رفتن به مطلب

❗️فروش سه پايه عكاسي ايتاليايي Manfrotto❗️

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سه پايه حرفه ايي ايتاليايي مانفروتو (جديدا يك سري از سه پايه هاي منفروتو ساخت چين شده اند كه خوشبختانه اين مدل ساخت ايتاليا هست) مدل BeFree MKBFRA4-BH كاملا مشابه اكبند همونطور كه از عكسها مشخص هست براي فروش موجوده...

سه پايه رو از جهتي كه بسيار مقاوم و مستحكم  و همينطور بسيار سبك و كامپكت (١.٤ كيلوگرم) هست به عنوان سه پايه دوم  خريداري كرده بودم تو مسافرت ها ازش استفاده كنم كه به جز دو سه بار استفاده معمولي تا الان ديگه قسمت نبوده و گفتم با يه قيمت مناسب بزارمش يكي كه بهش نياز داره ازش استفاده كنه..

قيمت نوش رو هم پايين لينك گذاشتم مشخصات هم نوشتم باز سوال يا عكس دقيقتري خواستيد تو خصوصي در خدمتم.

قيمت رو هم به صورت پايه ٤٠٪‏ زير قيمت بازار (٦٦٠ تومان)   ٤٠٠ تومان   ميگذارم.

لينك افرنگ: http://www.afrangdigital.com/Product/1910/MKBManfrotto-Befree-Compact-Travel-Photo-Tripod-MKBFR-A4-BH

لينك مانفروتو: https://www.manfrotto.us/compact-lightweight-tripod-for-travel-photography

IMG_1825.JPG

IMG_1826.JPG

IMG_1827.JPG

IMG_1830.JPG

IMG_1831.JPG

IMG_1833.JPG

IMG_1883.JPG

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، M@jid گفته است :

با سلام

علی جان این 6D+24-105 رو نگه میداره.

سلام عزيز

والا من خودم 1DX با 70-200 رو هم روش بستم راحت جواب ميده، تو سايتش تحملش رو ٤ كيلو زده ولي من سه پايه Mefoto A1350Q1 هم دارم كه تو سايتش ٨ كيلو تحمل بار زده ولي اين استحكامش از اون بيشتره..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...