• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر
shayan.vampire

مشکل تلویزیون سامسونگ مدل 6450 32inch

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی.. اگر امکانش هست من رو راهنمایی کنید... حدود 2 سال پیش  این تلویزیون رو خریدم و گارانتیش تمام شده چند روز پیش قسمت 1/3 بالای تصویر تاریک شد و بعد از حدود یک هفته قسمت پایین تصویر هم به همون صورت تاریک شد خودم فکر میکنم که مشکل از led backlight و یا power که به led ها برق میرسونه باشه.. خواستم ببینم دوستان تجربه ای از این مشکل داشتن و من رو راهنمایی کنند.. 1جا بردمش و گفتن که کل پنل باید تعویض بشه که متاسفانه هزینش اندازه ی خرید تلویزیون جدید هستش.. اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم چون فکر میکنم که نیازی به تعویض پنل نباشه... تشکر

photo_2017-07-06_21-59-31.jpg

ویرایش شده در توسط shayan.vampire
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name

دوست عزیز تا اونجایی که یادمه یه سری از تی وی های سامسونگ گارانتیشون 2 برابر شد یعنی اگر یک سال و نیم بود تبدیل شد به 3 سال . سری 5 که شاملش میشد خودم میدونم ولی به احتمال زیاد تی وی شماهم شاملش بشه به خاطر مشکل بک لایت که تو این سری بود گارانتیشون زیاد شد به نظرم یه زنگ به گارانتی سام بزنید و بپرسید 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری