• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر
اولین بررسی ویدئویی 7700K کبی لیک و Z270 گیگابایت توسط لیون کامپیوتر
توسط LionTV،01/04/17
  • 3,439 نمایش
  • 25 نظر
21

بالاخره پردازنده های کبی لیک منتشر شدن! در این ویدئو کنار گپی دوستانه، به بررسی قابلیت های جدید این پردازنده و چیپ ست z270 و همچنین بررسی مادربرد جدید گیمینگ گیگابایت خواهیم پرداخت. در ضمن هر دو مورد ذکر شده با نسل قبل خودشون یعنی 6700K و Z170 رو در رو مقایسه شدن. پس اگه قصد کوچ به این پلتفرم جدید رو دارید، پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی تماشای این ویدئو ور از دست ندید!

منتظر نظرات جذاب شما هستیم 🌻🙏

نظرات کاربران

در 34 دقیقه قبل، tfarzadt گفته است :

اجرا زیاد جالب نبود. این حرکات لوس بازی و سبک بازی چیه که برخی اجرا کننده ها انجام میدن؟؟؟

درود دوست عزیز

مرسی که ویدئو رو دیدید و نظرتون کاملا مورد احترام

ولی هر کسی در اجرا باید خودش باشه و ایمان هم نحوه اجرای خودش رو داره 🌻

1

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

به نظرم يكم جانبدارانه با ٦٧٠٠k برخورد كرد

معلومه كه نميخواد از z170 دل بكنه!

فراموش نكنيم كه مهمترين بهبود  نسل جديد كه گرافيك مجتمع هست بدليل مشكلات درايور اصلا مقايسه نشد!

درضمن i3 نسل جديد داستانش متفاوته و حتي از i5 نسل قبل چيزي كم نداره! واين بزرگترين موفقيت اين نسله

-2

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

سلام ببخشید من این ویدئو را میخوام دانلود کنم گزینه‌ای نمیبینم دفعه قبل یه ویدئوی بود دانلود کردم . لطفا راهنمایی کنید.

مجید

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
در ۱ ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

درود دوست عزیز

مگر من گفتم خودش نباشه؟ 

با احترامی که برای ایشون دارم  ، اجرا باید عامه پسند باشه از 6 کامتی که گذاشته شده 3 کامنت در مورد اجرای ایشون گذاشته شده که البته یکی از کامنت ها هم پاک شده

2

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
امیر سعید مهمان

ارسال شده در · گزارش

در 4 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

درود دوست عزیز

منم موافقم اتفاقا اجرای ایمان خیلی خفنه اقا داره درمورد گیمو اورکلاک حرف میزنه نه اب و هوا که ... 

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

:)  از این درجا زدنا متفرم ! 2017 هم اینجوری شروع شد ! تنها شرکی که واقعا یک پیشرفت واقعی رو رقم زد Nvidia بود !

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
در هم اکنون، tfarzadt گفته است :

اجرا زیاد جالب نبود. این حرکات لوس بازی و سبک بازی چیه که برخی اجرا کننده ها انجام میدن؟؟؟

ایمان بهترین دوست عزیز

-1

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

سلام.بیشتر نیاز به بررسی 7350K احساس میشه که سری جدیدی تو پرونده اینتل هست و در رده ای قرار داره که بازار فروش بیشتری داره تا 7700K که نه تنها تفاوت خاصی با 6700K نداره ، مخصوص رده خاصی از کاربران نیز هست.تشکر

1

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

فقط خاستم بگم در مورد محصول نظر بدید دوستان نه اجرای این بنده خدا.فکر نکنم تحصیلاتش بازیگری یا کلا مجری گری باشه.رفیقمم نیست طرفشو بگیرم.یه دوربین بگیرین جلوتون بعد سعی کنید یه چیزیو اجرا کنیدبعد فیلمتو نگاه کن. دیدم که میگم

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

میتونستن اجرای بهتری داشته باشن

بعد از اینهمه ویدئو و آنباکسینگ های مختلف هییچ گونه پیشرفتی در نحوه اجرای ایشون ندیدیم

بنده نتونستم تا اخر این ویدئو رو تماشا کنم به خاطر اجرای ضعیف

لطفا کمی ایده آل بشین

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما در حال حاضر به عنوان کاربر مهمان نظر ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری درسایت می باشد لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
Add your comment here.

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

IP.Board Videos by DevFuse