکت های سازنده یکسان هست . غیر از بلوتوث . 

به نظرم شما میتونی از این مدلی که معرفی کردی برای نصب درایور ها استفاده کنی. :D

• 2

#3 OFFLINE   ARMIN

ARMIN

کاربر نمونه سال 92 لیون

• ناظر
    کاربر دیاموند
  • 4192 ارسال
  • Joined ۱۲-بهمن ۹۰

ارسالی ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۳:۴۹ بعد از ظهر

دوست خوبم، اگر قرار باشه روی لپ تاپ خودتون بتوانید از ویندوز 8 استفاده کنید، خود ASUS بر روی وب سایتش درایور های مخصوص رو قرار میده.

با این حال اگر نسبت به استفاده از ویندوز 8 اصرار داری، بهترین کار، نصب ویندوز 8 و استفاده از ویندوز آپدیت برای پیدا کردن درایور های مخصوص لپتاپه، اگر در سرور های ویندوز آپدیت برای سخت افزار شما درایور مخصوص 8 باشه، که بر خر مراد سوار شدی. ولی اگر نبود، و ویندوز آپدیت نتوانست درایور های مخصوص را پیدا کند، پس اصولا" شما نمی بایستی از ویندوز 8 بر روی لپ تاپ خودتون استفاده کنید.

از این مطلب غافل نشیم که ویندوز 8 همچین آش دهن سوزی هم نیست و به زودی ویندوز 8.1 میاد تا مشکلاتش رو برطرف کنه.

• 2

CPU: Intel Core i7 4790K @ 4.8 GHz----------------- MOB: Asus Z97 Maximus VII Hero
RAM: G.SKILL RipjawsX 8GB 1866 @ 2666 MHz-------- CASE: Corsair Graphit 760T
VGA: Gigabyte GTX 960 G1 Gaming 2G---------------Cooler: Cooler Master Nepton 280L
Monitor: Samsung SyncMaster P22500 22" F.HD------- ODD: Asus 24X DVD-RW
HDD 1: Western Digital Caviar Blue 1TB---------------SSD: OCZ Vertex 460 120G
HDD 2: Western Digital Caviar Black 1TB--------------FAN: 2 X Noctua NF-A15 PWM
PSU: Green Platinum Overclocking Evo Plus 850W------ Mouse: Gigabyte M6980
Keyboard: Microsoft Side Winder X6------------------MAT: Razer Goliathus Speed Edition

#4 OFFLINE   maxel134

maxel134

مدیر انجمن

• مدیر انجمن
    کاربر پلاتینیوم
  • 2620 ارسال
  • Joined ۲۴-شهریور ۸۹

ارسالی ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۳:۵۹ بعد از ظهر

من هم با نظر آرمین جان موافقم که ویندوز 8 هنوز به تکامل نرسیده. اگر عجله ندارید فعلا صبر کنید

• 2

#5 OFFLINE   UnforgiveN

UnforgiveN

متخصص هارد و بازیابی اطلاعات

• کاربر ویژه
    کاربر نقره ای
  • 1023 ارسال
  • Joined ۱۵-فروردین ۸۹

ارسالی ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۱:۳۷ بعد از ظهر

برای اینکه درایور ها به درستی روی 8 کار کنند باید بایوس لپ تاپ به روز بشه که ایسوس آپدیتی نداده . پس بصورت کلی از هر درایور مشابه استفاده کنی باز هم به مشکل برمیخوری . یه نفر از طرفدارهای وین 8 لپ تاپ به دست اومد :دی با مامانش هم اومد :دی مدلش n53Sv هم بود گفت وین 8 میخوام گفتم درایور هاش نیست گفت من نمیدونم وین 8 میخوام روی این نصب بشه گفتن شما میتونی :دی نصب کردم با کلی داستان و ... کلید های فانکشن درست کارنمیکرد و چند تا مشکل دیگه که چک نکردم گفتم این مشکلات رو داره گفت عیبی نداره :دی
  • 1

#6 OFFLINE   maxel134

maxel134

مدیر انجمن

• مدیر انجمن
    کاربر پلاتینیوم
  • 2620 ارسال
  • Joined ۲۴-شهریور ۸۹

ارسالی ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۱:۵۱ بعد از ظهر

سلام عزیز. خوبی ؟ ;)

این مورد  را که برای درست کارکردن درایور ها ،باید بایئس آپدیت بشه را یک کم توضیح میدی؟

یعنی برای این مدل خاص اینجوریه یا همه مدل ها ؟

• 0

#7 OFFLINE   ARMIN

ARMIN

کاربر نمونه سال 92 لیون

• ناظر
    کاربر دیاموند
  • 4192 ارسال
  • Joined ۱۲-بهمن ۹۰

ارسالی ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۲:۳۸ بعد از ظهر

برای اینکه درایور ها به درستی روی 8 کار کنند باید بایوس لپ تاپ به روز بشه که ایسوس آپدیتی نداده . پس بصورت کلی از هر درایور مشابه استفاده کنی باز هم به مشکل برمیخوری . یه نفر از طرفدارهای وین 8 لپ تاپ به دست اومد :دی با مامانش هم اومد :دی مدلش n53Sv هم بود گفت وین 8 میخوام گفتم درایور هاش نیست گفت من نمیدونم وین 8 میخوام روی این نصب بشه گفتن شما میتونی :دی نصب کردم با کلی داستان و ... کلید های فانکشن درست کارنمیکرد و چند تا مشکل دیگه که چک نکردم گفتم این مشکلات رو داره گفت عیبی نداره :دی

Typical Iranian User

:lol:

• 0

CPU: Intel Core i7 4790K @ 4.8 GHz----------------- MOB: Asus Z97 Maximus VII Hero
RAM: G.SKILL RipjawsX 8GB 1866 @ 2666 MHz-------- CASE: Corsair Graphit 760T
VGA: Gigabyte GTX 960 G1 Gaming 2G---------------Cooler: Cooler Master Nepton 280L
Monitor: Samsung SyncMaster P22500 22" F.HD------- ODD: Asus 24X DVD-RW
HDD 1: Western Digital Caviar Blue 1TB---------------SSD: OCZ Vertex 460 120G
HDD 2: Western Digital Caviar Black 1TB--------------FAN: 2 X Noctua NF-A15 PWM
PSU: Green Platinum Overclocking Evo Plus 850W------ Mouse: Gigabyte M6980
Keyboard: Microsoft Side Winder X6------------------MAT: Razer Goliathus Speed Edition

#8 OFFLINE   UnforgiveN

UnforgiveN

متخصص هارد و بازیابی اطلاعات

• کاربر ویژه
    کاربر نقره ای
  • 1023 ارسال
  • Joined ۱۵-فروردین ۸۹

ارسالی ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۴ بعد از ظهر

سلام عزیز. خوبی ؟ ;)

این مورد  را که برای درست کارکردن درایور ها ،باید بایئس آپدیت بشه را یک کم توضیح میدی؟

یعنی برای این مدل خاص اینجوریه یا همه مدل ها ؟
سلام فکر کنم من بد نوشتم، منظورم ایسوس و مدل لپ تاپ دوستمون بود . قاعدتا نباید مشکلی باشه برای آپدیت به وین 8 ولی نمیدونم چرا تو لیست ایسوس این مدل که زیاد قدیمی هم نیست تو لیست سازگاری وین 8 نیست ! از اون طرف هم نگاه کنی سری هایی که برای وین 8 ایسوس درایور براشون داره بایوسشون هم آپدیت میشه برای وین 8 . ایسوس برند خوبی هست ولی تو بیزنیس اولویت برای محصولات جدید و اونایی که توبازار رو فروش خوب هستن هست اول اونها درایور ها و پچ ها رو میگیرن ....
وقت نبود چک کنم ببینم داستان چی هست و چرا سر ناسازگاری داره :دی منتظر بودن تا وین نصب بشه ببرن :دی
  • 0

#9 OFFLINE   maxel134

maxel134

مدیر انجمن

• مدیر انجمن
    کاربر پلاتینیوم
  • 2620 ارسال
  • Joined ۲۴-شهریور ۸۹

ارسالی ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۷:۳۴ قبل از ظهر

سلام فکر کنم من بد نوشتم، منظورم ایسوس و مدل لپ تاپ دوستمون بود . قاعدتا نباید مشکلی باشه برای آپدیت به وین 8 ولی نمیدونم چرا تو لیست ایسوس این مدل که زیاد قدیمی هم نیست تو لیست سازگاری وین 8 نیست ! از اون طرف هم نگاه کنی سری هایی که برای وین 8 ایسوس درایور براشون داره بایوسشون هم آپدیت میشه برای وین 8 . ایسوس برند خوبی هست ولی تو بیزنیس اولویت برای محصولات جدید و اونایی که توبازار رو فروش خوب هستن هست اول اونها درایور ها و پچ ها رو میگیرن ....
وقت نبود چک کنم ببینم داستان چی هست و چرا سر ناسازگاری داره :دی منتظر بودن تا وین نصب بشه ببرن :دی

ممنون.

من هم با این مورد برخورد کردم. یکبار لپ تاپ ایسوس گرفتم که ویندوز نداشت . وقتی ویندوز 7 نصب کردم ، دیدم کیفیت صفحه نمایش پایین بود. انگار که 16 بیت بود. خلاص همه جور درایور را تست کردم حل نشد تا اینکه بایئس را آپدیت کردم مشکل حل شد. :D

• 0

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Top 10 Statistics

آخرین موضوعات بازارچه برترین کاربران آخرین موضوعات
فروش مادربرد Z68 و دو عدد رم و یک کولر
فروش گرافیک 290X رفرنس و موس Razer DA 2014 آکبند.
فروش 8 گیگ رم (2 پک 4 گیگی)
خریدار cpu corei 5 سوکت 1150
فروش کیس با قیمت عالی ThermalTake Case Versa G1 و سه عدد فن enermax Magma Advance 12cm
فروش تعداد زیادی مادربورد های سوکت AM3-AM2+AM2همراه با سی پی یو X2 250-X2 7750-X25 200-X2 5000
Canon Pixma ip4500
فروش سیستم صوتی حرفه ای 5.1
فروش یا تعویض کیس 1156
███▓▐عسل 250 گرمی رایگان و انتخابی▌▓███ فروش مرغوبترین"عسل"طبیعی(کُنار/گشنیز/خارشتر/بهارنارنج/اسطوخدوس)قابل برگشت بی چون و چرا
سعید حسینی 7638
Hamed 7329
HeX 5267
ARMIN 4192
atagamer 3567
ATA MAHMOODI 3082
MR PC 2984
rezagtx 2873
atisoc0936 2765
Bahman 2750
دوستانی که ویندوز 10 رو تست کردن نظر بدن
بهترین نچمارک برای کارت گرافیک؟!
"دانلود آهنگ محبوب برنامه آنسوی نیمکت"
نسخه رایگان ویندوز 10 را اکنون رزرو کنید.
███ بازی با کلمات بی نقطه ███
دست بند نظارت بر خواب .
<< █ همین الان چی می خوری؟ █ >>
این مانیتوره چیه جلوی عادل فردوسی پور ؟
ایا واقعا Win10 در بازی های DX11 هم نتیجه مثبت داره ؟؟! | تجربه شما از Win10 چگونه بوده ؟
سوالاتی پیرامون سیستم های خنک کننده آبی