• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر
NO_TIME_FOR_RELOADING

کم بودن سرعت سرویس های نامحدود ایرانسل

Recommended Posts

با سلام خدمت همه ...

راستش بعد از مدت ها اومدم 2باره از این سرویس های نامحدود شبانه ایرانسل استفاده کنم و مورد 3ساعته نامحدود شبانه با قیمت 2000تومن رو خریدم اما سرعتش واقعا فاجعه بود.

ی چیزی در حد 150تا 250کیلوبایت داشت دانلود میکرد از سرورهای داخلی و از استیم هم زیر 50کیلوبایت ... تقریبا 3شب پشت سر هم دارم این سرویس رو میخرم که ببینم فقط یک شب خاص سرعتش اینجوری بوده یا مشکل از جای دیگه هست.

میخواستم بدونم کلا این طرح ها سرعتش اینجوری شده یا جای ما اینجوریه یا احیانا مودم من مشکل داره ؟؟

من ساکن مشهد هستم و مودم ها e3372 استفاده میکنم.

اگه میشه سرعت دانلود خودتون رو با این طرح ها شبانه نامحدود ایرانسل اینجا بنویسین.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name
danyalbmw    215

این مسئله کاملا ریجناله تو کشورمون 😬

بنده تو گرگان با تری جی این نت نامحدود رو گرفتم سرعت نهایت ۲۰۰ از سرور های Xbox Live (در صورتی که همرااول رو همون تری جی نزدیک ۳ مگ تو همون نقطه میده)

و بعد یه مدت رفتم فور جیش رو گرفتم که وضعیت خیلی بهتر شد و تا ۳۵۰ سرعت بالا رفت!

بعد گذرم به تهران خورد منم که دیتا کلا زیاد دارم برا دانلود رفتم یه بسته گرفتم گذاشتم دان بشه سرعت تا ۸ مگ رفت و مودمم Overheat شد وگرنه همینجور داشت بالا میرفت😐

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
EHSANRF    286

درود

یک پیشنهاد خوب به دوستان

ایرانسل از دو باند روی 4G استفاده می‌کنه

ممکنه شما روی باند کم‌سرعت دارین کار می‌کنین

اگه بتونین باند مصرفی رو عوض کنین سرعت به صورت بسیار چشمگیر افزایش پیدا می‌کنه

البته  این موردی که عرض کردم هم توی گوشی‌ها (اکثر گوشی‌ها) و مودم‌ها قابل تنظیم هست

بنده همیشه از باند 3 استفاده می‌کنم و کاملا راضی‌ام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
danyalbmw    215
در 15 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود

یک پیشنهاد خوب به دوستان

البته  این موردی که عرض کردم هم توی گوشی‌ها (اکثر گوشی‌ها) و مودم‌ها قابل تنظیم هست

مگه اون برای WIFI نیست باند بندی داره از ۱ تا ۱۲؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
EHSANRF    286
در 2 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

مگه اون برای WIFI نیست باند بندی داره از ۱ تا ۱۲؟؟

باند فرکانسی اون فرق داره با این. اینجا رو مطالعه کنین:

https://en.wikipedia.org/wiki/LTE_frequency_bands

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
danyalbmw    215
در هم اکنون، EHSANRF گفته است :

باند فرکانسی اون فرق داره با این. اینجا رو مطالعه کنین:

https://en.wikipedia.org/wiki/LTE_frequency_bands

جالب بود نمیدونستم فورجی هم باند داره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/06/21, 02:49:30، EHSANRF گفته است :

درود

یک پیشنهاد خوب به دوستان

درود ... من دارم از مودم e3372 استفاده میکنم ... میتونین بگین چجوری میشه باندش رو عوض کرد ؟ ... توی این صفحه ای که دادین کلی باند زده ، الان  ایرانسل از کدوم باندها داره  استفاده میکنه از بین اینها ؟

برنامه ی اندرویدی چیزی هست که بهم بگه در این جایی که من هستم سرعت هر باند 4g چجوری هست ؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
EHSANRF    286
در ۱ ساعت قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

درود ... من دارم از مودم e3372 استفاده میکنم ... میتونین بگین چجوری میشه باندش رو عوض کرد ؟ ... توی این صفحه ای که دادین کلی باند زده ، الان  ایرانسل از کدوم باندها داره  استفاده میکنه از بین اینها ؟

برنامه ی اندرویدی چیزی هست که بهم بگه در این جایی که من هستم سرعت هر باند 4g چجوری هست ؟ 

درود. بنده با این مدل مودم کار نکردم و حتی نمی‌دونم منوهاش به چه شکلی هست...

در کل ممکن هست مودم امکان سویچ بین باندهای مختلف شبکه‌های ارتباطی رو فراهم نکرده باشه و اتوماتیک خودش باند رو ست کنه.

ممکن هست باندهایی که شما می‌بینین باند wi-fi باشن. باید تصویر درج می‌کردین.

گوشی من lte advanced نداره و فقط از 4g استفاده می‌کنم، شهر ما که اینترنت 4g ایرانسل روی دو باند کار می‌کنه و تمام گوشی‌ها و مودم‌ها هم روی همون باند 7 اتوماتیک ست می‌شن ولی من باند 3 رو ترجیح می‌دم.

هم سرعتش حداقل 5 برابر اون یکیه و هم خلوت تره. البته ممکنه پینگش بهتر یا حتی بدتر باشه.

در خصوص اون قسمت که فرمودین برنامه اندروید، خیر همچین چیزی نیست. شما اگه بتونین روی باندهای مختلف سویچ کنین، اتوماتیک آنتن اگه بیاد نشون دهنده‌ی اینه که گوشی یا مودم‌تون میتونه اون باند رو استفاده کنه و اون باند از طرف ایرانسل پشتیبانی میشه. کافیه نت رو روشن کنین و بین باندها سویچ کنین، بعد هر کدوم از باندها که ست شد، تست دانلود بگیرین. توی چندبار سویچ و ... با بهترین باند مخابراتی ایرانسل توی منطقه‌تون آشنا میشین.

موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود. بنده با این مدل مودم کار نکردم و حتی نمی‌دونم منوهاش به چه شکلی هست...

در کل ممکن هست مودم امکان سویچ بین باندهای مختلف شبکه‌های ارتباطی رو فراهم نکرده باشه و اتوماتیک خودش باند رو ست کنه.

ممکن هست باندهایی که شما می‌بینین باند wi-fi باشن. باید تصویر درج می‌کردین.

گوشی من lte advanced نداره و فقط از 4g استفاده می‌کنم، شهر ما که اینترنت 4g ایرانسل روی دو باند کار می‌کنه و تمام گوشی‌ها و مودم‌ها هم روی همون باند 7 اتوماتیک ست می‌شن ولی من باند 3 رو ترجیح می‌دم.

هم سرعتش حداقل 5 برابر اون یکیه و هم خلوت تره. البته ممکنه پینگش بهتر یا حتی بدتر باشه.

در خصوص اون قسمت که فرمودین برنامه اندروید، خیر همچین چیزی نیست. شما اگه بتونین روی باندهای مختلف سویچ کنین، اتوماتیک آنتن اگه بیاد نشون دهنده‌ی اینه که گوشی یا مودم‌تون میتونه اون باند رو استفاده کنه و اون باند از طرف ایرانسل پشتیبانی میشه. کافیه نت رو روشن کنین و بین باندها سویچ کنین، بعد هر کدوم از باندها که ست شد، تست دانلود بگیرین. توی چندبار سویچ و ... با بهترین باند مخابراتی ایرانسل توی منطقه‌تون آشنا میشین.

موفق باشین

خب همین سوییچ کردن بین باندهای مختلف 4g/lte در اندروید رو میتونین بگین از کجا هست ؟(تو منوها کجا برم ؟) ... بعد ی چیز دیگه اینکه گوشی من (Honor 6X) اصلا نمیزاره فقط lte رو انتخاب کنی و بهترین حالتش اینه که lte/wcdma/gsm auto بزنی که خودش بسته به شرایط یکیو انتخاب کنه ... 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
EHSANRF    286
در 26 دقیقه قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

خب همین سوییچ کردن بین باندهای مختلف 4g/lte در اندروید رو میتونین بگین از کجا هست ؟(تو منوها کجا برم ؟) ... بعد ی چیز دیگه اینکه گوشی من (Honor 6X) اصلا نمیزاره فقط lte رو انتخاب کنی و بهترین حالتش اینه که lte/wcdma/gsm auto بزنی که خودش بسته به شرایط یکیو انتخاب کنه ... 

هیچ گوشی همچین قابلیتی رو پیشفرض نداره

یا باید با یک‌سری کدهای خاص که مثل USSD هستن شماره گیری کنین و وارد منوی خاصی بشین و فعالشون کنین

یا اینکه کلا گوشی اون قابلیت رو نداره و نخواهد داشت.

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری