• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر
کامل با قیمتی مناسب !!! پیکیج گیمینگ Marvo CM400
2

تو این ویدئو قصد داریم پکیجی رو به شما معرفی کنیم که در کنار قیمت مناسبش تونسته خیلی راحت موس و کیبورد و هدست های معمولی بازار رو کنار بزنه و جایگذین خوبی برای نمونه ابزار های غیر گیمینگ باشه. همراه ما باشید!

منتظر کامنتهای ارزشمندتون هستیم :x @};-

نظرات کاربران

درود

خیلی ممنون از ویدیو خوبتون

ولی بنظرم اگر محصولات زیر مجموعه موفق A4tech یعنی Bloody رو موجود و بررسی کنید بهتره،خصوصا هدست این سری که توی بازار نیست!

3

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
در در 1395/06/27, 20:00:13، علی مهمان گفته است :

اسم کیسی که تو ویدیو هست رو می خوام.

Coolermaster HAF X

در در 1395/06/28, 22:10:26، علیرضا مهمان گفته است :

بخوام بخرم چیکار کنم

بخش فروشگاه سرچ کنید CM400

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

من پکیج اینو بدون هدفون از لیون خریدم . در کل میشه گفت خوبه . مشکل اصلی نداشتن کیبورد فارسی ک البته من فارسی رو حفظم و مشکل دوم اینه که تایپ سریع باهاش دکمه هاش خیلی صدا میده که بازم تو بیشتر کیبوردهای فکر کنم عادی باشه . مشکل موسشم اینه که با خاموش کردن کامپیوتر چراغش روشن میمونه . کیبورد خاموش میشه ولی موس روشن میمونه که البته بازم ما به عنوان یه چراغ خواب داریم ازش استفاده میکنیم 

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما در حال حاضر به عنوان کاربر مهمان نظر ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری درسایت می باشد لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
Add your comment here.

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

IP.Board Videos by DevFuse