• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر

Recommended Posts

MAHDI_VAMPIRE    840

با سلام

بنده خریدار یکعدد مادربرد سوکت 1150 با چیپست Z87 یا Z97 هستم ، قیمتهای مناسب رو به عرض بنده برسونید ...

ترجیحا سری MAXIMUS یا DELUXE باشه . فقط ایسوس

ممنون

ویرایش شده در توسط MAHDI_VAMPIRE
به تو چه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name
در 2 دقیقه قبل، omidvar777 گفته است :

سلام

گیگابایت نمیخواین؟

سلام مخلصیم ، فقط ایسوس ببخشید یادم رفت بگم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز منم قبلا مثل شما عشق ایسوس بودم ولی یه بار تصمیم گرفتم به گیگا اعتماد کنم و الان از این تجربه خیلی بیشتر از ایسوس دارم لذت میبرم،تو سال ۲۰۱۷ هم ام اس ای محبوب ترین برند دنیا شده ،گول زرق و برق شو نخورید از من گفتن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، behnamfrozen گفته است :

دوست عزیز منم قبلا مثل شما عشق ایسوس بودم ولی یه بار تصمیم گرفتم به گیگا اعتماد کنم و الان از این تجربه خیلی بیشتر از ایسوس دارم لذت میبرم،تو سال ۲۰۱۷ هم ام اس ای محبوب ترین برند دنیا شده ،گول زرق و برق شو نخورید از من گفتن

ممنون که به فکر بقیه هستید ولی من از اول هم به ایسوس اعتماد کردم و هیچوقت از این اعتمادم تو هیچ یک از محصولاتش پشیمون نیستم

آپ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری