رفتن به مطلب

ارزش هر امتیاز مثبت 50 تومان

Recommended Posts

درود بر دوستان عزیز

دوستان همانطور که قبلا گفته بودیم امتیازهای منفی و مثبت از این پس دارای ارزش در این انجمن می باشند. هر امتیاز دارای 50 تومان یا 500 ریال میباشد که هر کاربر بعد از 100 امتیاز می تواند فقط آن را در هنگام خرید کالا از لیون تخفیف گرفته و یا به شخص دیگه ای که در حال خرید از لیون می باشد بدهد .

دوستان برای امتیاز دادن چه منفی و چه مثبت حراس نداشته باشید چیزی از شما کم نمیشه مگر اینکه بیهوده و از روی قصد و قرض به کسی امتیاز منفی یا مثبت بدید که در این موقع 10 امتیاز منفی به کاربری که چنین کاری کرده داده میشه .

نکته : اگر کاربری با اسم کاربری دیگه ای ثبت نام کنه و به خودش امتیاز بده حتما بررسی و مشخص میشه و تمام امتیازات مثبت اون کاربر به کل حذف شده و 10 امتیاز منفی بهش داده میشه .

نکته : هر کاربر بعد از رسیدن به امتیازهای مثل 100 یا 200 میتونه امتیازش رو خرج کنه . به طور مثال اگر 240 امتیاز داشته باشه فقط می تونه از 200 امتیازش استفاده کنه .

نکته مهمه : تمقدار ارزش امتیازات تا اطلاع بعدی قابل ارزش می باشد و اگر تصمیم دیگه ای در مورد ارزش امتیازات گرفته بشه حتما اعلام و بعد کاملا قابل اجرا می باشد .

مهم : کاربرانی که تعداد پست انها کمتر از 50 باشد نمیتوانن امتیاز منفی و یا مثبت دهند

ما رو از پیشنهادات خودتون بی نصیب نکنید . @};-

لینک به دیدگاه

مگر اینکه بیهوده و از روی قصد و قرض به کسی امتیاز منفی یا مثبت بدی.....

از آنجا که فهمیدن قصد و قرض همچین آسون نیست پیشنهاد میکنم هی همینجوری به هم امتیاز +++++++ بدید :mad: :-S

امیدوارم اینطوری مشکل اقتصادی برای لیون عزیز پیش نیاد :-? :D =D>

لینک به دیدگاه

همین طوری پیش بره آقای حسینی میتونه کلی از لیون ( لاین = شیر، چرا میگیم لیون نمیدونم ) خرید کنه :-? :mad:

ویرایش شده توسط moh1366
لینک به دیدگاه

دوستان گلم این کار مزایای زیادی داره .

1 - دوستان سعی میکنن که با لحن خوب و مناسب صحبت کنن ( مثلا خود بنده دیروز پست بد لحنی دادم که منفی هم گرفتم و نوش جانم :-? )

2 - کاربران سعی میکنن که پستهای مفید بدن و از اسپم دوری کنن که باعث بالا رفتن سطح علمی و مطالب مفید سایت میشه

3 - ارزش نهادن به پستی که دوستان میدن باعث افزایش انرژی افراد میشه

4 - در اخر هم نفعی برای همه داره :mad:

لینک به دیدگاه

ایده بسیار خوبی هست

امیدوارد همه ی دوستان استقبال کنند

و باعث فعالیت مفبد فرم باشه

من به این مورد که باعث پست های مفید و بالا بردن ارزش علمی فروم میشه بسیار امیدوارم

با آرزوی موفقیت دوستان

لینک به دیدگاه

سعید عزیز

واسه کسانی که خارج از کشور هستن این امتیاز به چه صورته راستش دیفرنس تشکر با امتیاز چیه ؟

منم میتونم استفاده ببرم ؟!

میسی

لینک به دیدگاه

سعید عزیز

واسه کسانی که خارج از کشور هستن این امتیاز به چه صورته راستش دیفرنس تشکر با امتیاز چیه ؟

میسی

دوست عزیز خوب معلومه دیگه ، دوستان خارج از کشور بیان ایران از سایت لیون خرید کنن تا تخفیف بهشون تعلق بگیره ( شوخی کردم ) حتماً مدیران سایت تصمیمی برای این امتیاز واسه دوستان خارج از کشور میگیرن که چطور باشه

جدا از سود اقتصادی این حرکت باعث بالا رفتن فرهنگ فروم میشه و همه سعی میکنند تمام تلاششون واسه بهبود سایت صورت بگیره

این ایده ابتکاری و جالبی هست که من یکی فقط در این فروم دیدم

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا سریع به جنبه های منفی قضیه توجه نکن. اینکه بگیم الان همه مین تند نتد امتیاز به هم دیگه میدن مثل توهین کردن به خودمون میمونه و اینکه نه به خودمون اعتماد داریم نه به کاربرای دیگه . جو لیون بسیار دوستانه تر از این حرفاست که کاربرا بخوان اینطوری با هم برخورد کنن و یا سوء استفاده بکنن. با حفظ احترام هم دیگر میشه از این روش استفاده بسیار مفیدی کرد و انگیزه ایجاد کرد و همون طور که گفته شد سطح فرهنگ فوروم رو هم بالا برد. عملا دوستان در قبال فعال بودن در فوروم تخفیف در خرید میگیرن که خودش به نظر من یک معامله منصفانه است.

ایده خیلی خوبیه آقای حسینی و انشالله با استقبال کاربرا نتیجه بخش باشه

ویرایش شده توسط lo.fiction
لینک به دیدگاه

سعید عزیز

میسی

درود

دوست گلم برای دوستان خارج از کشور فعلا فکری نکردیم ولی امتیازتون محفوظه و مطمئناکسانی رو در ایران دارید که بخوان از این امتیازها استفاده کنن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود.

اقا یه سوال از کجا بفهمیم کی بهمون امتیاز منفی میده ؟؟I%20Do%20not%20Know.gif

ویرایش شده توسط MR_mohammad
لینک به دیدگاه

درود.

اقا یه سوال از کجا بفهمیم کی بهمون امتیاز منفی میده ؟؟I%20Do%20not%20Know.gif

نیاز نیستش که شما متوجه بشید چون باعث مشکلات میشه و این بخش رو حذف کردیم ولی مدیران میتونن بررسی کنن این مسئله رو و همیشه در حال بررسی هستش و خدا رو شکر کاربران اینجا اونقدر فهمیده هستن که بیهوده امتیاز منفی و مثبت ندن . به خود بنده بارها منفی دادن و چک کردم کاملا درست بوده @};-

لینک به دیدگاه

یه فکر دیگه ای انجام بدید تورم رفته بالا با یارانه حساب کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه kesi امتیاز نمیده I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

دیگه kesi امتیاز نمیده I%20Do%20not%20Know.gif

مطلب مفید رو 100 درصد مطمئنم که امتیاز میدن دوستان ایمان دارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

راستش من قصد نا امیدی ندارم اما شما که تو این انجمن کلی فعالیت کردید و خدای امتیاز مثبتید 252 امتیاز دارید یعنی میتونید 10 تومان خرید کنید:|

البته بچه ها نظره لطف رو دارن اما اینطوری اگه هرر روز 1 مطلب بزاریم و یه نفرم امتیاز مثبت بده یکی دو سالی طول میکشه یه موس بخریمstraight%20face.gif

البته نمیگم ارزش نقدیه 50 تومان کمه اما خودایش قبلا من باسه پستهای مفیدم 5 امتیاز میگرفتم اما الان 0 امتیاز میگیرم:-?

لینک به دیدگاه

سلام

راستش من قصد نا امیدی ندارم اما شما که تو این انجمن کلی فعالیت کردید و خدای امتیاز مثبتید 252 امتیاز دارید یعنی میتونید 10 تومان خرید کنید:|

البته بچه ها نظره لطف رو دارن اما اینطوری اگه هرر روز 1 مطلب بزاریم و یه نفرم امتیاز مثبت بده یکی دو سالی طول میکشه یه موس بخریمstraight%20face.gif

البته نمیگم ارزش نقدیه 50 تومان کمه اما خودایش قبلا من باسه پستهای مفیدم 5 امتیاز میگرفتم اما الان 0 امتیاز میگیرم:-?

ما در مورد امتیازات تازه فعالش کردیم و از خیلی وقت نیستش که فعاله و کم کم با اطلاع رسانی بیشتر هم میشه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود دوستان

بعد از بررسیهای مختلف ارزش هر امتیاز فعلا 100 تومان می باشد که در اینده قابل تغییر میباشد . کمتر یا بیشتر خواهد شد . @};-

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

چیکار کنیم بهمون امتیاز بدن دوستان یا ما چجوری میتونیم به دوستان امتیاز بدیم اصلاً دست ما هست امتیاز دادن یا دست خودتون گرامی

لینک به دیدگاه

چیکار کنیم بهمون امتیاز بدن دوستان یا ما چجوری میتونیم به دوستان امتیاز بدیم اصلاً دست ما هست امتیاز دادن یا دست خودتون گرامی

پست های مفید و قابل استفاده برای سایر دوستان از جانب مدیران یا سایر کاربران امتیاز مثبت میگیره و برعکسش هم پست های غیر مفید و اسپم هم شامل امتیاز منفی میشه

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزيز . جناب خسروي توضيح دادن و در سمت چپ هر پستي يه منفي و مثبت داره كه هر كسي از مطلبي خوشش بياد بهش مثبت ميده و همه مجاز به دادن مثبت و منفي هستن ولي بعضا ديده كه از روي خصومت چنين كارهايي كردن كه در شئن كاربران اين فروم نيستش و بايد سعي كنيم واقعا اگر مطلبي مورد علاقه ما بود حتما بهش مثبت و اگر نبود منفي نديم مگر اينكه مطلب كاملا داراي مشكل باشه .

براي همه دوستان ارزوي موفقيت ميكنم

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...
  • کاربر ویژه

هنوز هم این تاپیک اعتبار داره ؟ :D :D :D :D

( عجت تاپیک خوفناک ای رو کشیدم  بیرون هه هه پ الان همه پلاتونیومی ها فردا جلو در لیون کامپیوتر صف می کشند :دی)

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

درود دوستان

بعد از بررسیهای مختلف ارزش هر امتیاز فعلا 100 تومان می باشد که در اینده قابل تغییر میباشد . کمتر یا بیشتر خواهد شد . @};-

هنوز هم این تاپیک اعتبار داره ؟ :D :D :D :D

با توجه به بررسی های انجام شده در حال حاضر ارزش هر امتیاز 2 ریال میباشد !!!  :D  :D

لینک به دیدگاه

اون مال زمان رفاه بود ! الان بابت هر امتیاز 100 تومن هم باید بدیم !  :lol: 

لینک به دیدگاه

گمونم این مال اون اوایل بود برای جذب و تشویق دوستان به شرکت در تاپیک ها و کمک به دیگران. B)

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

هدف کمک به دیگران و رفع مشکل هست!

البته این برای خودم هست!

نظر دوستان هم احتمالا همین باشه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...