• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا miandashti@gmail.com) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس miandashti@gmail.com ارسال کنید با تشکر

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام چند وقتیه که از کیس کامپیوترم بوی سوختگی بدی میاد به طوری که من روی صندلی نشستم بوی اونو حس میکنم فکر کردم از کارت گرافیک ولی بعد از چند بار تست فهمیدم بو از فن زیر هارد دیسک هست .تازه موقع روشن شدن صدای خیلی بلندی میده و خیلی کیس میلرزه به طوری که حتی میز رو هم به لرزه در میاره و موقعی که خاموشش میکنم دست به فنه میزنم میبینم خیلی داغ شده...اینم بگم که فن رو هم حدود یک سال پیش به دلیل ترک خوردن فن قبلی عوضش کردم .

میخواستم بدونم ایا فن اگه بخواد خراب بشه بوی سوختگی ماندد سوختگی پلاستیک میده یا کاملا از حرکت وایمیسه یا اگر مشکل از دیگس ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر منتظر جوابم.

1498948790972.jpg

VID_20170702_031539.mp4

1498949243706.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name

درود

علت می تونه از فشار آمدن به فن باشه. برای تهویه ی مناسب لازمه که بین فن و هارددیسک فاصله ای چند میلیمتری باشه. اگر فن رو به هارددیسک چسبانده ای، جداش کن و این بار با چیزی مثل دو لایه چسب دو رو در چهارگوشه ی فن این کار رو بکن.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فن هارد رو عوض کن. چون سرویس نشده دیگه داره خشک کار میکنه و فشار زیادی روی موتورشه واسه همین بو بلند میشه.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری