رفتن به مطلب

توضیح ارورهای برنامه hd tune pro و عملهای سرپایی و ساده هارد!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در مورد تعمیرات ساده ی مکانیکی اگه اطلاعات یا تجربه دارین یا منبعی سراغ دارین لطفا به اشتراک بزارین.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

در مورد تعمیرات ساده ی مکانیکی اگه اطلاعات یا تجربه دارین یا منبعی سراغ دارین لطفا به اشتراک بزارین.

لینک به دیدگاه

من هیچ تجربی ندارم ولی اینو میدونم تو شرایط خاص باید در هارد باز بشه تا هوا داخل هارد نشه فکر کنم تعمیر هارد ‌دردسر زیادی داشته باشه!

لینک به دیدگاه

من هیچ تجربی ندارم ولی اینو میدونم تو شرایط خاص باید در هارد باز بشه تا هوا داخل هارد نشه فکر کنم تعمیر هارد ‌دردسر زیادی داشته باشه!

بنظرم یسری از تعمیرهای هارد کار خیلی سختی نباشه ولی خب باز به تجربه احتیاج داره...در مورد باز شدن هارد منم اینو شنیدم اما بعضی دوستان میگن مسئله هوا نیست بلکه غباره که نباید واردش بشه.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان یه سری کلیپ تو سایتهای فی-لتر مثل یوت-یوب هست...اگه کسی هست که میتونه بگیره جای دیگه اپلود کنه و لینک بده تا استفاده کنیم خوبه. :-?

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

بین کلمه های مورد دار چیزی قرار بدید که بعدا مشکل دار نشود

لینک به دیدگاه

بین کلمه های مورد دار چیزی قرار بدید که بعدا مشکل دار نشود

بله درسته...ممنون.

لینک به دیدگاه

دوستان یه سری کلیپ تو سایتهای فی-لتر مثل یوت-یوب هست...اگه کسی هست که میتونه بگیره جای دیگه اپلود کنه و لینک بده تا استفاده کنیم خوبه. :-?

لینک به دیدگاه

نحوه دانلود از یوتیوب:

(اختراع خودم)

URL سبز کنار فیلم مورد نظر رو کپی و در سایت dasan.ir  پیست کنید.بعد فرمت رو انتخاب کنید و ....

ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن هم نمی خواد. :D

لینک به دیدگاه

نحوه دانلود از یوتیوب:

(اختراع خودم)

URL سبز کنار فیلم مورد نظر رو کپی و در سایت dasan.ir  پیست کنید.بعد فرمت رو انتخاب کنید و ....

ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن هم نمی خواد. :D

ممنون. ولی باز دوستان اهل دانلود و قندشکن استفاده ی سالم از قندشکنشون بکنن و به اشتراک بزارن بهتره و دردسرش کمتره :D

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...