رفتن به مطلب

گیر کردن در صفحه اول ویندوز

life24
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

بعد از نصب ویندوز 7 سیتسم توی starting windows گیر میکنه و بالا نمیاد :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

سلام 

اگه منظورتون بعد از نصب کامل ویندوز هستش / برا منم همچین مشکلی بود که رم ها رو از اسلاتهای خودشون در آوردم و دوباره جا انداختم و ختم بخحیر شد/ البته بعضی وقتها هم میرم safe mode و درست میشه / حالا ماجرا چیه نمیدونم ( اکثراً هم توی win 7 این مشکل رو دارم )

لینک به دیدگاه

اول کابل sata هارد رو از دو قسمت در بیار ودوباره جا بذار  ویک روش سنتی بهت میگم که جواب میده البته برای من که جواب داد چون من دقیقا مشکلم همین بود خیلی هم درگیر این مسئله بودم از هر کی میپرسیدم چیزی زیاد نمیدونست راجب این مشکل

به کیس چند ضربه محکم بزن به همه اطرافش قبل از این که روشن کنی وبعد از این که روشن کردی قبل از این که ویندوز بالا بیاد هم چند ضربه محکم بزن مطمئن باش مشکلی برای هاردت پیش نمیاد و امید وارم کارت راه بی افته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول کابل sata هارد رو از دو قسمت در بیار ودوباره جا بذار  ویک روش سنتی بهت میگم که جواب میده البته برای من که جواب داد چون من دقیقا مشکلم همین بود خیلی هم درگیر این مسئله بودم از هر کی میپرسیدم چیزی زیاد نمیدونست راجب این مشکل

به کیس چند ضربه محکم بزن به همه اطرافش قبل از این که روشن کنی وبعد از این که روشن کردی قبل از این که ویندوز بالا بیاد هم چند ضربه محکم بزن مطمئن باش مشکلی برای هاردت پیش نمیاد و امید وارم کارت راه بی افته

دوست عزیز خواهش میکنم این روشهارو اینجا به اشتراک نگذارید لطفا و تو دل خودتون نگهدارین این طوری بهتره 

استارتر عزیز بهتون پیشنهاد میکنم روشهای علمی رو در پیش بگیرید مثل چک کردن رمها / کابل و ....

لینک به دیدگاه

داش چی میگی چند ضربه محکم به کیس بزن تا سیستم بیاد بالا

این ککه گفتی نه تنها کازش راه نمیفته ضررم باید بده 

دوست عزیز پیشنهاد میکنم اینکارو نکنی

لینک به دیدگاه

خود دانی 

پس با همون صفحه starting windows  مشغول باش شاد فرجی شد از ما گفتن بود  بعضی وقتا روشای قدیمی بهتر جواب میدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خود دانی 

پس با همون صفحه starting windows  مشغول باش شاد فرجی شد از ما گفتن بود  بعضی وقتا روشای قدیمی بهتر جواب میدن

شما به این میگین روش ؟  لطفا تو این تایپیک پست نزارید و جای دیگری مشغول باشین 

لینک به دیدگاه

خود دانی 

نه لابد ببخشیدا لگد کوبیدن به کیس جواب میده 

تو ده نفرا بیار کهد بات هم عقیده باشن 

فرجم با خداست نه با لگد کوبیدن 

من هیچ جا ندیدم این روشو و نخوندم 

اخه اصلا روش نیست 

لینک به دیدگاه

ببخشیدا قصد بی احترامی نداشتم 

دوستمون تاپیک زده که کمکش کنیم نکه بدتر تو مشکل بندازیمش 

اون بنده خدام میخواد مشکلش حل شه 

شرمنده اخه این روش نبود گفتین شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

درود

این مشکل بر میگرده به کنترلر ساتا در چیپستهای اینتل  که مخصوصا موقی که دوتا هارد داشته باشید موقع سویچ کردن روی هارد اصلی به باگ برخورد میکنه و نمی تونه سوئیچ کنه من خودم هم الان همین مشکل رو دارم و هنوزم هیچ راهی واسش پیدا نکردم چند بار بایوس رو هم اپدیت کردم بازم نشد حتی کنترلر خود ساتا رو هم اپدیت کردم بازم نشد با استفاده از این لینک

http://www.overclockingheroes.com/forum/thread1587.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

درود

این مشکل بر میگرده به کنترلر ساتا در چیپستهای اینتل  که مخصوصا موقی که دوتا هارد داشته باشید موقع سویچ کردن روی هارد اصلی به باگ برخورد میکنه و نمی تونه سوئیچ کنه من خودم هم الان همین مشکل رو دارم و هنوزم هیچ راهی واسش پیدا نکردم چند بار بایوس رو هم اپدیت کردم بازم نشد حتی کنترلر خود ساتا رو هم اپدیت کردم بازم نشد با استفاده از این لینک

http://www.overclockingheroes.com/forum/thread1587.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نمیکنم هارد ایشون مشکل هد و سیلندر داشته باشن . این روشی که اختراع کردید به ثبت برسونید و در نمایشگاه الکامپ امسال به معرض دید عموم قرار بدید ، مطمئن باشید که بازارتون خوب میشه . 

واقعا که ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...