• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر

Recommended Posts

arash-ux    0

سلام من رفتم تعمیر گاه برای مشکل سی پی یو بعد اونجا به اسلات رم من اسپری زد بعد چک کرد گفت اسلات رمت سوخت خاستم ببینم الان که خشک شد رم بزارم روش مشکلی برای رم بوجود نمیاد یا مادر برد چون گفت اسلات رم سوخته میخام متمعن شم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name
saeed0c    941

دقیقا متوجه نشدم. میخایید به یک مادربورد سوخته رم سالم وصل کنید و دوباره تست کنید؟

فکر نمیکنم کسی بهتون بگه این کارو بکنید یا نکنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saeed0c    941

بازم عیب ماردبورد میشه. آمدیم قسمت پاور رسانی به رم اتصال کوتاهی داشته باشه. بهترین حالتش دیتـــچ شدن پایه ها هست.

ریسکش با خودتونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saeed0c    941
در 1 دقیقه قبل، arash-ux گفته است :

Ram من ۳ گیگ بود دو تا اسلات دارم یکیش سوخت الان ۲ گیگ ddr2 هست رم ۴ گیگ dd2 هم برای کیس هست؟

هست ولی خیلی کم یابه. اکثرا برای مادربورد ها ی سرور هست و ECC دارن(مدل non ecc   هم ساخته شده)

و این که مادربورتون هم باید از ماژول 4 گیگی ساپورت کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arash-ux    0

برای تعویض اسلات رم هم پرسیدم میگن متخصص متخصص میتونه انجام بده بعد ممکنه مادربرد خراب بشه ریسک داره هزینه اش هم زیاده بصرفه نیست پس باید دنبال رم باشم 

ویرایش شده در توسط arash-ux

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saeed0c    941
در 1 دقیقه قبل، arash-ux گفته است :

برای تعویض اسلات رم هم پرسیدم میگن متخصص متخصص میتونه انجام بده بعد ممکنه مادربرد خراب بشه ریسک داره هزینه اش هم زیاده بصرفه نیست پس باید دنبال رم باشم 

از نظر من دنبال ماردبورد باشید. چون کمتر پاتون در میاد قطعا! چون رم کم یاب هست. خیلی بگردید یا از ebay بخرید.

مدل ماردبوردتون چی هست؟ سوکتش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، arash-ux گفته است :

مادر برد  فکر نکنم گیر بیاد قدیمیه ht2000 مارک کامپیوتر پاسکال هست

درود

مادربوردت از برند elite group است و لازم نیست از همون برند بگیری. لازمه مادربوردی بگیری که از پردازنده‌ و رمهات پشتیبانی کنه.

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saeed0c    941
در 3 ساعت قبل، arash-ux گفته است :

مادربرد بخام بخرم که ddr2 باشه که فکر نکنم نوش گیر بیاد گرافیک من ۱۰۰% به جدیدا میخوره چقدر هستن هالا

دوست عزیز ddr3 داره از رده خارج میشه. منظور دوستان مدل های استوک هست که در بازارچه لیون هم پیدا میشه.

ht2000 مدلش نیست.

نرم افزار CPU Z رو نصب کنید مشخص میشه.ولی مشخصه در عکس مدلش GF6100PM-M2 هست.

مادربورد + سی پی یو در همین حد(حتی بهتر) میشه با صد تومن تهیه کرد.(کارکرده) هم رم الان بهش میخوره هم گرافیک الانتون.

ویرایش شده در توسط saeed0c

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری