• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر
تماشا کنید: معرفی و بررسی کارت گرافیک GALAX GTX 1080 HOF (فارسی)
توسط LionTV،12/22/16
  • 4,918 نمایش
  • 9 نظر
12
این ویدئو در استودیوی Pideo.ir ساخته شده معرفی کارت گرافیک فوق العاده GALAX 1080 HOF یکی از بهترین های 1080 که دارای ویژگیهای منحصر به فردی می باشد

کامنت بذارید در مورد این ویدئو 😍

نظرات کاربران

عالی عجب کارت خفنی اکستریم گیگا رو به کلی فراموش کردم 1070 همینو میگیرم 

ممنون از لیون وپیدیو به خاطر زحمت های فراوان

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
عماد مهمان

ارسال شده در · گزارش

اگر احل اورکلاک هستین و کیستون جا داره میشه گفت در حد اکسترمه هستن  و با توجه به قیمت کمترشون کاملا بصرفترن ،کارتش در اورکلاک قویتر از اکترمه هست و لی  اکسترمه  طول عمر بیشتری داره با توجه به خنک کننده قویتر و قطعات با کیفبت تر در ضمن کارت های هاف سایز خیلی بزرگی دارن و حتی توی خیلی از کیس های گیمینگ هم جا نمیشن   

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

یعنی این الان از زوتک  و اکستریم گیگه بالاتره ..من شنیدم اکستریم دستی تا2230 هم اور شده این تا چند اور میشه؟؟

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
در هم اکنون، farvahr گفته است :

یعنی این الان از زوتک  و اکستریم گیگه بالاتره ..من شنیدم اکستریم دستی تا2230 هم اور شده این تا چند اور میشه؟؟

نمیدونم  ولی به نظر من اکستریم گیگا بهتر وسرتره

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

,1070شو دارم خیلی هم راضیم پول بیشتر ندادم واسه برند های دیگه . ست هم کردم کیس و مادربورد و رم سفید عااالی شده . از لحاظ صدا و دما و قدرت هم در حد کارت های تاپ هست و اصلا کم و کسری نداره .

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
در در 1395/10/05, 18:23:15، farvahr گفته است :

از زوتک که کاملا بهتره   اما  فقط در میزان اورکلاک نجومی برای رکورد اورکلاک از اکسترمه بهتره ولی اگر کسی برای بازی و کار طولانی بخاد استفاده بکنه با نهایت قدرت باید به خنک کنندگیش هم دقت کنه که مجبور میشه مقدار اورکلاک هاف رو بیاره پایینتر تا خنک کار کنه     ولی اکسترمه در نهایت اورکلاک هم خنک هست در نتیجه کاراییش بهتره      بزارین مثال بزنم : اگر نهایت اورکلاک اکترمه 2230 باشه و دماش توی این کلاک 65 باشه   گرافیک هاف نهایت اورکلاکش 2270 هست اما دماش تویه این کلاک میرسه به 80    ،خب رکورد بالاتری داره هاف اما برای اینکه کارت در کارکرد طولانی آسیب نبینه باید تا 2100 یا 2150 کلاکش رو پایین بیاره      ولی دمای اکسترمه مناسب هست و میتونه روی همون 2230 کار کنه                   اینم بگم در فشار ثابت طول عمر اکسترمه بیشتره چون بهترین قطعات رو داره

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
در هم اکنون، sezartt گفته است :

از زوتک که کاملا بهتره   اما  فقط در میزان اورکلاک نجومی برای رکورد اورکلاک از اکسترمه بهتره ولی اگر کسی برای بازی و کار طولانی بخاد استفاده بکنه با نهایت قدرت باید به خنک کنندگیش هم دقت کنه که مجبور میشه مقدار اورکلاک هاف رو بیاره پایینتر تا خنک کار کنه     ولی اکسترمه در نهایت اورکلاک هم خنک هست در نتیجه کاراییش بهتره      بزارین مثال بزنم : اگر نهایت اورکلاک اکترمه 2230 باشه و دماش توی این کلاک 65 باشه   گرافیک هاف نهایت اورکلاکش 2270 هست اما دماش تویه این کلاک میرسه به 80    ،خب رکورد بالاتری داره هاف اما برای اینکه کارت در کارکرد طولانی آسیب نبینه باید تا 2100 یا 2150 کلاکش رو پایین بیاره      ولی دمای اکسترمه مناسب هست و میتونه روی همون 2230 کار کنه                   اینم بگم در فشار ثابت طول عمر اکسترمه بیشتره چون بهترین قطعات رو داره

به به واقعا علی من همیشه میگم و گفتم پرچم   GIGABYTE  بالاست

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

من خیلی وقته دارم سعی میکنم یه کیس جمع کنم با بودجه گیمینگ ولی واقعا الان قیمت ها رفته بالا اکستریم گیگا تو مایه سه میلیون و دویست بود الان بالای سه میلیون و هفتصد اینکه گیگا مارک خوبیه درست اما ما ایرانی ها هم علاقه خاصی به قهرمان سازی داریم  و وقتی یه چیزی جواب میده دیگه ولش نمیکنیم حتی اگر مارک بهترشم باشه اهل ریسک نیستیم . ولی خب گفتم قیمت ها الان بالا رفته و ما ملت ایران الان تازه داریم بفکر می افتیم به اندازه هزینه بهره وری داشته باشیم .. من خودم الان با بودجه 9میلیون روزی فکرم بهترین ها بود اما الان واقعا اگر بخوام بهترین ها  و  مارک ها رو بردارم 9 میلیون جوتب نمیده .

من  دنبال یه سیستم گیمینگ حرفه ای هستم بودجه نهایت 9 میلیون .. و واقعا تو انتخاب یدونه گرافیک 1080 خوب موندم که قیمتش نسبت به کارایی به صرفه باشه اول زوتک  رو انتخاب کردم الان این مدل گالکس هاف دو دلم کرده /؟؟/

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
در هم اکنون، farvahr گفته است :

من خیلی وقته دارم سعی میکنم یه کیس جمع کنم با بودجه گیمینگ ولی واقعا الان قیمت ها رفته بالا اکستریم گیگا تو مایه سه میلیون و دویست بود الان بالای سه میلیون و هفتصد اینکه گیگا مارک خوبیه درست اما ما ایرانی ها هم علاقه خاصی به قهرمان سازی داریم  و وقتی یه چیزی جواب میده دیگه ولش نمیکنیم حتی اگر مارک بهترشم باشه اهل ریسک نیستیم . ولی خب گفتم قیمت ها الان بالا رفته و ما ملت ایران الان تازه داریم بفکر می افتیم به اندازه هزینه بهره وری داشته باشیم .. من خودم الان با بودجه 9میلیون روزی فکرم بهترین ها بود اما الان واقعا اگر بخوام بهترین ها  و  مارک ها رو بردارم 9 میلیون جوتب نمیده .

من  دنبال یه سیستم گیمینگ حرفه ای هستم بودجه نهایت 9 میلیون .. و واقعا تو انتخاب یدونه گرافیک 1080 خوب موندم که قیمتش نسبت به کارایی به صرفه باشه اول زوتک  رو انتخاب کردم الان این مدل گالکس هاف دو دلم کرده /؟؟/

با9 تومن مگه دم شکم میکنه؟

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما در حال حاضر به عنوان کاربر مهمان نظر ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری درسایت می باشد لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
Add your comment here.

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

IP.Board Videos by DevFuse