• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر

Recommended Posts

سلام.من روی مادربردم دوتا رم چهارگیگ دارم بعد یه مدت تصمیم گرفتم ویندوزم رو از۷ به ۱۰ تغییر بدم.رو ۷ هشت گیگ و شناسایی میکرد ولی حالا رو این ویندوز فقط چهار گیگ رو شناسایی میکنه.نمیدونم مشکل از ویندوزه یا سخت افزار.رو

بعضی نرم افزارهام شناسایی میشه.میشه راهنماییم کنین؟Untitled.thumb.jpg.761ef4c277a3b2c4a2f920c5ce576e02.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name

توی cpuz انگار شناسایی شده ، تست کن ببین اگه افت کارایی داشتی ینی یکی از رمها رو شناسایی نمیکنه ولی اگه مثه قبل کار میکنه ینی مشکل نرم افزاری هستش .

مشخصات رمهات یکیه یا از دو نوع اند؟؟؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز CPU-Z  رم را در حالت Single و 8GB نشون میده در کل جای رم را اول تغییر بده بعد دوباره چک کن ببین درست هست یا نه رمها را اشتباه نصب کردی

پایه های سوکت پردازنده را هم چک کن ببین همه سالم هستن یا نه

ویرایش شده در توسط Royal

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از همه جواب ها.با توجه به جواب ها رم ها رو دوباره جا گزاری کردم.شناسایی کرد.بد جا گزاری کرده بودم.ختم تای\یک.

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری