• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر
yaser.s16

مشکل و ارور در نصب درایور کارت صدا

Recommended Posts

yaser.s16    1

سلام و عرض ادب .

ببخشید بنده یه مشکلی با کارت صدا و نصب اون داشتم که امیدوارم درخصوص حل این مشکل بتونید راهنماییم کنید .

مدل مادربرده سیستم بنده ASRock G31M-S هست که متأسفانه درایورش رو گم کردم و بعد از جستجو تونستم در سایت ASRock پیداش کنم .

در ابتدای مشکل ، ویندوزم XP سرویس پک 2 بود که درایور مربوطه ش رو از همون سایت ASRock پیدا کردم و نصب کردم ، ولی در حین نصب ارور نصب میداد .

بعدش فکر کردم مشکل از ویندوزه که دوباره ویندوز رو عوض کردم و ایکس پی سرویس پک 3 رو نصب کردم و دوباره به همون مشکل ارور برخورد کردم .

مجدد ویندوز رو عوض کردم و اینبار ویندوز 7 سرویس پک 1 ( 32 بیت ) نصب کردم و دوباره به سایت ASRock رفتم و درایور مخصوص ویندوز 7 رو گرفتم ، ولی متأسفانه بازهم دقیقا همون ارور رو در وسط نصب درایور کارت صدا میده و به هیچ عنوان نصب کامل انجام نمیشه .

لینک سایتی که درایور ازش دانلود می کردم : لینک

اسکرین شات ارور :

ScreenShot.png

ممنون میشم راهنمایی کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
name name
yaser.s16    1

http://dl2.soft98.ir/driver/Realtek.High.Definition.Audio.Driver.R2.79.win7-8-8.1-10.x86.exe

این برای ویندوز 7 32 بیت 

دانلود بکن ببین جواب میده

ممنون از پاسخ ، ولی متأسفانه این نرم افزار هم جواب نداد ! تا آخرین مرحله ی نصب رفت و سیستم هم ریستارت شد ولی باز هم کارت صدا نصب نشد و موقع پخش آهنگ با مدیا پلیر ، ارور میده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
CREATIVE    201

دوست عزیز از طریق اپدیت ویندوز اقدام کن

اونجوری مستقیم درایور اصلی رو دانلود میکنه ویندوز

تست کن بعد اطلاع بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
yaser.s16    1

دوست عزیز از طریق اپدیت ویندوز اقدام کن

اونجوری مستقیم درایور اصلی رو دانلود میکنه ویندوز

تست کن بعد اطلاع بده

ممنون از پاسخ ولی مشکل بنده درایور نیست ، چون فکر میکنم درایور اصلی رو از سایت رسمی خود ASRock دانلود کردم ، بحث سر اینه که وسط نصب درایور ، همون اروری که در اول گذاشتم رو میده ، با چند تا ویندوز هم تست کردم ولی مدام همون ارور رو میده !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
CREATIVE    201

ممنون از پاسخ ولی مشکل بنده درایور نیست ، چون فکر میکنم درایور اصلی رو از سایت رسمی خود ASRock دانلود کردم ، بحث سر اینه که وسط نصب درایور ، همون اروری که در اول گذاشتم رو میده ، با چند تا ویندوز هم تست کردم ولی مدام همون ارور رو میده !!!

عزیز اگه اینجور باشه احتمالا چیپ صوتی مادربردت مشکل پیدا کرده

شاید باید یه کارت صدا بخری

ولی اون راهی که گفتمو تست کن شاید درست شد

اگر نشد دیگه احتمال زیاد مشکل سخت افزاریه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد میکنم کارت صدا usb بخری. ارزون و کیفیت بالا هستن. درایور هم نیاز ندلرن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری