رفتن به مطلب

ویندوز 7 چه امتیازی به سیستم شما داده است ؟

LEE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

score که بزرگ نشون داده شده عملا پایینترین score شماست. هدف اینه که شما بدونی کدوم قطعت در سطح بقیه نیست و باید ارتقا بدی. شما هاردت 5.9گرفته( هارد مکانیکی همینقدر میگیره) و score اون از همه پایینتر است و اون کنار هم زده . اون امتیاز میانگین نیست !

من چون SSD دارم هاردم 7.7 گرفته و جالب اینه که یک 6 هسته ای اور شده تا 4 گیگاهرتز 7.6 گرفته XD . امیتاز دهی 7 کلا خیلی باحاله ^^ !

البته اینو بدون هر SSD این امتیاز 7.7 رو نمیگیره ! SSD هایی که سرعت خواندن و نوشتن تیکه های 512k و 4mb بالایی دارن امیتازهای بهتری در مقایسه با بقیه میگیرن. نمونش همین patriot inferno است که کنترلر sandforce داره و سرعت read, write 512k,4mb خیلی بالایی داره !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• ارسال 446
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

CPU : Intel Core i7 920

MB : Asus P6X58D-E

RAM : Corsair 3x1GB XMS3 1333 CL9

VGA : Asus 4870 Dark Knight 1G

HDD : WD 1TB Sata 3Gb/s Caviar Green 32MB Buffer 7200 RPM

post-3774-090860600 1293972708_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اين تاپيك رو اگر دوستمون LEE عزيز قبول كنن ميتونيم با روش ايشون يه جائزه براش در نظر بگيريم مثلا يه فلش 4 گيگ . خلاصه بنده در خدمتم و شرايط با ايشون هستش

لینک به دیدگاه

من پیشنهادم برای جایزه اینه که بین کسانی که شرکت کردن تو تاپیک قرعه کشی بشه . همه سیستم سطح بالا ندارن . اگر با گذاشتن جایزه ایجاد انگیزه میخواهید بکنید باید برای همه باشه . نه فقط کسانی که سیستم پرقدرت دارن . حتی برای اونهایی که سیستم متوسط یا ضعیف هم دارن انگیزه ایجاد کنید . تو تاپیکی که برای 3D mark بود تعداد شرکت کننده ها زیاد نشد . چون خیلیها انگیزه نداشتن . وقتی اومدن و دیدن که کسایی هستن که امتیازهای خیلی بالایی دارن پیش خودشون فکر کردن ما جرا شرکت کنیم . اینجا هم چون ویندوز 7 پایینترین امتیاز رو در نظر میگیره و معمولا این امتیاز به هارد تعلق گرفته و در اکثر موارد هم 5.9 شده ، تعداد شرکت کننده ها بیشتره . یادمه اون اوایل که فروم راه افتاده بود چند تا مسابقه گذاشته بودن . من خودم یک فلش 1 گیگ بردم . اون موقع استقبال خوبی از فروم شده بود . الان هم میشه با این کار تعداد شرکت کننده ها رو بالا برد . ولی به شرطی که برای اکثریت امکان برنده شدن باشه نه فقط دوستانی که بهترین سیستمها رو دارن . البته من قصد جسارت به عزیزان رو ندارم . فقط یک پیشنهاد بود .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اين تاپيك رو اگر دوستمون LEE عزيز قبول كنن ميتونيم با روش ايشون يه جائزه براش در نظر بگيريم مثلا يه فلش 4 گيگ . خلاصه بنده در خدمتم و شرايط با ايشون هستش

با درود:

با خسته نباشید به آقای حسینی و تمامی دوستانی که در مسابقۀ قبلی شرکت کرده یا بازدید کننده بودند. متشکرم.

آقای حسینی اختیار دست شماست ، کاملا با شما موافقم و امیدوارم مسابقۀ مفید و آموزنده ای باشد.

اگر اجازه بدهید ، مقدمه ای را خدمت دوستان عرض کنم و بعد شرایط مسابقه را مطرح کنم.

دوستان در این تاپیک و تاپیکهای دیگر و سایتهای دیگر از نحوۀ امتیاز دهی ویندوز 7 گله دارند و عادلانه نمی دانند.

بنده نیز با دوستان موافقم ، این نوع امتیاز دهی ویندوز 7 عادلانه نیست و تا زمانی که مایکروسافت ، سرویس پک کامل 1 را ارائه دهد و احتمالا مشکلات را برطرف کند ، با اجازۀ ( آقای بالمر ) بنده نحوۀ امتیاز دهی کلی را تغییر می دهم ، تا به نتیجۀ درستی از قطعات رسیده و امیدوارم مسابقۀ خوب و آموزنده ای باشد.

دوستان ، یک لحظه فکر کنید ، که در مدرسه تمام نمرات شما 15-16-17 باشد و نمرۀ شیمی 9 باشد و بگویند ، نمرۀ نهایی شما 9 است و ........ :eek: :confused:

پس ما از روش معدل گیری مدرسه استفاده می کنیم که عادلانه است.

مثال:

CPU : 6.9

RAM : 6.5

VGA 1 : 7.0

VGA 2 : 7.0

HDD : 5.7

اگر بخواهیم از دید ویندوز امتیاز دهیم ، امتیاز ( 5.7 ) می شود ولی به صورت معدل گیری امتیاز ( 6.6 ) می شود و عادلانه است.

نکتۀ پایانی : دوستان ، چون در این تاپیک می خواهیم به نتیجۀ درست ، منطقی و آموزنده برسیم ، در نتیجه بدون اورکلاک امتیازهای خودمان را با دیگران مقایسه کرده تا به نتیجۀ درستی برسیم ،که در انتخاب قطعۀ مورد نظر برای خرید اشتباه نکنیم.

*** دوستان عزیز ، تاپیکهای مختلفی برای اورکلاک وجود دارد و این تاپیک مربوط به اورکلاک نمی باشد و خواهش می کنم قطعات به صورت عادی ( تنظیم سازنده ) باشد ، تا به نتیجۀ درستی برسیم.

دوستانی که قبلا امتیاز ویندوز 7 را گذاشته اند ، بدون اورکلاک ، مورد قبول می باشد و فقط باید معدل امتیازها را گرفته و در پست جدید بنویسند .

امیدوارم مسابقه خوبی شده و مهمتر از همه آموزنده باشد.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من پیشنهادم برای جایزه اینه که بین کسانی که شرکت کردن تو تاپیک قرعه کشی بشه . همه سیستم سطح بالا ندارن . اگر با گذاشتن جایزه ایجاد انگیزه میخواهید بکنید باید برای همه باشه . نه فقط کسانی که سیستم پرقدرت دارن . حتی برای اونهایی که سیستم متوسط یا ضعیف هم دارن انگیزه ایجاد کنید . تو تاپیکی که برای 3D mark بود تعداد شرکت کننده ها زیاد نشد . چون خیلیها انگیزه نداشتن . وقتی اومدن و دیدن که کسایی هستن که امتیازهای خیلی بالایی دارن پیش خودشون فکر کردن ما جرا شرکت کنیم . اینجا هم چون ویندوز 7 پایینترین امتیاز رو در نظر میگیره و معمولا این امتیاز به هارد تعلق گرفته و در اکثر موارد هم 5.9 شده ، تعداد شرکت کننده ها بیشتره . یادمه اون اوایل که فروم راه افتاده بود چند تا مسابقه گذاشته بودن . من خودم یک فلش 1 گیگ بردم . اون موقع استقبال خوبی از فروم شده بود . الان هم میشه با این کار تعداد شرکت کننده ها رو بالا برد . ولی به شرطی که برای اکثریت امکان برنده شدن باشه نه فقط دوستانی که بهترین سیستمها رو دارن . البته من قصد جسارت به عزیزان رو ندارم . فقط یک پیشنهاد بود .

با درود:

دوست عزیز به نکتۀ خوبی اشاره کردید .

داستان به اینصورت است که ، دوستان وقتی می بینند امتیازشان از دیگران کمتر است دیگر قید مسابقه را می زنند.

بهترین راه این است ، که نتیجۀ هر شخص به صورتی که دیگران نتوانند از آن آگاهی پیدا کنند محرمانه پیش مدیر یا هر کسی که مدیر تشخیص می دهد بماند تا روز آخر ، در این صورت هیچ کس از امتیازهای دیگر دوستان با اطلاع نمی شود ( تا روز آخر مسابقه )

و تعداد افراد شرکت کننده هم بالا می رود.

با تشکر....

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

من نحوه تمام مسابقات رو بر روي هر تاپيك ميگذارم بر عهده صاحب تاپيك و ما فقط ميتونيم حمايتشون كنيم .

شما هر تصميمي با كاربران بگيريد من در خدمتم

لینک به دیدگاه

CPU=AMD Phenom II x2 550 7Mb Black Edition

Motherboard=ASRock M3A790GXH/128Mb

RAM=GEIL 4 GB (2*2) DDR3 1333 CL9

VGA=msi r5770 PMD1G 1GB GDDR5

Hard=Maxtor 250GB SATA

post-5472-026306100 1293985208_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

با سپاس فراوان ، از آقای حسینی که ( تکلیف ) بر دوش بنده گذاشته و امیدوارم بتوانیم به روش درستی این مسابقه را اجرا کرده و به پایان برسانیم.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوستان عزیز ، با اجازه و اختیاری که آقای حسینی به بنده دادند نحوۀ ارسال عکسها را به این صورت خواهد بود.

دوستان بعد از اینکه از صفحۀ امتیاز دهی Print Screen گرفتند و به صورت JPG ذخیره کردند ، به وسیلۀ برنامۀ WinRar فایل را فشرده و یک Password رمز ( 8 ) تایی ، که شامل حروف و اعداد می باشد ، بر روی فایل گذاشته ، و ارسال می کنند ، در نتیجه هیچ کاربری نمی تواند از امتیاز آن کاربر خبردار شود ، و این همان چیزی است که آقای hamed در مورد آن اعتراض داشتند ، که با دیدن امتیازها ی بالا ، دیگر دوستان وارد مسابقه نمی شوند.

البته چون آقای حسینی بنده را به عنوان داور مشخص کردند ، دوستان رمز را با ( پیغام خصوصی ) برای بنده بفرستند تا امتیازات دوستان را بررسی کرده و در روز آخر نفر برنده مشخص شود.

وقتی دوستان از امتیازات دیگران خبردار نباشند ، مسابقه حساسیت بالایی را خواهد داشت .

جایزه مسابقه هم یک عدد FLASH چهار 4 گیگ می باشد.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

فقط یک سوال . کسانی که تا قبل از قوانین جدید امتیاز رو به صورت عکس آپلود کردن چی کار باید بکنن؟یک مورد دیگه هم هست . الان من با دیدن لیست سخت افزارهای دوستانی که تو امضاشون گذاشتن ( من هم جزوشون هستم) میتونم حدس بزنم امتیازم بیشتر میشه یا نه . مثلا سخت افزار آقای LEE تو تمام موارد از مال من سرتره . بدون اینکه بخوام امتیاز ایشون رو ببینم میتونم بگم امتیازش بیشتر میشه . فکر نکنید دارم چوب لای چرخ میزارم یا بهانه گیری میکنم . من فقط میخوام شرایط رو جوری تنظیم کنیم که تمام شرکت کننده ها امید برد داشته باشن . اگر اشکالی نداره یک نظر در مورد جایزه بدم . بهتر نیست به جای اینکه یک جایزه به نفر اول بدید به تمام افرادی که شرکت کردن برحسب رتبه ای که آوردن امتیاز بدید . مثلا اگر 20 شرکت کننده داشتیم نفر اول 20 امتیاز و نفر آخر 1 امتیاز بگیره . البته این فقط یک پیشنهاده و تصمیم با شماست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط یک سوال . کسانی که تا قبل از قوانین جدید امتیاز رو به صورت عکس آپلود کردن چی کار باید بکنن؟یک مورد دیگه هم هست . الان من با دیدن لیست سخت افزارهای دوستانی که تو امضاشون گذاشتن ( من هم جزوشون هستم) میتونم حدس بزنم امتیازم بیشتر میشه یا نه . مثلا سخت افزار آقای LEE تو تمام موارد از مال من سرتره . بدون اینکه بخوام امتیاز ایشون رو ببینم میتونم بگم امتیازش بیشتر میشه . فکر نکنید دارم چوب لای چرخ میزارم یا بهانه گیری میکنم . من فقط میخوام شرایط رو جوری تنظیم کنیم که تمام شرکت کننده ها امید برد داشته باشن . اگر اشکالی نداره یک نظر در مورد جایزه بدم . بهتر نیست به جای اینکه یک جایزه به نفر اول بدید به تمام افرادی که شرکت کردن برحسب رتبه ای که آوردن امتیاز بدید . مثلا اگر 20 شرکت کننده داشتیم نفر اول 20 امتیاز و نفر آخر 1 امتیاز بگیره . البته این فقط یک پیشنهاده و تصمیم با شماست .

با درود:

دوست عزیز، فرمایشات شما منطقی است اما نکتۀ مهم اینجاست ، که جایزه اصلی را آقای حسینی مشخص کردند و در مورد این جایزه ایشون باید تصمیم نهایی را اتخاذ کنند ، و بنده نیز مثل شما یک کاربر عادی هستم و حرف آخر در مورد جایزه اصلی را ایشون می زنند.

نکتۀ بعدی که من هم با شما موافقم در مورد جایزه به صورت امتیاز از بالا به پایین است ، اما در نهایت این آقای حسینی هستند که باید موافقت کنند ، چون در آخر مسابقه ایشون باید امتیاز به نفرات تقدیم کنند و بنده مسئول جایزه به صورت امتیاز نیستم.

مثال 20 نفر و از نفر اول تا بیستم امتیاز بگیرند خوب است و با شما موافقم ، و منتظر جواب آقای حسینی دربارۀ نظر شما خواهیم ماند.

مدت زمان مسابقه را نیز ایشون باید تعین کنند.

در نهایت ، چون داوری این مسابقه به عهدۀ بنده است ، یک داور نمی تواند در مسابقه شرکت کند و این درست نیست ، در نتیجه بنده در مسابقه شرکت ندارم ( آقای Hamed در پست شمارۀ 36 در مورد سخت افزار بنده مثال زده بودند که بسیار صحیح می باشد ).

Hamed عزیز ، عکسی که در پست اول ، از نتایج سیستم بنده در ویندوز 7 گذاشتم یک مثال است ، و در مسابقه شرکت داده نمی شود ، به دلایلی که خدمت شما عرض کردم ، ( در مورد داوری ).

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

این هم تست از سیستم در حالت stock

60scu1yu59xbjzby4a.jpg

من هم فکر میکنم ایده جالبیه که جایزه به صورت امتیاز باشه. خیلیها ممکنه ترجیح بدن به جای گرفتن جایزه معادل پولش اعتبار بگیرن از طریق گرفتن امتیاز و در سایت خرج کنن رو یک آیتم دیگر . اینجا اسپانسر جناب حسینی هستند و باید دید نظر اشون چیه ؟ ^^

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

score که بزرگ نشون داده شده عملا پایینترین score شماست. هدف اینه که شما بدونی کدوم قطعت در سطح بقیه نیست و باید ارتقا بدی. شما هاردت 5.9گرفته( هارد مکانیکی همینقدر میگیره) و score اون از همه پایینتر است و اون کنار هم زده . اون امتیاز میانگین نیست !

من چون SSD دارم هاردم 7.7 گرفته و جالب اینه که یک 6 هسته ای اور شده تا 4 گیگاهرتز 7.6 گرفته XD . امیتاز دهی 7 کلا خیلی باحاله ^^ !

البته اینو بدون هر SSD این امتیاز 7.7 رو نمیگیره ! SSD هایی که سرعت خواندن و نوشتن تیکه های 512k و 4mb بالایی دارن امیتازهای بهتری در مقایسه با بقیه میگیرن. نمونش همین patriot inferno است که کنترلر sandforce داره و سرعت read, write 512k,4mb خیلی بالایی داره !

منم هارده ssd دارم بهر حال ملاک نیست دیگه خنده دازه هارده ssd هم دازم 5.9 زده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوست عزیز اگر آقای حسینی دربارۀ پیشنهاد شما ، که بنده نیز موافقم ، ( دربارۀ نحوۀ امتیازدهی ) جواب مثبت بدهند ، دیگر احتیاجی به آن مورد RAR و Password هم نمی باشد ، چون همه شانس برنده شدن و امتیاز گرفتن دارند.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم هارده ssd دارم بهر حال ملاک نیست دیگه خنده دازه هارده ssd هم دازم 5.9 زده

با درود :

دوست عزیز ( Soroosh.3d ) ، یک سوال ؛ شما ویندوز را داخل SSD نصب کردید یا HDD ؟

اگر امکان دارد مشخصات دقیق SSD را نوشته ، تا امتیاز را با SSD مقایسه کرده و شاید هم دوستان دیگری مثل مدل شما SSD داشته و امتیاز آن دوستان را با شما مقایسه کنیم تا به نتیجه ای برسیم.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

اینم از سیستم بنده که فکر کنم در برابر سیستم شماها هیچه ... ;)

CPU => Intel Corei5 750 ( 7.3 )

MB => Asus P7P55D-E

RAM => Patriot Dual Channel 4GB 1600 Viper II CL 8-9-8-24 ( 7.4 )

VGA => Sapphire 5770 1GB GDDR5 ( 7.4 )

HDD : WD Black 500GB 32MB ( 5.9 )

اینم عکسش :

ogo59h8tycz7kddqmma8.jpg

لینک به دیدگاه

سلام آقا من چند پست قبل عکسی از امتیاز خودم نهادم اما سیستم اور شده بود من دوباره همه چیز رو در حالت استاک گذاشتم و مجدد تست گرفتم ولی امتیاز با سابق که اورکلاک شده بود هیچ فرقی نکرد اما فکر کنم امتیاز رو قاطی کرده البته این تغییر امتیاز فقط مربوط به سی پی یو هست و بنظرم در حالت استاک باید کمتر از 7.7 میشد و 7.4 میشد اما بقیه درست هستند ولی میدونم بقیه صحیح هستن

نکته 2 : من بایوس کارت گرافیکم رو ویرایش کردم و گذاشتم 955/1400 که برای گرفتن تست در حالت استاک دان کلاکش کردم و همون 850/1200 استاندارد نهادم

مشخصات دسکتاپ و امتیازش در حالت استاک :

cpu : i7 920 d0 @ 2.66ghz

ram : 3x2 gb ocz 1333@cl7

vga : 2x radeon 5770 gigabyte @ 850/1200

0s : ultimate windows 7 64bit

post-5245-032757200 1294046035_thumb.jpg

این هم برای لپتاپ که چند پست پیش هم داده بودم :

cpu : intel core i5-460m

ram : 4gb ddr3 1333 cl9

gpu : nvidia gt 420m 2048mb edition

HDD : 500 GB

post-5245-019340200 1294047126_thumb.jpg

بهرحال اگه قبول باشه من با امتیاز دسکتاپ و لپتاپم هر چند کم هست واحتمال برنده شدنش در مقابل سایر دوستان صفر همیخوام شرکت میکنم و شاید بتونم حداقل اگر برای کمترینها هم جایزه بگذارند پیروز بشم ;)?

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

با اجازۀ آقای حسینی ، جوایز و امتیازات به این شکل تقسیم شود.

نفر اول 15 امتیاز، نفر دوم 14 امتیاز ، نفر سوم 13 امتیاز .... ، تا نفر آخر که 1 امتیاز می باشد.

جایزۀ اصلی نیز ( FLASH 4GB ) بین 15 نفر اول ، قرعه کشی می شود .

اسامی شرکت کنندگان ، تا این ساعت ، به ترتیب آپلود.

1- MR PC

Soroosh.3d -2

Maxel134 -3

Hamed -4

Farhang -5

Hostironi -6

Mfirouzi1989 -7

Prong -8

Salar -9 (سالار )

Mohamad -10

Amirsss -11

تاریخ اتمام مسابقه ( 20/10/89 )

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

دوست گلم ما ميخوايم فقط به يك نفر جائزه بديم چون اينطوري اگر امتياز زياد كنيم در حق خيليها اجعاف ميشه عزيز . فقط به نفر اول يه فلش 4 گيگ تعلق بگيره بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوستان عزیز ، آقای حسینی ، یک جایزه ( FLASH 4GB ) برای این مسابقه در نظر گرفته اند.

برندۀ مسابقه تا این ساعت ، آقای سالار با معدل 7.62 می باشند.

post-6927-010970100 1294063520_thumb.jpg

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

این سیستم مال خودم نیست مال همسایمون است گفتم بزارم شاید جالب باشه تازه از دوبی اومده

واینکه شاید جایزش رو بردیم ;)?

البته شاید

سیستمش اینه

Core i5 750

Gigabyte P55M-UD4

1TB WD Caviar Green

Sapphire HD 5850

2x2048MB G.Skil DDR3-2000

post-3887-087316800 1294060678_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

نکتۀ مهم :

نوشته های زیر دربارۀ شخص خاصی نمی باشد و به طور کلی عرض می کنم. ( سوء تفاهم پیش نیاید ).

دوستان دقت داشته باشید ، در مسابقۀ 3DMark 11 ، به علت ثبت شدن اطلاعات سیستم به صورت دقیق در سایت 3DMark11 ، احتمال تقلب وجود نداشت.

اما در این مسابقه ، چون مشخصات دقیق قطعات دوستان هنگام تست ، جایی ثبت نمی شود و دوستان با اورکلاک می توانند امتیازات را بالا برده اما در امضا یا پست چیز دیگری را بنویسند ، در نتیجه بنده شخصا به طور %100 نمی توانم تائید کنم که قطعات اورکلاک شده یا خیر .

حتی با گذاشتن اطلاعات با CPUZ و GPUZ نمی توان مطمئن شد ، چون مثلا زمان تست سیستم اورکلاک شده امتیاز ثبت شده و بعد قطعات به مشخصات عادی بازگردانده شده و از آنها عکس CPUZ و GPUZ گرفته شده ( به همین راحتی ).

پس بنده به هیچ عنوان نمی توانم در مورد اینکه شخصی اورکلاک انجام داده یا خیر مطمئن باشم.

این مسئله به خود دوستان و تفکری که برای برنده شدن ( به هر قیمت ممکن ) بر می گردد.

البته اورکلاک می تواند به مقدار مشخصی بالا پایین شود و هر شخصی می تواند با اورکلاک امتیازهای ( زیادی ) مختلف از ویندوز دریافت کند ، و به حسب میل یکی از آن امتیازها را در این تاپیک قرار دهد.

یکی از دوستانم ، نزدیک به یک سال پیش توانسته بود با اورکلاک 5 نوع امتیاز مختلف از ویندوز دریافت کند ، مثلا یک بار فقط CPU را اورکلاک می کرد ، بار دوم فقط کارت گرافیک را اورکلاک می کرد و امتیازی جدید دریافت می کرد ، یک بار تمام قطعات را اورکلاک می کرد و امتیار بالایی دریافت می کرد ، یک بار CPU و RAM را به طور متوسط اورکلاک می کرد و یک امتیاز جدید می گرفت ، بالاخره 5 نوع امتیاز مختلف با این نوع اورکلاک از ویندوز گرفته بود....

در این مسابقه نیز می شود ، برای برنده شدن ،( به هر قیمت ) چند نوع اورکلاک انجام داد و بعد یکی از آن امتیازها را بسته به نوع امتیاز دوستان انتخاب و در تاپیک گذاشت. یا به قولی می گویند ( هدف وسیله را توجیه می کنه )

کسی که با کلک و تقلب برنده باشد ، برنده شدنش هیچ ارزشی ندارد ، و ارزش خود را پایین آورده است.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این سیستم مال خودم نیست مال همسایمون است گفتم بزارم شاید جالب باشه تازه از دوبی اومده

واینکه شاید جایزش رو بردیم ;)?

البته شاید

سیستمش اینه

Core i5 750

Gigabyte P55M-UD4

1TB WD Caviar Green

Sapphire HD 5850

2x2048MB G.Skil DDR3-2000

با درود:

دوست عزیز ، معدل امتیاز شما ( سیستم همسایه ) ( 7.76 ) می باشد.

post-6927-052827200 1294063704_thumb.jpg

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

دوست عزیز LEE

با توجه به اینکه هدف اولیه از این تاپیک مشخص شدن تاثیر قطعات بر روی پرفورمنس سیستم و در نتیجه راهنمایی کاربران برای ارتقا سیستم یا موارد اینچنینی هست، طبق فرمایش شما اورکلاک سیستم برای رسیدن به نتیجه بهتر ، باعث فاصله گرفتن از هدف اصلی تاپیک می شود. اما از طرفی اورکلاک کردن و کسب نتیجه بهتر هم در نوع خود هنر است. به نظر من بد نیست یک تاپیک دیگر هم بدین منظور راه اندازی کنید تا دوستان حرفه ای در زمینه اورکلاک هم بتوانند نتایج خود ثبت کنند. قطعا چنین تاپیکی جذابیت های زیادی برای خوانندگان خواهد داشت. ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...