رفتن به مطلب

مشکل نویز هارد بارکودا سیگیت

Mahdi11Najafi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

حدودا یک سال پیش هارد سیگیت بارکودا 7200 و 64مگ 1 ترا از لیون خریدم

همین 10 روز پیش گارانتیش تموم شد (شانس من)

مشکلم سر و صدای این هارده به طوریه که از کل کیس صدا نمیاد جز این

صداش یه حالت زوزه مانند داره و به صورت خفیف به کل کیس منتقل میکنه و خیلی خیلی کم تو بدنه کیس لرزه ایجاد میکنه

صداش شبیه لوله های اب میمونه و تیک تیک صدا ایجاد میکنه و صدا های دیگه (قیژ خفیف و خیلی کم)

در کل به صدا خیلی حساسم (البته صداش کمه) و بدترین صداش همون حالت زوزه و لرزش کیس هست

لطفا منو راهنمایی کنید درستش کنم

مرسی

لینک به دیدگاه

اين مشكل بيشترمواقعي پيش مياد كه هارد با پيچ محمكم به كيس پيچ شده باشه، هارد به هر حال يه مقدار لرزش و صدا داره و زماني كه به كيس هم محكم پيچ شده باشه اين لرزش و صدا به بدنه كيس منتقل شده و چندين برابر ميشه، پيشنهاد ميكنم اگر هارد رو اينطور به كيس متصل كرديد پيچ هارو شل كنيد در حدي باشه كه فقط هارد از كيس جدا نشه، لق باشه هيچ ايرادي نداره..

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

واقعا ممنون

همین کارو کردم و صدای زوزه و لرزش کیس کاملا بر طرف شد

ولی همچنان صداهای دیگه هست به صورت خیلی کم

به نظرتون طبیعیه؟؟؟

یعنی هارد پر سر و صدا ترین قطعست؟؟؟

البته صدا ها بیشتر موقع شب که همه جا ساکته معلوم ميشه

موقع خوابیدن تو اتاق صدای چرخش هارد رو میشنوم!!!

اگه میشد کاری کرد کاملا به صدا شه خیلی خوب میشد

مرسی

لینک به دیدگاه

نه دوست عزيز مشكل خاصي نداره، بعضي از هارد ها ذاتا سر و صداي زيادي دارند يك سري از هارد هاي بلو وسترن اينطور بودن خودم هم يه توشيبا دارم سرو صداي زيادي داره موقع خوندن و نوشتن، اما خب مشكل ندارند ساختارشون همينطور هست، البته اين موضوع بيشتر مربوط به هاردهاي قديمي ميشه هارد هاي جديد وسترن و سيگيت كه من استفاده ميكنم كاملا بي صدا هستند..

لینک به دیدگاه

از واشر پلاستيكي يا نرم استفاده كنيد بين هارد و بدنه يا هر ايده اي براي كنترل لرزه به بدنه ميتونيد استفاده كنيد

يا علي

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...