رفتن به مطلب

تغییرات اخیر لیون کامپیوتر

mamad hz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خدا رو شکر خیلی از مشکلات فروم رفع شده  

ممنون از مدیریت سایت 

لینک به دیدگاه

فقط یه مشکل کوچیک دیگه هس ک نمیدونم جزو تغییراته یا ن:8_laughing:

وقتی با گوشی میام انجمن تو اخرین زمان اپ شدن تاپیک {دیروز} رو {d%روز} و نمینویسه چند دقیقه قبل اپ شده فقط مینویسه {d%دقیقه قبل}

اینم برطرف بشه عالی میشه 

با تشکر از مدیریت انجمن

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mamad hz گفته است :

فقط یه مشکل کوچیک دیگه هس ک نمیدونم جزو تغییراته یا ن:8_laughing:

وقتی با گوشی میام انجمن تو اخرین زمان اپ شدن تاپیک {دیروز} رو {d%روز} و نمینویسه چند دقیقه قبل اپ شده فقط مینویسه {d%دقیقه قبل}

اینم برطرف بشه عالی میشه 

با تشکر از مدیریت انجمن

سلام

من همچین مشکلی نمیبینم . الان هم با موبایل چک کردم هم با پی سی . اگراین مشکل ادامه داره برای شما ، از صفحه مورد نظر اسکرین شات بذارید . شایت مشکل از تنظیمات مرورگر شما باشه . اگر دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن ، لطفا اعلام کنن .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

من همچین مشکلی نمیبینم . الان هم با موبایل چک کردم هم با پی سی . اگراین مشکل ادامه داره برای شما ، از صفحه مورد نظر اسکرین شات بذارید . شایت مشکل از تنظیمات مرورگر شما باشه . اگر دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن ، لطفا اعلام کنن .

Screenshot_2017-09-04-13-19-04[1].png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، میرمهدی گفته است :

Screenshot_2017-09-04-13-19-04[1].png

اوکی . متوجه شدم کجاست . این ایراد فقط تو موبایل دیده میشه و فقط هم تو صفحه اول انجمن . میگم که پیگیری کنن . ممنون

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

منم این مشکل رو دارم

ولی خب دقیقا بعد از آپدیت فروم یعنی پیامایی که قبل از آپدیت فرستاده شده رو زمان درست مینویسه ولی اینایی که بعد اپدیت فرستادم یا دریافت کردم رو %d مینویسه و فقط هم توی صفحه اول نبست و همینجا هم چک کردم مشکل بود

لینک به دیدگاه

سلام تأیید میشه اسکرین گرفتم‌ولی با گوشی نمیژاره عکس بزارم ریلود میشه صفحه.

لینک به دیدگاه

سلام صفحاتم هنوز نصفه نیمه میان اینم اسکرین. باکامپیوترم هستم. مال همین الانم هستن.

121211313.thumb.JPG.891b818847cddc69b94678dbb93d3f6c.JPG

10102020220.thumb.JPG.94a8525907c8487f120fdcba29601a57.JPG

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

سلام صفحاتم هنوز نصفه نیمه میان اینم اسکرین. باکامپیوترم هستم. مال همین الانم هستن.

121211313.thumb.JPG.891b818847cddc69b94678dbb93d3f6c.JPG

10102020220.thumb.JPG.94a8525907c8487f120fdcba29601a57.JPG

شما یک بار کش مرورگرت رو پاک کن . یا از مرورگر دیگه ای استفاده کن . این مشکل رو اولین باره میبینم و کس دیگه ای هم گزارش نکرده . مخصوصا تو سایت اصلی که اصلا کاری بهش نداشتیم . مشکل به احتمال زیاد از سیستم خودته .

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Hamed گفته است :

شما یک بار کش مرورگرت رو پاک کن . یا از مرورگر دیگه ای استفاده کن . این مشکل رو اولین باره میبینم و کس دیگه ای هم گزارش نکرده . مخصوصا تو سایت اصلی که اصلا کاری بهش نداشتیم . مشکل به احتمال زیاد از سیستم خودته .

خیلی کم چون اتفاق میفته نه خیلی زیاد منم دوسه روزی  یبار مثلا اینجوری میشه ولی یبارشم هست دیگه گفتم گزارش کنم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، GRANDAM گفته است :

خیلی کم چون اتفاق میفته نه خیلی زیاد منم دوسه روزی  یبار مثلا اینجوری میشه ولی یبارشم هست دیگه گفتم گزارش کنم

نباید اینطوری بشه . موقعی که سرور داشت تغییر میکرد ، یک بار برای من اینطوری شد . اون موقع بله ، پیش میومد . ولی الان نباید اینطوری باشه .شما کارهایی که گفتم رو بکن . ببین چی میشه.

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/12, 16:50:29، سعید بهمنیان گفته است :

درود و خسته نباشید به حامد عزیز و جناب مباندشتی و دیگر دوستان

انجمن هنوز با تاپاتاک مشکل داره. 

مشکل تاپاتاک حل شده.

امتیاز بازارچه همچنان در موبایل دیده نمی شه و  امکان دادن امتیاز بازارچه در موبایل نیست.

در موبایل قبلا روی پستها پرچمی بود که باهاش می شد گزارش کرد، الان نیستشآ

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان هر کسی برای کسی دیگه امتیاز ثبت می کنه پیامش برای بنده میاد:| برای همه اینطوریه یا فقط برای منه؟؟؟؟؟O.o

موفق باشین:x

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام

دوستان هر کسی برای کسی دیگه امتیاز ثبت می کنه پیامش برای بنده میاد:| برای همه اینطوریه یا فقط برای منه؟؟؟؟؟O.o

برای من هم همین‌طوره. دست کم حالا که اعلانش می‌آد، امتیازش رو هم بدین که جبران بشه. :14_relaxed:

لینک به دیدگاه

با سلام به دوستان گل میخواستم بدونم چرا اینقدر پوسته تالار بد شده از وقتی که تغییر کرده اصلا ادم دلش نمیادبیاد اینجا اصلا جالب نیست قالب قبلی خیلی بهتر بود تا این قالب چرا عوضش کردن ؟

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

با سلام به دوستان گل میخواستم بدونم چرا اینقدر پوسته تالار بد شده از وقتی که تغییر کرده اصلا ادم دلش نمیادبیاد اینجا اصلا جالب نیست قالب قبلی خیلی بهتر بود تا این قالب چرا عوضش کردن ؟

سلام. کاریه که شده دیگه کاری از دست ما برنمیاد

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/12, 14:48:23، Hamed گفته است :

تو سیستم جدید اون گزینه لایک آبی و چند گزینه دیگه اضافه شده ، منتها این لایک آبی رو نمیشه غیر فعال کرد.  چون در لیون سیستم از ابتدا بر اساس مثبت و منفی بوده ، اونها رو هم در کنارش فعال کردیم .

داره پیگیری میشه .

شاید  بهتر باشه اون لایک آبی رو برای کاربرهای مهمان آزا د  کنید  تا کسانی که عضو فروم نیستند  هم بتونن مطالب رو لایک کنن .

در در 1396/06/13, 11:47:00، Hamed گفته است :

متاسفانه تصمیمیه که گرفته شده ، به خاطر یک سری مشکلاتی که به وجود اومد . کاربر ویژه رو میشه با حذف اکانتش تنبیه کرد ، ولی کاربر عادی رو باید اخراج کرد .( درصورت بروز مشکلاتی که گفتم )

الان کسانی مثل من که توی فروم فعال بودند  اکانتشون اگر بیشتر از اکانت یه کاربر ویژه ارزش نداشته باشه کمتر ارزش نداره .

توی خیلی از سایتها کاربرهای فعال رو از بقیه جدا می کنند . اگر در این فروم هم این کار رو انجام بدید میشه به کاربرهای فعال امکانات بیشتری داد

خود شما وقتی این قانون تازه تصویب شده بود به بنده گفتید امضاء خودم رو تغییر بدم  درحالی که امضای من فقط لینک تاپیک های خودم در همین فروم بود . حتی تایپک خرید و فروشی رو هم وارد لیست نکرده بودم .

اگر اجازه بدید کسانی که مثلا 1000 تا ارسال داشتند یا 1000 تا مثبت دارن حداقل به اندازه یه کاربر ویژه امکانات داشته باشن جای دوری نمیره .

ممنون .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در در 1396/06/16, 09:48:49، digital_2015 گفته است :

سلام

من رفتم روی تنظیمات  و اصلاحش کردم .

الان دیگه نمیاد .

لینک به دیدگاه

ویرایش شد

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

متاسفانه قسمت گذاشتن ویدیو اپارات یه مشکل داره وقتی کد اپارات رو میزارم ویدئو این شکلی میشه و قابل پخش نیس..5ماه پیش هم به جناب سینا پیام دادم اما توجهی نکردن! الان اون گزینه اپارات دقیقا واسه چیه دکوره؟!

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

متاسفانه قسمت گذاشتن ویدیو اپارات یه مشکل داره وقتی کد اپارات رو میزارم ویدئو این شکلی میشه و قابل پخش نیس..5ماه پیش هم به جناب سینا پیام دادم اما توجهی نکردن! الان اون گزینه اپارات دقیقا واسه چیه دکوره؟!

این چیه الان 
دکوره؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، سینا میاندشتی گفته است :

این چیه الان 
دکوره؟

دوست عزیز یه شفاف سازی بکنید بگید شما دقیقا ویدئو رو چطوری میزارین؟

تو اون ایکن اپارات نوشتین کد رو وارد کنید

منم دقیقا این قسمتی که زرد رنگ شده  رو میزارم اما ویدئو نمایش داده نمیشه!

fhh.JPG

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

چند بار دوستان گفتن ولی کسی پیگیری نکرده که رنگ تم فروم خیلی روشن هست و چشم رو اذیت میکنه-_-

لینک به دیدگاه

سلام.

من متوجه تفاوت قلب های ابی و سبز نمیشم.

یکیش که لایکه اون یکی چیه؟ کاربردش چیه؟
چه فرقی داره؟

ممنون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...