• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر
Mohsenx2

درخواست معرفی بهٺرین مرکز تعمیر و بازیابی هارد

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام
متاسفانه امروز هاردم که بصورت باز شده داخل کیس بود و اومدم کیس رو بلند کنم هارد ازش خارج شد و افتاد رو سرامیک
الانم که وصل کردم غژغژ میکنه و توسط سیستم شناسایی نمیشه
هارد سیستم خونه هست و اطلاعات روش دارم .
هارد ۱ ترابایت سگیت بارکودا هست .

دوستان جایی سراغ دارین حرفه ای باشن با تجهیزاٺ کامل که بتونن هارد رو تعمیر یا در نهایت بازیابی کنن که انصاف هم داشته باشن و هزینه نجومی نگیرن ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name

با هارد دوم متصل شید و نرم افزار بدسکتور گیری هارد رو از طریف بوت اجرا کنید شاید بدسکتورگیری تا حدی بتونه  سالمش کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، koala گفته است :

با هارد دوم متصل شید و نرم افزار بدسکتور گیری هارد رو از طریف بوت اجرا کنید شاید بدسکتورگیری تا حدی بتونه  سالمش کنه

متاسفانه اصلا ویندوز هارد رو دتکت نمیکنه که بخوام اینکارا رو بکنم .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام هاردی که صدا خر خر میده هد هارد اسیب دیده و هزینه تعمیرش  از قیمت خود هارد بیشتر میشه !!!!!  فقط بده به تعمیرکار برات اطلاعاتشو ریکاوری کنه که  هزینه ریکاوری هارد 1 ترا بین 90 تا 100 هستش -البته باید یه هارد  سالم هم بهشون بدی تا اطلاعات هارد خراب رو روی اون  بریزه 

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، nasabam گفته است :

سلام هاردی که صدا خر خر میده هد هارد اسیب دیده و هزینه تعمیرش  از قیمت خود هارد بیشتر میشه !!!!!  فقط بده به تعمیرکار برات اطلاعاتشو ریکاوری کنه که  هزینه ریکاوری هارد 1 ترا بین 90 تا 100 هستش -البته باید یه هارد  سالم هم بهشون بدی تا اطلاعات هارد خراب رو روی اون  بریزه 

بعضی جاها 50 تومن هم میگیرن فقط میزنن هارد را داغون میکنن طوری که دیگه هیچی ازش درنیاد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، nasabam گفته است :

سلام

تشکر بابت راهنمایے

جایی سراغ دارین که مورد اطمینان باشه بالاخره کلی عکس و فیلم خانوادگیم روی هارده .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، Mohsenx2 گفته است :

سلام

تشکر بابت راهنمایے

جایی سراغ دارین که مورد اطمینان باشه بالاخره کلی عکس و فیلم خانوادگیم روی هارده .

سلام بله نوین هارد هستش که ادم مطمئنی هستش ولی تهران هستن -من خودم بالای 20 تا هارد دادم بهشون برای تعمیر -همشون هم کلی عکس و فیلم خانوادگی داخلش بوده -این شماره دفترشون هستش تماس بگیرید و قیمت ریکاوری و تعمیر رو ازشون بپرسید 02166975594  (ساعت 11 به بعد تماس بگیرید )

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری