• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر
تست ضربه پذیری هاردهای اینترنال به سبک لیون کامپیوتر !!
1

یکی از سوالاتی که همواره از زمان پیدایش هارد دیسکهای اینترنال، ذهن ما را به خود مشغول کرده ، این است که این هاردها

تا چه میزان در برابر ضربه مقاوم هستند و آیا اصلا وسواسی که در نگهداری از این هاردها به خرج میدهیم ، لازم است یا خیر؟

در این ویدیو تلاش شده تا با در نظر گرفتن تمامی نکات فنی، در حالتی که هاردها به برق متصل نیستند، به سبکی متفاوت پاسخ این

سوال را بیابیم، پس با هم ببینیم جواب چیست؟

نظرات کاربران

تست بسیار جالب و خفنی بود مخصوصا جیپ و تویوتا که بیشتر از هارد ها خودنمایی می کردند ولی واقعا جالب و قابل تحسینه!!

آفرین بر شما و ادامه بدید....

دم سیگیت هم گرم که سرمون رو بلند کرد!

1

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

واقعیتش با اینکه خودم سیگیت دارم ولی اصلا انتظارش رو نداشتم که نسبت به هاردهایی مثل گرین و بلو مقاومت بهتری در مقابل ضربه داشته باشه .

به نظر میرسه علت خرابی بیشتر هارد های سیگیت مربوط به فعالیت های داخلیش باشه وگرنه با این تست مشخص شد ضربه های معمولی تاثیری روی هارد نداره .

فکر کنم حتی اگه چندتا هارد اکسترنال هم تو تست ها بود بعضی هاشون خراب میشدن :ِدی 

خیلی ممنون 

1

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

عالی بود!

فقط ای کاش قبل از قسمتی که تصمیم گرفتید ادرنالین بیشتری نیازه، هم یک تست میگرفتید!

یعنی مشخص میشد که هر 3 هارد خراب تو ماشین خراب شدن، یا مثلا 2 تا تو ماشین خراب شده بوده و یکی هم با ادرنالین اضافی که بهش دادید خراب شده.

ولی از نوع فیلم برداری خیلی خوشم اومد! کلا کار با کلاسی بود...

1

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر
دقیقا همون چیزی که فکرش رو می کردم...

تمام اصول ساخت یک ویدئوی با کیفیت رو رعایت کردین. فیلم برداری، افکت ها و درکل ظاهر ویدئو عالیه ولی وقتی به باطن کار نگاه می کنیم...

مشخصه که ویدئو بجای تست ضربه هارد اهداف دیگه ای رو دنبال می کرد (تبلیغات) و تمام تمرکزتون رو روی این قست گذاشته بودین.

واقعا نیاز بود بعد از این همه ویراژ دادن با آفرود دوباره هارد ها رو داخل جعبه شیشه ای بذارید و تکونشون بدید؟ می تونستید همون اول این کارو انجام بدید و اینطوری ممکنه بعضی ها فکر کنن که هارد ها آسیب ندیدن و شما یه جورایی پیچوندین.

موزیک هایی که استفاده کردین مناسب این ویدئو نبود و بهتر بود از موزیک های ملایم تر و بی کلام استفاده می کردین. مخصوصا موزیک ابتدایی که یه جورایی شبیه فیلم های اکشن بود و چون با محتوای ویدئو همخوانی نداشت باعث خنده می شد.

کاربران لیون کامپیوتر همگی ایرانی هستن و اضافه کردن متن انگلیسی به ویدئو کار اضافه و بیهوده ای بود.

در کل ارزش این ویدئو بسیار پایین بود با اینکه ظاهر جذابی داشت. نظر من این هست که برای کار های بعدی رویه تون رو تغییر بدید و بجای ظاهر و تبلیفات به مفید و کاربردی بودن ویدئو اهمیت بدین و در این موارد بیشتر از کاربران نظر خواهی کنید چون معمولا مشغله ذهنی کمتری دارن.

الگو برداری از کانال های معروف یوتیوب که در زمینه سخت افزار فعالیت دارن خیلی می تونه مفید باشه مثل کانال 

TechSource - LinusTechTips - JayzTwoCents - HardwareCanucks - Nova Bilgisayar و ...  جالبه بدونید که اکثر این کانال ها رو تنها یک نفر اداره می کنه و با توجه به امکاناتی که لیون کامپیوتر داره به راحتی می تونه ویدئو هایی در سطح این کانال ها بسازه.

7

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

دقیقا همون چیزی که فکرش رو می کردم...
تمام اصول ساخت یک ویدئوی با کیفیت رو رعایت کردین. فیلم برداری، افکت ها و درکل ظاهر ویدئو عالیه ولی وقتی به باطن کار نگاه می کنیم...
مشخصه که ویدئو بجای تست ضربه هارد اهداف دیگه ای رو دنبال می کرد (تبلیغات) و تمام تمرکزتون رو روی این قست گذاشته بودین.
واقعا نیاز بود بعد از این همه ویراژ دادن با آفرود دوباره هارد ها رو داخل جعبه شیشه ای بذارید و تکونشون بدید؟ می تونستید همون اول این کارو انجام بدید و اینطوری ممکنه بعضی ها فکر کنن که هارد ها آسیب ندیدن و شما یه جورایی پیچوندین.
موزیک هایی که استفاده کردین مناسب این ویدئو نبود و بهتر بود از موزیک های ملایم تر و بی کلام استفاده می کردین. مخصوصا موزیک ابتدایی که یه جورایی شبیه فیلم های اکشن بود و چون با محتوای ویدئو همخوانی نداشت باعث خنده می شد.
کاربران لیون کامپیوتر همگی ایرانی هستن و اضافه کردن متن انگلیسی به ویدئو کار اضافه و بیهوده ای بود.
در کل ارزش این ویدئو بسیار پایین بود با اینکه ظاهر جذابی داشت. نظر من این هست که برای کار های بعدی رویه تون رو تغییر بدید و بجای ظاهر و تبلیفات به مفید و کاربردی بودن ویدئو اهمیت بدین و در این موارد بیشتر از کاربران نظر خواهی کنید چون معمولا مشغله ذهنی کمتری دارن.
الگو برداری از کانال های معروف یوتیوب که در زمینه سخت افزار فعالیت دارن خیلی می تونه مفید باشه مثل کانال 
TechSource - LinusTechTips - JayzTwoCents - HardwareCanucks - Nova Bilgisayar و ...  جالبه بدونید که اکثر این کانال ها رو تنها یک نفر اداره می کنه و با توجه به امکاناتی که لیون کامپیوتر داره به راحتی می تونه ویدئو هایی در سطح این کانال ها بسازه.

درود

ممنونیم از اعلام نظرتون

هر مجموعه ای برای بقای خودش نیاز به تبلیغات داره و هیچ چیزی در بیزنس کجانی نیست و بابت هر اتفاقی که شما در اینجا میبینید هزینه ای داره پرداخت میشه . پس تبلیغات نیازه که توی برنامه ها باشن . واسه ی همینه که خیلی از مجموعه ها از بین میرن چون هزینه هاشون رو در نمیارن

فلسفه ی ویدئو و استفاده از ماشینهای افرودی اینه که ما تصمیم داشتیم یک ویدئوی هیجانی بسازیم که بتونه بیننده رو جذب خودش بکنه و از روند معمولی و ساده ای پیروی نکنه تا افراد بیشتری دلشون بخواد ببینن ویدئو رو . که فکر میکنم تا اینجا موفق بودیم چون تا الان در تلگرام بازدید بسیار موفقی داشته و این روند هنوز ادامه داره و رو به رشده

استفاده از زبان انگلیسی به این دلیله که میخوایم در سایتهای مطرح خارجی هم این ویدئو وارد بشه و بزودی انجام میشه چون ما در دهکده جهانی داریم زندگی میکنیم که خوشبختانه در اینده اتفاقات بهتری برای کشور عزیزمون میفته

در مورد اینکه ما در اخر باز هم به هاردها ضربه زدیم دلیلش این بود که خیالمون از ضربه خورد هاردها مطمئن بشه چون سیستم تعلیق چیپ 2014 عملکرد بسیار عالی داشت .

با این حال هدف فنی ویدئو تست ضربه پذیری هاردهای اینترنال در حالت خاموش بوده که فکر میکنیم به این نتیجه رسیدیم .

در کل ممنونیم از تمام دوستان گلمون که نظر دادن

5

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

ممنون . در کل خوب بود اما به نظرم تست ناقص هست . تست باید طوری باشه شانس و احتمال رو در حد امکان و قابل قبولی پایین بیاره در نتیجه بجای یه هارد از هر مدل باید مثلا پنج هارد از هر مدل تست میشد و این اطمینان حاصل می شد که شانسی یه هارد جون سالم به در نبرده اما به نظرم جدا از بحث فنی که به نظرم آزمایش ها باید در شرایط کنترل شده و به دفعات زیاد انجام میشد اما فیلم برداری و تدوین و غیره بسیار خوب بود و باعث شد تا آخرش آدم با حواس جمع نگاه کنه و برای افرادی که خیلی هم به سخت افزار علاقه مند نیستن هم جالب باشه و اونا رو هم جذب خودش کنه. موفق باشید.

3

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

با عرض سلام و خسته نباشید.

ممنون بابت ویدئو جالب و هیجان انگیزتون.

فقط امیدوارم این ویدئو به گندکاری های اخیر سیگیت و درصد زیادی خرابی های هارد دیسک هاش و شکایاتی که ازش شده و وجهه بدی که تو جهان سر این قضیه پیدا کرده ربطی نداشته باشه و اهداف و سیاست های خاصی پشتش نباشه!

وسترن دجیتال و توشیبا که معمولا سرعت بالا و کمترین خرابی رو دارن به کل نابود .... یه دفه سیگیت ای که چند مدتیه حسابی تو دنیا خراب شده سوپرمن دنیای هارد دیسک ها میشه!!!

جسارتا باور کردنش سخته!

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

برگ زرینی دیگر بر مدیریتی ایده آل نگر!

لذت بخش بود ! تسلی خاطر (ما) سیگیتیا ! 

ایده ی زبان انگلیسی هم و فلسفش ، محشر و جواب میده ! ای کاش تمام کلیپاتون اینتور شه

قطعا در  تجارت  معاصر ، پیشتازی  ، نیاز به تبلیغاتی خلاق و چند وجهی ، در خط مقدم داره 

پایدار و بروز باشید !

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

با عرض سلام و خسته نباشید.

ممنون بابت ویدئو جالب و هیجان انگیزتون.

فقط امیدوارم این ویدئو به گندکاری های اخیر سیگیت و درصد زیادی خرابی های هارد دیسک هاش و شکایاتی که ازش شده و وجهه بدی که تو جهان سر این قضیه پیدا کرده ربطی نداشته باشه و اهداف و سیاست های خاصی پشتش نباشه!

وسترن دجیتال و توشیبا که معمولا سرعت بالا و کمترین خرابی رو دارن به کل نابود .... یه دفه سیگیت ای که چند مدتیه حسابی تو دنیا خراب شده سوپرمن دنیای هارد دیسک ها میشه!!!

جسارتا باور کردنش سخته!

درود

خدا رو شکر اینقدر تحریم هستیم که سیگیت  هیچ نفع مالی برای ما ایجاد نکنه ;)

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

درود ویدئوی  بسیارجالب و مفرحی بود و به قول دوستان ازحد ویدئوهای ایرانی فراتربود هرچند که یک مقدار اشتباهات جزئی در متن های انگلیسی وجود داشت ولی خیلی مهم نبودند

درمورد هارد های سیگیت باید بگم که تجربه شخصی خودم ازسری ST2000DM001  این شرکت ، خرابی پشت سرهم 2 عدد از 5 عدد هارد ، دقیقا به یک شکل و با یک ایراد (به شکل 11 بارصدای کلیک و خاموش شدن هارد)  بعد ازگذشت تقریبا 2 سال بود. که آمار خرابی بسیار بالای هارد های این کمپانی رو عینا  تایید میکنه.

البته هدف این ویدئو تست مقاومت دربرابرضربه و تکان های شدید درحالت خاموشی هارد هست که ظاهرا سیگیت از این تست سربلند بیرون آمده. ولی آمار خرابی وحشتناک این برند همچنان بسیار نگران کنندست و به شخصه دور این برند ازهارد دیسک رو خط کشیدم. 

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

کاش از هر هارد مثلا 3 تا بود

میدونین مثل اینه که می خواهین اورکلاک پذیری 5700 رو با 8400 مقایسه کنید

با به تست نمیشه جواب گرفت و منم مثل دوستمون زیاد ارزش علمی نمی تونم به این کلیپ بدم

در هر حال ممنون از تلاشتون

البته اینم بگم با اون اهنگ من انتظار نداشتم اخرش هارد هارو داخل تلق بزارین تکون بدین حداقل ژ3 کلاش ار پی جی

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

نتیجه گیری ای که از این ویدئو میشه کرد اینه که اگه نخواهیم هاردو بندازیم تو صندوق عقب ماشین و باهاش بریم نوک قله دماوند بهتره که وسترن بخریم چون کیفیت خیلی بهتری نسبت به سیگیت داره و اینو آمار سایتهای معتبر نشون میره

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

نتیجه گیری ای که از این ویدئو میشه کرد اینه که اگه نخواهیم هاردو بندازیم تو صندوق عقب ماشین و باهاش بریم نوک قله دماوند بهتره که وسترن بخریم چون کیفیت خیلی بهتری نسبت به سیگیت داره و اینو آمار سایتهای معتبر نشون میره

=))

با مزه بود مصطفی جان

ما از روی کنجکاوی و ساخت یک ویدئوی پرهیجان رفتیم سراغ آفرود

و جدای موضوع امیدواریم لذت برده باشید

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

=))

با مزه بود مصطفی جان

ما از روی کنجکاوی و ساخت یک ویدئوی پرهیجان رفتیم سراغ آفرود

و جدای موضوع امیدواریم لذت برده باشید

شاید قصد شما از تهیه این کلیپ فقط تفریح و خستگی در کردن بوده ولی از اونجایی که لیون یک وبسایت کامپیوتری هستش و کارش آموزش مطالب کامپیوتری واقعی و علمی و مستند به بقیه هستش خواستم یاداوری کنم افرادی که خیلی از کامپیوتر سر در نمیارن (البته خودمم هیچی بارم نیست) با دیدن این ویدئو متوجه میشن که هارد سیگیت کیفیت خیلی خیلی بهتری از وسترن و بقیه هاردا داره و این مطلبو برای دوستانشونم با آبو تاب تعریف میکنن که آره پسر طرف هاردو انداخت تو صندوق عقب ماشین و رفت کلی توی کوهستان با سرعت 100 کیلومتر گاز داد و موقعی که برگشت خونه فقط هارد سیگیت بود که سالم مونده بود و بقیه هاردا پکیده بودن

و بنده خدا نمیدونه که این فقط یه فان هستش نه یه تست کامپیوتری با پشتوانه علمی و قابل دفاع تحت عنوان :

تست ضربه پذیری هاردهای اینترنال
1

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

شاید قصد شما از تهیه این کلیپ فقط تفریح و خستگی در کردن بوده ولی از اونجایی که لیون یک وبسایت کامپیوتری هستش و کارش آموزش مطالب کامپیوتری واقعی و علمی و مستند به بقیه هستش خواستم یاداوری کنم افرادی که خیلی از کامپیوتر سر در نمیارن (البته خودمم هیچی بارم نیست) با دیدن این ویدئو متوجه میشن که هارد سیگیت کیفیت خیلی خیلی بهتری از وسترن و بقیه هاردا داره و این مطلبو برای دوستانشونم با آبو تاب تعریف میکنن که آره پسر طرف هاردو انداخت تو صندوق عقب ماشین و رفت کلی توی کوهستان با سرعت 100 کیلومتر گاز داد و موقعی که برگشت خونه فقط هارد سیگیت بود که سالم مونده بود و بقیه هاردا پکیده بودن

و بنده خدا نمیدونه که این فقط یه فان هستش نه یه تست کامپیوتری با پشتوانه علمی و قابل دفاع تحت عنوان :

تست ضربه پذیری هاردهای اینترنال

درود

مصطفی جان من توی حرفهام نگفتم که محض فان و شوخی و خنده ساخته شده

بلکه گفتم "

ما از روی کنجکاوی و ساخت یک ویدئوی پرهیجان رفتیم سراغ آفرود "

عین جمله

یعنی گفتیم ببینیم با آفرود ویدئومون چطور میشه

از دید ما و بررسیهایی که کردیم سیگیت به دلیل کوچکتر بودن و ساختارش تونسته در این تست دووم بیاره و البته ما شرایط رو برای همه  هاردها یکسان کردیم دوست من

این مطلبم به شما نیست مصطفی جان :

ولی خیلی جالبه فقط کافیه یک سایت خارجی بیاد یه تست درب و داغون بگیره و خیلی وقتها مشخصه که داره طرفداری میکنه ولی دوستان چون متن اینگلیسیه سریع میان مستند میکنن

ما هم به سبک و سیاق خودمون این تست ضربه رو از هاردها گرفتیم

جدیدا آماری از خرابی زیاد هاردهای سیگیت در خبررسانی ها اعلام شده ولی با این حال این تست ما بود روی این هاردها و این هم نتیجش

و هر کسی میتونه انتخاب خودش رو داشته باشه

بازم ممنونم مصطفی جان از نکته سنجیت

1

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

درود

مصطفی جان من توی حرفهام نگفتم که محض فان و شوخی و خنده ساخته شده

بلکه گفتم "

ما از روی کنجکاوی و ساخت یک ویدئوی پرهیجان رفتیم سراغ آفرود "

عین جمله

یعنی گفتیم ببینیم با آفرود ویدئومون چطور میشه

از دید ما و بررسیهایی که کردیم سیگیت به دلیل کوچکتر بودن و ساختارش تونسته در این تست دووم بیاره و البته ما شرایط رو برای همه  هاردها یکسان کردیم دوست من

این مطلبم به شما نیست مصطفی جان :

ولی خیلی جالبه فقط کافیه یک سایت خارجی بیاد یه تست درب و داغون بگیره و خیلی وقتها مشخصه که داره طرفداری میکنه ولی دوستان چون متن اینگلیسیه سریع میان مستند میکنن

ما هم به سبک و سیاق خودمون این تست ضربه رو از هاردها گرفتیم

جدیدا آماری از خرابی زیاد هاردهای سیگیت در خبررسانی ها اعلام شده ولی با این حال این تست ما بود روی این هاردها و این هم نتیجش

و هر کسی میتونه انتخاب خودش رو داشته باشه

بازم ممنونم مصطفی جان از نکته سنجیت

حق با شماست شاید اگر من این کلیپو توی یک سایت خارجی میدیدم میگفتم کارشون درسته

بدون شک یکی مثل من که خیلی از کامپیوتر سر در نمیاره با دیدن این کلیپ میره سیگیت میخره

من فقط میگم این کلیپ که ساختین در کنار همه خوبیهایی که داره و من از دیدنش کیف کردم این بدی رو هم داره که داره خلاف واقعیت رو نشون میده و ممکنه باعث بشه یکی فکر کنه که سیگیت بهترین تولید کننده هارد در دنیاست

به نظر من هارد وسترن در مقابل ضربه مقاومت بیشتری داره

http://www.sakhtafzarmag.com/%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%B0%D8%AE%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C/8377/%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

حق با شماست شاید اگر من این کلیپو توی یک سایت خارجی میدیدم میگفتم کارشون درسته

بدون شک یکی مثل من که خیلی از کامپیوتر سر در نمیاره با دیدن این کلیپ میره سیگیت میخره

من فقط میگم این کلیپ که ساختین در کنار همه خوبیهایی که داره و من از دیدنش کیف کردم این بدی رو هم داره که داره خلاف واقعیت رو نشون میده و ممکنه باعث بشه یکی فکر کنه که سیگیت بهترین تولید کننده هارد در دنیاست

به نظر من هارد وسترن در مقابل ضربه مقاومت بیشتری داره

http://www.sakhtafzarmag.com/%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%B0%D8%AE%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C/8377/%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9

هر تستی نتیجه خودش رو داره دوست من و ما خلاف واقعیت اعلام نکردیم .

تستی بود که انجام دادیم و نتیجه ای بود که گرفتیم

توی هر تست شرایط تغییر کنه نتیجه هم تغییر میکنه

و حتی در همین شرایط اگر دوباره تست گرفته بشه امکان داره فقط هارد سیگیت خراب بشه

هر مجموعه ای در دنیا به روش خودش تست میگیره و نتیجه رو اعلام میکنه

ما هم بجز واقعیت چیز دیگه ای اعلام نکردیم

خرابی هاردهای سیگیت طبق امار زیاد بوده کاملا درست و این خبر رو خودمون هم پوشش دادیم ولی ما در این تست هارد سیگیت هیچ اسیبی ندید

و در آخر مصطفی جان وقتی در این تستی که ما گرفتیم هارد سیگیت سالم موند و بقیه حتی بوت نشدن باید چی می گفتیم ؟ و نتیجه رو چه چیزی اعلام می کردیم ؟؟؟؟؟؟

آیا بجز اعلام واقعیت چیز دیگه ای میتونستیم بگیم ؟

2

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

هر تستی نتیجه خودش رو داره دوست من و ما خلاف واقعیت اعلام نکردیم .

تستی بود که انجام دادیم و نتیجه ای بود که گرفتیم

توی هر تست شرایط تغییر کنه نتیجه هم تغییر میکنه

و حتی در همین شرایط اگر دوباره تست گرفته بشه امکان داره فقط هارد سیگیت خراب بشه

هر مجموعه ای در دنیا به روش خودش تست میگیره و نتیجه رو اعلام میکنه

ما هم بجز واقعیت چیز دیگه ای اعلام نکردیم

خرابی هاردهای سیگیت طبق امار زیاد بوده کاملا درست و این خبر رو خودمون هم پوشش دادیم ولی ما در این تست هارد سیگیت هیچ اسیبی ندید

و در آخر مصطفی جان وقتی در این تستی که ما گرفتیم هارد سیگیت سالم موند و بقیه حتی بوت نشدن باید چی می گفتیم ؟ و نتیجه رو چه چیزی اعلام می کردیم ؟؟؟؟؟؟

آیا بجز اعلام واقعیت چیز دیگه ای میتونستیم بگیم ؟

نمیگم که دروغ بگین

میگم این تستی که به قول شما ممکنه دفعه بعدی همه هاردا سالم باشن و فقط هارد سیگیت خراب بشه نباید همچین عنوان و مهمتر از اون توضیحات سنگینی پایینش نوشته بشه

"یکی از سوالاتی که همواره از زمان پیدایش هارد دیسکهای اینترنال، ذهن ما را...."

به نظرم باید یجورایی بیننده تفهیم بشه که این کلیپ بیشتر جنبه هیجانی و زیبایی داره و مقدار خیلی کمی وجهه علمی

شاید فقط همین عنوان فعلی و عبارت به سبک لیون با یک شکلک خنده یا تعجب یا یه همچین چیزی و حذف اون توضیحات پایین کلیپ بهتر باشه

من همه حرفم اینه که این کلیپ اطلاعات اشتباه به افراد آماتور منتقل نکنه

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

درود بر جناب حسینی عزیز، خسته نباشی.

من دوست داشتم هارد بلک هم توی این تست میبود، با توجه به قیمت 2 برابری و این همه تعریفی که ازش میشه دوست داشتم بدونم میتونه در مقابل ضربه مقاومت کنه یا نه، یکم ناراحت شدم دیدم نیست امیدوارم تو تست های بعدی از این هارد هم استفاده کنید

البته شاید دلیلش گرون بودن این هارد بوده.

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

حالا من الان می خوام هارد 1ترا بگیرم برم سراغ کدوم برند آخرش؟ توشیبا یا وسترن؟ واقعا گیج میشه آدم. میشه راهنمایی کنه یکی؟ نمی دونم کجا بپرسم دیدم این جا جای خوبیه پرسیدم اگه بی ربطه ساری

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

حالا من الان می خوام هارد 1ترا بگیرم برم سراغ کدوم برند آخرش؟ توشیبا یا وسترن؟ واقعا گیج میشه آدم. میشه راهنمایی کنه یکی؟ نمی دونم کجا بپرسم دیدم این جا جای خوبیه پرسیدم اگه بی ربطه ساری

درود

دوست من در این ویدئو فقط ما ضربه پذیری هاردها رو تست کردیم

ولی از نظر کیفیت و کارایی و خرابی در حالت استفاده معمول به نمودارهایی که جدیدا در مورد برندها توی فضای نت و حتی در سایت ما مورد بررسی قرار گرفته مراجعه کنید

در اون امار سیگیت بیشترین خرابی رو در دنیا داشته و باعث نارضایتی کاربران زیادی شده

و در این ویدئو از دید ما به دلیل حجم کمتر از و یا شاید سخت بهتر از نظر سخت افزاری سیگیت توان بیشتری رو از خودش نشون داده .

تصمیم با شماست در نهایت

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

عجب ویدیویی بود خدایی در سطح جهانی ادیت شده بود!

فقط موزیک متن روی مخی بود یکم...

لذت بردم... خیلی زیاد

0

اشتراک گذاری این نظر

لینک به نظر

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما در حال حاضر به عنوان کاربر مهمان نظر ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری درسایت می باشد لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
Add your comment here.

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

IP.Board Videos by DevFuse