• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر

Recommended Posts

name name
mamad hz    42

فقط یه مشکل کوچیک دیگه هس ک نمیدونم جزو تغییراته یا ن:8_laughing:

وقتی با گوشی میام انجمن تو اخرین زمان اپ شدن تاپیک {دیروز} رو {d%روز} و نمینویسه چند دقیقه قبل اپ شده فقط مینویسه {d%دقیقه قبل}

اینم برطرف بشه عالی میشه 

با تشکر از مدیریت انجمن

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Hamed    8,299
در 11 دقیقه قبل، mamad hz گفته است :

فقط یه مشکل کوچیک دیگه هس ک نمیدونم جزو تغییراته یا ن:8_laughing:

وقتی با گوشی میام انجمن تو اخرین زمان اپ شدن تاپیک {دیروز} رو {d%روز} و نمینویسه چند دقیقه قبل اپ شده فقط مینویسه {d%دقیقه قبل}

اینم برطرف بشه عالی میشه 

با تشکر از مدیریت انجمن

سلام

من همچین مشکلی نمیبینم . الان هم با موبایل چک کردم هم با پی سی . اگراین مشکل ادامه داره برای شما ، از صفحه مورد نظر اسکرین شات بذارید . شایت مشکل از تنظیمات مرورگر شما باشه . اگر دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن ، لطفا اعلام کنن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

من همچین مشکلی نمیبینم . الان هم با موبایل چک کردم هم با پی سی . اگراین مشکل ادامه داره برای شما ، از صفحه مورد نظر اسکرین شات بذارید . شایت مشکل از تنظیمات مرورگر شما باشه . اگر دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن ، لطفا اعلام کنن .

Screenshot_2017-09-04-13-19-04[1].png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hamed    8,299
در 4 دقیقه قبل، میرمهدی گفته است :

Screenshot_2017-09-04-13-19-04[1].png

اوکی . متوجه شدم کجاست . این ایراد فقط تو موبایل دیده میشه و فقط هم تو صفحه اول انجمن . میگم که پیگیری کنن . ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
CleverM    96
در 18 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

منم این مشکل رو دارم

ولی خب دقیقا بعد از آپدیت فروم یعنی پیامایی که قبل از آپدیت فرستاده شده رو زمان درست مینویسه ولی اینایی که بعد اپدیت فرستادم یا دریافت کردم رو %d مینویسه و فقط هم توی صفحه اول نبست و همینجا هم چک کردم مشکل بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hamed    8,299
در 38 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

سلام صفحاتم هنوز نصفه نیمه میان اینم اسکرین. باکامپیوترم هستم. مال همین الانم هستن.

121211313.thumb.JPG.891b818847cddc69b94678dbb93d3f6c.JPG

10102020220.thumb.JPG.94a8525907c8487f120fdcba29601a57.JPG

شما یک بار کش مرورگرت رو پاک کن . یا از مرورگر دیگه ای استفاده کن . این مشکل رو اولین باره میبینم و کس دیگه ای هم گزارش نکرده . مخصوصا تو سایت اصلی که اصلا کاری بهش نداشتیم . مشکل به احتمال زیاد از سیستم خودته .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
GRANDAM    381
در 23 ساعت قبل، Hamed گفته است :

شما یک بار کش مرورگرت رو پاک کن . یا از مرورگر دیگه ای استفاده کن . این مشکل رو اولین باره میبینم و کس دیگه ای هم گزارش نکرده . مخصوصا تو سایت اصلی که اصلا کاری بهش نداشتیم . مشکل به احتمال زیاد از سیستم خودته .

خیلی کم چون اتفاق میفته نه خیلی زیاد منم دوسه روزی  یبار مثلا اینجوری میشه ولی یبارشم هست دیگه گفتم گزارش کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hamed    8,299
در هم اکنون، GRANDAM گفته است :

خیلی کم چون اتفاق میفته نه خیلی زیاد منم دوسه روزی  یبار مثلا اینجوری میشه ولی یبارشم هست دیگه گفتم گزارش کنم

نباید اینطوری بشه . موقعی که سرور داشت تغییر میکرد ، یک بار برای من اینطوری شد . اون موقع بله ، پیش میومد . ولی الان نباید اینطوری باشه .شما کارهایی که گفتم رو بکن . ببین چی میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/06/12, 16:50:29، سعید بهمنیان گفته است :

درود و خسته نباشید به حامد عزیز و جناب مباندشتی و دیگر دوستان

انجمن هنوز با تاپاتاک مشکل داره. 

مشکل تاپاتاک حل شده.

امتیاز بازارچه همچنان در موبایل دیده نمی شه و  امکان دادن امتیاز بازارچه در موبایل نیست.

در موبایل قبلا روی پستها پرچمی بود که باهاش می شد گزارش کرد، الان نیستشآ

ویرایش شده در توسط سعید بهمنیان
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
digital_2015    489

سلام

دوستان هر کسی برای کسی دیگه امتیاز ثبت می کنه پیامش برای بنده میاد:| برای همه اینطوریه یا فقط برای منه؟؟؟؟؟O.o

موفق باشین:x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام

دوستان هر کسی برای کسی دیگه امتیاز ثبت می کنه پیامش برای بنده میاد:| برای همه اینطوریه یا فقط برای منه؟؟؟؟؟O.o

برای من هم همین‌طوره. دست کم حالا که اعلانش می‌آد، امتیازش رو هم بدین که جبران بشه. :14_relaxed:

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام به دوستان گل میخواستم بدونم چرا اینقدر پوسته تالار بد شده از وقتی که تغییر کرده اصلا ادم دلش نمیادبیاد اینجا اصلا جالب نیست قالب قبلی خیلی بهتر بود تا این قالب چرا عوضش کردن ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Negrasombra    11
در 50 دقیقه قبل، [email protected] گفته است :

با سلام به دوستان گل میخواستم بدونم چرا اینقدر پوسته تالار بد شده از وقتی که تغییر کرده اصلا ادم دلش نمیادبیاد اینجا اصلا جالب نیست قالب قبلی خیلی بهتر بود تا این قالب چرا عوضش کردن ؟

سلام. کاریه که شده دیگه کاری از دست ما برنمیاد

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
big VULTURE    4,170
در در 1396/06/12, 14:48:23، Hamed گفته است :

تو سیستم جدید اون گزینه لایک آبی و چند گزینه دیگه اضافه شده ، منتها این لایک آبی رو نمیشه غیر فعال کرد.  چون در لیون سیستم از ابتدا بر اساس مثبت و منفی بوده ، اونها رو هم در کنارش فعال کردیم .

داره پیگیری میشه .

شاید  بهتر باشه اون لایک آبی رو برای کاربرهای مهمان آزا د  کنید  تا کسانی که عضو فروم نیستند  هم بتونن مطالب رو لایک کنن .

در در 1396/06/13, 11:47:00، Hamed گفته است :

متاسفانه تصمیمیه که گرفته شده ، به خاطر یک سری مشکلاتی که به وجود اومد . کاربر ویژه رو میشه با حذف اکانتش تنبیه کرد ، ولی کاربر عادی رو باید اخراج کرد .( درصورت بروز مشکلاتی که گفتم )

الان کسانی مثل من که توی فروم فعال بودند  اکانتشون اگر بیشتر از اکانت یه کاربر ویژه ارزش نداشته باشه کمتر ارزش نداره .

توی خیلی از سایتها کاربرهای فعال رو از بقیه جدا می کنند . اگر در این فروم هم این کار رو انجام بدید میشه به کاربرهای فعال امکانات بیشتری داد

خود شما وقتی این قانون تازه تصویب شده بود به بنده گفتید امضاء خودم رو تغییر بدم  درحالی که امضای من فقط لینک تاپیک های خودم در همین فروم بود . حتی تایپک خرید و فروشی رو هم وارد لیست نکرده بودم .

اگر اجازه بدید کسانی که مثلا 1000 تا ارسال داشتند یا 1000 تا مثبت دارن حداقل به اندازه یه کاربر ویژه امکانات داشته باشن جای دوری نمیره .

ممنون .

ویرایش شده در توسط big VULTURE
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
big VULTURE    4,170
در در 1396/06/16, 09:48:49، digital_2015 گفته است :

سلام

من رفتم روی تنظیمات  و اصلاحش کردم .

الان دیگه نمیاد .

• Upvote 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vikings    520

متاسفانه قسمت گذاشتن ویدیو اپارات یه مشکل داره وقتی کد اپارات رو میزارم ویدئو این شکلی میشه و قابل پخش نیس..5ماه پیش هم به جناب سینا پیام دادم اما توجهی نکردن! الان اون گزینه اپارات دقیقا واسه چیه دکوره؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 54 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

متاسفانه قسمت گذاشتن ویدیو اپارات یه مشکل داره وقتی کد اپارات رو میزارم ویدئو این شکلی میشه و قابل پخش نیس..5ماه پیش هم به جناب سینا پیام دادم اما توجهی نکردن! الان اون گزینه اپارات دقیقا واسه چیه دکوره؟!

این چیه الان 
دکوره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vikings    520
در 4 ساعت قبل، سینا میاندشتی گفته است :

این چیه الان 
دکوره؟

دوست عزیز یه شفاف سازی بکنید بگید شما دقیقا ویدئو رو چطوری میزارین؟

تو اون ایکن اپارات نوشتین کد رو وارد کنید

منم دقیقا این قسمتی که زرد رنگ شده  رو میزارم اما ویدئو نمایش داده نمیشه!

fhh.JPG

ویرایش شده در توسط Vikings

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
omidvar777    418

چند بار دوستان گفتن ولی کسی پیگیری نکرده که رنگ تم فروم خیلی روشن هست و چشم رو اذیت میکنه-_-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری