رفتن به مطلب

بهترین و بدترین ریپک کننده بازی ها از نظر شما؟

GRANDAM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 14 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

ریپ کننده چیه؟

ریپک داداش یعنی مثل بلک باکس.

لینک به دیدگاه

بهترین Black BOX بدترینم اگر اسمشو درست یادم باشه Fitgirl

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
لینک به دیدگاه

سلام بهترین بنظرم Fitgirl

افتضاح ترین هم یکی همین بلک باکس یکی هم کورپک

در کل فیتگرل بهترین ریپک کننده حال حاضر هست

لینک به دیدگاه

بستگی داره ملاک خوبی رو چی بذاری..

اگه میزان فشرده سازی باشه که با اختلاف زیادی فیتگرل بهترینه.. اگه سرعت باشه کورپک هم خوبه بکل باکس هم خوبه ولی فیتگرل اگه بخواد میتونه همون سرعت نصب رو ارایه بده حتی با حجم کمتر منتهی برای کاهش حجم این کار رو نمیکنه...

چندتا ریپکر روسی هم هستن که بهترینشون RG.Mechanics هست (از قدیمیای این کاره)  که بنظرم یه فرد خاص نباشه و گروه ریپک هستن.. اونام کاراوشن حرف نداره و فیتگرل باهاشون در ارتباطه روس و لیتوانیایی هستن گروهشون کلا.

گاها پیش اومده که کورپک کیفیت رو میاورده پایین ولی نمیگفته  (یکم دروغ میگن گویا).

درمجموع از اونجا که بازی آرشیو میکنم.برای من از همه بهتر فیتگرل هست. بازی هم به عقیده من از اونجا که احتمالا بخواد یکی دوبار نصب بشه، زمان نصبش برام  مهم نیس خیلی. حجم کم بهتره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

ریپ کننده چیه؟

ابته ریپ و ریپک رو اشتباه نگیرید.. با هم متفاوتن کلن

ریپک یعنی فایلای بازی و دی ال سی ها و آپدیت ها رو همراه با کرک اعمال شده (در اکثر مواقع) داخل یه پک به شما ارائه میدن(ری پک یعنی دوباره پک کردن اطلاعات)  که حجمش به مراتب کمتر از از حجم فشرده نشده فایلها هست

ریپ تا جای که یادمه تو مبحث تبدیل فرماتهای فیلم و اینا موضوعیت داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین فیت گرل که حجم کمتری داره نسبت به کورپک و بلک باکس و زمان نصب کمتری نسبت به بلک باکس ارائه میده

بدترین بلک باکس هستش که کلی مشکلات داره از جمله زمان نصب طولانی ومبنای کارشون هم از گروه درست حسابی انجام نمیدادن که اکثرا وقتی کار این گروه دانلود میکردم بعد از نصب با مشکل کرک و آنتی ویروس مواجه میشدم اما فیت گرل و وکورپک نداره این مشکلو نداره و مشکل کورپک هم نمیتونه کرک درست حسابی ارائه کنه نمیشد از شورتکاتی که تو دسکتاپ هست استفاده کنیم و باید از فولدر بازی لانچر پیدا میکردی اما فیت گرل هیچ کدوم از این مشکلاتو نداره 

لینک به دیدگاه

فیت گرل حجم کمی داره اما پدر ادمو در میاره. قشنگ 2 ساعت طول میکشه تا نصب کنه. در حین نصب هم cpu بین 60 تا 100 درصد لود میشه با i5

لینک به دیدگاه

دوستان همگی گفتین فیت گرل از همه بهتره اما من اصن باهاش میونه خوبی ندارم! هرچی بازی از فیت گرل دارم همشون ارور میدن ایا به نظرتون سیستم من مشکل داره؟ بزارم اینجا دوستان کمک کنن؟

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

دوستان همگی گفتین فیت گرل از همه بهتره اما من اصن باهاش میونه خوبی ندارم! هرچی بازی از فیت گرل دارم همشون ارور میدن ایا به نظرتون سیستم من مشکل داره؟ بزارم اینجا دوستان کمک کنن؟

مشکل از سیستم شماست .... احتمالا از سی پی یوتون باشه 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Game World گفته است :

مشکل از سیستم شماست .... احتمالا از سی پی یوتون باشه 

مثلا چه مشکلی سیپیوم داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

فیتگرل  نزدیک دو سال میشه گفت از همه بهتره اما جون خیلی فشردش میکنه بعضی از پکاش خیلی طووول میکشن ops3 فول پک مزدیک ب 11 ساعت طول میکشه نصب کردنش یه خوبی دیگه هم داره اینه که ادم حق انتخاب داره که چه پکیجایی رو دانلود کنه یا نکنه

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

مثلا چه مشکلی سیپیوم داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خخخخ ... شوخی کردم بابا:D

لینک به دیدگاه

ریپر های مطرح همگی از کیفیت خوبی برخوردار هستند!

لینک به دیدگاه

در حال حاضر fitgirl بهترینه

یه سری مشکلات هم داره بعضی ریپک هاش ولی اکثرا قابل رفع هستن

ولی چند وقت پیش dishonored 2 رو دان کردم با اینکه فایل زبان انگلیسی موجوده ولی باز هم اخر نصب ارور میده و ستاپ کلا کنسل میشه

توی سیف مود هم نصب کردم به همین شکل بود . یبار اخر نصب سیستم رو ریستارت کردم که پاک نکنه فایل ها رو بازی اجرا شد ولی صدا نداشت کلا ...

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

ریپ یا ریپکی رو میشناسید که گرافیک بازی رو ادیت کنه؟

مثلا texture

که باعث بشه frame rate بالا بره

چون بعضی از بازی ها هستن که حتی کارت گرافیک ؛گرافیک رو حالت very low و رزولیشن hd بازم فریم نمیده

ممنون میشم کمک کنید

کلا دنبال ریپک هایی هستم که تو گرافیک تغیر بدن

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...