• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر

Recommended Posts

name name
saeed0c    920

اوه اوه.

ولی یک سوال برام پیش آمد من دو سیخه میگیرم 8 تومن! حالا این 3 تومن سنگدان مرغ رو به گوشت قرمز تبدیل میکنه! خودم به شک افتادم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Vikings    520
در 1 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

اگر تو تهرانه بدونید یه کاری تو کلکش هست اگر شهرستان هستین طبیعیه!تازه کمی گرون!

انگار ویدئو رو ندیدی .. پست اول  لینکو باز کن کلیپو ببین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
GRANDAM    381
در ۱ ساعت قبل، Vikings گفته است :

انگار ویدئو رو ندیدی .. پست اول  لینکو باز کن کلیپو ببین

نه ندیدم ببخشیدxD

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mojtabapes    104

سلام  تقریبا 3 ماه پیش بود رفته بدیم بابلسر یک شب رفتیم کباب گرفتیم سیخی 4000 تومن 

باور نمی کنید که چقد اشغال بود این کباب همش دنبه بود مزخرف بود 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منکه بعد دانشگاه با دوستام میرفتم بیرون غذا میخوردم غذاش خوب بود جوجه دو سیخ با برنج 19تومن یا 21 تومن دقیقا یادم نیست !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
EHSANRF    286

کباب الان خیلی از این بیرون‌برها این ترکیبات رو به کار می‌برن:

سویا + نون خشک خمیر شده + چربی دنبلان + درصد کمی گوشت و مقداری پودر طعم دهنده

با چشم خودم دیدم که میگم...

• Like 1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nima2007    2,906

درود

واقعا یه سیخ کباب که نصفش دنبس نصفش پیاز یه بند انگشت گوشت دیگه چیه که میان اینکارارو می کنند با خودشون و با ملت گشنه... -_-

• Like 1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
HeX    9,148

طبیعتا با 5000 تومان نمیشه چلوکباب داد دست مردم! نمیدونم مردم چشون شده این همه که میگه فرآوردی های گوشتی نخرید و نخورید با اینکه هر روز هم اینطور مسائل رو میبینیم اطرافمون بازم رعایت نمی کنند.

روی یه بسته همبرگر زده بود 60 درصد گوشت بعد قیمت یه بسته نیم کیلوییش 8500 بود!بعد ملت رو هوا میبردن/

خب آخه عزیز من گوشت دیگه زیر کیلویی 40 تومان نداریم که. 60 درصد نیم کیلویی که داخل اون همبرگر هست باید 12 تومان هزینه گوشتش باشه فقط طبق نوشته روی بسته! اصلا عمده خرید می کنن باز هم بشه 10 تومان! هزینه سایر مخلفات مابقی 40 درصد به انضمام بسته بندی و دستمزد کارگر و استهلاک دستگاه و هزینه انرژی، نگهداری و سردخونه، هزینه توزیع؛ سود تولید کننده و دو سه دست واسطه و ... رو حساب کنی نباید زیر 20 هزار تومان باشه یه بسته همبرگر نیم کیلویی 60 درصد گوشت.

خدا لعنت کنه باعثش رو که یه عمر گشنه پروری کردن تو این مملکت و اونهایی هم که میفهمن مجبورن چشمشون رو ببندن و مصرف کنن این آشغالها رو...

• Like 3
  • Upvote 19
  • Downvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saeed110    907

کسی که 5 تومن میده بابت چلو کباب نباید بیشتر از این انتظار داشته باشه. همچنین خریدن غذایی که نشه از ظاهرش کشفیتش رو تشخیص داد هم از فروشگاهی که مطمئن نیستی باز اشتباهه. توی کباب کوبیده هر چیزی می تونه باشه . وقتی مواد چرخ شدن دیگه نمیشه تشخیص داد که اون مواد چی هستن. پس بهتره بجای خرید کباب کوبیده ، جوجه یا برگ خرید کرد باز از کباب کوبیده بهتره حداقل میشه مطمئن بود گوشت دادن، نه آت اشغال.

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alo400    171
در 7 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

کسی که 5 تومن میده بابت چلو کباب نباید بیشتر از این انتظار داشته باشه. همچنین خریدن غذایی که نشه از ظاهرش کشفیتش رو تشخیص داد هم از فروشگاهی که مطمئن نیستی باز اشتباهه. توی کباب کوبیده هر چیزی می تونه باشه . وقتی مواد چرخ شدن دیگه نمیشه تشخیص داد که اون مواد چی هستن. پس بهتره بجای خرید کباب کوبیده ، جوجه یا برگ خرید کرد باز از کباب کوبیده بهتره حداقل میشه مطمئن بود گوشت دادن، نه آت اشغال.

دوست عزیز من توی رستوران کار کردم یه مدت اینجا که شما گفتی جوجه یا برگ من جوجه رو قبول دارم از هر جا بخری میشه تازه یا کهنش رو فهمید اما در مورد برگ این طور نیست چنان گوشت های اشغال و کهنه رو بهت میدن که نمیتونی بفهمی اونجا صاحب کار من با همون اسکاجی که توالت رو تمیز میکرد ظروف غذا رو هم میشست بهش گفتم کارت درست نیست جواب داد مهم نیست بابا. یه روز که مشتری امده بود مغازه سفارش دیزی داد این صاحب مغازه هم به من گفت اون دیزی ها رو از یخچال دربیار  خلاصه از یخچال در اوردم دیدم برای یه هفته پیشه بهم گفت بذار رو گاز کاریت نباشه بهش گفتم اب ابگوشت خیلی گمه چیکار کنیم گفت اب مرغ رو از یخچال دربیار بریز روش منم همین کار کردم به مشتری تحویل دادیم اونم به همراه خانوادش مشغول خوردن شد منم تو دلم میگفتم ای بیچاره ها از هیچی خبر ندارید حالا اینجا که من کار میکردم کارش خیلی بهداشتی بود مثلا کوبیده رو میداد 2 سیخ 10 تومن ولی پیش خودمون بمونه اون قضیه اسکاج هیچ وقت از ذهنم پاک نمیشه همراه با غذا نجاست هم میخوردن

ویرایش شده در توسط alo400
  • Upvote 4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
CleverM    96
در 7 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

از همه بهتر مرغ سوخاری xD

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SaeedPCM    2,802

یه روز عادی تو این مملکت چیز عجیبی نبود...

ولی سعی کنین همیشه جوجه بزنین بر بدن تا کوبیده خصوصا جایی ک نرفتین تا حالا

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
TeraFloppy64    102

به همون جوجه هم اعتباری نیست

تو این مرغداریا معلوم نیست چه بلایی سر این جوجه ها میارن که با این سرعت رشد میکنن و قیمتشونم اینقدر کم

اکثر بیماریا هم از همین گوشت میان،در کل بهترین راه گیاه خواریه،با طبیعت باشی سالم میمونی.

ویرایش شده در توسط TeraFloppy64

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saeed0c    920
در 1 ساعت قبل، ArminZol گفته است :

زرشک:43_slight_frown:

بشینیم نون و پنیر بخور روزی 3 وعده بهتره

هیچی نمیشه خورد تو این کشور که

این کارم کنی دیابت میگیری.

شوک خوبی بود. ممنون دوست عزیزوایکینگز.

• Like 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا اینا همش یه چیز ی میریززن توش غذای سالم می خوای؟ تخم مرغ و سیب زمینی عالیه کنار هم . و املت همینا کافیه:12_slight_smile:

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری