• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر

Recommended Posts

»HGM«    8
ارسال شده در (ویرایش شده)

کانال اکانت

http://t.me/i_acc

>با سلام خدمت شما<

HyPeR GaMe MaRKeT  <

فروش بازی های استیم و سی دی کی. گیفت و ... فروشی 

پایینترین قیمت

برای خرید به پ خ مراجعه نمایید یا تلگرام 

و بازی های ریجن های مختلف روسی و ... موجود هست .

اکانت های دوتا 2 رنک  لول درخواستی بگید تهیه میشه براتون

اکانت lol لول و رنک و .. هر سطحی قابل تهیه هست.

اکانت اوروواچ هر لولی و... تهیه میشه.

اکانت سوشیال کلاب.

اوریجین

یوپلی

سایت هم در حال تکمیل شدن

Http://hgamemarket.ir

کانال فروشگاه :

Http://T.me/HGameMarket

ارسال روبل روسی به تعداد دلخواه بدون دسترسی به اکانت

شماره تلفن:09187799776

معمولا صبح ها نیستم و بقیه روز مخصوصا شب ها انلاینم:3_grin:

سی دی کی رندوم هم انواع مختلفی موجود هست که ارزونترینش 1000 تومن هست تا 15 رو به بالا خواستید میتونید بگیر تهیه میشه براتون تعداد بالا هم از 800 تومن تا 13

خرید در کمترین زمان با نازلترین قیمت

ویرایش شده در توسط »HGM«

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name
»HGM«   
در 10 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

اکانت بتل وان نداری؟؟من تا حالا اکانت نخریدم...بک نمیخوره؟

چه نوع اکانتی میخوای اکانت هکی تضمینی دارم با بینهایت تعویض احتمال بک خوردن دارن که پس از بک خوردن اکانت جدید بهت میدم و اگر هم اورجینالش میخوای بیا پ خ صحبت کنیم  اون قیمتش بالاس یکم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sajad564   
در 17 دقیقه قبل، 3\>TaNHa گفته است :

چه نوع اکانتی میخوای اکانت هکی تضمینی دارم با بینهایت تعویض احتمال بک خوردن دارن که پس از بک خوردن اکانت جدید بهت میدم و اگر هم اورجینالش میخوای بیا پ خ صحبت کنیم  اون قیمتش بالاس یکم

میخواستم اوریجینال بخرم ولی فعلا پول اوریجینال رو ندارم...یه جایی نوشته بود اکانت های هکی تخلیه میشن و امکان بک خوردن خیلی پایینه؟؟ینی چی؟؟صاحاب اصلی هم تو اکانت انلاین میشه؟؟ینی وقتی من دارم بازی میکنم ده قیقه بعد اون میاد انلاین میشه منو از اکانت میندازه بیرون؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
»HGM«   
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 22 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

میخواستم اوریجینال بخرم ولی فعلا پول اوریجینال رو ندارم...یه جایی نوشته بود اکانت های هکی تخلیه میشن و امکان بک خوردن خیلی پایینه؟؟ینی چی؟؟صاحاب اصلی هم تو اکانت انلاین میشه؟؟ینی وقتی من دارم بازی میکنم ده قیقه بعد اون میاد انلاین میشه منو از اکانت میندازه بیرون؟

بستگی به نوع بازی شما داره اگه افلاین بازی کنید که طرف تا حدودی نمیفهمه توی اکانت هستید اما انلاین بازی کنید طرف یوزر رو میزنه نشون میده که توی اکانت هستید و میتونه شمارو بیرون کنه .

ویرایش شده در توسط 3\>TaNHa

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، 3\>TaNHa گفته است :

بستگی به نوع بازی شما داره اگه افلاین بازی کنید که طرف تا حدودی نمیفهمه توی اکانت هستید اما انلاین بازی کنید طرف یوزر رو میزنه نشون میده که توی اکانت هستید و میتونه شمارو بیرون کنه .

داداش رینبود با بینهایت تعویض چند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
»HGM«   
در هم اکنون، sajad564 گفته است :

اکانت با تغعیر مشخصات ندارید؟

خیر برای این مورد باید اورجینال تهیه کنید و اگر هم هکی قابل تغییر مشخصات باشه صاحباصلی اکانت میتونه با صحبت با ساپورت اکانت رو پس بگیره پس ارزش نداره به نظر شمن شما دنبال اکانتی برای همیشه ی خودتون هستید یا دست دوم تهیه کنید که هکی نباشه یا اورجینال که تفاوت قیمت زیادی هم ندارن..شما میتونید هکی هم بگیرید که همیشه هم دارید اما بعدا قابل فروش نیست و فقط مال خودتونه. حالا شما مختارید دیگه هر چی به نظر خودتون بهتره انجام بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sajad564   
در 7 دقیقه قبل، 3\>TaNHa گفته است :

خیر برای این مورد باید اورجینال تهیه کنید و اگر هم هکی قابل تغییر مشخصات باشه صاحباصلی اکانت میتونه با صحبت با ساپورت اکانت رو پس بگیره پس ارزش نداره به نظر شمن شما دنبال اکانتی برای همیشه ی خودتون هستید یا دست دوم تهیه کنید که هکی نباشه یا اورجینال که تفاوت قیمت زیادی هم ندارن..شما میتونید هکی هم بگیرید که همیشه هم دارید اما بعدا قابل فروش نیست و فقط مال خودتونه. حالا شما مختارید دیگه هر چی به نظر خودتون بهتره انجام بدید

مطمعنید؟؟من یه بلک اوپس سه رو حدود نه ما پیش هکی با تغعیر مشخصات پونزده هزار تومن خریدم هنوزم که هنوزه چیزیش نشده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
»HGM«   

به صاحبش مونده دیگه طرف پس نگرفته شانستون گرفته :):) یا شایدم بلد نبدوه بالاخره شانستون خیلی گرفته پیش کسی بحثش نکنی 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sajad564   
در 46 دقیقه قبل، 3\>TaNHa گفته است :

"شما میتونید هکی بگیرید که همیشه دارید"
وقتی من اکانت رو بخرم چهار ثانیه بعد صاحاب اکانت رمزو پسوورد رو عوض کنه چه جوری همیشه دارمش؟؟
راستی قیمت اکانت هکی چنده؟؟تضمین داره؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
»HGM«   
در هم اکنون، sajad564 گفته است :

"شما میتونید هکی بگیرید که همیشه دارید"
وقتی من اکانت رو بخرم چهار ثانیه بعد صاحاب اکانت رمزو پسوورد رو عوض کنه چه جوری همیشه دارمش؟؟
راستی قیمت اکانت هکی چنده؟؟تضمین داره؟؟

تضمینیه . همیشه داری این منظورم بود فوقش اکانت بک بخوره . و بک بخوره من یه اکانت دیگه بهتون میدم . بینهایت تعویض هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
»HGM«   

سی دی کی رندوم هم انواع مختلفی دارم ک ارزئنترینش 1000 تومن هست رو به بالا خواستید میتونید بگیر تهیه میشه براتون تعداد بالا هم از 800 تومن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
»HGM«   

دوستان قیمت اکانت های هکی پایینتر اومده و فیفا و بتل ۱ گرونتر هست و گیفت ها هم مقداری ارزونتر شده کسی خواست بگه تقدیم میشه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری