Hello World!
  • اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر
معرفی و بررسی کارت گرافیک GIGABYTE GTX 1050Ti + بنچمارک
8

این ویدئو کم میکنه تا شما  برای خرید کارت GTX 1050Ti دقیقتر تصمیم بگیرید

در این ویدئو قصد بررسی یکی از کارت های انویدیا که برای کاربرانی با بودجه محدود و دارای سیستم های نچندان حرفه ای هستن رو داریم. این بار بر خلاف گذشته سعی میکنیم تا سورپرایز این کارت کوچک اما همه فن حریف رو حفظ کنیم و در بخش توضیحات بیش از این مطالب این ویدئو فنی رو افشا نکنیم. پس اگر چندان سیستم جدید یا قدرت مندی ندارید اما قصد ارتقا به API DX12 با بودجه کم رو دارید این ویدئو رو از دست ندید.

دوبله توسط Pideo.ir

منبع : hardwarecanucks.com

نظرات کاربران

قیمت کارت 1050ti که 139 دلاره و 470 مدل معمولیش 169 دلار هست و از نظر قیمت توی یک رنج نیستند

اون 470D هست که 149 دلاره و رقیب 1050ti هست و البته با بنچمارکهایی که تا الان اومده ارزش خریدش هم از 1050ti خیلی بیشتره.

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

بین تمام کارت های 1050ti بالاترین ارزش خرید رو کارت Zotac 1050Ti OC Edition داره که اولا بالاترین کلاک کارخونه ای رو بین تمام کارت ها با چیپ 1050ti رو داره دوم اینکه کوچک هستش  و سوم اینکه 150 دلار بیشتر قیمت نداره(که دقیقا هم قیمت کارت Sapphire RX 460 NITRO+4GB هستش)یعنی اگه با قیمت 700 و کمتر داخل بازار موجود بشه ارزش خرید خوبی داره. توجه کنید که مدل های 8 گیگ کارت 470 بین 1000 تا 1080 قیمت دارن که در اون حالت صرفه با خرید 480 یا 1060 هستش  و مدل های 4gb هم 940 به بالا قیمت دارن.

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
در 13 ساعت قبل، alipalangi گفته است :

main:ga-z77-d3h
cpu:i53470
ram:8gb
vga:750ti
این سیستم برای گیم ارزش ارتقا کارت گرافیک به 1050ti رو داره؟

شما حتی میتونید 1060 هم ببندید
تو خیلی از بازیها من دیدم gtx 960 رو با i3 3220  استفاده کردن شما که i5 هست و مشکلی نداره

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

تویحداقل  سیستم مورد نیاز بعضی از بازی ها مثل quantum break

I5 4660 زده یا بازی battlefield 1  

i5 6600K میخواد...با توجه به cpu من مشکلی ایجاد نمیشه؟

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
در هم اکنون، حسن مهمان گفته است :

آقا کارت 1050 ti با سی پی یو phenom 9950 و 8 گیگ رم ddr2 800 جواب میده یا نه ؟ 

اگر مادربورد شما اسلات PCI-E داشته باشه نصب میشه و کار میکنه . ولی به دلیل ضعف کلی سیستم، شما نمیتونید  از تمام توان اون استفاده کنید و عملا هزینه اضافه کردید .

1

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
در 14 ساعت قبل، alipalangi گفته است :

تویحداقل  سیستم مورد نیاز بعضی از بازی ها مثل quantum break

I5 4660 زده یا بازی battlefield 1  

i5 6600K میخواد...با توجه به cpu من مشکلی ایجاد نمیشه؟

دوست عزیز. معمولا شرکت های بازی سازی به دلیل کم کاری در بحث بهینه سازی و همدستی با شرکت های سخت افزاری اصلی؛ اقدام به اعلام سیستم بالاتر از حد نیاز میکنن. وگرنه مزیت 6600K فقط اورکلاکشه وگرنه میشد تو سیستم پیشنهادی 6500 هم زد اما هدف محکوم کردن کاربر به ارتقای پیوسته سیستمشه. پس شما چندان روی پردازنده حساس نباشید و روی گرافیک تمرکز کنید.

2

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
در 23 ساعت قبل، mohigh گفته است :

سلام خدمت اقای حسینی  ویدیو هایی که دوستان لینی مثل ایمان جان تهیه میکردند خیلی بهتر میشد

مرسی از نظرتون دوست عزیز

حتما ایمان عزیز هم برنامه های جدیدی دارن برای دوستان 😉

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
در هم اکنون، سعید حسینی گفته است :

مرسی از نظرتون دوست عزیز

حتما ایمان عزیز هم برنامه های جدیدی دارن برای دوستان 😉

خیلی خوب  میشه چون من یکی از طرفدارای لیئن وهمین طور ایمان جان هستم و همه ویدیو های لیون رو تماشا کردم  واقعا ایمان جان تسلط زیادی بر مطلب داره ونوع بیانش خیلی خوبه یه جوری که منبررسی 1080 گیگا رو 5 بار تماشا کرد

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما در حال حاضر به عنوان کاربر مهمان نظر ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری درسایت می باشد لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
Add your comment here.

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

IP.Board Videos by DevFuse