• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر
rezayadida

فقرا هم حق دارند بازی های روز رو انجام بدند

107 پست در این موضوع قرار دارد

مسلما هر گیمری پولدار نیست . گاهی بعضی گیمرها هستند که حتی با سی سال سن نمیتونند پول یه سیستم های اند رو بدند. پس ترجیح میدند که با داشته های نچندان باارزش خودشون بتونند تلاش کنند که حداقل ویچر 3 رو با پایینترین گرافیک بتونند تجربه کنند یا با افتخار بگند که watch dogs 2 رو بازی کردند. چون یه مادربورد با سوکت 775 دارند و نمیتونند عوضش کنند سعی میکنند سی پی یوی دوهسته ایشون رو ارتقا بدند به چی ؟ یه core to quad خیر چون اونهم براشون گرونه و بالای دویست تومن میشه بلکه میگردند و یه سی پی یوی سری زنون رو پیدا میکنند با 100 هزار تومن قیمت که با یه تیکه پلاستیک سوکت 771 اش رو به مادربورد خودشون فیکس کنند حالا یه سی پی یوی چهار هسته ای دارند که از قویترین سی پی یوی چهار هسته ای 775 هم بالاتر میشه . فقر هم بعضی وقتها باعث نعمته. کارت گرافیک هم که ندارند باید یه سال تو نت بچرخند که یه بچه پولداری که یه زمانی کارت سری 400 یا hd5000 گرفته و حالا رفته یه 1080 یا rx480 گرفته رو پیداکنند که دیگه کارتشو میخواد بندازه آشغال اما برای خالی نبودن عریضه تو نت میفروشتش . با هزار چک و چونه بتونه بخرتش 200 شایدم 250 که باید البته چند ماه پس انداز کنه تا این پول براش جور بشه . یه پاور گرین ریفر شده پیداکنه که بتونه 20 هزار تومن بخره خوب به رم هم زیاد نمیتونه نگاه کنه یه 2 گیگ ddr2 داشته یه 2 گیگ دیگرش رو هم سی هزار تومن میده میخره چون مادربوردش بیشتر از چهار گیگ ساپورت نمیکنه برای اولین بار ویندوز 64 بیتی میزنه . بازم دم مایکروسافت گرم که ویندوز 10 اش با هر سیستم ذغالی کار میکنه و مشکلی نداره . واچ داگز رو عالی فریم میگیره . مافیا 3 رو 10 فریم میگیره . دوس اکس منکایند رو 15 فریم میگیره . دارک سولز 3 رو 25 فریم . خلاصه اکثر بازیهای 2017 رو میتونه اجرا کنه اما اینکه کس دیگه ای هم بتونه با اون فریم این بازی رو بازی کنه خوب جوابش کمی سخته اما نهایتش اخر ماجرا اینه که با 350 هزار تومن پول مثلا سیستمش رو اپگرید کرده و حالا میتونه بازیهای روز رو اجرا کنه .

photo_2017-07-09_19-30-38.jpg

ویرایش شده در توسط rezayadida
26

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name

بینوایان  اچ دی ادیشن؟؟

این گیمرهای فقیر در صورت امکان درایو ssd را نیز تهیه کنند چون کارایی سیستم جدید ولی  قدیمی شون رو خیلی بالا میبره...

.. ضمنا به جای ویندوز ۱۰ از ویندوز ۷ استفاده کنند بهتره چون منابع کمتری میخواد!!

ویرایش شده در توسط Saman Taji
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام..والا چی بگم عزیز..با توجه به چیزایی که شما گفتید و چندین ماه پس انداز فقط برای 300 تومن به نظرم اینجور ادم بایداول دغدغه اش این باشه که روزانه شکمشو سیر کنه نه فکر بازی باشه !..البته از لحاظ واقعیت عنوان میکنم وگرنه این حق هر انسانیه که بتونه بازی های رایانه ای انجام بده..ادمی که انقدر مشکل مالی داره مطمعنا خیلی خیلی مشکلات بیشتری به نسبت بازی کردن داره

من 26 سالمه...یه خانواده 6 نفره هستیم...پدرم بازنشسته هست و 67 سالشه و دیابت داره و هنوز داره با این سن کار میکنه تا خرج روزانه زندگیشو در بیاره...مستجر هستیم و خونه نداریم....برادر بزرگ 40 ساله ام به علت تصادف و ضربه ای که به سرش وارد شد ماه ها تو بیمارستان بستری شد و الان هم شکر خدا بهتره اما از لحاظ جسمانی بدنش نمیکشه بخاطر اون تصادف و خونه نشین شده..2 تا خواهر مجرد دارم

بخاطر مشکل مالی و اینکه نتونستم هزینه دانشگاه رو بدم انصراف دادم...چند ماه بیکار بودم..تا اینکه یکی از دوستام منو با خودش برد سر کار کارگاه چوب

از صفر شروع کردم..با پولی که خودم در میاوردم علاوه بر کمک به خونه و خانواده مبلغی هم جمع میکردم و 3 سال بعد با پولم 7 میلیون رایانه خریدم...و شکر خدا الان سیستمی دارم که همه ی بازی های روز رو با نهایت تنظیمات و 60 فریم به راحتی اجرا میکنه..شکر خدا وضعیت الان خانواده امون روز به روز داره بهتر میشه

میخوام رک و بی پرده بگم عزیز

کسی برای دیگری دل نمیسوزونه..کسی لقمه اماده تو دهنتون نمیزاره....خودتون باید تلاش کنید..منم نداشتم و تلاش کردم و به چیزی که میخواستم رسیدم..هر کسی که میگه نداره مشکل از خودشه..خدا بهت عقل و بدن سالم داده و باید شکر گزارش باشی...اگر من تونستم پس همه میتونن..به خدا قسم کار ریخته ولی توقعات رفته بالا..همه انتظار دارن توی دفتر زیر کولر بشینن

اگه میخوای به چیزی برسی که دوست داری باید براش بجنگی...نا امید بودن و شکایت کردن فایده ای نداره چون اول و اخر فقط خودمونیم که میتونیم به خودمون کمک کنیم

انشالله هر کسی به چیزی که لیاقتش هست برسه..فقط اینو مطمعن هستم که بهت میگم ---  اگه بخوای میتونی ---

ویرایش شده در توسط حمیدرضا الماسی
66

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام..والا چی بگم عزیز..با توجه به چیزایی که شما گفتید و چندین ماه پس انداز فقط برای 300 تومن به نظرم اینجور ادم بایداول دغدغه اش این باشه که روزانه شکمشو سیر کنه نه فکر بازی باشه !..البته از لحاظ واقعیت عنوان میکنم وگرنه این حق هر انسانیه که بتونه بازی های رایانه ای انجام بده..ادمی که انقدر مشکل مالی داره مطمعنا خیلی خیلی مشکلات بیشتری به نسبت بازی کردن داره

من 26 سالمه...یه خانواده 6 نفره هستیم...پدرم بازنشسته هست و 67 سالشه و دیابت داره و هنوز داره با این سن کار میکنه تا خرج روزانه زندگیشو در بیاره...مستجر هستیم و خونه نداریم....برادر بزرگ 40 ساله ام به علت تصادف و ضربه ای که به سرش وارد شد ماه ها تو بیمارستان بستری شد و الان هم شکر خدا بهتره اما از لحاظ جسمانی بدنش نمیکشه بخاطر اون تصادف و خونه نشین شده..2 تا خواهر مجرد دارم

بخاطر مشکل مالی و اینکه نتونستم هزینه دانشگاه رو بدم انصراف دادم...چند ماه بیکار بودم..تا اینکه یکی از دوستام منو با خودش برد سر کار کارگاه چوب

از صفر شروع کردم..با پولی که خودم در میاوردم علاوه بر کمک به خونه و خانواده مبلغی هم جمع میکردم و 3 سال بعد با پولم 7 میلیون رایانه خریدم...و شکر خدا الان سیستمی دارم که همه ی بازی های روز رو با نهایت تنظیمات و 60 فریم به راحتی اجرا میکنه..شکر خدا وضعیت الان خانواده امون روز به روز داره بهتر میشه

کسی برای دیگری دل نمیسوزونه..کسی لقمه اماده تو دهنتون نمیزاره....خودتون باید تلاش کنید..منم نداشتم و تلاش کردم و به چیزی که میخواستم رسیدم..هر کسی که میگه نداره مشکل از خودشه..خدا بهت عقل و بدن سالم داده و باید شکر گزارش باشی...اگر من تونستم پس همه میتونن..به خدا قسم کار ریخته ولی توقعات رفته بالا..همه انتظار دارن توی دفتر زیر کولر بشینن

اگه میخوای به چیزی برسی که دوست داری باید براش بجنگی...نا امید بودن و شکایت کردن فایده ای نداره چون اول و اخر فقط خودمونیم که میتونیم به خودمون کمک کنیم

انشالله هر کسی به چیزی که لیاقتش هست برسه..فقط اینو مطمعن هستم که بهت میگم ---  اگه بخوای میتونی ---

خدایی دمت گرم ، از خدا می خوام دست همه رو بگیره  ، ولی ما هم باید دستمونو باز کنیم و ازش کمک می خواییم ، شده به خیلی ها رو انداختیم پول بگیرم ، ولی یه بار از خود خدا نخواستیم .

دمت گرم خیلی مردی .  منم درارم هر روز میرم سرکار تا پول سیستم و جمع کنم ، .

11

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 39 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام خدمت آقای الماسی گل :x

دقیقا با نظر ـتون یا شاید بهتر باشه بگم درد دل هاتون موافقم، الان وضعیت خیلی از خانواده های ایرانی همینطوری هست که می فرمایید نمیتونم بگم چند درصد از خانواده ها چون آمار دقیقی ندارم ولی میدونم خیلی ها چنین وضعیتی رو دارن، بنده هم خدارو شکر و با کلی کمی تا قسمتی کمک تونستم سیستمم رو بعد از یک سال و خورده ای جمع کنم. شاید باورتون نشه ولی حاضر بودم پولی که از کار سر ماه به دست میارم رو خرج پوشاک یا خیلی موارد مورد نیاز دیگه نکنم ولی نگهش دارم واسه خرید یه قطعه واسه سیستم. یا مثلا برای قطعه ای مثل پردازنده از پدرم پول گرفتم ولی حاضر نشدم که با پولی که اون زحمتش رو کشیده خرج خودم کنم طی چند ماه بهش پسش دادم.

در کل واقعا این امر همیشه بوده هست که آدم باید خودش تلاش کنه تا به خواسته هاش برسه، شاید بار ها شده از کسایی که خیلی هم بهم نزدیک هستند شنیدم "این همه پول دادی واسه سیستم که بازی کنی؟" ولی بازم میگم عشقشو داشتم خریدم چون بهش علاقه دارم. خیلی از بحث اصلی خارج شدیم :D امیدوارم که همه دوستان بتونن به راحتی به هر خواسته ای در این دنیا دارن برسن، بازی های رایانه ای شاید بزرگترین آرزوی ما نباشه اما واقعا واسه جامعه ای که بهش علاقه داره ظلمه که نتونه این نیاز براش برطرف بشه...

12

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

به خدا قسم کار ریخته ولی توقعات رفته بالا..همه انتظار دارن توی دفتر زیر کولر بشینن

موافق همه موارد هستم به غیر از این یک مورد

دیگه سران مملکت که هیچ تمام سران جهان میگن تو ایران کار نیست و مشکل بیکاری بزرگترین مشکل کشوره پس نمیشه گفت کار هست هیچ کس نمیخواد توی دفتر زیر باد کولر کار کنه همه میخوان به اندازه ای که کار میکنن پول بگیرن چرا اون کارگری که توی اوج گرما داره کار میکنه انقدر کمتر از اونی که توی دفتر نشسته باید پول بگیره

طبق تحقیقاتی که انجام شده عدالت طلبی فقط مخصوص انسان ها نیست برای کل حیوانات صدق میکنه یک آزمایشی طراحی شد که به ازای کاری که میمون ها انجام میدادند بهشون جایزه که همون غذاست داده میشد تا وقتی به هردو یک اندازه غذا داده میشد اعتراضی نداشتند ولی وقتی یه یکی از میمون ها غذای بیشتری داده میشد میمون دیگری چون میدونست هر دو به یک اندازه کار کردند شروع به اعتراض میکرد

من اگه ببینم کسی که بیشتر از من زحمت کشیده بیشتر توی زندگیش موفقه اعتراضی ندارم ولی اگه ببینم شخصی که خیلی کمتر از من داره تلاش میکنه ولی من خیلی کمتر از اون دارم دست مزد میگیرم اعتراض میکنم

حالا شاید بعضی ها بگن اون درس خونده به اینجا رسیده تو درس نخوندی

1. درسته اون زحمتش و قبلا کشیده ولی انقدر باید توی سطح زندگی ها اختلاف وجود داشته باشه؟

2. هر کس توی یک زمینه ای استعداد داره اون میتونسته خوب مفاهیم و یاد بگیره و مساله حل کنه ولی یک دهم نیروی من رو هم نداره 

------------------------------

اگه خیلی بود خسته شدید من معذرت خواهی میکنم

در آخر هم حالا فکر نکنید درس من خیلی بد بوده اتفاقا درس من نسبتا خوبه

ویرایش شده در توسط M-yousef
13

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چقدر خوبه ادم  به جای اینکه درگیر بازی  بشه درگیر کار شه 

بازی چی داره  فقط خرج

ps1 که اومد به نظرم بهترین سرگرمی بود - یه بازی میخریدی 500 خخخخ تا 500 روز بازی میکردی 

رفیقم رفته سیستم خریده 7700k و گراف 1080ti کلا یه سیستم خریده که باش میشه خونه خرید

رفته بازی خریده bf1 سی دی کی  بعد بازی رو اپدیت کرده کلی پول داده بابت حجم اضافه و ازین چیزا 

اقا  25 ساعتع کلا bf1 رو تموم کرد رفت انلاین 

حالا میخواد بازی های جدیدو به این صورت 

به نظر شما واقعا انقدر گیم سر گرمیه؟؟؟

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از نظرات همه دوستان غرض این بود که از یک زاویه دیگه به گیم و وضعیت فعلی مون نگاه کنیم از نظرات همه دوستان لذت بردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی یه توصیه به کسایی که رمشون پایینه میتونند از تکنولوژی ready boost ویندوز استفاده کنند که از سربرگ پروپرتی یه حافظه فلش میشه فعالش کرد و حداکثر 4 گیگش رو میشه در اختیار فایلهای ویندوز قرار داد تا رم اصلیشون یه کمی آزاد بشه البته اگه سرعت خوندن اون فلش بیشتر هم باشه خیلی بهتره 

Untitled.png

ویرایش شده در توسط rezayadida
اضافه کردن عکس
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لعنت بر فقر و نداری

لعنت بر تبعیض و بی عدالتی

آخه مگه کسی که پول نداره و هر کاری هم میکنه بی نتیجس دل نداره ؟؟؟؟:( تا اونم بتونه بازی کنه؟؟؟؟؟:( آخه مگه جز بازی کامپیوتری تفریح دیگری هم هست؟؟؟؟؟:(

من تعجب میکنم طرف سی پی یوش 7700k هست گرافیکش هم 1080ti بعد سنش را که میپرسی میگه 18 سالمه:oO.o بعدشم میگه با کار کردن 10 میلیون پول سیستم را  جمع کردم >:(یکی هم نیست بهش بگه بیا برو چرا به شعور آدم توهین میکنی؟؟؟؟؟؟؟ ما رو چی فرض کردی؟؟؟؟؟؟؟ تو که دستت تو جیب باباته و پول باد آورده بهت دادن دیگه نگو کار کردم ¬¬

لعنت بر تبعیض و بی عدالتی

لعنت بر فقر و نداری

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ready boost به نظر من اصلا خوب نیست . بهتره اگر کسی مشکل رم داره page file رو زیاد کنه تا ready boost چون هم فلش باید همیشه رو سیستم باشه و فلش های usb 2-و usb1  اصلا به درد ready boost نمیخورن چون سرعتشون فوق العاده پایینه برای دوستان page file رو پیشنهاد میکنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببين دوست عزيز اين موضوعى كه شما اشاره كردى براى فرد فقير نيست بلكه جملاتى هست كه زير زير خط فقر رو نشون ميده (البته بيشتر از اين نريم پايينتر كه مورد منكراتى داره.... جمله اى از بخش فيلم گشت2...)

خلاصه اينكه بنده هم از اينجور افراد در همين نزديكيهام ديدم كه مشابه جملات شما ولى از مقدارى بهترش (مثل داشتن پايه بورد775 و...)  رو دارن و فقط و فقط اهل گيم هستن (با اينكه طرف به باباش ميگفت ميخوام فوتوشاف كار كنم با سيستم كار دارم) و با اينكه فرهنگ استفاده از سيستم رو نداشت دو سه تا كارت گرافيك سوزوند آنبورد مادربرد رو سوزوند پاور دوتا سوزوند و... البته بنده طبق تجرببات و تحقيقات به اين نتيجه رسيدم كه اينجور افراد فقط و فقط يه كنسول بدردشون ميخوره و اگه سيستم رو براى بازى ميخوان به قول شما دارن 350 هزينه ارتقا ميكنن خود سيستم عتيقشون هم 300 بياره راحت ميتونن يه PS3 دست دو خريدارى كنن و به گيمشون برسن يا اينكه به قول اون دوستمون خوب اشاره اى به HD ونوع رزولوشن كردن وقتى طرف ميخواد گيم بزنه مجبور نيست حتماً رو مانيتور FULL HD به بازيش برسه بلكه يه مانيتور 16-17-18-19-20 اينچى بصورت HD هم خوب پاسخگوست و با تنظيمات LOW به فريم خوبى دست پيدا كنه...

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین خبر امسال این بود که با یارانه میشه از بانک 2 میلیون تا 5 میلیون وام گرفت . ضامنش هم کارت یارانه ات . جالبه خیلی از اون پولدارا حتی نمیدونند اصل قضیه چیه یارانه چیه  اصلا وام چیه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

ready boost به نظر من اصلا خوب نیست . بهتره اگر کسی مشکل رم داره page file رو زیاد کنه تا ready boost چون هم فلش باید همیشه رو سیستم باشه و فلش های usb 2-و usb1  اصلا به درد ready boost نمیخورن چون سرعتشون فوق العاده پایینه برای دوستان page file رو پیشنهاد میکنم.

درسته page file هم عالیه اما اگه سرعت فلش بالا باشه بدم نیست .اگرم درگاه یو اس بی 3 کسی داشته باشه بعید میدونم پول رم نداشته باشه که بخواد ردی بوست کنه . در کل هر دو راه حل خوبه حالا به قول شما page file کمی بهتر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله انقدر وضع خرابه که دو حالت داره بتونی یکم پول داشته باشی ! 

1_ بابات پولدار باشه همه خرجاتو بده

2- خودتو بکشی یکم پول در بیاری که بعدش که چشماتو وا میکنی میبینی پیر شدی هرچی هست میمونه برای بچه هات و خودت هیچ لذتی نبردی ( نمیگم برای بچه ها چیزی نزار و همشو برای خودت خرج کن ) اما باید خود ادمم یه لذتی ببره . اتفاقا خیلی از پولدار ها خیلی خسیس تر از افراد معمولین و همش پولشونو میریزن تو بانکو همش کار میکننو اصلا از پولاشون استفاده نمیکنن ( یه ضرب المثل خارجی هست که میگه هنوز انقدر پولدار نشدم که چیز های ارزون بخرم - ممکنه دقیق این نباشه ) ولی خب بقیه هم حق دارن خوب زندگی کنن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینم عرض کنم که با کم کردن paging file احتمال اختلال در ویندوز هم هست که باید خیلی با دقت کم بشه

در 6 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

در 2 دقیقه قبل، rezayadida گفته است :

درسته page file هم عالیه اما اگه سرعت فلش بالا باشه بدم نیست .اگرم درگاه یو اس بی 3 کسی داشته باشه بعید میدونم پول رم نداشته باشه که بخواد ردی بوست کنه . در کل هر دو راه حل خوبه حالا به قول شما page file کمی بهتر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیخوام ایمانم رو بدم اما اگه کسی تو این ده بیست ساله پولدار شده باشه باید بهش شک کرد . بعیده تو این زمونه با یه شغل حلال به پول زیاد رسید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در شغل خودم که فروش لوازم جانبی موبایله عرض میکنم. که باید 10 میلیون جنس بخری که البته پولش رو نداری پس چک میدی یه ماهه حالا هی منتظر شو که تا اخر ماه حداقل یک چهارم جنسها فروش بره که نمیره . مشتری ارث پدرش رو طلب میکنه . وقتی یه شارژر برای نوکیا 6600 میخره توقع داره که شارژر اصل باشه  جنس چینی نمیخواد حالا قانع کردن این افراد یه طرف اینکه چک رو پر کنی یه طرف حالا با این وضعیت سود ناچیزی که میمونه چطور میتونه پس انداز هم داشته باشه . برنده کسایئ هستند که به شکل عمده میفروشند یا فروشگاههای معتبر و مجوز دارند که نمایندگی یه شرکتی رو هم انحصاری دارند . اما یه فروشنده خرده پا بدون مجوز که یه میلیون پول گرفتن مجوز رو هم نداره چطوری میتونه بار خودش رو ببنده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خودم گوشیم ساده است برای اینکه اندروید یا د بگیرم و با فضای اسمارت فون ها آشنا بشم و بتونم برنامه بزنم و روت کنم شبیه ساز بلواستک و امثالهم رو نصب کردم و با اونها دارم کارم رو پیش میبرم . بعضی وقتها باید هر طور و هر شکلی بلاخره کار رو جلو برد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، rezayadida گفته است :

در شغل خودم که فروش لوازم جانبی موبایله عرض میکنم. که باید 10 میلیون جنس بخری که البته پولش رو نداری پس چک میدی یه ماهه حالا هی منتظر شو که تا اخر ماه حداقل یک چهارم جنسها فروش بره که نمیره . مشتری ارث پدرش رو طلب میکنه . وقتی یه شارژر برای نوکیا 6600 میخره توقع داره که شارژر اصل باشه  جنس چینی نمیخواد حالا قانع کردن این افراد یه طرف اینکه چک رو پر کنی یه طرف حالا با این وضعیت سود ناچیزی که میمونه چطور میتونه پس انداز هم داشته باشه . برنده کسایئ هستند که به شکل عمده میفروشند یا فروشگاههای معتبر و مجوز دارند که نمایندگی یه شرکتی رو هم انحصاری دارند . اما یه فروشنده خرده پا بدون مجوز که یه میلیون پول گرفتن مجوز رو هم نداره چطوری میتونه بار خودش رو ببنده

بار خودش رو ببنده ؟ 

اگه بتونی خرج زندگیتو بدی باید بری خدارو شکر کنی رفیق 

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

باریکلا به غیرتت

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، Matin96D گفته است :

بار خودش رو ببنده ؟ 

اگه بتونی خرج زندگیتو بدی باید بری خدارو شکر کنی رفیق 

درسته لپ کلام همینه دوست عزیز . بار بستن  زندگی که جزو رویاهای یه جوون امروزی است

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری