رفتن به مطلب

نظرتون راجع به خرید سیستم گیمینگ زیر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اولا تا دو سه هفته دیگه نسل جدید پردازنده اینتل میاد که قیمتش تو همین رنجه. پس بهتره صبر کنی

دوما مانیتورت خیلی تو ذوق می زنه. خیلیییییییییی

یعنی موس و کیبرد عادی بگیر هدست هم اصلا نگیر که یه مانیتور بهتر بگیری.

حتما 60 هرتز به بالا باشه وگرنه یک سوم قدرت گرافیکت در نمیاد. یعنی 60 هرتز نگیر

پاور 500 وات کافیه و دیگه حداکثر 650 زیادی هم هست

اس اس دی هم 120 کافیه و بهتره پولش صرف قطعات دیگه بشه

واسه پردازنده اگه صبر نکردی لاقل 6700 کی بگیر که قابلیت اور داشته باشه

اگه خنک کننده آبی هم بگیری که دیگه نور علی نور می شه. تاثیرش زمین تا آسمونه

لینک به دیدگاه

• ارسال 76
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 8 ساعت قبل، Aryanath گفته است :

دوست عزیز نورپردازی فقط پول بیشتر واسه نور خالی هست و توی کارایی هیچ تاثیری نداره از موس و کیبورد و هدست گرفته تا گرافیم و مین بورد .

موس هم Death Adder Chroma از بهترین موس های FPS جهان هست توی این هیچ شک و شبه ای وجود نداره . منم روی موس های دیگه بیشتر مانور میدادم تا دستم به این ر سید کلا نظرم عوض شد .

کیبورد هایی هم که معرفی کردید خوب هست ولی از سوییچ های Cherry MX استفاده نمیشه و از کلید های یه کمپانی دیگه هست ولی Cherry MX ثابت شده هست .

من حاظرم یه کیبورد مکانیکی مثل CM QuckFire Rapid داشته باشم با Cherry MX RED و بدون نور و ... تا اینکه پول زیاد بدم واسه ریزر ولی موسش رو تایید میکنم .

اینا نظر شخصی هست داداش در کل و حرف های شما هم صحیح هست .

اینکه نور پردازی پول بیشتره رو. موافقم شما میتونید پست قبلیم رو ببینید. که گفتم برای موس ۵۰۲ نسخه سادش رو بگیرید امادر مورد. نور پردازی کیبورد باید به این نکته توجه کرد که ارزش نورپردازی کیبورد از بقیه نورپردازی ها بیشتره شاید بقیه ارزشی نداشته باشن و. یه جورایی  خودنمایی به نظر بیان اما کیبورد اینطور نیست چرا که شما فکر کن توی شب داری بازی میکنی و. تا بخوای دنبال یک کلید بگردی مدت زمان زیادی رو باید. صرف کنید. که بسیار روی. اعصاب میره(به شخصه تجربه کردم?

موس پیشنهادیشون هم خیلی خوبه اما ارزش اونهمه هزینه رو نداره و. به نظرم موس های پیشنهادیم خیلی بهترن حتی g402  که البته این نظر شخصیه و باید در. دست گرفت و. دید. کدوم راحت تره من به دکمه های روی موس اهمیت میدم و. ۵۰۲گزینه عالییه

در مورد کیبورد ها کاملا مخالفم:) چرا که برتری سویچ های رامر جی لاجیتک و. سبز و. نارنجی ریزر نسبت به cherry mxها ثابت شده و. شما میتونید. در. یوتیوب مقایسه ها رو. ببینید یه پیشنهاد. غیر مکانیکی هم به ایشون دادم که خیلی هم محبوبه و علت انتخابم هم بی صدا بودنشه که البته سویچ های نارنجی ریزر هم بی صدان و. مکانیکی 

هدستشون هم به نظرم یه صد. تومن دیگه بزارن میتونن انتخاب های بهتری بکنن

و در کل استارتر محترم به لوازم جانبی اهمیت بیشتری بده شده یه تومن از کارتت کم کنی  و. ۱۰۷۰برداری اما اون. یه تومنو یه مانیتور 2k درست و. درمون. برداری بهترین کارو کردی  چرا که ۱۰۷۰جوابگو ۲k هست و. مانیتورتون بعد. از. چند. سال تازه به استاندارد. روز تبدیل میشه

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/19, 21:50:27، Aryanath گفته است :

درود دوست عزیز .

اطلاعاتی رو که میخوام در اختیارتون  قرار بدم بر اساس تجربه شخصی هست و سیستم منم تقریبا در حد شما هست . شما یه سری قطعات رو مناسب برنداشتی مثل سی پی یو و مانیتور .

شما به جای 6700 یه 6600k برداری اصلا هم کم نمیاره توی بازی ها .

با حدودا 200 300 تومنی که برای CPU صرفه جویی میکنید بزارید روی هزینه مادربورد و این رو بخریدکه خیلی توصیه میشه . اصلا توی خرید مادربورد بهتر شک نکنید از همه چیز مهم تر مین بورد هست .

رم - گرافیک - کیس - پاور همه چیز خوبه .

این مانیتور برای 1080 اصلا خوب نیست . شما حتما یه مانیتور 144hz بردار و اینو شخصا میگم اگر 144 استفاده کنی حتی دیگه کار با دسکتاپ با مانیتور 60 برات غیر ممکن میشه و برای گیم کاملا مناسب هست مخصوصا با این قطعات . من خودم 1070 و 6600k دارم بتلفیلد1 انلاین 64 نفره بالای 100 فریم راحت میگیرم .

مانیتور بهترین گزینه پیش رو این هست.

کولر رو هم با یه مقدار هزینه اندک Macho RT بگیرید من خودم دارم خیلی راضیم کاملا بی صدا زیر فشار هم دمای سی پی یو به 60 نمیره که خیلی پرفورمنس عالی داره یه جورایی داره میزنه روی دست Noctua .

در رابطه با موس هم دوست عزیز دست روی بهترین موس جهان برای بازی های شوتر اول شخص گذاشتید و واقعا بهتر از این نیست . من خودم همینو دارم و میتونم بگم حرکت هایی که با این موس میزنم با موس های قبلیم یا موس های برند دیگه نمیشد زد و یه مدته توی سرورها هی بهم میگن چیتر ولی 144 هرتز در کنار این موس زیر و رو میکنه همه چیز رو اصلا به موس دیگه ای فکر نکنید .

موس پد پیشنهاد میدم Steel Series QCK Heavy بردارید .

هدست  خوبه ولی کیبورد چنگی به دل نمیزنه واسه کیبورد اگر امکانش هست بیشتر هزینه کنید و یه برند خوب بردارید میثل CM یا Corsair . کوگار هم خوبه اگر بتونید تهیه کنید عالیه . ریزر هم با کیبورد هاش کار نکردم .

اگر سیستم واسه گیم انلاین هست حتما تغییرات مادربورد و سی پی یو و مانیتور رو اعمال کن . همین 6600K زیر بازی کم نمیاره نهایتا  بخوای 10درصد به صورت اتوماتیک خود مادربورد ایسوس برات اورکلاک کنه وقتی توی بازی هستی که بهترین مزیت OC Tuner ایسوس هست .

موفق باشی .

در ضمن اگر بیش از این نمیتونید هزینه کنید واسه رزولوشن 1080P @144 یه 1070 کفایت میکنه و اصلا جای نگرانی نداره شما حتما لازم نیست بازی هایی مثل ویچر 3 رو هم 144 فریم بازی کنید . بازی هایی مثل کانتر و بتلفیلد و ... انلاین میزنید 144 میتونید راحت بازی کنید .

و اون 1 میلیون تومن صرفه جویی شده رو بزنید کنار مانیتور و کیبورد و هدست .

ممنون از همه ی دوستان الالخصوص شما دوست عزیز واقعا توضیحات کاملی بود راستش دلم نمیاد سیپیو ضعیف تر بردارم هرچی کلنجار میرم با خودم نمیشه که نمیشه

حالا نمیدونم وایسم قیمتا بهتر میشه یا نه صبر کردن الکیه ؟؟

الان مادربرد کمتر از z170که کیفیت مناسب داشته باشه در این حد پیدا نکردم نمیخوام واسه مادر بردم زیاد خرچ کنم فوق فوقش بترکونم بتونم تا 8.200 الی 300 سیستم ببندم حالا نمیدونم دیگ

ولی مصمم هستم که گرافیک 1080 باشه چون یه وجه اینده نگرانه هم داره از اون طرف TV 4K منحنی دارم فوقش میتونم رو اونم بازی کنم اگه بعدا کم اورد برم سراغ مانیتور 1080P

مانیتور 144 که قیافش بهتر باشه تا 1200 300 هستش؟؟

اگه 2K بگیرم چی؟؟؟

کلا اگ میشه لطف کنید یه سیستم در حد 8300 با ماینتور و کیبورد و موس پیشنهاد بدید ممنونتون میشم

پس شما از اون موسی که دارید راضی هستید با اطمینان خاطر بخرم؟

هدست بهتر و کیبورد بهتر چی پیشنهاد میدید؟

لینک به دیدگاه

بودجه ای که برای کیبورد. و. هدست در. نظر دارید. چه قدره؟

به قطعات اصلی میشه دست زد و. تغییراتی رو. داد؟

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، ariiian گفته است :

بودجه ای که برای کیبورد. و. هدست در. نظر دارید. چه قدره؟

به قطعات اصلی میشه دست زد و. تغییراتی رو. داد؟

راستش کلا میخوام بیشتر از 8200 300 در نیاد سیستمم گیمینگ باشه الکی رم فرکانس بالا نیام 200 تومن بیشتر بدم ولی نتیجه نگیرم

حداقلش میخوام گرافیک 1080 سیپیو 6700 و رم 16 باشه بقیش حالا دوستانی که تجربه دارن نظرشونو بگن خوشحال میشم

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

با ۱۱۵۱ مشکلی نداره. شاید لوازم جانبی‌ کامل نبوده. اگر به خاطر سنگین بودنشه، le grand macho یک فاصله گذار داره که برای پیشگیری از فشار احتمالی به پردازنده‌های ۱۱۵۱ به کار می‌آد.

بنده حرفی از وزن زدم ؟ لوازمی که همراهش تو جعبه اش بود جهت سوار شدن روی سوکت های مختلف 1151 رو جوابگو نبود

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کیبورد. اگه ریزر بلک ویدو. ی تک رنگو برداری عالیه نسخه بی صدا که از سویچ های نارنجی ریزر استفاده میکنه نسبت به همرده هاش که زیر پونصد. باشن بهترینه

هدست هم زیر پونصد تومان بهتر از این دو گزینه پیدا نمیکنی  

razer man o war

g633artemis spectrum  باور کنید بهتر از اینا زیر پونصد نیست

مانیتور. رو. هم اصرار دارم از گزینه های پنل ای پی اس بردارید 

ارزون ترین مانیتور. ۱۴۴hz

http://lioncomputer.ir/product/3845/مانیتور+ایسوس+24+اینچ+VG248QE+3D/

من باشم یکی از این دو. تا پایینی رو. میبرمhttp://lioncomputer.ir/product/9119/مانیتور+25+اینچ+ایسوس+MX25AQ/

http://lioncomputer.ir/product/9121/مانیتور+25+اینچ+ایسوس+PB258Q/

لینک به دیدگاه

سی پی یو 6600k کاملا  کافیه خرج 6700 اضافه هست ، تازه خیلی راحت با یه اور کوچیک از 6700 هم تو بازی بهتر عمل میکنه.

خنک کننده حتما واترکولینگ بخرید.( که برای اور در آینده راحت باشید)

رم همین هم کافیه 200-300 خرج اضافه برای فرکانس بیشتر که 1% نهایت توی بازی بخواد فریم بیشتر بده ارزش نداره

پاور هم جدی بگیرید ، یهو میبینی توی یه سال خرج برق زیاد گذاشت روی دستت.

موس کیبورد و.. هم استیل رو پیشنهاد میدم ولی باز سلیقه ای هست.

فقط مونده هادر که نسبت به  نیازتون خودتون انتخاب کنید

در کل با اسمبلش میشه 7 تومن.

thumb_1471946993_1.jpg
مادربرد ام اس آی Z170A TOMAHAWK
وضعیت گارانتی : با گارانتی 28-36 ماه - اصلی (ایستا یا تجارت ماندگار)     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۶۰۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۶۰۵,۰۰۰ تومان
thumb_1441011610_6000%20i5%20-%2001.jpg
سی پی یو اینتل i5 6600K اسکای لیک
وضعیت گارانتی : بدون گارانتی     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۸۸۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۸۸۹,۰۰۰ تومان
thumb_1469003785_ballistix_red_ddr4_1.jpg
رم کروشیال Ballistix Sport LT 4GB 2400Mhz CL16قرمز
وضعیت گارانتی : با گارانتی سریر - مادام العمر     رنگ : قرمز
delete.png حذف
قیمت : ۱۱۲,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۲۲۴,۰۰۰ تومان
thumb_1469445530_GTX%201070%20X3%20-%2001.jpg
کارت گرافیک اینو تری دی iChill GTX 1070 X3
وضعیت گارانتی : با گارانتی سریر یا آسا - 2 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۱,۹۳۰,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱,۹۳۰,۰۰۰ تومان
thumb_1474113187_1.jpg
اس اس دی پلکستور M8PeG PCIe NVMe 128GB
وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ - 3 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۳۸۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۳۸۹,۰۰۰ تومان
thumb_1470495851_GREEN_Z4.jpg
کیس گرین زد 4 آستیاک
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین     رنگ : مشکی
delete.png حذف
قیمت : ۲۲۲,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۲۲۲,۰۰۰ تومان
thumb_1424341321_OC%20Evo%20750-1050%20-%2001.jpg
پاور گرین 750 وات GP750B-OC+
وضعیت گارانتی : با گارانتی Green     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۵۱۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۵۱۵,۰۰۰ تومان
thumb_1476536275_91h92UDFnFL._SL1500_.jpg
مانیتور 22 اینچ ال جی LG 22MP58VQ
وضعیت گارانتی : با گارانتی مادیران     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۵۴۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۵۴۵,۰۰۰ تومان
thumb_1482941226_240evo.png
واتر کولر گرین GLC240-EVO
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۲۸۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۲۸۵,۰۰۰ تومان
thumb_1473251447_81IDBLAyZjL._SL1500_.jpg
موس گیمینگ استیل سریز Rival 300 Gunmetal Grey
وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ - 1 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۱۸۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۸۹,۰۰۰ تومان
thumb_1454947100_tactic%20-%2001.jpg
کیبورد مکانیکی ایسوس استریکس تکتیک پرو
وضعیت گارانتی : با گارانتی گارانتی اصلی ( تابا , لایفبرد , سازگار , ویستا )     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۴۰۷,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۴۰۷,۰۰۰ تومان
thumb_1483858472_1.jpg
موس پد گیمینگ گرین GRIFFIN
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین     رنگ : نارنجی
delete.png حذف
قیمت : ۳۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۳۹,۰۰۰ تومان
thumb_1473330822_siberia-650-black-7bbdc7ea1128f0f469e973a5a1a6a272.jpg
هدست گیمینگ Siberia 650 Black
delete.png حذف
قیمت : ۵۳۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۵۳۵,۰۰۰ تومان
  مبلغ قابل پرداخت : ۶,۷۷۴,۰۰۰ تومان
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، o_arashnia@yahoo.com گفته است :

بنده حرفی از وزن زدم ؟ لوازمی که همراهش تو جعبه اش بود جهت سوار شدن روی سوکت های مختلف 1151 رو جوابگو نبود

دوست عزیز چهار تا سوراخ اطراف سی پی یو رو مادربرد سوکت های سری 115 همه در یک قالب طراحی شدن 

یعنی کولری که به 1150 و 1155 بخوره حتما با 1151 هم می خوره

اکثر کولرها طوری طراحی می شن که به ای ام دی هم می خورن، و حتی 2011

به نوعی آچار فرانسه و همه کاره ساخته شده

البته بازم اگه یه عکس ازش بذاری خیلی بهتر می شه نظر داد

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، ATER گفته است :

سی پی یو 6600k کاملا  کافیه خرج 6700 اضافه هست ، تازه خیلی راحت با یه اور کوچیک از 6700 هم تو بازی بهتر عمل میکنه.

خنک کننده حتما واترکولینگ بخرید.( که برای اور در آینده راحت باشید)

رم همین هم کافیه 200-300 خرج اضافه برای فرکانس بیشتر که 1% نهایت توی بازی بخواد فریم بیشتر بده ارزش نداره

پاور هم جدی بگیرید ، یهو میبینی توی یه سال خرج برق زیاد گذاشت روی دستت.

موس کیبورد و.. هم استیل رو پیشنهاد میدم ولی باز سلیقه ای هست.

فقط مونده هادر که نسبت به  نیازتون خودتون انتخاب کنید

در کل با اسمبلش میشه 7 تومن.

thumb_1471946993_1.jpg
مادربرد ام اس آی Z170A TOMAHAWK
وضعیت گارانتی : با گارانتی 28-36 ماه - اصلی (ایستا یا تجارت ماندگار)     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۶۰۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۶۰۵,۰۰۰ تومان
thumb_1441011610_6000%20i5%20-%2001.jpg
سی پی یو اینتل i5 6600K اسکای لیک
delete.png حذف
قیمت : ۸۸۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۸۸۹,۰۰۰ تومان
thumb_1469003785_ballistix_red_ddr4_1.jpg
رم کروشیال Ballistix Sport LT 4GB 2400Mhz CL16قرمز
وضعیت گارانتی : با گارانتی سریر - مادام العمر     رنگ : قرمز
delete.png حذف
قیمت : ۱۱۲,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۲۲۴,۰۰۰ تومان
thumb_1469445530_GTX%201070%20X3%20-%2001.jpg
کارت گرافیک اینو تری دی iChill GTX 1070 X3
delete.png حذف
قیمت : ۱,۹۳۰,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱,۹۳۰,۰۰۰ تومان
thumb_1474113187_1.jpg
اس اس دی پلکستور M8PeG PCIe NVMe 128GB
وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ - 3 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۳۸۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۳۸۹,۰۰۰ تومان
کیس گرین زد 4 آستیاک
delete.png حذف
قیمت : ۲۲۲,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۲۲۲,۰۰۰ تومان
thumb_1424341321_OC%20Evo%20750-1050%20-%2001.jpg
پاور گرین 750 وات GP750B-OC+
وضعیت گارانتی : با گارانتی Green     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۵۱۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۵۱۵,۰۰۰ تومان
thumb_1476536275_91h92UDFnFL._SL1500_.jpg
مانیتور 22 اینچ ال جی LG 22MP58VQ
وضعیت گارانتی : با گارانتی مادیران     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۵۴۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۵۴۵,۰۰۰ تومان
thumb_1482941226_240evo.png
واتر کولر گرین GLC240-EVO
delete.png حذف
قیمت : ۲۸۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۲۸۵,۰۰۰ تومان
thumb_1473251447_81IDBLAyZjL._SL1500_.jpg
موس گیمینگ استیل سریز Rival 300 Gunmetal Grey
delete.png حذف
قیمت : ۱۸۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۸۹,۰۰۰ تومان
thumb_1454947100_tactic%20-%2001.jpg
کیبورد مکانیکی ایسوس استریکس تکتیک پرو
وضعیت گارانتی : با گارانتی گارانتی اصلی ( تابا , لایفبرد , سازگار , ویستا )     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۴۰۷,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۴۰۷,۰۰۰ تومان
thumb_1483858472_1.jpg
موس پد گیمینگ گرین GRIFFIN
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین     رنگ : نارنجی
delete.png حذف
قیمت : ۳۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۳۹,۰۰۰ تومان
thumb_1473330822_siberia-650-black-7bbdc7ea1128f0f469e973a5a1a6a272.jpg
هدست گیمینگ Siberia 650 Black
delete.png حذف
قیمت : ۵۳۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۵۳۵,۰۰۰ تومان
  مبلغ قابل پرداخت : ۶,۷۷۴,۰۰۰ تومان

ممنون از پیشنهادتون پول برق که مشکلی نداره کیفیت پاور خوب باشه بقیش حله

شما خودون این کیبوردو امتحان کردید یا خیر؟؟

هدست رو میخوام سایبریا 350 بردارم خرج اضافی نشه دیگ

خودم یکم بالا پایین کردم دیگ یه ریال بیشتر از این هم نمیتونم خرج کنم دیگ تا ببینیم چی پیش میاد نظرتون چیه راجع به سیستم زیر؟؟

تغییرات بدم یا همین خوبه؟؟

thumb_1467094723_Z170X-Gaming%20K3%20-%2001.jpg
مادربرد گیگابایت Z170-Gaming K3
وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۵۶۹,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۵۶۹,۰۰۰ تومان
thumb_1469686793_Potenza%20red%20dual.jpg
رم گیل اوو پوتنزا DDR4 16GB 8GBx2 2400Mhz
وضعیت گارانتی : با گارانتی گارانتی ایستا - لایف تایم     رنگ : قرمز
delete.png حذف
قیمت : ۳۸۸,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۳۸۸,۰۰۰ تومان
thumb_1469445158_GTX%201080%20X4%20-%2001.jpg
کارت گرافیک اینو تری دی iChill GTX 1080 X4
delete.png حذف
قیمت : ۲,۸۸۰,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۲,۸۸۰,۰۰۰ تومان
کیس گرین زد 4 آستیاک
delete.png حذف
قیمت : ۲۲۲,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۲۲۲,۰۰۰ تومان
thumb_1483518028_13_ed1c322a91e70cd1f66df0aba84c32ee_1423541190.jpg
پاور کولر مستر GX750 CM Storm Edition
وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ -5 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۳۹۹,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۳۹۹,۰۰۰ تومان
thumb_1482940529_120evo.png
واتر کولر گرین GLC120-EVO
delete.png حذف
قیمت : ۲۰۷,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۲۰۷,۰۰۰ تومان
thumb_1415615703_DeathAdder%20Chroma%20-%2001.jpg
موس ریزر DeathAdder Chroma
وضعیت گارانتی : با گارانتی گارانتی اصلی -پانا     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۳۳۰,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۳۳۰,۰۰۰ تومان
thumb_1446710820_1.jpg
کیبورد گیمینگ تی تی ای اسپورت MEKA KB-MGU006USE
وضعیت گارانتی : با گارانتی پانا     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۳۵۰,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۳۵۰,۰۰۰ تومان
thumb_1473329552_81ZvTiq-fyL._SL1500_.jpg
هدست گیمینگ Siberia 350 Black
delete.png حذف
قیمت : ۳۷۹,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۳۷۹,۰۰۰ تومان
thumb_1387198458_VX239%20-%2001.jpg
مانیتور ایسوس 23 اینچ VX239H
وضعیت گارانتی : با گارانتی گارانتی اصلی ( تابا , لایفبرد , سازگار , ویستا )     رنگ : مشکی
delete.png حذف
قیمت : ۹۴۵,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۹۴۵,۰۰۰ تومان
thumb_1418730472_Ultra%20II%20-%2001.jpg
اس اس دی سان دیسک Ultra II 240GB SATA3
وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ - 2سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۳۶۵,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۳۶۵,۰۰۰ تومان
thumb_1440921007_6000%20i7%20-%2001.jpg
سی پی یو اینتل i7 6700K اسکای لیک
delete.png حذف
قیمت : ۱,۳۳۰,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۱,۳۳۰,۰۰۰ تومان
  مبلغ قابل پرداخت : ۸,۳۶۴,۰۰۰ تومان
لینک به دیدگاه

دوزتان کیبی لیک وارد بازار شده و آمازون هم موجود کرده، با همون قیمت 349 دلاری که 6700 کی تا چند روز پیش داشت

چرا انقدر سری شش  اسکای لیک توصیه می کنید؟!

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

دوزتان کیبی لیک وارد بازار شده و آمازون هم موجود کرده، با همون قیمت 349 دلاری که 6700 کی تا چند روز پیش داشت

چرا انقدر سری شش  اسکای لیک توصیه می کنید؟!

راستش من قیمتش تو ایران برام مهمه اگه 6700 ارزون شه مطمعنن اینو میخرم تا کیبی لیک

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Big_Boss گفته است :

راستش من قیمتش تو ایران برام مهمه اگه 6700 ارزون شه مطمعنن اینو میخرم تا کیبی لیک

به محض اینکه کیبی موجود شه قیمت اسکای میاد پایین

پایین هم نیاد با پولی که الان واسه 6600 می دی، می تونی 7600 بگیری ! دقیقا با همون قیمت

این یه مورد استثناست که صبر کردن ارزش داره

البته الان می تونی بقیه قطعات رو کم کم بخری چون بعیده که قیمت اینا تا دو سه هفته دیگه بالاتر نره !!!

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

دوست عزیز چهار تا سوراخ اطراف سی پی یو رو مادربرد سوکت های سری 115 همه در یک قالب طراحی شدن 

یعنی کولری که به 1150 و 1155 بخوره حتما با 1151 هم می خوره

اکثر کولرها طوری طراحی می شن که به ای ام دی هم می خورن، و حتی 2011

به نوعی آچار فرانسه و همه کاره ساخته شده

البته بازم اگه یه عکس ازش بذاری خیلی بهتر می شه نظر داد

کاتالوگشو گرفتم خوندم تو لیست سوکت هایی که  ساپورت میکنه جلوی 1151 ستاره گذاشته ولی توضیح کاملی جایه دیگه ای ازش نداده ،  احتمالا موقع تست اشتباه از من بوده بعد با تعویض سریع کولر صورت مساله رو هماهنگ کردم :D

لینک به دیدگاه

به پیشنهاد من فکر کن ولی کیبرد و موس و هدست سلیقه ای خودت هر چی دوست داری بگیر.

1235.JPG.218210de839b5a523176ede8f7ae0838.JPG

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Big_Boss گفته است :

ممنون از همه ی دوستان الالخصوص شما دوست عزیز واقعا توضیحات کاملی بود راستش دلم نمیاد سیپیو ضعیف تر بردارم هرچی کلنجار میرم با خودم نمیشه که نمیشه

حالا نمیدونم وایسم قیمتا بهتر میشه یا نه صبر کردن الکیه ؟؟

الان مادربرد کمتر از z170که کیفیت مناسب داشته باشه در این حد پیدا نکردم نمیخوام واسه مادر بردم زیاد خرچ کنم فوق فوقش بترکونم بتونم تا 8.200 الی 300 سیستم ببندم حالا نمیدونم دیگ

ولی مصمم هستم که گرافیک 1080 باشه چون یه وجه اینده نگرانه هم داره از اون طرف TV 4K منحنی دارم فوقش میتونم رو اونم بازی کنم اگه بعدا کم اورد برم سراغ مانیتور 1080P

مانیتور 144 که قیافش بهتر باشه تا 1200 300 هستش؟؟

اگه 2K بگیرم چی؟؟؟

کلا اگ میشه لطف کنید یه سیستم در حد 8300 با ماینتور و کیبورد و موس پیشنهاد بدید ممنونتون میشم

پس شما از اون موسی که دارید راضی هستید با اطمینان خاطر بخرم؟

هدست بهتر و کیبورد بهتر چی پیشنهاد میدید؟

ارزونترین همین مانیتور ایسوس بود زیباترش هست روی 1600 تا 1800 حساب کن .

قیمت ها بهتر نمیشه .

CPU هم 6600K کافیه مگراینکه واقعا بودجه اضافه تر داشته باشی .

روی خرید مین بورد بهتر شد نکن یا حداقل K3 نگیر .

گرافیک 1080 Overkill هست دقیقا مثل CPU . شما دارید پول رو روی چیزهایی صرف میکنید که عملا تفاوت چندانی ایجاد نمیکنه . شما میتونید کیبورد و هدست و مانیتور بهتر بخرید که مسلما تغییرات زیادی ایجاد میکنه ولی ایا حاضرید واسه 10 تا 20 درصد قدرت بیشتر این همه هزینه بیشتر صرف کنید ؟ انویدیا اینده نگری نداره دوست عزیز با عرضه نسل بعد کلی میخوره توی سر گرافیک مثل AMD نیست که هنوز 290 داره توی بنچمارک های DX12 شاخ باشه .

CPU هم 6600K با یه کولر مثل Hyper 212 Evo برای سال ها کافیه .

برای ما ایرانی ها 2k یا 4K تفاوتی نداره و تازه زود هم هست . شما اگر میخواید توی خونه بشینید هر از گاهی 2 تا بازی اونم افلاین بازی کنید اصلا برید 1080 با 4K بردارید ولی اگر گیم انلاین میزنید 1080 کافیه فقط 144hz باشه که Input Lagش خیلی پایین باشه .

موسی که من دارم توش هیچ شکی نیست لامصب انگار Aimbot عمل میکنه برات موس قبلیم G9x بود که بعد از این همه سال خراب هم نشد اصلا ولی خب دیگه خسته شدم . در کل لاجیتک کیفیت خوبی داره و راضی هم هستم ولی واسه گیم شوتر اول Razer Death Adder همه جوره بهتره توی دست تمام بازی کن های حرفه ای هست ولی کمتر شخصی G502 کار میکنه و بیشتر سلیقه ای میرن طرفش اما اونم موس خوبی هست .

واسه هدست Kingston Hyper X Cloud II که میتونید از سایت PCMAXHW تهیه کنید .

کیبورد هم ببین از کدوم خوشت میاد ولی اگر FPS میزنی حتما کلید Cherry MX RED باشه من ابیشو دارم و مشکلی ندارم اما کلید های قرمز مخصوص گیم شوتر هست . من واسه گیم های RPG بیشتر کلید ابی رو ترجیح میدم و راضیم .

سیستم هم تا 8300 نیازی به پیشنهاد نیست ولی خب اینارو در نظر بگیر : کیبورد و موس و هدست خوب بردار . مانیتور 144 هرتز باشه . سی پی یو و گرافیک حتما لازم نیست 1080 و 6700K باشه مگر اینکه بالای 10 تومن بخوای هزینه کنی . کولر سی پی یو یه Hyper 212 Evo با قیمت 180 کافیه . SSD هم اگر بازی انلاین که همیشه بازی میکنید دارید بریزید روش مثلا کانتر دوتا یا بتلفید که 256 کاملا کافیه تا 300 روی SSD هزینه کنید بیشتر فرقی از لحاظ سرعت و عملکرد نداره .

یه مادربورد حداقل ابتدای رده بالا بردارید توی رنج 800 به بالا با توجه به قیمت فعلی . با 8300 میتونید یه سیستم کامل که از پس مانیتور بربیاد بردارید و اصلا هم توی هیچ قطعه ای کم و کسری نداشته باشی . مثلا نه که 6700K با 1080 برداری ولی مانیتور و مادربورد و کیبورد و هدست رده پایین . کلا بالانس باش مطئن باش موقعی استفاده کنی اصلا حس میکنی که 6700K با 1080 یا 6600K با 1070 تجربه ای جدا بهت نمیده و این مانیتور و کیبود و موس و هدست هست تجربه رو شیرین میکنه داداش .

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Aryanath گفته است :

ارزونترین همین مانیتور ایسوس بود زیباترش هست روی 1600 تا 1800 حساب کن .

قیمت ها بهتر نمیشه .

CPU هم 6600K کافیه مگراینکه واقعا بودجه اضافه تر داشته باشی .

روی خرید مین بورد بهتر شد نکن یا حداقل K3 نگیر .

گرافیک 1080 Overkill هست دقیقا مثل CPU . شما دارید پول رو روی چیزهایی صرف میکنید که عملا تفاوت چندانی ایجاد نمیکنه . شما میتونید کیبورد و هدست و مانیتور بهتر بخرید که مسلما تغییرات زیادی ایجاد میکنه ولی ایا حاضرید واسه 10 تا 20 درصد قدرت بیشتر این همه هزینه بیشتر صرف کنید ؟ انویدیا اینده نگری نداره دوست عزیز با عرضه نسل بعد کلی میخوره توی سر گرافیک مثل AMD نیست که هنوز 290 داره توی بنچمارک های DX12 شاخ باشه .

CPU هم 6600K با یه کولر مثل Hyper 212 Evo برای سال ها کافیه .

برای ما ایرانی ها 2k یا 4K تفاوتی نداره و تازه زود هم هست . شما اگر میخواید توی خونه بشینید هر از گاهی 2 تا بازی اونم افلاین بازی کنید اصلا برید 1080 با 4K بردارید ولی اگر گیم انلاین میزنید 1080 کافیه فقط 144hz باشه که Input Lagش خیلی پایین باشه .

موسی که من دارم توش هیچ شکی نیست لامصب انگار Aimbot عمل میکنه برات ? موس قبلیم G9x بود که بعد از این همه سال خراب هم نشد اصلا ولی خب دیگه خسته شدم . در کل لاجیتک کیفیت خوبی داره و راضی هم هستم ولی واسه گیم شوتر اول Razer Death Adder همه جوره بهتره توی دست تمام بازی کن های حرفه ای هست ولی کمتر شخصی G502 کار میکنه و بیشتر سلیقه ای میرن طرفش اما اونم موس خوبی هست .

واسه هدست Kingston Hyper X Cloud II که میتونید از سایت PCMAXHW تهیه کنید .

کیبورد هم ببین از کدوم خوشت میاد ولی اگر FPS میزنی حتما کلید Cherry MX RED باشه من ابیشو دارم و مشکلی ندارم اما کلید های قرمز مخصوص گیم شوتر هست . من واسه گیم های RPG بیشتر کلید ابی رو ترجیح میدم و راضیم .

سیستم هم تا 8300 نیازی به پیشنهاد نیست ولی خب اینارو در نظر بگیر : کیبورد و موس و هدست خوب بردار . مانیتور 144 هرتز باشه . سی پی یو و گرافیک حتما لازم نیست 1080 و 6700K باشه مگر اینکه بالای 10 تومن بخوای هزینه کنی . کولر سی پی یو یه Hyper 212 Evo با قیمت 180 کافیه . SSD هم اگر بازی انلاین که همیشه بازی میکنید دارید بریزید روش مثلا کانتر دوتا یا بتلفید که 256 کاملا کافیه تا 300 روی SSD هزینه کنید بیشتر فرقی از لحاظ سرعت و عملکرد نداره .

یه مادربورد حداقل ابتدای رده بالا بردارید توی رنج 800 به بالا با توجه به قیمت فعلی . با 8300 میتونید یه سیستم کامل که از پس مانیتور بربیاد بردارید و اصلا هم توی هیچ قطعه ای کم و کسری نداشته باشی . مثلا نه که 6700K با 1080 برداری ولی مانیتور و مادربورد و کیبورد و هدست رده پایین . کلا بالانس باش مطئن باش موقعی استفاده کنی اصلا حس میکنی که 6700K با 1080 یا 6600K با 1070 تجربه ای جدا بهت نمیده و این مانیتور و کیبود و موس و هدست هست تجربه رو شیرین میکنه داداش .

موفق باشی.

حتی اگر برخلاف نظرتون هم باشه حرف منطقی رو گفتم  . هر کسی میتونه راه خودش رو بره . اینجا درخواست نظر دارید حداقل جای تشکر دیگه نمیخواد دیسلایک کنید ادم دلسرد میشه .

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Aryanath گفته است :

حتی اگر برخلاف نظرتون هم باشه حرف منطقی رو گفتم  . هر کسی میتونه راه خودش رو بره . اینجا درخواست نظر دارید حداقل جای تشکر دیگه نمیخواد دیسلایک کنید ادم دلسرد میشه .

من جاش لایک میکنم نه به خاطر نظرتون به خاطر اونهمه تایپ. کردنتون:)

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ariiian گفته است :

من جاش لایک میکنم نه به خاطر نظرتون به خاطر اونهمه تایپ. کردنتون:)

نشون از درک بالای شما هست

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/19, 19:34:05، big VULTURE گفته است :

دوست خوبم بستن سیستم برای 4 سال دیگه کاملا نادرسته .

کارت گرافیک بالا رده 2 سال پیش الان چه وضعی داره ؟؟؟ با یه کارت میان رده الان مقایسه میشه . اگر ایشون به جای خرید 1080 که الان هیچ نیازی بهش ندارن 1 یا 2 تومن صرفه جویی کنن 2 سال دیگه که 1060 جوابگوی ایشون نباشه میتونه با همین 1 یا 2 تومن اضافه یه کارت بالارده بگیره که از 1080 قویتر خواهد بود .

برای واضح تر شدن .

الان اختلاف چشمگیری بین 480 و 1080 در رزولیشن فول اچ دی نیست . چون هر دو در تقریبا همه بازی ها به راحتی 60 فریم رو میگیرن .

اگر دوستمون به جای 2.88 تومن حدود 1.2 هزینه کنه تا سال آینده یا حتی 2 سال مشکلی نداره . 2 سال دیگه یعنی موقعی که 1280 وارد بازار شده میشه امیدوار بود که کارت 1260 به اندازه 1080 قدرت داشته باشه ( چنانچه الان 1060 به اندازه 780ti قدرت داره ) در اون زمان دوستمون میتونه با فروش کارت خودش با همون 1.6 که صرفه جویی کرده به راحتی 1260 یا 1270 رو بخره . این که یه کارت خیلی قوی بخری که 4 سال کار کنه اصلا درست نیست .

در مورد مین برد هم اصلا این خبرها نیست . حتی اگر cpu گلوگاه بشه باز ه با خرید یه cpu قوی تر میتونن از بازی کردن لذت ببرن ضمن این که کارتی در حد 1080 هیچ وقت به cpu قوی تر از 6600 نیازی پیدا نمی کنه . بازیی که cpu قوی تر از 6600 بخواد یا زیادی باگ داره یا انقدر سطح گرافیکش بالاس که 1080 یا یه گرافیک در حد 1080 براش کافی نیست . در واقع توی بازی کردن 1080 یا یه گرافیک در حدش ( مثلا 1260 ) خیلی خیلی سریعتر از یک 6600 گلوگاه میشه .

پاور هم بهتره که هر از یه مدت عوض بشه چون مثل هر قطعه دیگه ای عمرش محدود و چون با امنیت سیستم سروکار داره باید بیشتر از قبل بهش اهمیت داد . اما اگر توجه کرده باشید صرف قطعات کامپیوتری روز به روز در حل کاهش . پرفورمنس در برابر مصرف داره به شدت رشد می کنه . در اکثر موارد شاهد این هستیم که نه تنها قدرات افزایش پیدا کرده بلکه مصرف هم کاهش پیدا کرده نمونش مصرف CPU های سری FX که حدود 200 وات بود تبدیل شده به RYZEN با حدود 95 وات . یا گرافیک های بالا رده ای مثل 780ti در مقایسه با 1080 و ... .

به خدا اصلا حوصله بحث کردن ندارم ولی اینو بگم که با تفکری که شما داری همیشه درحال زجر کشیدن هستی.

بهتر یه تحقیق در سری های کارت گرافیک ، قدرت هر نسل نسبت به نسل قبل رو بررسی کنید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، tfarzadt گفته است :

به خدا اصلا حوصله بحث کردن ندارم ولی اینو بگم که با تفکری که شما داری همیشه درحال زجر کشیدن هستی.

بهتر یه تحقیق در سری های کارت گرافیک ، قدرت هر نسل نسبت به نسل قبل رو بررسی کنید.

O_o

http://hwbench.com/vgas/geforce-gtx-1060-vs-geforce-gtx-780-ti

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-780-Ti-vs-Nvidia-GTX-1060-6GB/2165vs3639

من متوجه نشدم مشکل شما چیه ولی اگر قبول ندارید 780Ti پرچمدار 2 نسل قبل با میان رده الان یعنی 1060 در یه سطح ( و حتی کمتره )  یه نگاه بندازید .

1060 در اکثر بازی ها از 980 فریم بیشتر میگیره در حالی که همین 980 در اکثر بازی ها از 780Ti فریم بهتری میگیره .

..........................

استارتر گرامی اگر 4k بازی می کنید 1080 در شرایط فعلی انتخاب هوشمندانه ای هستش .

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/21, 17:04:56، farvahr گفته است :

داداچ این سیستم رو ببند خداست مادربورد هم جدیده

Screenshot (14).png

ببخشید ولی من منظورم از راهنمایی کسایی بود که حداقل تجربه کار با اون قطعه ای که پیشنهاد میدن رو داشته باشن نه الکی یچیزی سرچ کنن بزنن بیخودی منم گمراه کنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...