• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر
behnamalizade69

قیمت های سری ٨ پردازنده های اینتل

Recommended Posts

780ti    164
در 3 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

مگه آخر الزمان شده که AMD رقیب Intel بشه ؟

AMD با خودش هم نمیتونه رقابت کنه

امتیاز هم به شما دادم  تافکرنکنید با شما مشکل دارم واقعیت اینه سهم فروش amd  به شدت با لا میرود(اروپا.....حتی ایرانبدور از تعصب حتی بنده 7700k هم خریداری کرده ام) ما یه عمر نتوانستم مدیران از ژاپن وکشور پیشرفته بیایم )اما احتمال متاسفانه اینتل احتمال از سرمایه مملکت ما یعنی سایپا وایران خودرو مدیر جذب کرده اند که  هرچندروز سوکت عوض مکنند ومیفروشد بدون حتی تفکر کننداین سوکت ارزش تعویض دارد یا با ید پول کاربران سر کیسه کنیم (شاید در آینده نزدیک به خاطر نخریدن اینتل متمهم به ضد انقلابی بودن هم بشویم).بجز i7-7700k که amd فعلا بااین کلاک رقیبی برای اینتل ندارد.مابقی پردازنده چه از لحاظ  قیمت وچه قدرت برای اینتل شاخ شده اند در zen2 بازی عوض میشود امیداوریم.

ویرایش شده در توسط 780ti
  • Upvote 3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name
Santa Cruise    263
در 9 دقیقه قبل، 780ti گفته است :

امتیاز هم به شما دادم  تافکرنکنید با شما مشکل دارم واقعیت اینه سهم فروش amd  به شدت با لا میرود(اروپا.....حتی ایرانبدور از تعصب حتی بنده 7700k هم خریداری کرده ام) ما یه عمر نتوانستم مدیران از ژاپن وکشور پیشرفته بیایم )اما احتمال متاسفانه اینتل احتمال از سرمایه مملکت ما یعنی سایپا وایران خودرو مدیر جذب کرده اند که  هرچندروز سوکت عوض مکنند ومیفروشد بدون حتی تفکر کننداین سوکت ارزش تعویض دارد یا با ید پول کاربران سر کیسه کنیم (شاید در آینده نزدیک به خاطر نخریدن اینتل متمهم به ضد انقلابی بودن هم بشویم).بجز i7-7700k که amd فعلا بااین کلاک رقیبی برای اینتل ندارد.مابقی پردازنده چه از لحاظ  قیمت وچه قدرت برای اینتل شاخ شده اند در zen2 بازی عوض میشود امیداوریم.

شما عزیزی

منفی هم واسه دادنه

من مشکلی ندارم باهاش

من از سن ۹ سالگی به اینور همیشه یدونه کامپیوتر تو خونمون بوده

از اون زمان یادم نمیاد بغیر از ۱-۲ بار نهایت AMD تونسته باشه جلو Intel قد علم کنه

اینکه Intel دائم سوکت عوض میکنه و یوزرها رو سرکیسه میکنه ببخشید از بیشعوری و بی عرضگی شخص AMD هست نه طمع Intel

Intel وقتی میبینه بازار بدون رقیب هر کاری که دلش بخواد میکنه

من الان یدونه سیستم میخوام ببندم اتفاقا با رایزن شروع کردم ولی هر چی جلوتر رفتم دیدم نچ نمیتونم

رایزن هم نمیتونه AMD رو نجات بده

کلا AMD باید خودش رو تحویل Samsung بده و مدیراش بازنشسته بشن چون عرضه رقابت با Intel و nVidia رو ندارن

زور که نیست نمیتونن

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hossein169    2
در 8 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

مگه آخر الزمان شده که AMD رقیب Intel بشه ؟

AMD با خودش هم نمیتونه رقابت کنه

اگه نمیشد اینتل این همه خودشو گم نمیکردی

نام گذاری سی پیوهای جدید سرور مثل ای ام دی شده

کش گذاری ها مثل ای ام دی شده و ...

به خاطر ای ام دی توی یه سال دوبار سی پیو داده

حتما شده که ... به خودش

شما هم زیاد جدی نگیر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
aramnazdari    271
داداشم شما همون Xbox رو بگیر
چیکار داری به PC آخه ؟
یکی از بی شخصیت ترین و عقده ای ترین کاربرای لیون هستی. به تو چه که من نظرم چیه و چیکار میکنم عقده ای
عقده هات رو جای دیگه خالی کن

Sent from my LG-K130 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Santa Cruise    263
در 1 ساعت قبل، aramnazdari گفته است :

یکی از بی شخصیت ترین و عقده ای ترین کاربرای لیون هستی. به تو چه که من نظرم چیه و چیکار میکنم عقده ای
عقده هات رو جای دیگه خالی کن

Sent from my LG-K130 using Tapatalk

اومدی تو یه فروم حرفه ای تو یه تاپیک حرفه ای وسط یه بحث حرفه ای از اسباب بازیت تعریف میکنی

اونوقت من میشم عقده ای ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری