• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام ممنون میشمتوضیح بدین  این تبدیل طرز کارش چه جوریه و به چه دردی میخوره

http://lioncomputer.ir/product/12729/تبدیل+همزمان+ساز+2+منبع+تغذیه/#prettyPhoto

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name
در 14 دقیقه قبل، hadi.solimanzade گفته است :

سلام ممنون میشمتوضیح بدین  این تبدیل طرز کارش چه جوریه و به چه دردی میخوره

http://lioncomputer.ir/product/12729/تبدیل+همزمان+ساز+2+منبع+تغذیه/#prettyPhoto

بعضی از سیستم ها موقعی ک پاور بیشتری میخوان مثلا بیشتر از 1500 وات ک الان ماکسیمم توان 1 پاور هست از 2 تا پاور استفاده میکنن و این قطعه میتونه 2 پاور رو با هم هماهنگ کنه و به کار بندازه !!!

برای مثلا کسی ک بخواد 10-12تا کارت 480 رو برای ماین به یه مادربرد وصل کنه به این قطعه احتیاج داره 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/05/17, 18:00:38، The.13east گفته است :

بعضی از سیستم ها موقعی ک پاور بیشتری میخوان مثلا بیشتر از 1500 وات ک الان ماکسیمم توان 1 پاور هست از 2 تا پاور استفاده میکنن و این قطعه میتونه 2 پاور رو با هم هماهنگ کنه و به کار بندازه !!!

برای مثلا کسی ک بخواد 10-12تا کارت 480 رو برای ماین به یه مادربرد وصل کنه به این قطعه احتیاج داره 

عزیز منظور من این بودش

این قعطه دوتا مادگی سوکت داره یکیش سوکت 24 پین داره یه دونه هم 4 پین

پاور دوم رو نری  سوکت 24 پینش رو به سوکت 24 پین این قطعه وصل میکنند و از سوکت 4 پین استفاده میکنند ؟

اگر اینجوریه این قطعه چه جوری تشخیص میده کی روشن بشه ؟

یعنی من وقتی دکمه استارت سیستم رو میزنم پاور دوم اتوماتیک روشن میشه ؟ یا اینکه نه پاور دوم رو هم باید دستی روشن کرد ؟

یا اینکه نه 

پاور دوم رو نری سوکت 24 پینش رو به سوکت 24 پین این قطعه وصل میکنند و از پاور اول یکی از نری سوکت 4 پینش رو به این قطعه وصل میکنند و از سوکت 4 پین  تبدیل مادگی میگیرن برای هر قطعه ای که بخوان استفاده کنند و در این حالت وقتی سیستم رو من استارت میزنم پاور دوم هم اتوماتیک روشن میشه 

ممنون از پاسختون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، hadi.solimanzade گفته است :

عزیز منظور من این بودش

این قعطه دوتا مادگی سوکت داره یکیش سوکت 24 پین داره یه دونه هم 4 پین

پاور دوم رو نری  سوکت 24 پینش رو به سوکت 24 پین این قطعه وصل میکنند و از سوکت 4 پین استفاده میکنند ؟

اگر اینجوریه این قطعه چه جوری تشخیص میده کی روشن بشه ؟

یعنی من وقتی دکمه استارت سیستم رو میزنم پاور دوم اتوماتیک روشن میشه ؟ یا اینکه نه پاور دوم رو هم باید دستی روشن کرد ؟

یا اینکه نه 

پاور دوم رو نری سوکت 24 پینش رو به سوکت 24 پین این قطعه وصل میکنند و از پاور اول یکی از نری سوکت 4 پینش رو به این قطعه وصل میکنند و از سوکت 4 پین  تبدیل مادگی میگیرن برای هر قطعه ای که بخوان استفاده کنند و در این حالت وقتی سیستم رو من استارت میزنم پاور دوم هم اتوماتیک روشن میشه 

ممنون از پاسختون

به توضیحات توجه کنید 

24 پین میتونه باعث روشن شدن پاور بشه حتی اگر به هیچ جا وصل نباشه 

4 پین مولکس از پاور 2 میاد ک پاور اصلی خواهد بود و با روشن شدن پاور 2 یا پااور اصلی پاور اول ک 24 پینش وصله به تبدیل توسط برق 4 پین مولکس وصل میشه و بکار میوفته 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری