رفتن به مطلب

خرید ماوس با طول عمر مناسب.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من چند نمونه لاجیتک رو که استفاده کرده ام پیشنهاد می کنم چون از نظر دقت و کلیدهای قابل برنامه ریزی عالی اند. این رو هم بگم که شخصا موشهای سیم دار رو نمی پسندم و اینها همه بی سیم اند:

اگر رزولوشن 1600 کافی ه، logitech performance mx و نسخه ی جدید ترش mx master, سنسور دارکفیلد دارند که روی هر سطحی بی خطا کار می کنه. بدنه و کلیدها بسیار خوشدست اند و حتی من که با موشهای بزرگ راحت نیستم به شون عادت کرده ام. یک باتری می خورند که مستقیم با usb شارژ می شه.

اگر رزولوشن بالاتر می خواین، g620, کلیدهای بیشتری داره و سنسورش هم گیمینگ هست که دقیقا نمی دونم چی ه ولی دقیق ه. دو تا باتری می خوره که باید با شارژر شارژ بشن و مصرف کمی داره.

درباره ی طول عمرشون چون باهاشون کارهای پرخطر نمی کنم نمی تونم نظر بدم.

هر سه ی اینها ممکنه برای دستهای کوچیک راحت نباشند. ولی احتمالا همه ی موشهای اصطلاحا حرفه ای همین طور اند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

ماوس های  آ فور تک پیشنهادیتون بالکل تو ایران موجودی نداشتن :|

متاسفانه من به هیچ وجه با ماوس های بی سیم راحت نیستم.

امروز سره خیلی از دوستان رو درد آوردم و بیشتر داشتم تماس میگرفتم و اکثرا به من میگفتن برو سراغه کوگار و تا الان کسی به من پیشنهاد مدل 502 رو نداده.

از طرفی هم آقا مهدی گل هم همین ماوس رو پیشنهاد دادن که من حرفه آقا مهدی رو خیلی قبول دارم.

فکر میکنم که انتخابم کوگار باشه فقط دوستانی که مدت زیادیه که دارن چند تا سوال ازشون دارم :

1)آیا اسکرولش بعد از چند ماه استفاده لق میزد و صدا میداد؟

2)آیا الان بعد مدتی که ماوس رو خریدین از انتخابتون ناراضی شدین؟

3) آیا فلزی بودن اسکرول ماوس باعث هر کونه ناراحتی حین استفاده میشه؟

4)نرم افزار ماوس آپدیت میشه؟آیا سخت و پیچیدس؟درسته که اگه رنگ های ماوس رو چند بار عوض کنیم نرم افزارش قاطی میکنه و باید دوباره پاک کنیم و بریزیم؟

5)رنگ سفیدش کلا گیر نمیاد؟

6)هرگونه گله یا پیشنهادی راجع به ماوسه کوگار.

با تشکر ویژ] از دوستان.

لینک به دیدگاه

ماوس های  آ فور تک پیشنهادیتون بالکل تو ایران موجودی نداشتن :|

متاسفانه من به هیچ وجه با ماوس های بی سیم راحت نیستم.

امروز سره خیلی از دوستان رو درد آوردم و بیشتر داشتم تماس میگرفتم و اکثرا به من میگفتن برو سراغه کوگار و تا الان کسی به من پیشنهاد مدل 502 رو نداده.

از طرفی هم آقا مهدی گل هم همین ماوس رو پیشنهاد دادن که من حرفه آقا مهدی رو خیلی قبول دارم.

فکر میکنم که انتخابم کوگار باشه فقط دوستانی که مدت زیادیه که دارن چند تا سوال ازشون دارم :

1)آیا اسکرولش بعد از چند ماه استفاده لق میزد و صدا میداد؟

2)آیا الان بعد مدتی که ماوس رو خریدین از انتخابتون ناراضی شدین؟

3) آیا فلزی بودن اسکرول ماوس باعث هر کونه ناراحتی حین استفاده میشه؟

4)نرم افزار ماوس آپدیت میشه؟آیا سخت و پیچیدس؟درسته که اگه رنگ های ماوس رو چند بار عوض کنیم نرم افزارش قاطی میکنه و باید دوباره پاک کنیم و بریزیم؟

5)رنگ سفیدش کلا گیر نمیاد؟

6)هرگونه گله یا پیشنهادی راجع به ماوسه کوگار.

با تشکر ویژ] از دوستان.

اگه اولین تجربه خرید موس با کیفیت بالا هست به نظرم بیشتر از 100 تومن خرجش نکن من یک v4 ای فورتک دارم قبلش یک لاجیتک g100 داشتم واقعا اشغال بود زود خراب شد اما موس جدیدم  70 تومن خریدم واقعا مفت هست خیلی کیفیت خوبی داره حتی با موس های گران قیمت هم توان رقابت داره در مورد دقت موس بیشتر از 3000 dp به نظرم برا یک موس زیادی هست برای من که 3000 کامل جوابگو بود

ایشالا بهترین انتخاب کنید

http://aria-computer.mihanblog.com/post/4

از ایشون موس خریداری کنید فروشنده خیلی خوبی هستن در پرشین هم تایپک دارن خودمم چندین بار خریدهای بزرگ ازش داشتم به نظر موس های ای فور تک هم دارند

Mouse: A4Tech Bloody V8MMA Gaming: 100,000
Mouse: A4Tech Bloody V7MA Gaming: 80,000
Mouse: A4Tech Bloody V5M Gaming: 80,000
Mouse: A4Tech Bloody V4M Gaming: 80,000
Mouse: A4Tech Bloody V3M Gaming: 70,000
ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

با تشکر از naderblue  من همون ماوس v8m رو از برند A4TECH خریداری کردم.

امیدوارم خوب باشه :(

تا حالا زیاد اسمه این برند رو نشنیده بودم ولی خیلیا ازش تعریف کردن امیدوارم خوب درآد.

نرم افزارشو کجا باس بگیرم؟

لینک به دیدگاه

A4Tech ZL5A

داداش دقیقا بعد خریدم این مدل رو دیدم در کمال تعجب با معیارهائی که من داشتم این بهترین مورد بود برام و هرچی که دوست داشتم رو داشت و حتی 130 تومن هم بیشتر نبود و فروشنده هم حاضر شده بود که تعویض کنه ولی متاسفانه الان بازار نبود و فروشنده گفت احتمالش هسن یکی دو هفته بعد بیاد که اینو میدونم که قبله عید بار نمیاد و رفت برای یه ماه بعد عید.

به هر حال امیدوارم اینم خوب باشه.

نظر شما چیه در مورد این ماوس؟(bloody v8m)

لینک به دیدگاه

البته اگه صبر کنید سری جدید Bloody میاد که زمان پاسخگویی کمتری دارن به سایت Bloody.tw سر بزنین اونجا مدل های جیدید رو نشون میده. البته هنوز وارد ایران نشده.

لینک به دیدگاه

ماوس قبلی رو فروختم و zl50 رو خریدم که به نظر بهترینه a4tech هستش تا الان.

ایشالله زودتر بیاد و انتخاب خوبی کرده باشم .

لینک به دیدگاه

به لطف شرکت نوترونیک من آخرین  ماوس ZL50  که ماوس خیلی خوبیه و یک سری مزایا و معایبی داره رو دریافت که قصد دارم بعد از امتحانات بررسی شو بزارم.(فعلا موجودی هیچی ندارن ولی گفتن زود میاد)

درضمن این مدل تاخیر کلیدش چون تکنولوژی مادون قرمز داره کمترینه بین همه برند ها.

درضمن به خاطر همین طراحی هم عمر مفید کلید هاش میتونه از اون چیزی که روی جعبه نوشته(50 میلیون کلیک) خیلی بیشتر باشه چون طبق ویدیوهاشون اینا اکسید نمیشن (زنک نمیزنن) و حالت دوبار کلید هم ندارن (مثله خرابی خلی ماوس ها) و کلا طول عمرشون عالیه.

ایشالله بررسی کامل رو با ویدیوها و عکس های لازم رو بزودی میزارم که وقتی که وارد بازار شد شما هم بتونید با دقت انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

به لطف شرکت نوترونیک من آخرین  ماوس ZL50  که ماوس خیلی خوبیه و یک سری مزایا و معایبی داره رو دریافت که قصد دارم بعد از امتحانات بررسی شو بزارم.(فعلا موجودی هیچی ندارن ولی گفتن زود میاد)

درضمن این مدل تاخیر کلیدش چون تکنولوژی مادون قرمز داره کمترینه بین همه برند ها.

درضمن به خاطر همین طراحی هم عمر مفید کلید هاش میتونه از اون چیزی که روی جعبه نوشته(50 میلیون کلیک) خیلی بیشتر باشه چون طبق ویدیوهاشون اینا اکسید نمیشن (زنک نمیزنن) و حالت دوبار کلید هم ندارن (مثله خرابی خلی ماوس ها) و کلا طول عمرشون عالیه.

ایشالله بررسی کامل رو با ویدیوها و عکس های لازم رو بزودی میزارم که وقتی که وارد بازار شد شما هم بتونید با دقت انتخاب کنید.

مبارک باشه انتخاب خوبی انجام دادید

لینک به دیدگاه

مبارک باشه انتخاب خوبی انجام دادید

مرسی که چشم هام رو وار کردی.

امیدوارم همونطور که تبلیغ کردن و روی کارتن محصول نوشتن باشه (که اگه باشه این ماوس توی رنج قیمتی بی رقیبه و از 700m هم بی شک بهتر خواهد بود)

چیزی که فهمیدم و اصلا تبلیغی هم براش نشده این بود که میشه نور این ماوس هم به 16 میلیون رنگ تغییر داد و هیچ جائی این عنوان نشده.

خدا کنه کیفیت این برند در دراز مدت هم خوب باشه.

لینک به دیدگاه

ماوس قبلی رو فروختم و zl50 رو خریدم که به نظر بهترینه a4tech هستش تا الان.

ایشالله زودتر بیاد و انتخاب خوبی کرده باشم .

این موس رو چقدر خریدین؟ از کجا؟

لینک به دیدگاه

این موس رو چقدر خریدین؟ از کجا؟

140 با پست.

از وبلاگی که دوستمون معرفی کردن.

14100 پول پسته فقط(تیپاکس)

البته اگه صبر کنید سری جدید Bloody میاد که زمان پاسخگویی کمتری دارن به سایت Bloody.tw سر بزنین اونجا مدل های جیدید رو نشون میده. البته هنوز وارد ایران نشده.

راستی این همون مدل جدیدی هست که فرمودید با زمان پاسخگوئی کمتر.

فعلا که خودم چیزی تو کار کردن حالیم نشده امیدوارم تو گیم خودشو نشون بده.

ولی برای من مهم طول عمر بود که این مدل طول عمرش به نظر بی نهایته چون تا حالا هرچی خرابی داشتم مشکل دابل کلیک یا کلیک نخوردن داشتن که این براش این مشکلا پیشن نمیاد پس ......

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...