• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر

Recommended Posts

POURIA.G    44

سلام دوستان

من یه کیس KENDOMEN Ti دارم که یک طلق شیشه ای کنارش داره که متاسفانه این طلق خیلی آسیب پذیره و در اثر زمان خط خطی و مات شده

میخواستم از شما دوستان عزیز کمک بگیرم که چکار میتونم بکنم که  مثل اولش طلقش شفاف بشه ؟ آیا جایی هستش که برام یه شیشه یا طلق دقیقا در همون ابعاد درست کنن ؟

خیلی ممنون و متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name
CleverM    98
در در 1396/05/30, 02:15:11، POURIA.G گفته است :

رفتم شیشه بری یه شیشه به اندازه طلق قبلی سفارش دادم گذاشتم جاش خیلی خوب شد.  ممنون از خودم 😀

قابلی نداشت xD

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. شیشه سنگین و خطرناکه و ممکنه بشکنه. کاش پلکسی شفاف میخریدید دقیقا عین شیشه هست. مقاوم تر هم هست.

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Javadmpower    122
در در 1396/05/24, 16:38:53، POURIA.G گفته است :

سلام دوستان

من یه کیس KENDOMEN Ti دارم که یک طلق شیشه ای کنارش داره که متاسفانه این طلق خیلی آسیب پذیره و در اثر زمان خط خطی و مات شده

میخواستم از شما دوستان عزیز کمک بگیرم که چکار میتونم بکنم که  مثل اولش طلقش شفاف بشه ؟ آیا جایی هستش که برام یه شیشه یا طلق دقیقا در همون ابعاد درست کنن ؟

خیلی ممنون و متشکرم

اصلا شیشه بدرد کیس نمیخوره

شما ببر پیش کسایی که تابلو تبلیغاتی درست میکنن 

من خودم x3 viper رو همینکار کردم

شیشه رو ببر پیششون

میتونی بگی جای فن هم برام دربیار

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری