• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر
معرفی و بررسی Inno3D iChiLL GTX 1070 X3 توسط پیدیو
توسط LionTV،10/31/16
  • 3,322 نمایش
  • 13 نظر
17
در این ویدیو به بررسی خصوصیات کارت گرافیک Inno3D iChiLL X3 1070 که یکی از قدرتمند ترین کارت گرافیک ها در نوع خودش هست می پردازیم . بهتون پیشنهاد می کنیم اگر دنبال یک ویدئو خوب در مورد کارت گرافیک gtx 1070 هستید این ویدیو رو مشاهده کنید

نظرات کاربران

:)) یک جوری میگن که انگار کارتای دیگه ندارن چیزایی که این داره ! کارت گرافیک  MSi GTX 1070 gaming X از این قدرتمند تره ولی تو بنجمارک ها نیست !با توجه به اینکه کلاک پایینتری داره ! :o 

1

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
در 42 دقیقه قبل، yusuf506 گفته است :

:)) یک جوری میگن که انگار کارتای دیگه ندارن چیزایی که این داره ! کارت گرافیک  MSi GTX 1070 gaming X از این قدرتمند تره ولی تو بنجمارک ها نیست !با توجه به اینکه کلاک پایینتری داره ! :o 

دوست عزیز کارت ichill کلا از msi قدرتمند تر است

تو بنچمارک های سایت hexus هر دو تا کارت هست

تازه از msi خنک تر و کم صدا تر است

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
در 8 ساعت قبل، yusuf506 گفته است :

فک کنم تو خیلی از دیالوگا وقتی میگف فلان دارد و بهمان دارد داشت با فاندرز مقایسه میکرد.

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

من  این کارتو داشتم فروختمش

در یک کلام شگفت انگیزه

توی fifa va pes2016 دما روی 45 درجست و اصلا فناش خاموشه و روشن نمیشه.و توی بازیا به ندرت به 67 درجه میرسه.نرمال بازیا 60 درجست

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

من این کارتو امروز خریدم فقط میتونم فراتر از بی نظیره بی نهایت silence و خنک تو خریدش شک کردن دیوونگیه!!!!!!!!

1

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
تکنسین مهمان

ارسال شده در · گزارش

دوستان 1060 xtream خیلی سرتره نسبت به قیمت این کارت از نوع گیگابایت انقدر نگین ichill)))) گیگا یک سر گردن تو سری 10 سرتره

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

به زودی  میخرم این کارت رو ....خیلی  تحقیق کردم  من توی ۱۰۷۰ این مدل از همه شون سر تره 

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما در حال حاضر به عنوان کاربر مهمان نظر ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری درسایت می باشد لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
Add your comment here.

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

IP.Board Videos by DevFuse