• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر
rezayadida

فقرا هم حق دارند بازی های روز رو انجام بدند

107 پست در این موضوع قرار دارد

در 12 ساعت قبل، علیرضا احمدی گفته است :

از نظر من اجرای قانون کپی‌رایت تنها برای محصولات وطنی لازم است و حق هموطن به هر طریق ممکن باید حفظ و حفاظت شود.

اما در مورد اجرای قانون کپی‌رایت برای محصولات دنیای غرب و صنعتی این رو باید بگم که هر وقت نظام پیشرفته دنیای غرب و در رأس آن آمریکا حاضر شدند خسارت چندیدن هزار میلیارد دلاری مردم ایران رو به خاطر دهه‌ها تحریم و جنگ هشت ساله طراحی شده و بلوکه کردن ده‌ها میلیارد دلار از ثروت و حق تک تک مردم شریف ایران و کشته و معلول کردن چند صدهزار ایرانی طی 8 سال جنگ و بعضاً برخی عملیات تروریستی ، به من معمولی و  ده‌ها میلیون مردم زیر و روی خط فقر ایران بدهند، آن وقت ما مردم باهوش  و شریف ایران هم مانند گروهی از هموطنان مرفه حاضریم تن به اجرای قوانین اقتصاد آزاد نئولیبرال دهیم و محصولات تولید شده در دنیای پیشرفته غرب و شرق عالم را از راه قانونی تهیه کنیم.
اما تا اون موقع هرگونه استفاده رایگان و مُفت از محصولات دنیای غرب و جهان صنعتی از قبیل انواع نرم‌افزار و اپلیکیشن و سیستم‌عامل و گیم چه از طریق کرک و کی‌جن و یا هک فریم‌ور نه تنها برای ما مردم ایران غیرقانونی نیست بلکه از شیر مادر هم حلال‌تر است و در این میان اگر 4 تا نصفی بچه مُرفه حاضرن جیب سرمایه‌دارهای دنیای غرب رو از طریق ثروت و دارایی شفاف یا غیر شفاف پدران‌شون پر کنند، به خودشان مربوط است.

یعنی کسی که از جیب خودش که کار غیر دولتی!!! انجام میده بخواد نرم افزار یا بازی تولید غرب بخره معنیش اینه که باباش دزده؟

مگه تو ایران ما تولید بازی داریم؟

مگه فرقی بین دزدی نرم افزار و سخت افزار هست؟

مگه دزدی از غربی ها حلاله؟

مگه تحریم هایی که ازش نام میبرین نتیجه 444 روز گروگان گیری پدران ارزشی شما نبوده؟

مگه در مورد 8 سال جنگ دولت هایی که بهشون رای میدین پس از جنگ و حتی سقوط صدام کوچکترین تلاشی برای وصول مطالبات و غرامت تعیین شده ایران از عراق کردند؟

با همه اینها نظرات شما محترم هست، ولی لطفا نظرات شخصیتون رو از طرف 79 میلیون ایرانی بیان نکنید!

ویرایش شده در توسط omidsolo
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name
در 7 ساعت قبل، omidsolo گفته است :

یعنی کسی که از جیب خودش که کار غیر دولتی!!! انجام میده بخواد نرم افزار یا بازی تولید غرب بخره معنیش اینه که باباش دزده؟

مگه تحریم هایی که ازش نام میبرین نتیجه 444 روز گروگان گیری پدران ارزشی شما نبوده؟

مگه در مورد 8 سال جنگ دولت هایی که بهشون رای میدین پس از جنگ و حتی سقوط صدام کوچکترین تلاشی برای وصول مطالبات و غرامت تعیین شده ایران از عراق کردند؟

با همه اینها نظرات شما محترم هست، ولی لطفا نظرات شخصیتون رو از طرف 79 میلیون ایرانی بیان نکنید!

سلام

حالا همه حرف ها هیچی ولی این ی قسمت "مگه تحریم هایی که ازش نام میبرین نتیجه 444 روز گروگان گیری پدران ارزشی شما نبوده؟"

یعنی نابودم کرد 9_9

یعنی واقعا فکر میکنی اینهمه آمریکا با ایران دشمنی میکنه بخاطر همین موضوع گروگانگیری بود ؟!!
اسناد داخل سفارت حالا خوبه موجوده ..
حالا اینها هیچی ؛ سر مصدق که نه انقلابی بود نه چیزی .. اونموقع چرا امریکایی ها مصدقو لوله کردند ..

با همه اینها نظرات شما محترم هست، ولی لطفا شما هم نظرات شخصیتون رو از طرف 79 میلیون ایرانی بیان نکنید!

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/04/18, 22:48:54، ATER گفته است :

فقرا قطعا حق دارن بازی های روز رو انجام بدن

ولی ایرانی های زیر خط فقر (که شامل 70% ایرانی ها میشه)  نه تنها بازی های روز ، حق هیچ چیزی توی این کشور ندارن.

---

برای اون دوستانی که  میخوان بیان بگن ، "فلانی از 0 شروع کرده الان میلیارد هست"

همه هوش اون آقای کارآفرین رو ندارن

همه خلاقیت ایشون رو ندارن

همه شرایط ایشون رو ندارن

من نمیگم از 0 شروع کردن و به میلیادر رسیدن  شدنی نیست قطعا شدنی هست ، ولی شرایط خاص خودش رو میخواد  اگر این طور نبود هر 4 نفر یکی باید میلیاردر میشد.

----

به داخل که امیدی نیست  ولی امید وارم خارجی ها کاری کنن به جایی برسه با یه گرافیک 400 تومنی هم بشه بازی های روز رو با کیفیت عالی بازی  کرد.

به داخل که امیدی نیست  ولی امید وارم خارجی ها کاری کنن به جایی برسه با یه گرافیک 400 تومنی هم بشه بازی های روز رو با کیفیت عالی بازی  کرد.

این جملتون جالب بود برم!هر چند تلخ بود ولی جالبه ینی اگر اونا یکم بیشتر فسفر بسوزونن میتونن کارت ارزون درست کنن بشه فقرا بازی کنه!
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/04/20, 23:43:18، omidsolo گفته است :

با سلام جواب تک تک سؤالات شما :

1-یعنی کسی که از جیب خودش که کار غیر دولتی!!! انجام میده بخواد نرم افزار یا بازی تولید غرب بخره معنیش اینه که باباش دزده؟

عذر میخوام موقع نوشتن این کامنت یک کم عصبانی بودم. معنی حرف من این نیست که همه جوانانی که لایسنس رسمی نرم‌افزارها و بازی‌ها رو تهیه می‌کنند  خودشان و یا پدرانشان دزدند ولی با توجه تجربه‌ام می‌دانم که ثروتمندان اندکی تو ایران وجود دارند که از راه تولید محصول و کالا به ثروت حلال دست پیدا کرده‌اند بیشتر ثروتمندان بزرگ ایران از راه دلالی و رانت دولتی در طی 40 سال اخیر به پول رسیدند.

2-مگه تو ایران ما تولید بازی داریم؟

خیر تولید حرفه‌ای و صنعتی بازی نداریم ولی همین چندتایی م که تولید شدند و همچنین اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای تولید داخل با تمام ضعف‌هایشان صد در صد باید حمایت شوند.

3-مگه فرقی بین دزدی نرم افزار و سخت افزار هست؟

خیر فرق زیادی نیست باور کنید اگر امکانش بود برای استیفای حق خورده شده مردم ایران از آمریکا نه تنها سخت افزار و نرم افزار بلکه طلا و دلار و سلاح رو از انبارهای دولت و ارتش آمریکا به ایران می‌آوردیم من یک نفر که راضی بودم مطمئنم خیلی‌های دیگه هم راضی هستند در همین زمان که من و شما در حال بحث بر سر حلال و حرام بودن استفاده از گیم‌های کرک‌شده کمپانی‌های آمریکایی و غربی هستیم نظام قضایی آمریکا الواح هخامنشی ایران رو که متعلق به همه مردم ایرانه برای ادعاهای واهی‌اش ضبط کرده. همچنین صدها میلیاردها دلار که بعد سال 57 بلوکه شد و از طرفی فروش تسلیحات شیمیایی توسط اروپایی‌ها با آگاهی و چراغ سبز آمریکا به صدام  برای بمباران شیمیایی شهرهای مرزی ایران و هدف قرار دادن ایرباس مسافربری ایرانی وخیلی دشمنی‌های دیگه. بله دوست من استفاده مجانی از نرم‌افزار و سخت افزار آمریکایی و شرکت‌های چند ملیتی نئولیبرال غربی نه تنها سرقت نیست بلکه نوعی غرامت است که ما می‌گیریم.

تصاحب غنیمت جنگی و گرفتن غرامت از هر دشمن خون ریزی حلاله چه غربی باشع چه شرقی

پدر من ارزشی نبود خودم هم نیستم ، ولی هر دو ایرانی هستیم مثل شما و 80 میلیون نفر دیگه که در این کشورند ونتیجه دشمنی‌های آمریکا رو تو این 38 سال با پوست و گوشت و روح و روان‌مان تجربه کرده‌ایم، گروگان گیری یک اشتباه سیاسی بود که چند صد نفر از نسل گذشته مرتکب شدند ولی ساده لوحیه دشمنی دولتمردان و سرمایه‌داران آمریکایی رو نبینیم.

قبول دارم دولتهای ما برای گرفتن غرامت تلاش نکردند ولی اگر تلاش می‌کردند هم به جایی نمی‌رسیدند حکومتگران آمریکا مانع از فروختن 4 تا نصفی هواپیمای مسافربری به ما میشن، مانع از ساختن موشک و خرید هواپیماهای جنگی برای دفاع از مرزهای خودمان می‌شوند اونوقت شما خیال میکنید آمریکایی‌ها به راحتی اجازه میدادندسازمان ملل متحد  عراق رو مجبور به پرداخت چند هزار میلیارد دلار غرامت به ایران کند!   اصلاً هدف حکومتگران آمریکا از ترغیب و چراغ سبز نشان دادن به صدام برای حمله به ایران، چیزی جز ضعیف و بدهکار و نابود کردن  اقتصاد دو کشور ایران و عراق در آن برهه از تاریخ معاصر نبود که متأسفانه  تاحد زیادی هم موفق شدند الان هم که ایران در منطقه خاورمیانه برای خودش یه نیمچه قدرتی شده چشم دیدن آن را هم ندارند علناً استراتژیست‌هاشون مثل خانم کاندولیزا-رایس از طرح تجزیه ایران صحبت میکنند و برنامه‌هایی برای آن هم دارند. آن وقت شما تو این گیر و دار دشمنی حکومتگران آمریکایی مدافع حق و حقوق امثال استیوجابز و  بیل گیتس میلیاردر در برابر مردم بی چیز ایران شدید. والا که صداتون از جای گرم در میاد. موفق و سلامت باشید.

ویرایش شده در توسط علیرضا احمدی
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پاسخ های شما مصرف داخلی داره برای کسانی که نمیدونن و ارزش پاسخ نداره، اینم ببینین بد نیست:

https://www.facebook.com/Iranncorg/videos/1607408035987308/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/04/21, 19:20:21، A7Up گفته است :

سلام

حالا همه حرف ها هیچی ولی این ی قسمت "مگه تحریم هایی که ازش نام میبرین نتیجه 444 روز گروگان گیری پدران ارزشی شما نبوده؟"

یعنی نابودم کرد 9_9

یعنی واقعا فکر میکنی اینهمه آمریکا با ایران دشمنی میکنه بخاطر همین موضوع گروگانگیری بود ؟!!
اسناد داخل سفارت حالا خوبه موجوده ..
حالا اینها هیچی ؛ سر مصدق که نه انقلابی بود نه چیزی .. اونموقع چرا امریکایی ها مصدقو لوله کردند ..

با همه اینها نظرات شما محترم هست، ولی لطفا شما هم نظرات شخصیتون رو از طرف 79 میلیون ایرانی بیان نکنید!

شما شرح وظایف یه سفیر رو خوندی ؟

یکی از مهم ترین وظایف  جمع اوری اطلاعات فرهنگی اجتماعی و... هست .

بحث اینجاست که برادران  عزیز در اول انقلاب فکر میکردند خودشون معصوم و بقیه شیطان . در حالی که همه ی کشور ها از طریق سفارت ها جمع اوری اطلاعات میکنن ( حتی ایران )

حالا فرض میکنیم ( فرض نمیکنیم . واقعیته ) سفارت در حال جاسوسی ( یا حتی بمب گذاری خراب کاری و ...) بوده . اصلا در حال ساخت بمب هیدروژنی .

شما تحت هیچ شرایطی حق ورود بدون کسب اجازه به سفارت رو نداری چون طبق قوانین بین المللی سفارت یک کشور جزو خاک اون کشور به حساب میاد و هر گونه ورود خلاف قانون حساب میشه .

راه درستش پیگیری از طریق سازمان ملل بوده که به دلایلی پیگیری نشده و خودسر عمل کردن که نتیجش شده این همه تحریم . این تسخیر سفارت نتایجش از عهد نامه گلستان و ترکمانچای هم بدتر بود چون ایران رو 200 سال به عقب انداخت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گیمینگ مثل هر چیز دیگه ای از جمله ماشین و لباس و لوازم خانگی و ... یه بازه داره که هر کسی با توجه به بودجه اش اون رو تنظیم میکنه و خریداری و استفاده میکنه . الان مثلا ساید بای ساید مثلا برند الجی از 5.5 تا حدودای 12.5 داریم و جدای اون مثلا یخچالهای خیلی با قیمت پایینتر هم تولید میشه .یا مثلا یه بار تو سایت فیلیپس دیدم اسپرسوساز زده 4000 دلار !!! خوب تویی که نداری قرار نیست دستگاه 4000 دلاری بخری همون برند فیلیپس دستگاه 90 -100 دلاری میخری . اصلا سیاست تولیدی و کارخانه های بنام دنیا هم همینه . دادن حق انتخاب به مشتری . 

بیخیال بحث های متفرقه بشیم . ولی کسب درآمد البته حلال بهتر از هر چیزیه . من که خودم خوشبختانه تا بحال یک ریال هم درآمد حرام نداشتم . برای پولدار شدن باید یکم خلاقیت داشته باشین و تلاش و صد البته تخصص تا پوفق بشی . ولی یه چیزی رو یه عینه درک کردم و دیدم خدا به یکی بخواد میده از راهی که اصلا حتی فکرشم نمیکنی . مثلا برای یکی دوستام که دفترخونه داشت بصورت شانسی پیشنهاد بهش دادن برای تنظیم سند حدود 1500 تا مسکن مهر ؛ از قرار هر کدوم 500 هزار تومن که تو 2 ماه انجامشون دادن و چندین میلیون تومن پول گرفت . اصلا فکرشم نمیکرد

موفق باشین و زیادی برای پول زور نزنیم . حضرت علی (ع) میگه برای مال اندوزی زیاد حرص و طمع نزنین از دنیا هر آنچه سهم شما باشه به شما میرسه 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری